Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak było z karmieniem?

> 
Meggi
śro, 13 kwi 2005 - 19:47
Mamy bliźniaków mam prośbę , powiedzcie mi jak było u was z pokarmem . U nas w rodzinie pierwszy raz pojawiły sie bliźniaki , a ja jestem ciotka która wszystko chce wiedzieć icon_lol.gif .
Chodzi o to że nasza mamusia nie ma jeszcze pokarmu w piersiach ( ma malutkie jak przed ciążą icon_sad.gif) coprawda mija dopiero trzecia doba od pojawienia sie maluszków na tym świecie , ale widzę że to martwi mamusię . J a takich problemów nie miałam wręcz przeciwnie od poczatku miałam nawał więc niebardzo mogę jej pomóc .
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 13 kwi 2005 - 19:47
Post #1

Mamy bliźniaków mam prośbę , powiedzcie mi jak było u was z pokarmem . U nas w rodzinie pierwszy raz pojawiły sie bliźniaki , a ja jestem ciotka która wszystko chce wiedzieć icon_lol.gif .
Chodzi o to że nasza mamusia nie ma jeszcze pokarmu w piersiach ( ma malutkie jak przed ciążą icon_sad.gif) coprawda mija dopiero trzecia doba od pojawienia sie maluszków na tym świecie , ale widzę że to martwi mamusię . J a takich problemów nie miałam wręcz przeciwnie od poczatku miałam nawał więc niebardzo mogę jej pomóc .

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



kamoli
czw, 19 paź 2006 - 15:29
ja mam 5 miesięczne niunie i nadal karmie piersią. Przez 2 pierwsze doby nie było mleczka i tez miałam małe piersi ale to nie ma znaczenia. Kazano mi masować piersi przez pół dnia a potem pielęgniarka mocno je nacisneła (bolało!!!) żeby wypłynął pokarm. No a potem miałam nawał pokarmu. Naprawde najwazniejsze to sie nie martwic icon_biggrin.gif . Może to zabrzmi głupio ale ja często jak karmie to obrazuje sobie jak spływa mi mleko do piersi, i naprawde mi to pomaga. Aha i nigdy nie karmie jednoczesnie obydwie, staram się karmić w spokoju i bez pośpiechu
kamoli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 18 paź 06 - 01:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 8,044




post czw, 19 paź 2006 - 15:29
Post #2

ja mam 5 miesięczne niunie i nadal karmie piersią. Przez 2 pierwsze doby nie było mleczka i tez miałam małe piersi ale to nie ma znaczenia. Kazano mi masować piersi przez pół dnia a potem pielęgniarka mocno je nacisneła (bolało!!!) żeby wypłynął pokarm. No a potem miałam nawał pokarmu. Naprawde najwazniejsze to sie nie martwic icon_biggrin.gif . Może to zabrzmi głupio ale ja często jak karmie to obrazuje sobie jak spływa mi mleko do piersi, i naprawde mi to pomaga. Aha i nigdy nie karmie jednoczesnie obydwie, staram się karmić w spokoju i bez pośpiechu

--------------------
kamoli
> Jak byÅ‚o z karmieniem?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 05 maj 2024 - 06:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama