Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Nutramigen - błe

> 
gabielek070109
czw, 12 lut 2009 - 20:13
czesc wszystkim:*** jestem tu nowa i mam maly problem.. moj synek, ktory ma ponad miesiac nie chce pic mleka nutramigen.. a musi bo ma prawdopodobnie alergie co mam zrobic zeby zaczal normalnie je pic?
gabielek070109


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 12 lut 09 - 19:39
SkÄ…d: bialystok
Nr użytkownika: 25,434




post czw, 12 lut 2009 - 20:13
Post #61

czesc wszystkim:*** jestem tu nowa i mam maly problem.. moj synek, ktory ma ponad miesiac nie chce pic mleka nutramigen.. a musi bo ma prawdopodobnie alergie co mam zrobic zeby zaczal normalnie je pic?
celin
piÄ…, 13 lut 2009 - 09:47
Nie wiem Gabielek dlaczego nie chce jeść przecież jest malutki. Moja córka gdy miała 6 tyg. trafiła do szpitala (wymiotowała cały dzień i się odwodniła) diagnoza skaza białkowa i nutramigen. Ale moja mała piła to mleko bez problemów. Pielęgniarka mówiła że dobrze ze jest taka mała bo starsze dzieci nie chcą tego jeść (co mnie nie dziwi). Madzia jadła nutramigen do roku i nie było problemów. Nie wiem, któraś mama pisała ze dosładza to mleko glukozą możesz spróbować. Ja tego nie robiłam bo nie miałam takiej potrzeby. Poza tym sa jeszcze inne mleka np. Bebilon pepti nie wiem jak smakują ale przecież możesz zapytać lekarza. Taki maluszek powinien jeść. Trzyma kciuki za Was. 06.gif
celin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,443
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 12:06
SkÄ…d: z ...
Nr użytkownika: 21,757




post piÄ…, 13 lut 2009 - 09:47
Post #62

Nie wiem Gabielek dlaczego nie chce jeść przecież jest malutki. Moja córka gdy miała 6 tyg. trafiła do szpitala (wymiotowała cały dzień i się odwodniła) diagnoza skaza białkowa i nutramigen. Ale moja mała piła to mleko bez problemów. Pielęgniarka mówiła że dobrze ze jest taka mała bo starsze dzieci nie chcą tego jeść (co mnie nie dziwi). Madzia jadła nutramigen do roku i nie było problemów. Nie wiem, któraś mama pisała ze dosładza to mleko glukozą możesz spróbować. Ja tego nie robiłam bo nie miałam takiej potrzeby. Poza tym sa jeszcze inne mleka np. Bebilon pepti nie wiem jak smakują ale przecież możesz zapytać lekarza. Taki maluszek powinien jeść. Trzyma kciuki za Was. 06.gif

--------------------
M ur 2.03.2003r.
Z ur. 27.09.2008r.
M ur. 15.11.2011r.

"...Bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."
gabielek070109
śro, 18 lut 2009 - 01:08
dziekuje bardzo za odpowiedz..icon_smile.gif sprobuje z glukoza moze akurat zacznie mi je jesc normalnie.. pozdrawiam
gabielek070109


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 12 lut 09 - 19:39
SkÄ…d: bialystok
Nr użytkownika: 25,434




post śro, 18 lut 2009 - 01:08
Post #63

dziekuje bardzo za odpowiedz..icon_smile.gif sprobuje z glukoza moze akurat zacznie mi je jesc normalnie.. pozdrawiam
> Nutramigen - bÅ‚e
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama