Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Marcowe maluchy 2

> 
wroc
czw, 23 lis 2006 - 20:44
Ania Miqsowa na marude proponuje swoje towarzystwo:) ... możesz Ty do mnie, albo ja do Ciebie icon_smile.gif...... zawsze to jakies nowe rozwiązanie:)icon_smile.gificon_smile.gif. A nie widziałam go ok 4 miesięcy:)
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post czw, 23 lis 2006 - 20:44
Post #61

Ania Miqsowa na marude proponuje swoje towarzystwo:) ... możesz Ty do mnie, albo ja do Ciebie icon_smile.gif...... zawsze to jakies nowe rozwiązanie:)icon_smile.gificon_smile.gif. A nie widziałam go ok 4 miesięcy:)

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
petisu
czw, 23 lis 2006 - 21:12
Forum będzie być moze już dziś wieczorem. Jak macie propozycję nazwy domeny, to prosze na GG 6903820 albo maila agata.posmyk@wp.pl.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 21:12
Post #62

Forum będzie być moze już dziś wieczorem. Jak macie propozycję nazwy domeny, to prosze na GG 6903820 albo maila agata.posmyk@wp.pl.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
vika
czw, 23 lis 2006 - 21:15
petisu zakładasz forum icon_question.gif a to tak łatwo się robi, bo ja ciemna jestem w tych sprawach icon_question.gif
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post czw, 23 lis 2006 - 21:15
Post #63

petisu zakładasz forum icon_question.gif a to tak łatwo się robi, bo ja ciemna jestem w tych sprawach icon_question.gif
petisu
czw, 23 lis 2006 - 21:20
vika-jak ma się męża programistę, to całkiem łatwe. icon_biggrin.gif Włączcie się proszę, chiała bym stworzyć coś dla nas wszystkich. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Widzę, ze gg już łaskawie zaczęło działać, więc zapraszam.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 21:20
Post #64

vika-jak ma się męża programistę, to całkiem łatwe. icon_biggrin.gif Włączcie się proszę, chiała bym stworzyć coś dla nas wszystkich. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Widzę, ze gg już łaskawie zaczęło działać, więc zapraszam.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
vika
czw, 23 lis 2006 - 21:28
petisu na mnie możesz liczyć, jak podasz link, to się pojawię, ale z nazwą domeny to Ci nie pomogę, bo[/size][size=7]nawet nie wiem co to jest ta domena, domyślam się, że to ma być nazwa forum icon_redface.gif
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post czw, 23 lis 2006 - 21:28
Post #65

petisu na mnie możesz liczyć, jak podasz link, to się pojawię, ale z nazwą domeny to Ci nie pomogę, bo[/size][size=7]nawet nie wiem co to jest ta domena, domyślam się, że to ma być nazwa forum icon_redface.gif
petisu
czw, 23 lis 2006 - 21:30
vika-podałam nr GG, odezwij się.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 21:30
Post #66

vika-podałam nr GG, odezwij się.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
lunarex
czw, 23 lis 2006 - 22:15
Boze drogi co tu sie dzieje!!!Zawsze dostawalam na meila powiadomienia a tu od wczoraj nic,mysle to niemozliwe.Kurcze jestem w szoku.Dlaczego tak sie stalo?
Wszystkiego najlepszego dla Luski i Kubusia.
Ania Miqsowa no kurcze co ty nie dajesz rady?Trzymaj sie dzieczyno i pamietaj dajesz znac i ja na ciebie i twoja marudke czekam i przyjerzdzacie i damy rade razem.Otworzymy sobie napoj i posiedzimy i przynajmniej chlopaki sie pobawia.No wiesz chyba o mnie zapomnialas,musze cie okrzyczec.My zawsze czekamy na jakies mile towarzystwo.
petisu daj znac my uciekniemy za Toba!Juz mam Twoje gg,wiec wysle Ci swoj numer i moze cos wszystkie zdzialamy.
Karolka18 mnie tam strona dobrze sie otwiera,nic mi nie przeszkadza oprocz tego ze to nie jest to nasze forum,ta nasze 3.. ktoras strona.
Dla Wszystkich MAMUS!trzymajcie sie i badzcie dzielne!
lunarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 200
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 21:52
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 5,908




post czw, 23 lis 2006 - 22:15
Post #67

Boze drogi co tu sie dzieje!!!Zawsze dostawalam na meila powiadomienia a tu od wczoraj nic,mysle to niemozliwe.Kurcze jestem w szoku.Dlaczego tak sie stalo?
Wszystkiego najlepszego dla Luski i Kubusia.
Ania Miqsowa no kurcze co ty nie dajesz rady?Trzymaj sie dzieczyno i pamietaj dajesz znac i ja na ciebie i twoja marudke czekam i przyjerzdzacie i damy rade razem.Otworzymy sobie napoj i posiedzimy i przynajmniej chlopaki sie pobawia.No wiesz chyba o mnie zapomnialas,musze cie okrzyczec.My zawsze czekamy na jakies mile towarzystwo.
petisu daj znac my uciekniemy za Toba!Juz mam Twoje gg,wiec wysle Ci swoj numer i moze cos wszystkie zdzialamy.
Karolka18 mnie tam strona dobrze sie otwiera,nic mi nie przeszkadza oprocz tego ze to nie jest to nasze forum,ta nasze 3.. ktoras strona.
Dla Wszystkich MAMUS!trzymajcie sie i badzcie dzielne!

--------------------
Agneska
czw, 23 lis 2006 - 22:17
dziewczyny naprawdę się wyprowadzacie ? dajcie spokój, o taką pierdołkę??


chyba jestem za bardzo tolerancyjna, ale napewno wpadnę też czasem do was, jeśli to ma być ogólnodostępne forum,
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post czw, 23 lis 2006 - 22:17
Post #68

dziewczyny naprawdę się wyprowadzacie ? dajcie spokój, o taką pierdołkę??


chyba jestem za bardzo tolerancyjna, ale napewno wpadnę też czasem do was, jeśli to ma być ogólnodostępne forum,

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
lunarex
czw, 23 lis 2006 - 22:19
Mam pytanie ??Czy ktoras z was ogladala wczoraj na 1 film pt.USŁYSZEC CISZE.
Kurcze moze jestem jakas glupia ,ale po obejrzeniu tego filu boje sie zaszczepic Natana ta szczepionka MMR(ma to byc miedzy 13-14 miesiacem).Moze ktoras z Was ma jakiegos zaprzyjaznionego pediatre,zeby sie cos dowiedziec na ten temat??
Ja jestem przerazona i chyba bede go szczepic osobnymi dawkami.
Kurcze jak cos wiecie na ten temat dajcie znac.
lunarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 200
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 21:52
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 5,908




post czw, 23 lis 2006 - 22:19
Post #69

Mam pytanie ??Czy ktoras z was ogladala wczoraj na 1 film pt.USŁYSZEC CISZE.
Kurcze moze jestem jakas glupia ,ale po obejrzeniu tego filu boje sie zaszczepic Natana ta szczepionka MMR(ma to byc miedzy 13-14 miesiacem).Moze ktoras z Was ma jakiegos zaprzyjaznionego pediatre,zeby sie cos dowiedziec na ten temat??
Ja jestem przerazona i chyba bede go szczepic osobnymi dawkami.
Kurcze jak cos wiecie na ten temat dajcie znac.

--------------------
Ketmia
czw, 23 lis 2006 - 22:28
Widziałam ten film, ale nie sądziłam, że problem dotyczy też polskich dzieci. Nie znam się na szczepionkach, ale teraz widzę, że chyba trzeba zgłębić ten temat icon_confused.gif
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 23 lis 2006 - 22:28
Post #70

Widziałam ten film, ale nie sądziłam, że problem dotyczy też polskich dzieci. Nie znam się na szczepionkach, ale teraz widzę, że chyba trzeba zgłębić ten temat icon_confused.gif

--------------------
An_Qa
czw, 23 lis 2006 - 22:35
Boszeee dziecko moje to dzis jakis terrorysta. Marudzi caly dzien, spac jej sie chce, ale ni cholerki nie moze zasnac. Z wielkim trudem zasnela kolo 17 to pospala moze z 20 min, ba zaraz przywiezli ta kanape i sie obudzila. W pokoju nie mam wcale wolnego miejsca, ruszyc sie nawet nie mozna...

Maz jutro idzie do elektrowni pytac czy da sie cos zalatwic...

Na dodatek slubny popsul moje kozaki na obcasie icon_evil.gif

dzis caly dzien mi Aniuje... Normalnie jakby nie wiedzial ze to nic nie pomoze w tym pie.... zyciu icon_evil.gif

ZŁA JESTEM
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 22:35
Post #71

Boszeee dziecko moje to dzis jakis terrorysta. Marudzi caly dzien, spac jej sie chce, ale ni cholerki nie moze zasnac. Z wielkim trudem zasnela kolo 17 to pospala moze z 20 min, ba zaraz przywiezli ta kanape i sie obudzila. W pokoju nie mam wcale wolnego miejsca, ruszyc sie nawet nie mozna...

Maz jutro idzie do elektrowni pytac czy da sie cos zalatwic...

Na dodatek slubny popsul moje kozaki na obcasie icon_evil.gif

dzis caly dzien mi Aniuje... Normalnie jakby nie wiedzial ze to nic nie pomoze w tym pie.... zyciu icon_evil.gif

ZŁA JESTEM

--------------------
myszowata
czw, 23 lis 2006 - 22:38
Iiiii nie wiem co mam wam napisać icon_sad.gif a zresztą czy to ważne icon_question.gif

Siedzę sama - mała śpi, małż na szkoleniu i tyle icon_confused.gif chyba szydełko wezmę i jakiś film oblookam icon_rolleyes.gif

A filmu nie oglądałam więc się nie wypowiem icon_sad.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 22:38
Post #72

Iiiii nie wiem co mam wam napisać icon_sad.gif a zresztą czy to ważne icon_question.gif

Siedzę sama - mała śpi, małż na szkoleniu i tyle icon_confused.gif chyba szydełko wezmę i jakiś film oblookam icon_rolleyes.gif

A filmu nie oglądałam więc się nie wypowiem icon_sad.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
skanna
czw, 23 lis 2006 - 22:54
CYTAT(SylwiaK)
Regulamin regulaminem skanna, ale chyba dobra atmosfera też jest ważna. Tak naprawdę chodzi tutaj właśnie o dobry smak w zachowywaniu się moderatorów. A konkretnie jednej moderatorki.


Sylwia, przyznam, że Ciebie to już zupełnie nie rozumiem. Od ponad dwóch lat uczestniczysz w wątku na moim podforum, gdzie ciągle, zwłaszcza na początku upierdliwie przypominałam o rozmiarach grafik, zdjęć i nawoływałam do zamknięcia tasiemca i otworzenia następnego i nigdy słowem nie prostestowałaś, nie przeszkadzały Ci takie zasady. Mamami każdy Wasz wątek kończy po jakichś 50 stronach i zakłada nowy, pisząc do mnie, żebym stary zamknęła - i to jest tam ok. Skąd więc teraz takie poruszenie z Twojej strony?
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 23 lis 2006 - 22:54
Post #73

CYTAT(SylwiaK)
Regulamin regulaminem skanna, ale chyba dobra atmosfera też jest ważna. Tak naprawdę chodzi tutaj właśnie o dobry smak w zachowywaniu się moderatorów. A konkretnie jednej moderatorki.


Sylwia, przyznam, że Ciebie to już zupełnie nie rozumiem. Od ponad dwóch lat uczestniczysz w wątku na moim podforum, gdzie ciągle, zwłaszcza na początku upierdliwie przypominałam o rozmiarach grafik, zdjęć i nawoływałam do zamknięcia tasiemca i otworzenia następnego i nigdy słowem nie prostestowałaś, nie przeszkadzały Ci takie zasady. Mamami każdy Wasz wątek kończy po jakichś 50 stronach i zakłada nowy, pisząc do mnie, żebym stary zamknęła - i to jest tam ok. Skąd więc teraz takie poruszenie z Twojej strony?

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
petisu
czw, 23 lis 2006 - 22:57
Ktos ma problemy ze zrozumieniem tekstu? SykwiaK napisała, ze chodzi o sposób egzekwowania regulaminu, a nie o jego istnienie.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 22:57
Post #74

Ktos ma problemy ze zrozumieniem tekstu? SykwiaK napisała, ze chodzi o sposób egzekwowania regulaminu, a nie o jego istnienie.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Agneska
czw, 23 lis 2006 - 22:58
Filmu nie oglądałam,
An_Qa u nas też marudy , podobno prawa dolna jedynka blisko (oby)
i jak sobie poradziliście w końcu z tą kanapą??

Ja dziś wysiedzialam się u laryngologa, przewlekłe zapalenie gardła, coś sobie nie mogę z tym poradzić,
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post czw, 23 lis 2006 - 22:58
Post #75

Filmu nie oglądałam,
An_Qa u nas też marudy , podobno prawa dolna jedynka blisko (oby)
i jak sobie poradziliście w końcu z tą kanapą??

Ja dziś wysiedzialam się u laryngologa, przewlekłe zapalenie gardła, coś sobie nie mogę z tym poradzić,

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
An_Qa
czw, 23 lis 2006 - 23:08
Agneska no z lozkiem poradzili sobie dwaj dziadkowie, zlekka wstawieni icon_mad.gif Malz chyba znow mial stracie z ojcem bo przed wyjsciem do pracy powiedzial zebym sie tak nie zachowywala (bo bylam zla) bo tylko ja mu zostalam i takie rzeczy mu robie. Zal mi sie go zrobilo, bo jakby nie bylo musi wybierac: ja albo ojciec... Z dzieckiem jakos tez nie moge sie uporac. Za kazdym razem jak ja klade to wstaje i podrozuje po lozeczku.

skanna nie chodzi o sam fakt, z reszta nie bede pisac. Jesli nie wiesz to przeczytaj moj ostatni post w "Troche regulaminu". Ja rozumiem ze to jest regulamin ale one sa po to by je lamac wink.gif (zart icon_rolleyes.gif )
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 23:08
Post #76

Agneska no z lozkiem poradzili sobie dwaj dziadkowie, zlekka wstawieni icon_mad.gif Malz chyba znow mial stracie z ojcem bo przed wyjsciem do pracy powiedzial zebym sie tak nie zachowywala (bo bylam zla) bo tylko ja mu zostalam i takie rzeczy mu robie. Zal mi sie go zrobilo, bo jakby nie bylo musi wybierac: ja albo ojciec... Z dzieckiem jakos tez nie moge sie uporac. Za kazdym razem jak ja klade to wstaje i podrozuje po lozeczku.

skanna nie chodzi o sam fakt, z reszta nie bede pisac. Jesli nie wiesz to przeczytaj moj ostatni post w "Troche regulaminu". Ja rozumiem ze to jest regulamin ale one sa po to by je lamac wink.gif (zart icon_rolleyes.gif )

--------------------
skanna
czw, 23 lis 2006 - 23:12
CYTAT(petisu)
Ktos ma problemy ze zrozumieniem tekstu? SykwiaK napisała, ze chodzi o sposób egzekwowania regulaminu, a nie o jego istnienie.


Hmmm, proszę zatem o wskazanie niemiłych słów w którymkolwiek poście Agak icon_twisted.gif

Petisu - naruszanie zasad też nie należy do dobrego tonu. Założysz swoje forum, to sama zobaczysz.

Co do Waszego pytania o to, co komu przeszkadzają duże grafiki - pisałam już, jest to kwestia transferu - im więcej pierdółek, zwłaszcza obrazkowych, tym większy transfer, a co za tym idzie - forum wolniej chodzi.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 23 lis 2006 - 23:12
Post #77

CYTAT(petisu)
Ktos ma problemy ze zrozumieniem tekstu? SykwiaK napisała, ze chodzi o sposób egzekwowania regulaminu, a nie o jego istnienie.


Hmmm, proszę zatem o wskazanie niemiłych słów w którymkolwiek poście Agak icon_twisted.gif

Petisu - naruszanie zasad też nie należy do dobrego tonu. Założysz swoje forum, to sama zobaczysz.

Co do Waszego pytania o to, co komu przeszkadzają duże grafiki - pisałam już, jest to kwestia transferu - im więcej pierdółek, zwłaszcza obrazkowych, tym większy transfer, a co za tym idzie - forum wolniej chodzi.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Ketmia
czw, 23 lis 2006 - 23:25
Co się dzieje z ty forum icon_question.gif Przed chwilą odpowiedziałam na post Agneski, że i ja muszę udać się z dzieckiem do laryngologa - celem podcięcia wędzidełka przy języku, a teraz tego mojego postu nie ma icon_exclaim.gif Zaraz okaże się, że został przekierowany na Zdrowie i pielęgnację dziecka icon_exclaim.gif icon_twisted.gif
Czy już na żaden temat nie można pisać, tylko na temat regulaminu???
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 23 lis 2006 - 23:25
Post #78

Co się dzieje z ty forum icon_question.gif Przed chwilą odpowiedziałam na post Agneski, że i ja muszę udać się z dzieckiem do laryngologa - celem podcięcia wędzidełka przy języku, a teraz tego mojego postu nie ma icon_exclaim.gif Zaraz okaże się, że został przekierowany na Zdrowie i pielęgnację dziecka icon_exclaim.gif icon_twisted.gif
Czy już na żaden temat nie można pisać, tylko na temat regulaminu???

--------------------
SylwiaK
czw, 23 lis 2006 - 23:31
CYTAT(skanna)
CYTAT(SylwiaK)
Regulamin regulaminem skanna, ale chyba dobra atmosfera też jest ważna. Tak naprawdę chodzi tutaj właśnie o dobry smak w zachowywaniu się moderatorów. A konkretnie jednej moderatorki.


Sylwia, przyznam, że Ciebie to już zupełnie nie rozumiem. Od ponad dwóch lat uczestniczysz w wątku na moim podforum, gdzie ciągle, zwłaszcza na początku upierdliwie przypominałam o rozmiarach grafik, zdjęć i nawoływałam do zamknięcia tasiemca i otworzenia następnego i nigdy słowem nie prostestowałaś, nie przeszkadzały Ci takie zasady. Mamami każdy Wasz wątek kończy po jakichś 50 stronach i zakłada nowy, pisząc do mnie, żebym stary zamknęła - i to jest tam ok. Skąd więc teraz takie poruszenie z Twojej strony?


Skanna że się powtórzę, chodzi o dobry smak - znaczy się formę- to po pierwsze, a po drugie - ja na tamtym wątku pisałam tylko sporadycznie i pewnie w 15 postach się zmieściłam i tylko w tym roku.
Ja do Ciebie nic nie mam i powtarzam raz jeszcze DOBRY SMAK - tego zabrakło moderatorce urodzonych w 2006r.
I nie chodzi tu o nie miłe słowa ale sposób icon_exclaim.gif
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 23:31
Post #79

CYTAT(skanna)
CYTAT(SylwiaK)
Regulamin regulaminem skanna, ale chyba dobra atmosfera też jest ważna. Tak naprawdę chodzi tutaj właśnie o dobry smak w zachowywaniu się moderatorów. A konkretnie jednej moderatorki.


Sylwia, przyznam, że Ciebie to już zupełnie nie rozumiem. Od ponad dwóch lat uczestniczysz w wątku na moim podforum, gdzie ciągle, zwłaszcza na początku upierdliwie przypominałam o rozmiarach grafik, zdjęć i nawoływałam do zamknięcia tasiemca i otworzenia następnego i nigdy słowem nie prostestowałaś, nie przeszkadzały Ci takie zasady. Mamami każdy Wasz wątek kończy po jakichś 50 stronach i zakłada nowy, pisząc do mnie, żebym stary zamknęła - i to jest tam ok. Skąd więc teraz takie poruszenie z Twojej strony?


Skanna że się powtórzę, chodzi o dobry smak - znaczy się formę- to po pierwsze, a po drugie - ja na tamtym wątku pisałam tylko sporadycznie i pewnie w 15 postach się zmieściłam i tylko w tym roku.
Ja do Ciebie nic nie mam i powtarzam raz jeszcze DOBRY SMAK - tego zabrakło moderatorce urodzonych w 2006r.
I nie chodzi tu o nie miłe słowa ale sposób icon_exclaim.gif

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
An_Qa
czw, 23 lis 2006 - 23:40
ehhh dziecko moje przed momentem padlo... Ale chodzilam do niej chyba z 15 razy. Moze schudne icon_rolleyes.gif

na temat moderatora juz sie nie wypowiadam icon_confused.gif
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 23:40
Post #80

ehhh dziecko moje przed momentem padlo... Ale chodzilam do niej chyba z 15 razy. Moze schudne icon_rolleyes.gif

na temat moderatora juz sie nie wypowiadam icon_confused.gif

--------------------
> Marcowe maluchy 2
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 16 maj 2024 - 06:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama