Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Grudniowe dzieciaczki :)

, cz. III
> , cz. III
alecta
śro, 21 lip 2010 - 12:04
Ta mała tak icon_smile.gif
Ta większa to moja mama 08.gif
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
SkÄ…d: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post śro, 21 lip 2010 - 12:04
Post #61

Ta mała tak icon_smile.gif
Ta większa to moja mama 08.gif

--------------------
WiolkaTG
śro, 21 lip 2010 - 12:17
Alecta bardzo do mamy jestes podobna icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 12:17
Post #62

Alecta bardzo do mamy jestes podobna icon_smile.gif

--------------------

Kamila-w1

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 12:24
Post #63

Alecta to już wiadomo po kim ty masz urode wiecznie malej dziewczynki..twoja mam wyglada jakby miała góra 25 lat, a na pewno ma wiecej icon_wink.gif No i Twoja Babcia tez bardzo ładną jest kobietą...
Andzia20
śro, 21 lip 2010 - 12:39
alecta zazdroszcze urody:)
Andzia20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 485
Dołączył: pon, 27 kwi 09 - 08:15
SkÄ…d: lubliniec
Nr użytkownika: 26,901

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 12:39
Post #64

alecta zazdroszcze urody:)

--------------------



julitka_82
śro, 21 lip 2010 - 12:40
O moczu słyszałam, ale nie wiem, jak do tego się zabrać. Na razie mam te homeopatyczne krople i aphtin, ale jak nie bedzie efektu i moczu się złapie:)
julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 12:40
Post #65

O moczu słyszałam, ale nie wiem, jak do tego się zabrać. Na razie mam te homeopatyczne krople i aphtin, ale jak nie bedzie efektu i moczu się złapie:)

--------------------
alecta
śro, 21 lip 2010 - 12:46
Kamila moja mama ma już 42 lata hehe
Andzia dziękuję
Julitka mi się coś kojarzy, że na pleśniawki smaruje się też takim czymś fioletowym (piochtanina?).
Jak byłam z Niki w szpitalu jak się zachłysnęła to na sali obok jednej dziewczynce się zrobiły i pielęgniarki właśnie tym kazały smarować.
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
SkÄ…d: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post śro, 21 lip 2010 - 12:46
Post #66

Kamila moja mama ma już 42 lata hehe
Andzia dziękuję
Julitka mi się coś kojarzy, że na pleśniawki smaruje się też takim czymś fioletowym (piochtanina?).
Jak byłam z Niki w szpitalu jak się zachłysnęła to na sali obok jednej dziewczynce się zrobiły i pielęgniarki właśnie tym kazały smarować.

--------------------
agapi7

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 12:58
Post #67

CYTAT(alecta @ Wed, 21 Jul 2010 - 13:04) *
Ta większa to moja mama 08.gif


Ty sobie tu jaj ze mnie rób 04.gif
Serio, serio jak siostra prawie bliźniaczka ta Twoja mama jest icon_smile.gif
Kamila-w1

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 13:56
Post #68

Podkładasz dziecku pieluszke tetrową jak nasika to tym przecierasz buźke w środku... fuj wiem ale takie zabiegi widziałam.
to fioletowe to chyba fiolet gencjanowy czy jakoś tak...to chyba to samo co piochtanina...nie polecam bo jak cos poplamisz to nie dopierzesz...aczkolwiek wyjałowi.
WiolkaTG
śro, 21 lip 2010 - 13:59
Czy wy dalej podajecie dzieciom słoiczkowe obiadki do jedzenia ?? czy same im gotujecie zupki ??
dzisiaj Mati zjadl pierwszy raz duzy słoiczek jarzynek w pomidorach hehe chyba mu smakowało icon_smile.gif
I czy używacie jakis płynów do płukania przy praniu ??


WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 13:59
Post #69

Czy wy dalej podajecie dzieciom słoiczkowe obiadki do jedzenia ?? czy same im gotujecie zupki ??
dzisiaj Mati zjadl pierwszy raz duzy słoiczek jarzynek w pomidorach hehe chyba mu smakowało icon_smile.gif
I czy używacie jakis płynów do płukania przy praniu ??




--------------------

alecta
śro, 21 lip 2010 - 14:04
Wiolka Nikola cały czas na słoiczkach jest.
Smakują jej no i mają więcej kalorii niż takie zupki własnej roboty więc dla mojego chudzielca jest w sam raz 08.gif
Agapi przecież ja poważna kobieta jestem 04.gif

Niki dziś po raz pierwszy zjadła słoiczek z rybą.
Smakowało jej, bo cały zjadła aż uszy jej się trzęsły 04.gif
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
SkÄ…d: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post śro, 21 lip 2010 - 14:04
Post #70

Wiolka Nikola cały czas na słoiczkach jest.
Smakują jej no i mają więcej kalorii niż takie zupki własnej roboty więc dla mojego chudzielca jest w sam raz 08.gif
Agapi przecież ja poważna kobieta jestem 04.gif

Niki dziś po raz pierwszy zjadła słoiczek z rybą.
Smakowało jej, bo cały zjadła aż uszy jej się trzęsły 04.gif

--------------------
niuniunia23
śro, 21 lip 2010 - 14:34
Alecta to ja patrze że masz młode geny w rodzinie, A mamie powiedz że wyglada SUPER 06.gif
Do pleśniawek koleżanka miesięcznemu dziecku stosowała aftin,i przeszło
Co do farbowania i frwałej podczas @ to podpbno słobszy efekt.
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 14:34
Post #71

Alecta to ja patrze że masz młode geny w rodzinie, A mamie powiedz że wyglada SUPER 06.gif
Do pleśniawek koleżanka miesięcznemu dziecku stosowała aftin,i przeszło
Co do farbowania i frwałej podczas @ to podpbno słobszy efekt.

--------------------
monika:)))
śro, 21 lip 2010 - 14:47
Ale się rozpisałyście się 37.gif

mlovea
CYTAT
Wogóle to mój mąż miał dziś dyżur z córką. Wróciłam z pracy, a oni rozbawieni, głośna muzyka w tle ("Zając poziomka" akurat leciał)... Mała zrobiła tacie chrzest bojowy - 2 kupy 04.gif
super, że mąż dobrze zajął się małą icon_smile.gif przynajmniej jak jesteś w pracy nie martwisz się, że mąż sobie nie poradzi!

Kamila-w1 ale zazdroszczę wypadu do kina! Ja nawet nie pamiętam, kiedy byłam ostatni raz 32.gif

MoniZ Jak twój starszak nadal ma temperaturę??Młodszemu może ząbki idą skoro wieczorkiem tyle razy musiałaś iść.

julitka_82
z pleśniawkami nie pomogę bo Thomasek ich nigdy nie miał!No i tak jak pisałam na gg ''Natka bardzo ładnie waży'' icon_razz.gif
Jest lżejsza od Thomaska o kg.

niuniunia22 twoja królewna taka leciutka icon_smile.gif kiedy Thomasek tyle ważył 37.gif

Pearl Jak Kamila-w1 napisała, że Michałkowi ten chodzik,pchacz jeździk służył tylko do 10 miesiąca to ja chyba tego nie kupię!Wolę rozejrzeć się za czymś praktycznym!

agapi7
CYTAT
Dziewczyny czy w okresie można farbować włosy? Farbowałyście w "te" dni kiedyś?
jak najbardziej można farbować i rozjaśnić pasemka też możesz!

Asia...Agatce może faktycznie ząbki idą!!! Thomas też tak marudził i co chwilkę się budził z niedzieli na poniedziałek i mieliśmy miłą niespodziankę bo rano zobaczyłam 2-go ząbka

alecta fotki śliczne i Ty na nich ślicznie wyglądasz nie wspominając o twojej małej księżniczce bo ona jest cudowna icon_razz.gif Twoja mama bardzo młodo wygląda!Pradziadki wyglądają na dziadków a nie pradziadków icon_razz.gif

WiolkaTG u nas upały na okrągło są, a ja tak chciała bym żeby było troszeczkę chłodniej nie ze względu na mnie, ale na małego!!!Thomasek je tylko jedzonko ze słoiczków!

A to Thomasek w pozycji do raczkowania!


Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował monika:))) śro, 21 lip 2010 - 14:49
monika:)))


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 826
Dołączył: śro, 16 lip 08 - 15:22
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 20,747

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 14:47
Post #72

Ale się rozpisałyście się 37.gif

mlovea
CYTAT
Wogóle to mój mąż miał dziś dyżur z córką. Wróciłam z pracy, a oni rozbawieni, głośna muzyka w tle ("Zając poziomka" akurat leciał)... Mała zrobiła tacie chrzest bojowy - 2 kupy 04.gif
super, że mąż dobrze zajął się małą icon_smile.gif przynajmniej jak jesteś w pracy nie martwisz się, że mąż sobie nie poradzi!

Kamila-w1 ale zazdroszczę wypadu do kina! Ja nawet nie pamiętam, kiedy byłam ostatni raz 32.gif

MoniZ Jak twój starszak nadal ma temperaturę??Młodszemu może ząbki idą skoro wieczorkiem tyle razy musiałaś iść.

julitka_82
z pleśniawkami nie pomogę bo Thomasek ich nigdy nie miał!No i tak jak pisałam na gg ''Natka bardzo ładnie waży'' icon_razz.gif
Jest lżejsza od Thomaska o kg.

niuniunia22 twoja królewna taka leciutka icon_smile.gif kiedy Thomasek tyle ważył 37.gif

Pearl Jak Kamila-w1 napisała, że Michałkowi ten chodzik,pchacz jeździk służył tylko do 10 miesiąca to ja chyba tego nie kupię!Wolę rozejrzeć się za czymś praktycznym!

agapi7
CYTAT
Dziewczyny czy w okresie można farbować włosy? Farbowałyście w "te" dni kiedyś?
jak najbardziej można farbować i rozjaśnić pasemka też możesz!

Asia...Agatce może faktycznie ząbki idą!!! Thomas też tak marudził i co chwilkę się budził z niedzieli na poniedziałek i mieliśmy miłą niespodziankę bo rano zobaczyłam 2-go ząbka

alecta fotki śliczne i Ty na nich ślicznie wyglądasz nie wspominając o twojej małej księżniczce bo ona jest cudowna icon_razz.gif Twoja mama bardzo młodo wygląda!Pradziadki wyglądają na dziadków a nie pradziadków icon_razz.gif

WiolkaTG u nas upały na okrągło są, a ja tak chciała bym żeby było troszeczkę chłodniej nie ze względu na mnie, ale na małego!!!Thomasek je tylko jedzonko ze słoiczków!

A to Thomasek w pozycji do raczkowania!


Uploaded with ImageShack.us

--------------------
Θωμάς (Thomas)



niuniunia23
śro, 21 lip 2010 - 15:42
Widać że mam brata icon_biggrin.gif


A tak zaczynam stać


Ten post edytował niuniunia22 śro, 21 lip 2010 - 15:44
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 15:42
Post #73

Widać że mam brata icon_biggrin.gif


A tak zaczynam stać


--------------------
julitka_82
śro, 21 lip 2010 - 15:44
Oj ciotki klotki taki upał, a Wy szalejecie z pisaniem 02.gif
U nas też ukrop. Nataszka na szczęście śpi od godziny, a ja w końcu chat ogarnęłam, bo jeszcze troszke i bym zęby pogubiła potykając się o torby:) Wcinam obiad: sałatkę owocową icon_smile.gif <Mniam, na takie upały.

Co do jedzenia, Nataszka jest na sloiczkach Bobowity i Hippa. Ale jak byłam teraz u mamy, to same jej gotowałyśmy i też wcina jak oszalała, a robie podobne do tych sloiczkowych. Z nowości dostała ziemniaczki z młodymi buraczkami i z marchewką oraz natką pietruszki icon_smile.gif Ryby jeszcze jej nie dałam, ale słoiczek czeka. Nataszka opędzlowuje te 190g słoiczki, a jak sama robię , to i 250g potrafi zjeść icon_smile.gif mam od koleżanki kilka fajnycg przepisów, np na krupnik, rosołek z kluseczkami icon_smile.gif będę gotowała:)

Monia, Thomasek to śliczny pucuś icon_smile.gif no i pięknie przygotowuje się do baraszkowania po mieszkaniu 04.gif

Kamila dzięki za radę, jak te leki nie poskutkują , to zaczerpnę z moczu 29.gif

Niuniunia, Zuzia ślicznie stoi icon_smile.gif Nataszce daleko do tego, ale szczerze powiedziawszy cieszę się, bo już teraz, gdy raczkuje, to zasuwa za mną, nic nie można zrobić, tylko głowa lata wokół szyi

AAA Wiola, co do prania do ja od początku używam proszków i płynu do płukania z Loveli.

Ten post edytował julitka_82 śro, 21 lip 2010 - 16:23
julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 15:44
Post #74

Oj ciotki klotki taki upał, a Wy szalejecie z pisaniem 02.gif
U nas też ukrop. Nataszka na szczęście śpi od godziny, a ja w końcu chat ogarnęłam, bo jeszcze troszke i bym zęby pogubiła potykając się o torby:) Wcinam obiad: sałatkę owocową icon_smile.gif <Mniam, na takie upały.

Co do jedzenia, Nataszka jest na sloiczkach Bobowity i Hippa. Ale jak byłam teraz u mamy, to same jej gotowałyśmy i też wcina jak oszalała, a robie podobne do tych sloiczkowych. Z nowości dostała ziemniaczki z młodymi buraczkami i z marchewką oraz natką pietruszki icon_smile.gif Ryby jeszcze jej nie dałam, ale słoiczek czeka. Nataszka opędzlowuje te 190g słoiczki, a jak sama robię , to i 250g potrafi zjeść icon_smile.gif mam od koleżanki kilka fajnycg przepisów, np na krupnik, rosołek z kluseczkami icon_smile.gif będę gotowała:)

Monia, Thomasek to śliczny pucuś icon_smile.gif no i pięknie przygotowuje się do baraszkowania po mieszkaniu 04.gif

Kamila dzięki za radę, jak te leki nie poskutkują , to zaczerpnę z moczu 29.gif

Niuniunia, Zuzia ślicznie stoi icon_smile.gif Nataszce daleko do tego, ale szczerze powiedziawszy cieszę się, bo już teraz, gdy raczkuje, to zasuwa za mną, nic nie można zrobić, tylko głowa lata wokół szyi

AAA Wiola, co do prania do ja od początku używam proszków i płynu do płukania z Loveli.

--------------------
niuniunia23
śro, 21 lip 2010 - 15:48
julitka_82 Agatka to u Asi... moja to Zuzia, obie urodzone 18 grudnia 06.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 15:48
Post #75

julitka_82 Agatka to u Asi... moja to Zuzia, obie urodzone 18 grudnia 06.gif

--------------------
julitka_82
śro, 21 lip 2010 - 16:24
Ach, Niuniunia, myślałam Zuzia,Agatka. Wybacz, ale czasem jestem zakrecona jak słoik ogórków.
julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 16:24
Post #76

Ach, Niuniunia, myślałam Zuzia,Agatka. Wybacz, ale czasem jestem zakrecona jak słoik ogórków.

--------------------
Pearl
śro, 21 lip 2010 - 16:52
Wiola no właśnie ja też używam płynu do PRANIA Lovela ale do płukania nic nie daję...ktoś mi powiedział ze nie trzeba...a może zacznę bo wcale miękkie te ubranka nie są.

Niuniunia ale Zuzia pięknie stoi, aż mój mąż zapytał czy nasza też już powinna?

Dałam Ami Hippa zupkę brokułową z kurczaczkiem ...ale pluła, był wrzask ze musiałam szybko kaszke zrobić icon_sad.gif Ami przestała lubić słoiczki (warzywka) strasznie mnie to martwi icon_sad.gif

Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 21 lip 2010 - 16:52
Post #77

Wiola no właśnie ja też używam płynu do PRANIA Lovela ale do płukania nic nie daję...ktoś mi powiedział ze nie trzeba...a może zacznę bo wcale miękkie te ubranka nie są.

Niuniunia ale Zuzia pięknie stoi, aż mój mąż zapytał czy nasza też już powinna?

Dałam Ami Hippa zupkę brokułową z kurczaczkiem ...ale pluła, był wrzask ze musiałam szybko kaszke zrobić icon_sad.gif Ami przestała lubić słoiczki (warzywka) strasznie mnie to martwi icon_sad.gif



--------------------
zamjusta
śro, 21 lip 2010 - 20:13
Pearl Tymon tez nie che jeść słoików,ale co najgorsza i tych zup przezemnie gotowane..już nad lekarzem się zastanawiam ,ale co mi on pomoże..kurcze też mnie to martwi 41.gif
a piorę od początku w proszku jelp,a płuczę w lovela-takim białym,pięknie pachnie.

Ten post edytował zamjusta śro, 21 lip 2010 - 20:14
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post śro, 21 lip 2010 - 20:13
Post #78

Pearl Tymon tez nie che jeść słoików,ale co najgorsza i tych zup przezemnie gotowane..już nad lekarzem się zastanawiam ,ale co mi on pomoże..kurcze też mnie to martwi 41.gif
a piorę od początku w proszku jelp,a płuczę w lovela-takim białym,pięknie pachnie.

--------------------

MoniZ
śro, 21 lip 2010 - 20:47
niuniunia twoja pannica juz stoi 37.gif moj to chyba bedzie stal jak skonczy rok 32.gif sliczne fotki

o matko ale jestem padnieta a czuje ze nocka znow szykuje sie koszmarna bo juz starszak ma 37 32.gif a co bedzie 32.gif pozniej
bylam u lekarza wszystko czysciutkie wiec profilaktycznie zaczelismy dzialac bo taka wysoka goraczka moze oznaczac wirusowke jakas mam nadzieje ze Maks sie nie zarazi 48.gif
przepraszam nie napisze wiecej bo mam taki metlik w glowie jeszcze do tego ta pogoda ze oczy same mi sie zamykaja jeszcze na dodatek jestem sama bo mezus w pracy do pozna juz 3 dzien 21.gif
a jeszcze weekend mam urodzinowo-imieninowo-urodzinowo 29.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 20:47
Post #79

niuniunia twoja pannica juz stoi 37.gif moj to chyba bedzie stal jak skonczy rok 32.gif sliczne fotki

o matko ale jestem padnieta a czuje ze nocka znow szykuje sie koszmarna bo juz starszak ma 37 32.gif a co bedzie 32.gif pozniej
bylam u lekarza wszystko czysciutkie wiec profilaktycznie zaczelismy dzialac bo taka wysoka goraczka moze oznaczac wirusowke jakas mam nadzieje ze Maks sie nie zarazi 48.gif
przepraszam nie napisze wiecej bo mam taki metlik w glowie jeszcze do tego ta pogoda ze oczy same mi sie zamykaja jeszcze na dodatek jestem sama bo mezus w pracy do pozna juz 3 dzien 21.gif
a jeszcze weekend mam urodzinowo-imieninowo-urodzinowo 29.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
agrafkaa
śro, 21 lip 2010 - 20:48
tak dużo piszecie że mam zaległości

monika niuniunia dzieciaczki cudne

wiolka ja już piorę ubranka w naszym proszku ale nastawiam na dodatkowe płukanie

od jakiegoÅ› czasu gotujÄ™ Agatce obiadki sama

no właśnie moje oczy są dookoła głowy przez raczkowanie i podpinanie się zwariować można i pomyśleć że tak niedawno marzyłam o tym żeby opuściła mój brzuszek 04.gif
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 20:48
Post #80

tak dużo piszecie że mam zaległości

monika niuniunia dzieciaczki cudne

wiolka ja już piorę ubranka w naszym proszku ale nastawiam na dodatkowe płukanie

od jakiegoÅ› czasu gotujÄ™ Agatce obiadki sama

no właśnie moje oczy są dookoła głowy przez raczkowanie i podpinanie się zwariować można i pomyśleć że tak niedawno marzyłam o tym żeby opuściła mój brzuszek 04.gif

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
> Grudniowe dzieciaczki :), cz. III
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 03:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama