Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami

> 
anonimowy

Go??







post nie, 01 cze 2003 - 10:50
Post #41

A ja nie mogłam inaczej posta wysłać tylko jako gość bo jak wpisywałam swojego nicka to mi "pisało"że już zajęty,matołek ze mnie ale nie wiem co innego zrobić mam... icon_redface.gif
Ewcia!
nie, 01 cze 2003 - 11:36
oj było było... jak by to napisac zeby nie powtorzyc... znakomicie..bardzo udanie.. no po prostu SUPER! Kachaa, dzieki za inicjatywe!

Na czym to polega, ze spotyka sie grupa osob pierwszy ( no czy tam drugi)raz w zyciu, a tak dobrze sie rozmawia ?

Dzieci.. przeurocze. Kachaa, juz napisałas za mnie dla kazdego cos milego, powiem ci tylko , ze mialam ochote ciągle głaskac Wojtusia po jego czuprynce krociutkiej i skąd ty w ogole wzięłas takie spokojne dwuletnie dziecko? icon_wink.gif

Sasiadki moje, Paka i Monikaww, dziekuje za przemiły długi spacer do domu. Naprawde długi, ale warto było.

Anito, świetne zdjęcia. Napracowałas sie dla nas i my to doceniamy. icon_smile.gif
Dziekuje.

Myślami nadal przy Was, Ewcia.


PS. Dorusia, ciągle mam wrazenie, ze znałam Cie wczesniej (mam pamiec fotograficzna icon_smile.gif ). Czy twoja starsza corka chodzila na umuzykalnienie do Frazy? Na razie poszłam tym tropem.

PS2. to napisalam wczoraj przed polnoca, a po polnocy juz nie mogłam sie polaczyc (TPSA wrrr) przez 1/2 godz probowalam , az padlam
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post nie, 01 cze 2003 - 11:36
Post #42

oj było było... jak by to napisac zeby nie powtorzyc... znakomicie..bardzo udanie.. no po prostu SUPER! Kachaa, dzieki za inicjatywe!

Na czym to polega, ze spotyka sie grupa osob pierwszy ( no czy tam drugi)raz w zyciu, a tak dobrze sie rozmawia ?

Dzieci.. przeurocze. Kachaa, juz napisałas za mnie dla kazdego cos milego, powiem ci tylko , ze mialam ochote ciągle głaskac Wojtusia po jego czuprynce krociutkiej i skąd ty w ogole wzięłas takie spokojne dwuletnie dziecko? icon_wink.gif

Sasiadki moje, Paka i Monikaww, dziekuje za przemiły długi spacer do domu. Naprawde długi, ale warto było.

Anito, świetne zdjęcia. Napracowałas sie dla nas i my to doceniamy. icon_smile.gif
Dziekuje.

Myślami nadal przy Was, Ewcia.


PS. Dorusia, ciągle mam wrazenie, ze znałam Cie wczesniej (mam pamiec fotograficzna icon_smile.gif ). Czy twoja starsza corka chodzila na umuzykalnienie do Frazy? Na razie poszłam tym tropem.

PS2. to napisalam wczoraj przed polnoca, a po polnocy juz nie mogłam sie polaczyc (TPSA wrrr) przez 1/2 godz probowalam , az padlam
Doruśka
nie, 01 cze 2003 - 16:54
To znowu ja.Ewcia,ja cały czas myślałam skąd ja Cię znam,muślałam że może nauczycielka z Ciebie,ale faktycznie,Ada chodziła do frazy!!!!
przez 2,5roku,potem uczyła sie w domu(student przychodził)
a wtym roku to ani czasu nie ma (druga zmiana)ani kasy..
a Twoje dziecko chodzi(nie pamiętam imienia niestety....
ciekawi mnie ile czesne wynosi.
pozdrawiam Dorota
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post nie, 01 cze 2003 - 16:54
Post #43

To znowu ja.Ewcia,ja cały czas myślałam skąd ja Cię znam,muślałam że może nauczycielka z Ciebie,ale faktycznie,Ada chodziła do frazy!!!!
przez 2,5roku,potem uczyła sie w domu(student przychodził)
a wtym roku to ani czasu nie ma (druga zmiana)ani kasy..
a Twoje dziecko chodzi(nie pamiętam imienia niestety....
ciekawi mnie ile czesne wynosi.
pozdrawiam Dorota
anonimowy

Go??







post nie, 01 cze 2003 - 22:18
Post #44

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, szkoda ze mnie nie było,




Kacha, sto lat dla Wojtasa...........papa
Ila
pon, 02 cze 2003 - 00:58
Witam wszystkich icon_smile.gif

Jestesmy szczesliwi, ze takie wspaniale mamusie (i tatusiowie icon_eek.gif ) wraz z cudownymi maluszkami trafily na "maluchowa" strone icon_biggrin.gif

Dziekujemy Wam za spotkanie... pewnie sie powtorze, ale bylo suuuuuuper icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Do zobaczenia wkrotce icon_biggrin.gif

Ila, Duszek i Kamilek
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post pon, 02 cze 2003 - 00:58
Post #45

Witam wszystkich icon_smile.gif

Jestesmy szczesliwi, ze takie wspaniale mamusie (i tatusiowie icon_eek.gif ) wraz z cudownymi maluszkami trafily na "maluchowa" strone icon_biggrin.gif

Dziekujemy Wam za spotkanie... pewnie sie powtorze, ale bylo suuuuuuper icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Do zobaczenia wkrotce icon_biggrin.gif

Ila, Duszek i Kamilek
ez
pon, 02 cze 2003 - 08:18
A ja buuuuuuuuuuuuuuuuu byłam o 12.00 !!! Nie mam internetu w domu więc nie wiedziałam o zmianie. Trudno. Buuuu.
Szukałam Was, ale Park taki wielki.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 08:18
Post #46

A ja buuuuuuuuuuuuuuuuu byłam o 12.00 !!! Nie mam internetu w domu więc nie wiedziałam o zmianie. Trudno. Buuuu.
Szukałam Was, ale Park taki wielki.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
ez
pon, 02 cze 2003 - 08:20
Boże jaka ja głupia jestem przez te wszystkie zmiany godziny mi się popi...
Na drugi raz ściągam od wszystkich komóry !!!!!!!!!!!!
A my takie samotne tam byłyśmy Buuuu
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 08:20
Post #47

Boże jaka ja głupia jestem przez te wszystkie zmiany godziny mi się popi...
Na drugi raz ściągam od wszystkich komóry !!!!!!!!!!!!
A my takie samotne tam byłyśmy Buuuu

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
ez
pon, 02 cze 2003 - 08:29
A w ogóle to jest mi chlip, chlip bardzo źle, że Was nie widziałam. Jak tak snułam się po parku to tak myślałam, że coś pokręciłam. A w ogóle sobota to nie był najlepszy dzień.
Och ....
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 08:29
Post #48

A w ogóle to jest mi chlip, chlip bardzo źle, że Was nie widziałam. Jak tak snułam się po parku to tak myślałam, że coś pokręciłam. A w ogóle sobota to nie był najlepszy dzień.
Och ....
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
Ewcia!
pon, 02 cze 2003 - 14:04
Droga Ez, nam tez ciebie brakowało icon_cry.gif
Iwanka tez nie przyszla.

Wyruszyłyśmy spod iglicy o 11.30, Paka rysowała cały czas strzałki, ale droga była daleka - aż na plac zabaw przy Chopina.

Nastepnym razem lepiej siÄ™ zorganizujemy.

Dorusia, moja Ania nadal uczy sie we Frazie, tylko umuzykalniamy sie na Reja bo blizej. (to juz 4. rok! nie moge uwierzyc..) Byl mały kryzys ok. 1,5 roku temu, ale się młoda sprężyła i wzięła do cwiczen. CZesne nadal 190.
pozdrówka, Ewcia
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 14:04
Post #49

Droga Ez, nam tez ciebie brakowało icon_cry.gif
Iwanka tez nie przyszla.

Wyruszyłyśmy spod iglicy o 11.30, Paka rysowała cały czas strzałki, ale droga była daleka - aż na plac zabaw przy Chopina.

Nastepnym razem lepiej siÄ™ zorganizujemy.

Dorusia, moja Ania nadal uczy sie we Frazie, tylko umuzykalniamy sie na Reja bo blizej. (to juz 4. rok! nie moge uwierzyc..) Byl mały kryzys ok. 1,5 roku temu, ale się młoda sprężyła i wzięła do cwiczen. CZesne nadal 190.
pozdrówka, Ewcia
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 02 cze 2003 - 19:05
Post #50

Kochan Ez! Ponieważ napisałaś:

CYTAT(ez)
11 pod Iglicą, mój znak szczególny: wózek i wzrost (178) icon_biggrin.gif


myślałyśmy, że coś Ci wypadło! Do głowy nam nie przyszło, że mogłaś się pomylić. Naprawdę bardzo Cię brakowało (no i Dumiczowej icon_wink.gif, ale wiedziałyśmy, że jej nie będzie).
Ez, nadrobimy to następnym razem. Twoja córcia na zdjęciu jest tak do Ciebie podobna, że już nie moge się doczekać, żeby ją zobaczyć na żywo.

Åšciskam.
Paka
Anita.W
wto, 03 cze 2003 - 08:50
Dziewczyny to kiedy nastepne spotkanie? Bo ja juz nie moge sie doczekac. Moze 14 czerwca? A wlasciwie to kiedy wybieracie sie na wakacje. Moze kiedys razem zorganizujemy jakis wyjazd weekendowy?
Milego dnia icon_biggrin.gif
ps. Dorota dziekuje za zdjecia sa super icon_biggrin.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post wto, 03 cze 2003 - 08:50
Post #51

Dziewczyny to kiedy nastepne spotkanie? Bo ja juz nie moge sie doczekac. Moze 14 czerwca? A wlasciwie to kiedy wybieracie sie na wakacje. Moze kiedys razem zorganizujemy jakis wyjazd weekendowy?
Milego dnia icon_biggrin.gif
ps. Dorota dziekuje za zdjecia sa super icon_biggrin.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
ez
wto, 03 cze 2003 - 09:59
Ja to bardzo chętnie, może już modem w domu będzie.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post wto, 03 cze 2003 - 09:59
Post #52

Ja to bardzo chętnie, może już modem w domu będzie.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 04 cze 2003 - 02:32
Post #53

Dziewczyny,
chciałam publicznie podziękować DORCE!
Efektem jej pracy (także pracy nad swoim mężęm, któremu niniejszym też oczywiście bardzo dziękuję icon_smile.gif ) jest to oto fantastyczne LOGO, które się pojawiło przy moim nicku. No i dziękuję Panu Bogu, że moja Zosia jest taka śliczna... icon_wink.gif A zdjęcie było zrobine na naszym spotkaniu.

Pozdrawiam.
Paka

PS Zosia się troszkę pochorowała, ale teraz bierzemy bactrim, więc pewnie po takim "kopie" jej przejdzie.
Anita.W
śro, 04 cze 2003 - 08:52
A co sie Zosi stalo? Kubusiowe oczy po naszym spotkaniu wygladaly fatalnie. Ma zapalenie spojowek ale lekarz mowi ze to objawy alergii icon_sad.gif. Ja mam nadzieje ze to tylko zapalenie.
Dorka jak chcesz to te zdjecia ktore mi przyslalas na maila to moge dolaczyc do albumu i jak chcesz to przyslij wiecej to tez zamieszcze tam. Oczywiscie za twoja zgoda icon_biggrin.gif
Milego dnia icon_biggrin.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post śro, 04 cze 2003 - 08:52
Post #54

A co sie Zosi stalo? Kubusiowe oczy po naszym spotkaniu wygladaly fatalnie. Ma zapalenie spojowek ale lekarz mowi ze to objawy alergii icon_sad.gif. Ja mam nadzieje ze to tylko zapalenie.
Dorka jak chcesz to te zdjecia ktore mi przyslalas na maila to moge dolaczyc do albumu i jak chcesz to przyslij wiecej to tez zamieszcze tam. Oczywiscie za twoja zgoda icon_biggrin.gif
Milego dnia icon_biggrin.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Doruśka
śro, 04 cze 2003 - 12:35
a ja też chcę taką fotkę,jak ją zrobić?/
Dorka! dzięki za zdjęcia już rozesłałam znajomym.i teraz pytają naszego tatusia co to za spotkanie,że jego córcia po internecie krąży!
Karolce idą cztery zębiska z góry,i dziś w nocy postanowiła nie spać od 1do2,30
i byłam dziś na badaniu krwi z malutką moją dzielną Karolką(wypłakała balonika od pani pielęgniarki)mam nadzieję że koniec z żelazem!
czy można dac dziecku arbuza?


Paka,a nie podziękowałaś że masz takie grzeczne dziecko, icon_lol.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 04 cze 2003 - 12:35
Post #55

a ja też chcę taką fotkę,jak ją zrobić?/
Dorka! dzięki za zdjęcia już rozesłałam znajomym.i teraz pytają naszego tatusia co to za spotkanie,że jego córcia po internecie krąży!
Karolce idą cztery zębiska z góry,i dziś w nocy postanowiła nie spać od 1do2,30
i byłam dziś na badaniu krwi z malutką moją dzielną Karolką(wypłakała balonika od pani pielęgniarki)mam nadzieję że koniec z żelazem!
czy można dac dziecku arbuza?


Paka,a nie podziękowałaś że masz takie grzeczne dziecko, icon_lol.gif
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 04 cze 2003 - 14:16
Post #56

CYTAT(Dorusia)
Paka,a nie podziękowałaś że masz takie grzeczne dziecko, icon_lol.gif


No, faktycznie! Ja za to dziękuję codziennie. Tylko teraz jak jest chora i marudna, to zapominam icon_wink.gif

Anita, pytałaś, co jej jest. Nic szczgólnie poważnego - tzn. kaszle i z nosa jej leci, ale na szczęście to "tylko" gardło, infekcja górnych dróg oddechowych, a nie jakieś oskrzela, brrr... Chociaż nie chce jeść i gorączkuje. Czasem tak kaszle, że aż jej się podnosi. No i siedzimy w domu, buuuu
> Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 12:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama