Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Październik 2001

> 
Guśka
wto, 01 kwi 2003 - 11:28
My tyż są z 2001!!! Dokładnie z października jeszcze dokładniej z 17 a już najdokładniej z 4.54 nad ranem
Moją malutką Natalię (ho ho malutka dobre sobie wszak skończy w tym miesiącu 18 miesięcy fiu fiu) w jednym słowie OSZOŁOM można zamknąć. Czorcicho z niej jest i już A tak gwoli ścisłości to tylko czasami z niej diablątko wychodzi icon_twisted.gif bo na codzień to najsłodszy z niej aniołeczek
Zakochana do nieprzytomności w swojej kruszynce
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post wto, 01 kwi 2003 - 11:28
Post #1

My tyż są z 2001!!! Dokładnie z października jeszcze dokładniej z 17 a już najdokładniej z 4.54 nad ranem
Moją malutką Natalię (ho ho malutka dobre sobie wszak skończy w tym miesiącu 18 miesięcy fiu fiu) w jednym słowie OSZOŁOM można zamknąć. Czorcicho z niej jest i już A tak gwoli ścisłości to tylko czasami z niej diablątko wychodzi icon_twisted.gif bo na codzień to najsłodszy z niej aniołeczek
Zakochana do nieprzytomności w swojej kruszynce

--------------------
Guśka mama Natalii
GusiaOK
wto, 01 kwi 2003 - 14:49
Mój Kola (Konrad) ur. się 6 października! I tez wiele potrafi, oj wiele icon_rolleyes.gif
Ale generalnie mam bardzo pogodnego Maluszka.

Pozdrawiam,
Magda wink.gif
GusiaOK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 251




post wto, 01 kwi 2003 - 14:49
Post #2

Mój Kola (Konrad) ur. się 6 października! I tez wiele potrafi, oj wiele icon_rolleyes.gif
Ale generalnie mam bardzo pogodnego Maluszka.

Pozdrawiam,
Magda wink.gif
Guśka
wto, 01 kwi 2003 - 14:56
No popatrz nie dość żeśmy mamy październikowców to my obie guśkowate
No nie teraz to tak łatwo to się ode mnie nie odczepisz
Tak się cieszę że jeszcze jeden pażdziernik się znalazł juuuupi
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post wto, 01 kwi 2003 - 14:56
Post #3

No popatrz nie dość żeśmy mamy październikowców to my obie guśkowate
No nie teraz to tak łatwo to się ode mnie nie odczepisz
Tak się cieszę że jeszcze jeden pażdziernik się znalazł juuuupi


--------------------
Guśka mama Natalii
i.
wto, 01 kwi 2003 - 15:56
No proszę jaki ten świat mały icon_biggrin.gif
Melduje się ilka z Jeżem icon_cool.gif - 9.10 .2001 godz. 14.40 icon_biggrin.gif
Na razie coś jeszcze nas malutko...
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 01 kwi 2003 - 15:56
Post #4

No proszę jaki ten świat mały icon_biggrin.gif
Melduje się ilka z Jeżem icon_cool.gif - 9.10 .2001 godz. 14.40 icon_biggrin.gif
Na razie coś jeszcze nas malutko...
agusia

Go??







post wto, 01 kwi 2003 - 16:34
Post #5

Witajcie.Mama z edziecka melduje się w Waszym gronie.Oliwka urodziła się 23 października o 9.04.
Pozdrawiam Magnolia(aga)
GusiaOK
śro, 02 kwi 2003 - 07:19
Nie mam zamiaru uciekać przed Tobą, wręcz przeciwnie! Guśkowate powinny trzymać razem icon_lol.gif
GusiaOK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 251




post śro, 02 kwi 2003 - 07:19
Post #6

Nie mam zamiaru uciekać przed Tobą, wręcz przeciwnie! Guśkowate powinny trzymać razem icon_lol.gif
marchewka
czw, 03 kwi 2003 - 08:01
Cześć babeczki!!! Trafiłam wreszcie do właściwego roku icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Hi hi hi ech skleroza!!!!A więc Klucha -Zucha wygramoliła się na świat się 21 października w Gdyni o 12.45......i byłam najszczęśliwszą mamusią pod słońcem.....i nadal jestem ale wtedy....To było cooooooooś. Pozdrowionka dla wszystkich mamuś i maluszków!!! icon_lol.gif
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
Skąd: Ksiązenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 08:01
Post #7

Cześć babeczki!!! Trafiłam wreszcie do właściwego roku icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Hi hi hi ech skleroza!!!!A więc Klucha -Zucha wygramoliła się na świat się 21 października w Gdyni o 12.45......i byłam najszczęśliwszą mamusią pod słońcem.....i nadal jestem ale wtedy....To było cooooooooś. Pozdrowionka dla wszystkich mamuś i maluszków!!! icon_lol.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
Kasia R mama Lui...
pią, 04 kwi 2003 - 18:06
Dołączam się jako mama Luisi urodzonej 24 października o 10.20 w Lublinie. Moje Słoneczko jest bardzo pogodnym dzieckiem, ale stanowczym Skorpionem, pełnym energii i strasznie gadatliwym, jak na takiego małego Bobasa.
Pozdrawiam
icon_lol.gif
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 305




post pią, 04 kwi 2003 - 18:06
Post #8

Dołączam się jako mama Luisi urodzonej 24 października o 10.20 w Lublinie. Moje Słoneczko jest bardzo pogodnym dzieckiem, ale stanowczym Skorpionem, pełnym energii i strasznie gadatliwym, jak na takiego małego Bobasa.
Pozdrawiam
icon_lol.gif

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
Zuzanka
sob, 05 kwi 2003 - 14:44
To widzę, że moja Emilka jest chwilowo najstarsza icon_smile.gif
Zgłasza się Ania z Emilką - z 1 października 2001. Dokładnie z 20:40
Zuzanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 12:46
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 415




post sob, 05 kwi 2003 - 14:44
Post #9

To widzę, że moja Emilka jest chwilowo najstarsza icon_smile.gif
Zgłasza się Ania z Emilką - z 1 października 2001. Dokładnie z 20:40

--------------------
Ania

user posted image Emilka (1.10.2001)
Pecia
pon, 07 kwi 2003 - 14:30
Witam i sie tez przylaczam.
Chyba sie tu przeniose bo tu taki klimat edzieckowy icon_lol.gif a nie gazetowy wink.gif i tyle znajomych twarzy.

Moj Jas jest z 18. pazdziernika
oj ciezko bylo.....4.200 g i 60 cm. icon_eek.gif icon_eek.gif

Jest wspanialy, bardzo wydoroslal icon_lol.gif ostatnio.Robi sie coraz bardziej samodzielny.
Generalnie jest pogodny i....grzeczny.Chodz razem z siostra niezle nieraz dadza mi popalic.

Pozdrawiam Magda
mama Zuzi i Jasia

jak zrobic, zeby mi sie podpis sam wyswietlal???
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 07 kwi 2003 - 14:30
Post #10

Witam i sie tez przylaczam.
Chyba sie tu przeniose bo tu taki klimat edzieckowy icon_lol.gif a nie gazetowy wink.gif i tyle znajomych twarzy.

Moj Jas jest z 18. pazdziernika
oj ciezko bylo.....4.200 g i 60 cm. icon_eek.gif icon_eek.gif

Jest wspanialy, bardzo wydoroslal icon_lol.gif ostatnio.Robi sie coraz bardziej samodzielny.
Generalnie jest pogodny i....grzeczny.Chodz razem z siostra niezle nieraz dadza mi popalic.

Pozdrawiam Magda
mama Zuzi i Jasia

jak zrobic, zeby mi sie podpis sam wyswietlal???
eMariola
śro, 09 kwi 2003 - 10:46
...

Ten post edytował eMariola wto, 13 wrz 2011 - 11:17
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post śro, 09 kwi 2003 - 10:46
Post #11

...

--------------------


maja27
pią, 11 kwi 2003 - 21:50
I jeszcze my się przedstawiamy! pewnie najmłodsza tutaj) urodzona 30 października w szpitalu w Tychach. Julka uwielbia tańczyć, ostatnio sobie podśpiewuje, mało mówi, nie przesypia jeszcze nocy, nie wie co to nocnik, wie gdzie są schowane słodycze, kocha teletubbisie i uwielbia biegać w ogrodzie. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ostatnio testuje wszystkie możliwe granice co wolno jej robić a czego nie.
[size=12]Baaardzo nam się tutaj podoba i mam nadzieję, że będziemy wymieniać nasze doświadczenia
Ewa
maja27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:29
Skąd: Pszczyna
Nr użytkownika: 314




post pią, 11 kwi 2003 - 21:50
Post #12

I jeszcze my się przedstawiamy! pewnie najmłodsza tutaj) urodzona 30 października w szpitalu w Tychach. Julka uwielbia tańczyć, ostatnio sobie podśpiewuje, mało mówi, nie przesypia jeszcze nocy, nie wie co to nocnik, wie gdzie są schowane słodycze, kocha teletubbisie i uwielbia biegać w ogrodzie. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ostatnio testuje wszystkie możliwe granice co wolno jej robić a czego nie.
[size=12]Baaardzo nam się tutaj podoba i mam nadzieję, że będziemy wymieniać nasze doświadczenia
Ewa
BeataCh
sob, 12 kwi 2003 - 22:58
I my sie meldujemy. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
BeataCh i Maximilian urodzony 11-tego pazdziernika 2001 w Braunschweigu.

Pozdrawiamy Wszystkich bardzooo serdecznie
BeataCh mama Maximiliana icon_lol.gif
https://hometown.aol.de/mcchrob/homepage/privat.html
BeataCh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:42
Skąd: Königslutter (Niemcy)
Nr użytkownika: 535

GG:


post sob, 12 kwi 2003 - 22:58
Post #13

I my sie meldujemy. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
BeataCh i Maximilian urodzony 11-tego pazdziernika 2001 w Braunschweigu.

Pozdrawiamy Wszystkich bardzooo serdecznie
BeataCh mama Maximiliana icon_lol.gif
https://hometown.aol.de/mcchrob/homepage/privat.html

--------------------
BeataCh mama Maximiliana 11.10.2001
maggii
śro, 16 kwi 2003 - 22:59
CYTAT(marchewka)
A więc Klucha -Zucha wygramoliła się na świat się 21 października w Gdyni o 12.45......


A czemóż to Marcheweczko moja dziecię swoje urodziłaś w przecudnym mieście Gdyni, a teraz skrobiesz do nas z Warszawy????

Toż to my pewnie brzuchami sie zaczepiałyśmy w autobusach, bo moja Wiki ociągała się nieco i wybrała miesiąc grudzień...
A teraz porzucone przez Ciebie, nieco osamotnione w "grudniowym" wątku pałętamy sie same (+ dwoje starszych braci) po ulicach tego portowego miasta.... icon_sad.gif
Ach, stolico ty nasza, nie wciągaj nam Marcheweczki!!!!!!!!!!
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post śro, 16 kwi 2003 - 22:59
Post #14

CYTAT(marchewka)
A więc Klucha -Zucha wygramoliła się na świat się 21 października w Gdyni o 12.45......


A czemóż to Marcheweczko moja dziecię swoje urodziłaś w przecudnym mieście Gdyni, a teraz skrobiesz do nas z Warszawy????

Toż to my pewnie brzuchami sie zaczepiałyśmy w autobusach, bo moja Wiki ociągała się nieco i wybrała miesiąc grudzień...
A teraz porzucone przez Ciebie, nieco osamotnione w "grudniowym" wątku pałętamy sie same (+ dwoje starszych braci) po ulicach tego portowego miasta.... icon_sad.gif
Ach, stolico ty nasza, nie wciągaj nam Marcheweczki!!!!!!!!!!

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
marchewka
czw, 17 kwi 2003 - 08:42
Magdusiu kochana dziękuje Ci za takie miłe słowa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Aż mi sie na serduchu ciepło zrobiło icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gifI fajnie tak ... icon_lol.gif
To widzę że dzidziochy nasze miały dużą szansę spotkać się w jednym miesiącu (a może i w szpitalu?).Twoja dziołcha protestowała a moja przypełzła za szybko bo na listopad termin miałam.Te kobietki... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ech Trójmiasto!!! Ech ech ech....Ech...... Piknie tam i tyle.Mam nadzieję że uda się nam wrócić...
Magdusiu a w którym szpitalku Wika świat powitała?Zucha wygramoliła się w Szpitalu Morskim - PCK i fajnie było.
Jeszcze raz dziękuję za takie słówka.... Duże mokraste buziaki ....ech Trójmiasto ech......ech....
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
Skąd: Ksiązenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post czw, 17 kwi 2003 - 08:42
Post #15

Magdusiu kochana dziękuje Ci za takie miłe słowa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Aż mi sie na serduchu ciepło zrobiło icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gifI fajnie tak ... icon_lol.gif
To widzę że dzidziochy nasze miały dużą szansę spotkać się w jednym miesiącu (a może i w szpitalu?).Twoja dziołcha protestowała a moja przypełzła za szybko bo na listopad termin miałam.Te kobietki... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ech Trójmiasto!!! Ech ech ech....Ech...... Piknie tam i tyle.Mam nadzieję że uda się nam wrócić...
Magdusiu a w którym szpitalku Wika świat powitała?Zucha wygramoliła się w Szpitalu Morskim - PCK i fajnie było.
Jeszcze raz dziękuję za takie słówka.... Duże mokraste buziaki ....ech Trójmiasto ech......ech....

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
maggii
pią, 18 kwi 2003 - 09:26
No i czegóż tak sie tej Twojej Zosieńce na świat piliło???

Byśmy razem pomarzły w szpitalu w Redłowie.... icon_biggrin.gif icon_sad.gif icon_biggrin.gif

A moja Wikula leniuszek, więc powitała nasz ziemski padół 9 grudnia, a nie 30 listopada..
I tak to palec boży skierował losy nasze na dwa rózne wątki roku 2001 icon_sad.gif , co wcale nie oznacza, że sie mnie pozbędziesz icon_wink.gif

Marcheweczko, a pokaż Ty światu i nam to swoje cudo najmilejsze... Ciekawa jestem ogromnie, jak mała gdynianka-warszawianka wygląda...

Całuski
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post pią, 18 kwi 2003 - 09:26
Post #16

No i czegóż tak sie tej Twojej Zosieńce na świat piliło???

Byśmy razem pomarzły w szpitalu w Redłowie.... icon_biggrin.gif icon_sad.gif icon_biggrin.gif

A moja Wikula leniuszek, więc powitała nasz ziemski padół 9 grudnia, a nie 30 listopada..
I tak to palec boży skierował losy nasze na dwa rózne wątki roku 2001 icon_sad.gif , co wcale nie oznacza, że sie mnie pozbędziesz icon_wink.gif

Marcheweczko, a pokaż Ty światu i nam to swoje cudo najmilejsze... Ciekawa jestem ogromnie, jak mała gdynianka-warszawianka wygląda...

Całuski

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
mamaoleńka
pon, 21 kwi 2003 - 21:10
My też się dołączamy! Suzi (Zuzanna) urodziła się 5 (a ja 7 X(1976)) o 20.43 w Krakowie. Ważyła 4 kg i mierzyła 61 cm. Zakochaliśmy się w niej bez pamięci od pierwszego wejrzenia...pozdrawiam AlexZuzanka z 5 października
mamaoleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 21:50
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 454




post pon, 21 kwi 2003 - 21:10
Post #17

My też się dołączamy! Suzi (Zuzanna) urodziła się 5 (a ja 7 X(1976)) o 20.43 w Krakowie. Ważyła 4 kg i mierzyła 61 cm. Zakochaliśmy się w niej bez pamięci od pierwszego wejrzenia...pozdrawiam AlexZuzanka z 5 października
haga

Go??







post śro, 23 kwi 2003 - 10:26
Post #18

Mój Szymonek jest z 9.10.01. Mieszkamy w Szprotawie.
Szykujemy się na 19 miesiąc. icon_biggrin.gif

A jak tam wasze dzieci, czy są jakieś które już nie noszą pieluchy?? Bo u nas to na razie jest nie realne.

Haga (A.)
GusiaOK
śro, 23 kwi 2003 - 10:55
Mój Konrad jest CAŁE 3 dni starszy i też chodzi z pieluchą. Czekamy na ciepłe dni i wyjazd na działkę: wtedy zaczynamy naukę siadania na nocniczku w wiadomym celu - teraz jest już tak zaprzyjaźniony z nocnikiem-hipciem, że siada na niego, ale wyłącznie w celach towarzyskich icon_biggrin.gif

Magda i Kola
GusiaOK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 251




post śro, 23 kwi 2003 - 10:55
Post #19

Mój Konrad jest CAŁE 3 dni starszy i też chodzi z pieluchą. Czekamy na ciepłe dni i wyjazd na działkę: wtedy zaczynamy naukę siadania na nocniczku w wiadomym celu - teraz jest już tak zaprzyjaźniony z nocnikiem-hipciem, że siada na niego, ale wyłącznie w celach towarzyskich icon_biggrin.gif

Magda i Kola
eMariola
śro, 23 kwi 2003 - 11:09
Cześć dziewczyny.
Cieszę się że jest nas coraz więcej na maluszkach. Może dotrą do nas wszystkie mamusie z październikowego edziecka? icon_biggrin.gif

A jeśli chodzi o nocnik, no cóż icon_redface.gif Owszem usiądzie sobie na nocniczku na 3 sekundy, później wstanie, schowa się za fotel i zrobi swoje icon_sad.gif
Czekam do lata, kiedy będzie mogła chodzić w samych majteczkach, może wtedy zaprzyjaźni się z nocniczkiem?
Myślałam też aby kupić jakieś gorsze pieluchy takie, w których nie byłoby tak sucho jak w pampersach.

Mam nadzieję że podczas drugich urodzin pampers nie będzie już potrzebny.

Pozdrawiam gorąco, pa.
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post śro, 23 kwi 2003 - 11:09
Post #20

Cześć dziewczyny.
Cieszę się że jest nas coraz więcej na maluszkach. Może dotrą do nas wszystkie mamusie z październikowego edziecka? icon_biggrin.gif

A jeśli chodzi o nocnik, no cóż icon_redface.gif Owszem usiądzie sobie na nocniczku na 3 sekundy, później wstanie, schowa się za fotel i zrobi swoje icon_sad.gif
Czekam do lata, kiedy będzie mogła chodzić w samych majteczkach, może wtedy zaprzyjaźni się z nocniczkiem?
Myślałam też aby kupić jakieś gorsze pieluchy takie, w których nie byłoby tak sucho jak w pampersach.

Mam nadzieję że podczas drugich urodzin pampers nie będzie już potrzebny.

Pozdrawiam gorąco, pa.

--------------------


> Październik 2001
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 21:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama