Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna  

KWIETNIAKI 2011 :)

, Pierwsze kroki na świecie
> , Pierwsze kroki na świecie
annad
sob, 25 lut 2012 - 09:21
Kasiu możemy sobie rękę podac bo Zosia ma takie same umiejętności jak Szymek. Koniecznie musimy razem pojechac na Termy. Daj znać kiedy będziesz mogła jechać a ja sie dostosuje icon_smile.gif Co do urodzin fajny masz pomysł, jak będzie grilowo to ze słodkości tort chyba wystarczy bo jak każdy poczuje zapach grilowanych potraw to na słodkie nikt nie będzie miał ochoty icon_smile.gif

A ja dziś do pracy ech jakbym została z chęcią w domu icon_sad.gif


Dziewczynki za moment nasze dzieci będa miały roczki a u nas zero nowych dzieci...żadna nie pisze się na kolejnego bobasa? icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post sob, 25 lut 2012 - 09:21
Post #1961

Kasiu możemy sobie rękę podac bo Zosia ma takie same umiejętności jak Szymek. Koniecznie musimy razem pojechac na Termy. Daj znać kiedy będziesz mogła jechać a ja sie dostosuje icon_smile.gif Co do urodzin fajny masz pomysł, jak będzie grilowo to ze słodkości tort chyba wystarczy bo jak każdy poczuje zapach grilowanych potraw to na słodkie nikt nie będzie miał ochoty icon_smile.gif

A ja dziś do pracy ech jakbym została z chęcią w domu icon_sad.gif


Dziewczynki za moment nasze dzieci będa miały roczki a u nas zero nowych dzieci...żadna nie pisze się na kolejnego bobasa? icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
aniakuleczka
sob, 25 lut 2012 - 12:28
No właśnie, miało być rok po roku tu i ówdzie, a wśrod kwietniaków cisza:)

ja bym chciała za rok w kwietniu urodzić. Ten kwiecień, to fajny termin. Helenka się udała, czemu dalej nie miałoby być równie ciekawie.

Z drugiej strony, na myśl o drugim dziecku czuję się zmęczona
a moja koleżanka, która ma córeczkę 7mies i syna 3 letniego mówi - NIE RÓB TEGO!!!!
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post sob, 25 lut 2012 - 12:28
Post #1962

No właśnie, miało być rok po roku tu i ówdzie, a wśrod kwietniaków cisza:)

ja bym chciała za rok w kwietniu urodzić. Ten kwiecień, to fajny termin. Helenka się udała, czemu dalej nie miałoby być równie ciekawie.

Z drugiej strony, na myśl o drugim dziecku czuję się zmęczona
a moja koleżanka, która ma córeczkę 7mies i syna 3 letniego mówi - NIE RÓB TEGO!!!!


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
mikkowska
sob, 25 lut 2012 - 13:41
Ja na razie odpadam z drugim dzieckiem, za duży mam bałagan w życiu, za mało stabilną pracę i życie generalnie. Już pisałam Ani, spóźniała mi się @ i już myślałam, że jestem w ciąży...ale test pokazał, że jednak to tylko stres zaburza mój harmonogram kobiecy.

Olek idzie do żłobka nie ma wyjścia, znalazłam za nieduże pieniądze całodobowy. Oczywiście zamierzam go tam przyprowadzać wtedy kiedy trzeba, między zmianami moimi i męża. W poniedziałek idę się dowiedzieć co i jak. Podobno muszę zbadać dziecku kał inaczej go nie przyjmą. Jestem zmęczona tym bieganiem to tu to tam, żeby ktoś mi go popilnował godzinkę, dwie trzy. Układanie non stop grafików i tak dzięki, że dużo osób nam pomaga, a mały się nikogo nie boi. Grzecznie się bawi tylko musi mieć opiekę oczywiście.
Lolek zaczął chodzić od 31 stycznia, dziś już naprawdę nieźle sobie radzi. Ja nawet nie wiem kiedy zrobię ten roczek w pracy nie chcą dawać wolnego "pod siebie". Jaka robota tacy ludzie. A jak wezmę opiekę na dziecko albo pójdę na zwolnienie na dziecko to od razu dostanę wypowiedzenie. Niesamowity wyzysk jest w tym moim mieście, jak się wszystko ułoży to wracamy na południe, tam może drożej, ale z pracą ciut lepiej.

Odnośnie tortów, to ja nie posiadam zdolności cukierniczych prócz karpatki z proszku nie umiem nic zrobić icon_razz.gif To trzeba też w genach odziedziczyć icon_smile.gif

Aniu K. a co z Helenką? Jak się ona miewa?

Aniu D. fajnie, że macie tyle rozrywek w Poznaniu, tutaj u nas jest basen, ale raczej nie prowadzą zajęć dla takich maluchów.

Brakuje mi porządnego kina, jakiś sklepów z wyprzedażami a tu nic po prostu nie ma :/ Tragedia odzwyczaiłam się od tak małego miasta.
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post sob, 25 lut 2012 - 13:41
Post #1963

Ja na razie odpadam z drugim dzieckiem, za duży mam bałagan w życiu, za mało stabilną pracę i życie generalnie. Już pisałam Ani, spóźniała mi się @ i już myślałam, że jestem w ciąży...ale test pokazał, że jednak to tylko stres zaburza mój harmonogram kobiecy.

Olek idzie do żłobka nie ma wyjścia, znalazłam za nieduże pieniądze całodobowy. Oczywiście zamierzam go tam przyprowadzać wtedy kiedy trzeba, między zmianami moimi i męża. W poniedziałek idę się dowiedzieć co i jak. Podobno muszę zbadać dziecku kał inaczej go nie przyjmą. Jestem zmęczona tym bieganiem to tu to tam, żeby ktoś mi go popilnował godzinkę, dwie trzy. Układanie non stop grafików i tak dzięki, że dużo osób nam pomaga, a mały się nikogo nie boi. Grzecznie się bawi tylko musi mieć opiekę oczywiście.
Lolek zaczął chodzić od 31 stycznia, dziś już naprawdę nieźle sobie radzi. Ja nawet nie wiem kiedy zrobię ten roczek w pracy nie chcą dawać wolnego "pod siebie". Jaka robota tacy ludzie. A jak wezmę opiekę na dziecko albo pójdę na zwolnienie na dziecko to od razu dostanę wypowiedzenie. Niesamowity wyzysk jest w tym moim mieście, jak się wszystko ułoży to wracamy na południe, tam może drożej, ale z pracą ciut lepiej.

Odnośnie tortów, to ja nie posiadam zdolności cukierniczych prócz karpatki z proszku nie umiem nic zrobić icon_razz.gif To trzeba też w genach odziedziczyć icon_smile.gif

Aniu K. a co z Helenką? Jak się ona miewa?

Aniu D. fajnie, że macie tyle rozrywek w Poznaniu, tutaj u nas jest basen, ale raczej nie prowadzą zajęć dla takich maluchów.

Brakuje mi porządnego kina, jakiś sklepów z wyprzedażami a tu nic po prostu nie ma :/ Tragedia odzwyczaiłam się od tak małego miasta.

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
aniakuleczka
sob, 25 lut 2012 - 14:00
Helenka dobrze, tylko zabkuje icon_smile.gif
babcia dba o to, zeby stracone kilogramy wrociły
Daria, gdzie pracujesz?
Aniad. toz to za dwa tygodnie roczek

Ten post edytował aniakuleczka sob, 25 lut 2012 - 14:01
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post sob, 25 lut 2012 - 14:00
Post #1964

Helenka dobrze, tylko zabkuje icon_smile.gif
babcia dba o to, zeby stracone kilogramy wrociły
Daria, gdzie pracujesz?
Aniad. toz to za dwa tygodnie roczek

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
mikkowska
sob, 25 lut 2012 - 14:06
Aniu ani to ciekawa praca, ani ambicjonalna, pierwsza lepsza gdzie nie pytają o zbyt wiele, podobno płacą, każą robić swoje i tyle. Liczę na tą policję. Generalnie czuję się jakbym zaczynała swoją "karierę" zawodową od zera...w sumie w tej robocie tak się czuję, bo rządzą mną osoby głupsze ode mnie :/
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post sob, 25 lut 2012 - 14:06
Post #1965

Aniu ani to ciekawa praca, ani ambicjonalna, pierwsza lepsza gdzie nie pytają o zbyt wiele, podobno płacą, każą robić swoje i tyle. Liczę na tą policję. Generalnie czuję się jakbym zaczynała swoją "karierę" zawodową od zera...w sumie w tej robocie tak się czuję, bo rządzą mną osoby głupsze ode mnie :/

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
aniakuleczka
sob, 25 lut 2012 - 16:46
To mocno demotywuje.
rozumiem icon_sad.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post sob, 25 lut 2012 - 16:46
Post #1966

To mocno demotywuje.
rozumiem icon_sad.gif

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
corti
sob, 25 lut 2012 - 19:42
Mikkowska na pociszenie wyprzedaże już się skończyły, a do kolejnych może wrócisz do większego miasta icon_smile.gif Dobrze, że mały nie boi się obcych,m a czym szybciej przyzwyczai się, że zostaje z kimś dla niego obcym tym lepiej dla Was obojga icon_biggrin.gif uwierz mówię to z własnego doświadczenia. Ja staram się Maję odcyckować i też idzie do żłobka żeby się przyzwyczajać. Niestety z załatwianiem jest dużo latania i każdy dzień nieobecności dziecka wiąże się z przyniesieniem zgody od lekarza na powrót do żłobka, bynajmniej u nas tak jest

i pamiętaj jak jest źle może być tylko lepiej icon_smile.gif

U mnie do chorej MAi dołączył Oli, który ledwo mówi już 21.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post sob, 25 lut 2012 - 19:42
Post #1967

Mikkowska na pociszenie wyprzedaże już się skończyły, a do kolejnych może wrócisz do większego miasta icon_smile.gif Dobrze, że mały nie boi się obcych,m a czym szybciej przyzwyczai się, że zostaje z kimś dla niego obcym tym lepiej dla Was obojga icon_biggrin.gif uwierz mówię to z własnego doświadczenia. Ja staram się Maję odcyckować i też idzie do żłobka żeby się przyzwyczajać. Niestety z załatwianiem jest dużo latania i każdy dzień nieobecności dziecka wiąże się z przyniesieniem zgody od lekarza na powrót do żłobka, bynajmniej u nas tak jest

i pamiętaj jak jest źle może być tylko lepiej icon_smile.gif

U mnie do chorej MAi dołączył Oli, który ledwo mówi już 21.gif

--------------------


annad
nie, 26 lut 2012 - 10:04
Aniu jak ja pomyśle o drugim bobasie to też robię sie zmęczona icon_smile.gif Jak widze kobiety z brzuszkami to też bym chciała ale szybko wracam do rzeczywistości-do nieprzespanych nocy, do braku wypoczynku itp ale wiem, że chce mieć jeszcze jedno dziecko tylko nie wiem kiedy...może tak jak Ty zdecyduje się na jakis kwiecień icon_smile.gif Co do roczku to czas leci jak szalony, wszystko juz ustalone tylko czekać na godzinę zero i rozpocząc przygotowania icon_smile.gif
Daria ja tam wiem, że z policja Ci się uda i już...może kiedyś na jakimś szkoleniu się spotkamy albo będziemy obstawiać ten sam mecz na Euro icon_smile.gif Poprosze film z chodzącym Olkiem ... może jak Zosia zobaczy jak jej kawaler chodzi to sama postanowi podreptać icon_smile.gif
Paulina zdrówka dla maluszków!

Ja dziś znów do pracy ;/ Wczoraj mnie tak wywiało, że nie mogłam włosów do ładu doprowadzić...powiem Wam, że tak różnych ludzi się spotyka i każdy z inna , bogatsza opowieścią swego życia...można się nasłuchać icon_smile.gif czasem brzuch od smiechu boli a czasem musze ukradkiem łze otrzeć...ech no nic idę zjeść śniadanko i pobawić się z Zosią.

Miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post nie, 26 lut 2012 - 10:04
Post #1968

Aniu jak ja pomyśle o drugim bobasie to też robię sie zmęczona icon_smile.gif Jak widze kobiety z brzuszkami to też bym chciała ale szybko wracam do rzeczywistości-do nieprzespanych nocy, do braku wypoczynku itp ale wiem, że chce mieć jeszcze jedno dziecko tylko nie wiem kiedy...może tak jak Ty zdecyduje się na jakis kwiecień icon_smile.gif Co do roczku to czas leci jak szalony, wszystko juz ustalone tylko czekać na godzinę zero i rozpocząc przygotowania icon_smile.gif
Daria ja tam wiem, że z policja Ci się uda i już...może kiedyś na jakimś szkoleniu się spotkamy albo będziemy obstawiać ten sam mecz na Euro icon_smile.gif Poprosze film z chodzącym Olkiem ... może jak Zosia zobaczy jak jej kawaler chodzi to sama postanowi podreptać icon_smile.gif
Paulina zdrówka dla maluszków!

Ja dziś znów do pracy ;/ Wczoraj mnie tak wywiało, że nie mogłam włosów do ładu doprowadzić...powiem Wam, że tak różnych ludzi się spotyka i każdy z inna , bogatsza opowieścią swego życia...można się nasłuchać icon_smile.gif czasem brzuch od smiechu boli a czasem musze ukradkiem łze otrzeć...ech no nic idę zjeść śniadanko i pobawić się z Zosią.

Miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
kasiaaa82
pon, 27 lut 2012 - 12:16
stawiam soczek za 10 miechów Mai i Szymona 29.gif

jak to u was było:https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=19592&st=0&p=8847822&#entry8847822
kasiaaa82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 931
Dołączył: sob, 20 mar 10 - 21:23
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 32,211




post pon, 27 lut 2012 - 12:16
Post #1969

stawiam soczek za 10 miechów Mai i Szymona 29.gif

jak to u was było:https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=19592&st=0&p=8847822&#entry8847822

--------------------






Uploaded with ImageShack.us
corti
pon, 27 lut 2012 - 17:34
soczek wypity icon_smile.gif pączusie jeszcze zjedliśmy icon_smile.gif

odpisałam Ci kasiu na Twój post
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pon, 27 lut 2012 - 17:34
Post #1970

soczek wypity icon_smile.gif pączusie jeszcze zjedliśmy icon_smile.gif

odpisałam Ci kasiu na Twój post

--------------------


aniakuleczka
pon, 27 lut 2012 - 20:34
Czesc,
jak u was?
obiecywałam dawno wrzucić jakieś zdjęcia Helenki


tak było na początku



Tak było w wakacje



a tak jest teraz
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 27 lut 2012 - 20:34
Post #1971

Czesc,
jak u was?
obiecywałam dawno wrzucić jakieś zdjęcia Helenki


tak było na początku



Tak było w wakacje



a tak jest teraz

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
corti
pon, 27 lut 2012 - 21:27
Też mam takie zdjęcie Oliwka z lamp, każdy pytał po co, a jakoś czułam potrzebę. Tyle, że u nas od lampami dzieci są w inkubatorach i nie można ich dotykać icon_sad.gif

Ależ te nasze dzieciaczki porosły i pozmianiały się, ja przy Mai tak przyzwyczaiłam się do włosków, że jak widzę łysolcia kochanego to zdziwiona jestem icon_smile.gif a Oli za dużo włosków tez nie miał
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pon, 27 lut 2012 - 21:27
Post #1972

Też mam takie zdjęcie Oliwka z lamp, każdy pytał po co, a jakoś czułam potrzebę. Tyle, że u nas od lampami dzieci są w inkubatorach i nie można ich dotykać icon_sad.gif

Ależ te nasze dzieciaczki porosły i pozmianiały się, ja przy Mai tak przyzwyczaiłam się do włosków, że jak widzę łysolcia kochanego to zdziwiona jestem icon_smile.gif a Oli za dużo włosków tez nie miał

--------------------


mikkowska
pon, 27 lut 2012 - 22:06
Aniu D. dla Ciebie proszę icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=9AdDBM0eHGA...mp;feature=plcp
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post pon, 27 lut 2012 - 22:06
Post #1973

Aniu D. dla Ciebie proszę icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=9AdDBM0eHGA...mp;feature=plcp

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 28 lut 2012 - 08:13
Post #1974

aniakuleczka, ale się Helenka do Ciebie podobna zrobiła icon_smile.gif
Musimy więcej zdjęć robić Lelkowi, bo Hugo ma milion do pierwszego roku, a Lelek bardzo niewiele. No cóż inne się ma podejście zupełnie do drugiego dziecka.

Zaczynam powoli myśleć o odstawieniu Lelka od piersi, po pierwsze dlatego, że pod koniec dnia pracy moje piersi nie wyrabiają i wracanie pełnym metrem jest dla mnie koszmarem (bo lekkie dotknięcie powoduje ból) a poza tym miałam wcale nie karmić a już prawie rok mija icon_smile.gif

Dobra wracam do pracy bo muszę nadgonić parę rzeczy.

mikkowska
wto, 28 lut 2012 - 09:10
Julia podziwiam Cię, że karmisz i pracujesz. A powiedz mi kto zostaje z Lelkiem? Masz jakąś niańkę czy babcię?

Jeśli chodzi o zdjęcia to mi siostra zaproponowała, że na roczek Olka zafunduje mu sesję zdjęciową na pamiątkę.

Wczoraj byłam dowiedzieć się szczegółów odnośnie żłobka. Wygląda na to, że będzie ciekawie, raczej nie będzie problemów z Oleczkiem. Podejrzewam, że szybko zaprzyjaźni się z dziećmi. Radził mi dyrektor, żebym nawet w dni wolne go zostawiała na kilka godzin, bo później będzie ciężko Olkowi powrócić do żłobka. Na razie czekamy na badanie kał. Cieszy mnie to że harmonogram dnia dostosowują do dziecka, a nie dziecko do harmonogramu żłobka.

Jak usypiacie swoje dzieci?
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post wto, 28 lut 2012 - 09:10
Post #1975

Julia podziwiam Cię, że karmisz i pracujesz. A powiedz mi kto zostaje z Lelkiem? Masz jakąś niańkę czy babcię?

Jeśli chodzi o zdjęcia to mi siostra zaproponowała, że na roczek Olka zafunduje mu sesję zdjęciową na pamiątkę.

Wczoraj byłam dowiedzieć się szczegółów odnośnie żłobka. Wygląda na to, że będzie ciekawie, raczej nie będzie problemów z Oleczkiem. Podejrzewam, że szybko zaprzyjaźni się z dziećmi. Radził mi dyrektor, żebym nawet w dni wolne go zostawiała na kilka godzin, bo później będzie ciężko Olkowi powrócić do żłobka. Na razie czekamy na badanie kał. Cieszy mnie to że harmonogram dnia dostosowują do dziecka, a nie dziecko do harmonogramu żłobka.

Jak usypiacie swoje dzieci?

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 28 lut 2012 - 09:44
Post #1976

Mikkowska Lelek jest z moją teściową 4 dni w tygodniu i raz w tygodniu z moimi rodzicami. Dla mnie to super sprawa, bo nie muszę się martwić,że ktoś obcy i mi jednak nieznany zostaje z dzieckiem.

Z karmieniem to żaden wyczyn. Karmię go rano przed wyjściem, potem jak wracam i na noc. Jeśli chodzi o usypianie to w ciągu dnia śpi dwa razy raz zasypia w łóżeczku a drugi na spacerze. Wieczorem karmię go i zasypia mi na rękach odkładam go do łóżeczka i śpi tak do rana.
corti
wto, 28 lut 2012 - 10:45
U nas mała na cycu tylko i wyłącznie to jest normalnie masakra mogę ją zosawić póki nie chce jej się spać póżniej wracam biegiem na jednej nodze icon_sad.gif Maja rzadko śpi ogólnie w dzień

Oli znów kręci mi we włosach, śpi zazwyczaj koło 13-14

Fajnie, że ze żłobkiem wszystko się układa icon_smile.gif

Jully, a on w ciągu dnia pije butle?? u nas soki itp musze dawać łyżeczką butli nie tknie icon_sad.gif ja osobiście karmienia nie cierpię i męczę się z tym, ale u nas wszystkie próby kończą się na cycu i awanturze icon_sad.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post wto, 28 lut 2012 - 10:45
Post #1977

U nas mała na cycu tylko i wyłącznie to jest normalnie masakra mogę ją zosawić póki nie chce jej się spać póżniej wracam biegiem na jednej nodze icon_sad.gif Maja rzadko śpi ogólnie w dzień

Oli znów kręci mi we włosach, śpi zazwyczaj koło 13-14

Fajnie, że ze żłobkiem wszystko się układa icon_smile.gif

Jully, a on w ciągu dnia pije butle?? u nas soki itp musze dawać łyżeczką butli nie tknie icon_sad.gif ja osobiście karmienia nie cierpię i męczę się z tym, ale u nas wszystkie próby kończą się na cycu i awanturze icon_sad.gif

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post wto, 28 lut 2012 - 10:52
Post #1978

Corti Lelek jest spryciarzem, bo jak mnie nie ma to pije butlę czy to z wodą, czy z mlekiem bez problemu, natomiast jak jestem to chce pierś oczywiście i o butli nie chce słyszeć.
MiE
wto, 28 lut 2012 - 11:01
witam,

mikkowska widze ze niezly zamet zrobil Ci sie w zyciu, ale mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej, ciekawy zlobek znalazlas calodobowy icon_smile.gif

jully ja podobnie jak Ty juz tyle zdjec drugiemu dziecku nie robie... to chyba takie szalenstwo juz nie jest jak przy pierwszym...

Aniakuleczka mam bardzo podobne zdj pod lampami malego-Helenka sliczniusia icon_smile.gif

corti jak Miki byl pod lampami ja bylam wzywana do karmienia go icon_smile.gif no ale kazdt szpital inne zasady icon_smile.gif na drugi dzien lezal na lampach w swoim lozeczku obok mnie icon_razz.gif

A u nas jakos leci, maly wlos a bylibysmy z Mikim w szpitalu-mial podejrzenie bialaczki ale okazalo sie ze wyniki tak skoczyly od zapalenia ucha, na ktore jest baaaardzo podatny icon_sad.gif
Do tego u sasiadow nad nami dwa razy kanaliza wywalila, a ze byli na feriach przecieklo do nas i mamy mieszkanie do remontu kapitalnego :/

nasze zdj

















Ten post edytował MiE wto, 28 lut 2012 - 11:04
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post wto, 28 lut 2012 - 11:01
Post #1979

witam,

mikkowska widze ze niezly zamet zrobil Ci sie w zyciu, ale mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej, ciekawy zlobek znalazlas calodobowy icon_smile.gif

jully ja podobnie jak Ty juz tyle zdjec drugiemu dziecku nie robie... to chyba takie szalenstwo juz nie jest jak przy pierwszym...

Aniakuleczka mam bardzo podobne zdj pod lampami malego-Helenka sliczniusia icon_smile.gif

corti jak Miki byl pod lampami ja bylam wzywana do karmienia go icon_smile.gif no ale kazdt szpital inne zasady icon_smile.gif na drugi dzien lezal na lampach w swoim lozeczku obok mnie icon_razz.gif

A u nas jakos leci, maly wlos a bylibysmy z Mikim w szpitalu-mial podejrzenie bialaczki ale okazalo sie ze wyniki tak skoczyly od zapalenia ucha, na ktore jest baaaardzo podatny icon_sad.gif
Do tego u sasiadow nad nami dwa razy kanaliza wywalila, a ze byli na feriach przecieklo do nas i mamy mieszkanie do remontu kapitalnego :/

nasze zdj

















--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
Aga H
wto, 28 lut 2012 - 11:18
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 27 Feb 2012 - 20:34) *

a tak jest teraz



Podglądałam icon_wink.gif

Aniu - jaka ona do ciebie podobna - normalnie skóra zdjęta z mamy. Szkoda, że tak dawno się nie widziałyśmy. Ale jeśli w tym roku w wakacje też będziesz jechała w Bory, to u nas już inne warunki lokalowe będą - zapraszam z rodzinką na nocleg icon_biggrin.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post wto, 28 lut 2012 - 11:18
Post #1980

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 27 Feb 2012 - 20:34) *

a tak jest teraz



Podglądałam icon_wink.gif

Aniu - jaka ona do ciebie podobna - normalnie skóra zdjęta z mamy. Szkoda, że tak dawno się nie widziałyśmy. Ale jeśli w tym roku w wakacje też będziesz jechała w Bory, to u nas już inne warunki lokalowe będą - zapraszam z rodzinką na nocleg icon_biggrin.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
> KWIETNIAKI 2011 :), Pierwsze kroki na świecie
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 00:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama