Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak się przygotować na rozprawę?

, pomocy
> , pomocy
mollekuqe
czw, 20 wrz 2012 - 22:01
Niedawno dostałam pismo z sądu rozprawa o alimenty 5 października. Prawdopodobnie odbędzie się zaocznie bez "tatusia" który pewnie nie będzie się kłopocił przyjazdem z zagranicy. Bardzo się stresuję tym wszystkim .. nie wiem jak się przygotować .. psychicznie i w ogóle.
Jakie dokumenty przygotować? Czy mam w jakiś sposób przygotować się do tego co będę mówiła i zeznawała czy iść całkiem na żywioł?
mollekuqe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 96
Dołączył: pon, 18 paź 10 - 19:30
SkÄ…d: Maidstone
Nr użytkownika: 34,628

GG:


post czw, 20 wrz 2012 - 22:01
Post #1

Niedawno dostałam pismo z sądu rozprawa o alimenty 5 października. Prawdopodobnie odbędzie się zaocznie bez "tatusia" który pewnie nie będzie się kłopocił przyjazdem z zagranicy. Bardzo się stresuję tym wszystkim .. nie wiem jak się przygotować .. psychicznie i w ogóle.
Jakie dokumenty przygotować? Czy mam w jakiś sposób przygotować się do tego co będę mówiła i zeznawała czy iść całkiem na żywioł?
KAROLA3DAW
czw, 20 wrz 2012 - 23:22
Mollekuqe spokojnie icon_smile.gif
Pamietaj ze Waczysz o Wasze dobro przytul.gif
Nigdy nie bylam w takiej sytuacji (ba nigdy w sadzie nie bylam- puk puk w niemalowane)wiec ciezko mi sie calkowicie odnalezc ale za Maluchy zycie bym oddala wiec sprawe w Sadzie potraktowalabym jako pozytywny krok do przodu icon_smile.gif
Z dokumentow to na pewno wez dowodzik osobisty i akat urodzenia Oskarka icon_smile.gif
Trzymam mocno kciuki zeby na jednej sprawie sie skonczylo przytul.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post czw, 20 wrz 2012 - 23:22
Post #2

Mollekuqe spokojnie icon_smile.gif
Pamietaj ze Waczysz o Wasze dobro przytul.gif
Nigdy nie bylam w takiej sytuacji (ba nigdy w sadzie nie bylam- puk puk w niemalowane)wiec ciezko mi sie calkowicie odnalezc ale za Maluchy zycie bym oddala wiec sprawe w Sadzie potraktowalabym jako pozytywny krok do przodu icon_smile.gif
Z dokumentow to na pewno wez dowodzik osobisty i akat urodzenia Oskarka icon_smile.gif
Trzymam mocno kciuki zeby na jednej sprawie sie skonczylo przytul.gif

--------------------




ania26
piÄ…, 21 wrz 2012 - 10:15
Odpowiadaj spokojnie, konkretnie, wypisz sobie jakie ponosisz koszty związane z wydatkami na dziecko/dzieci. Jezeli nie będzie ojca plus dla Ciebie,nie będziesz stresowała się jego obecnością.
ania26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 448
Dołączył: nie, 11 cze 06 - 11:36
Skąd: Zelów
Nr użytkownika: 6,224

GG:


post piÄ…, 21 wrz 2012 - 10:15
Post #3

Odpowiadaj spokojnie, konkretnie, wypisz sobie jakie ponosisz koszty związane z wydatkami na dziecko/dzieci. Jezeli nie będzie ojca plus dla Ciebie,nie będziesz stresowała się jego obecnością.

--------------------
amo
pon, 24 wrz 2012 - 09:06
Ależ jak najbardziej przygotuj się, tu chodzi o waszą przyszłość. Może pomogą Ci KALULATORY? Trzymam kciuki!
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pon, 24 wrz 2012 - 09:06
Post #4

Ależ jak najbardziej przygotuj się, tu chodzi o waszą przyszłość. Może pomogą Ci KALULATORY? Trzymam kciuki!

--------------------



Okruszek (+2010)
> Jak siÄ™ przygotować na rozprawÄ™?, pomocy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 06:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama