Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

noclegi przy wyciągu

> 
KM
czw, 27 paź 2011 - 23:17
Ferie za pasem, więc zaczęłam przeszukiwać internet pod kątem "noclegów przy wyciągu".
Może któraś z Was mogłaby polecić noclegi w bliskiej odległości (najlepiej jakby w butach narciarskich można było przejść) od wyciągu orczykowego o długości ok. 500 m - taka górka dla średniozaawansowanego ośmiolatka.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post czw, 27 paź 2011 - 23:17
Post #1

Ferie za pasem, więc zaczęłam przeszukiwać internet pod kątem "noclegów przy wyciągu".
Może któraś z Was mogłaby polecić noclegi w bliskiej odległości (najlepiej jakby w butach narciarskich można było przejść) od wyciągu orczykowego o długości ok. 500 m - taka górka dla średniozaawansowanego ośmiolatka.
zilka
wto, 03 sty 2012 - 21:12
I jak, znalazłaś coś fajnego? Bo my nagle zmieniliśmy plany i jednak chcielibyśmy wyjechac na narty i dokładnie czegoś podobnego szukam...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 03 sty 2012 - 21:12
Post #2

I jak, znalazłaś coś fajnego? Bo my nagle zmieniliśmy plany i jednak chcielibyśmy wyjechac na narty i dokładnie czegoś podobnego szukam...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
KM
wto, 03 sty 2012 - 21:31
Jednak niebardzo. Znalazłam noclegi praktycznie na stacji narciarskiej, ale tam nawet czajnika nie było, na herbatę trzeba było schodzić do restauracji, a herbata 5 zł czy drożej.
I w końcu jedziemy do Murzasichla, tam chyba wszędzie w miarę blisko-najwyżej samochodem się podjedzie, ale raczej nie będzie takiej potrzeby. Jakbyś chciała mogę Ci przesłać namiary.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post wto, 03 sty 2012 - 21:31
Post #3

Jednak niebardzo. Znalazłam noclegi praktycznie na stacji narciarskiej, ale tam nawet czajnika nie było, na herbatę trzeba było schodzić do restauracji, a herbata 5 zł czy drożej.
I w końcu jedziemy do Murzasichla, tam chyba wszędzie w miarę blisko-najwyżej samochodem się podjedzie, ale raczej nie będzie takiej potrzeby. Jakbyś chciała mogę Ci przesłać namiary.
Agnieszka AZJ
wto, 03 sty 2012 - 21:33
Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 03 sty 2012 - 21:33
Post #4

Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
KM
wto, 03 sty 2012 - 22:17
Właśnie chcieliśmy coś ekonomicznego, ale żeby tak w ogóle za darmo, "na dziko" ... icon_wink.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post wto, 03 sty 2012 - 22:17
Post #5

Właśnie chcieliśmy coś ekonomicznego, ale żeby tak w ogóle za darmo, "na dziko" ... icon_wink.gif
moko.
śro, 04 sty 2012 - 21:04
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 03 Jan 2012 - 21:33) *
Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif

Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 04 sty 2012 - 21:04
Post #6

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 03 Jan 2012 - 21:33) *
Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif

Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
KM
sob, 29 gru 2012 - 23:11
W zeszłym roku w końcu byliśmy w Murzasichlu. Nazwy ośrodka nie pamiętam, jakby ktoś chciał to wyszukam, blisko wyciągów o różnej długości, świetne miejsce. Teraz szukam czegoś podobnego na najbliższe ferie. Musi być blisko wyciągu orczykowego, najlepiej kilku i dodatkowy wymóg mojego dziecka po ostatnich feriach: ma być snowtubing. Polecicie coś?
Moko, do Korbielowa jeździłam co roku w dzieciństwie, ale w Szczyrku byłam tylko raz, więc Szczyrk biorę pod uwagę.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 29 gru 2012 - 23:11
Post #7

W zeszłym roku w końcu byliśmy w Murzasichlu. Nazwy ośrodka nie pamiętam, jakby ktoś chciał to wyszukam, blisko wyciągów o różnej długości, świetne miejsce. Teraz szukam czegoś podobnego na najbliższe ferie. Musi być blisko wyciągu orczykowego, najlepiej kilku i dodatkowy wymóg mojego dziecka po ostatnich feriach: ma być snowtubing. Polecicie coś?
Moko, do Korbielowa jeździłam co roku w dzieciństwie, ale w Szczyrku byłam tylko raz, więc Szczyrk biorę pod uwagę.
okko
nie, 30 gru 2012 - 00:01
CYTAT(moko. @ Wed, 04 Jan 2012 - 21:04) *
Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?



Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 30 gru 2012 - 00:01
Post #8

CYTAT(moko. @ Wed, 04 Jan 2012 - 21:04) *
Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?



Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc

--------------------


kalarepa78
nie, 30 gru 2012 - 13:39
Jak górka ma być średniotrudna to polecam Gogołów
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post nie, 30 gru 2012 - 13:39
Post #9

Jak górka ma być średniotrudna to polecam Gogołów

--------------------




ruda_kasia
nie, 30 gru 2012 - 17:35
okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku. Mój mąż z zuzką był dwa razy w Kasinie, chwali sobie, a od Ciebie to chyba nawet bliżej, niż ode mnie. Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post nie, 30 gru 2012 - 17:35
Post #10

okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku. Mój mąż z zuzką był dwa razy w Kasinie, chwali sobie, a od Ciebie to chyba nawet bliżej, niż ode mnie. Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.
mama_do_kwadratu
nie, 30 gru 2012 - 19:07
CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku.

pierwsza część Soszowa (gdzie miłościwie śmigał) ma krzesełka- na samą górę jest orczyk
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 30 gru 2012 - 19:07
Post #11

CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku.

pierwsza część Soszowa (gdzie miłościwie śmigał) ma krzesełka- na samą górę jest orczyk


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
moko.
pon, 31 gru 2012 - 12:04
Okkko,
Na Pilsku są w więszości orczyki, ale i tez krzesełka, zresztą zobacz sobie trasy oraz czym dostać się na nie,
https://korbielow.net/pilsko_trasy_wyciagi/
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 31 gru 2012 - 12:04
Post #12

Okkko,
Na Pilsku są w więszości orczyki, ale i tez krzesełka, zresztą zobacz sobie trasy oraz czym dostać się na nie,
https://korbielow.net/pilsko_trasy_wyciagi/

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ludek
śro, 02 sty 2013 - 10:08
CYTAT(okkko @ Sun, 30 Dec 2012 - 00:01) *
Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc


Ostatnio miałam okazję przyczepić deskę do nóg. Z podłożem zawarłam dogłębną znajomość icon_lol.gif Nie jestem w stanie zjechać, ani ustać, ale za to orczykiem się wciągam icon_lol.gif

CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.


Możesz podac namiary na pensjonat? I ceny? icon_smile.gif
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post śro, 02 sty 2013 - 10:08
Post #13

CYTAT(okkko @ Sun, 30 Dec 2012 - 00:01) *
Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc


Ostatnio miałam okazję przyczepić deskę do nóg. Z podłożem zawarłam dogłębną znajomość icon_lol.gif Nie jestem w stanie zjechać, ani ustać, ale za to orczykiem się wciągam icon_lol.gif

CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.


Możesz podac namiary na pensjonat? I ceny? icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
ruda_kasia
śro, 02 sty 2013 - 19:41
https://www.penzionlimba.sk/pl/

mieszkaliśmy w tym "drugim" budynku, który pojawia się w animacji taki jasny w galerii apartament, w którym mieszkaliśmy to zdjęcia 21 i 22, zdjęcia sypialni chyba nie ma, w niej było podwójne łóżko, kanapa w tym pokoju "zdjętym" rozkładana, łazienka pomarańczowa, więc chyba wszystkie takie same są. W tym budynku pierwszym jest wyżywienie, jak sobie ktoś życzy, ale kuchnia w apartamecie też jest. Paciliśmy jakoś między 40a 50 euro bliżej 50, ale nie pamiętam ile.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post śro, 02 sty 2013 - 19:41
Post #14

https://www.penzionlimba.sk/pl/

mieszkaliśmy w tym "drugim" budynku, który pojawia się w animacji taki jasny w galerii apartament, w którym mieszkaliśmy to zdjęcia 21 i 22, zdjęcia sypialni chyba nie ma, w niej było podwójne łóżko, kanapa w tym pokoju "zdjętym" rozkładana, łazienka pomarańczowa, więc chyba wszystkie takie same są. W tym budynku pierwszym jest wyżywienie, jak sobie ktoś życzy, ale kuchnia w apartamecie też jest. Paciliśmy jakoś między 40a 50 euro bliżej 50, ale nie pamiętam ile.
Ludek
czw, 03 sty 2013 - 23:05
dziękuję
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post czw, 03 sty 2013 - 23:05
Post #15

dziękuję

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
> noclegi przy wyciągu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 18:40
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama