Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Marzec 2002

> 
Agnieszka
czw, 05 gru 2002 - 09:30
A co marcowych dzieciaczków??
Agnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 88
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:03
Skąd: Katowice-Wełnowiec
Nr użytkownika: 5




post czw, 05 gru 2002 - 09:30
Post #1

A co marcowych dzieciaczków??

--------------------
Agnieszka mama Szymona i Kamila (dwóch łobuziaków)
maka
sob, 21 gru 2002 - 13:41
icon_biggrin.gif Cześć
Moja Madga jest z 24. marca 2002
maka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: sob, 21 gru 02 - 11:04
Skąd: radom
Nr użytkownika: 37




post sob, 21 gru 2002 - 13:41
Post #2

icon_biggrin.gif Cześć
Moja Madga jest z 24. marca 2002

--------------------
Mama małej Madzi
paulap
nie, 30 mar 2003 - 18:13
hej icon_biggrin.gif
Nie wiem czy chodzi o marzec 2002, czy już 2003, ale moja zunia jest z 05.03.2002. Odkąd skończyła 10,5 mies. chodzi juz na nóżkach, a teraz to właściwie już biega... Zaczyna już troszkę mówić- po swojemu, ale rozumiemy icon_smile.gif Bardzo dużo natomiast rozumie. Mądre dziecko- to po mamusi icon_lol.gif Chętnie poznam mamusie rówieśników mojej Zuzieńki.
pozdrawiam- paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post nie, 30 mar 2003 - 18:13
Post #3

hej icon_biggrin.gif
Nie wiem czy chodzi o marzec 2002, czy już 2003, ale moja zunia jest z 05.03.2002. Odkąd skończyła 10,5 mies. chodzi juz na nóżkach, a teraz to właściwie już biega... Zaczyna już troszkę mówić- po swojemu, ale rozumiemy icon_smile.gif Bardzo dużo natomiast rozumie. Mądre dziecko- to po mamusi icon_lol.gif Chętnie poznam mamusie rówieśników mojej Zuzieńki.
pozdrawiam- paula
addera
czw, 03 kwi 2003 - 08:22
Cześć icon_smile.gif
Jestem mamą Michała z 24.03.2003. z Palmowej Niedzieli icon_smile.gif Jak mawiał mój mąż przywiozłam nam do domu baranka na święta.
Cieszę się, że są tu mamy rówieśników mojego Miśka.
Pozdrawiam
Ela mama Michała i Dominiki icon_wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 03 kwi 2003 - 08:22
Post #4

Cześć icon_smile.gif
Jestem mamą Michała z 24.03.2003. z Palmowej Niedzieli icon_smile.gif Jak mawiał mój mąż przywiozłam nam do domu baranka na święta.
Cieszę się, że są tu mamy rówieśników mojego Miśka.
Pozdrawiam
Ela mama Michała i Dominiki icon_wink.gif
addera
pon, 07 kwi 2003 - 10:21
Cześć icon_smile.gif
Mam pytanko : Ile razy w ciągu dnia śpią wasze jednoroczniaki ????? I ile czasu śpią ??????
Mój Michał śpi dwa razy w ciągu dnia ; raz jest to drzemka pop drugim śniadaniu (około 45 minut) i drugi raz po obiedzie (około 14 śpi 1 - 1,5 godziny.
Jak to wygląda u was ????
Pozdrawiam
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 07 kwi 2003 - 10:21
Post #5

Cześć icon_smile.gif
Mam pytanko : Ile razy w ciągu dnia śpią wasze jednoroczniaki ????? I ile czasu śpią ??????
Mój Michał śpi dwa razy w ciągu dnia ; raz jest to drzemka pop drugim śniadaniu (około 45 minut) i drugi raz po obiedzie (około 14 śpi 1 - 1,5 godziny.
Jak to wygląda u was ????
Pozdrawiam

--------------------



paulap
pon, 07 kwi 2003 - 13:55
Addera!!!!
Z ust wyjęłaś mi to pytanie... Też bardzo jestem ciekawa. U nas to wygląda tak: jak Zuzia obudzi się prze 8- 8:15 to zazwyczaj ma dwa spania. Pierwsze tak ok. 10-10:30, wtedy raczej króciutko- tylko pół godzinki i drugie tak ok.15. Jeśli zdarzy się jej dłużej pospać, a odpukać często tak jej się zdarza i śpi tak do godz. 8:30 (dzisiaj 8:45), to mamy tylko jedno spanie- tak ok14. Wieczorem idziemy spać ok. 21. To tyle na razie. Pozdrawiam- paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 13:55
Post #6

Addera!!!!
Z ust wyjęłaś mi to pytanie... Też bardzo jestem ciekawa. U nas to wygląda tak: jak Zuzia obudzi się prze 8- 8:15 to zazwyczaj ma dwa spania. Pierwsze tak ok. 10-10:30, wtedy raczej króciutko- tylko pół godzinki i drugie tak ok.15. Jeśli zdarzy się jej dłużej pospać, a odpukać często tak jej się zdarza i śpi tak do godz. 8:30 (dzisiaj 8:45), to mamy tylko jedno spanie- tak ok14. Wieczorem idziemy spać ok. 21. To tyle na razie. Pozdrawiam- paula
paulap
pon, 07 kwi 2003 - 13:57
Acha!!
Zapomniałam napisać, że to popołudniowe spanie trwa tak 1,5 godz, a nawet czasami 2 godzinki. Jeszcze raz pozdrawiam- paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 13:57
Post #7

Acha!!
Zapomniałam napisać, że to popołudniowe spanie trwa tak 1,5 godz, a nawet czasami 2 godzinki. Jeszcze raz pozdrawiam- paula
addera
czw, 10 kwi 2003 - 09:44
A teraz jeszcze zapytam o jedzonko, a konkretnie o mleko ....
Ja od około dwóch tygodni nie karmię Michała piersią.
Dostaje dwa rzy dziennie kaszkę mleczno-ryżową (tak gęstą, że aż łyżeczka stoi icon_wink.gif ) i raz dziennie jogurt albo serek. Czy wasze dzieci dostają więcej mleka ?????? Bo u mnie o piciu samego mleka nie ma mowy icon_sad.gif Jeszcz słabe kakao na mleku modyfikowanym uda się czasami przemycić. A jak jest u was ?????
Aha i jeszcze jeden problem...... Misiek nie znosi ubierania się icon_sad.gif
I nie chodzi tylko o ubieranie się na dwór, ale również o zakładanie pieluchy, dresów itd. Po prostu wyrywa się, wrzeszczy, płacze......
Czy to tak jest w tym wieku, czy tylko Misiek taki jest ???? icon_cry.gif

Pozdrawiam (jeszcze niewiosennie)
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 10 kwi 2003 - 09:44
Post #8

A teraz jeszcze zapytam o jedzonko, a konkretnie o mleko ....
Ja od około dwóch tygodni nie karmię Michała piersią.
Dostaje dwa rzy dziennie kaszkę mleczno-ryżową (tak gęstą, że aż łyżeczka stoi icon_wink.gif ) i raz dziennie jogurt albo serek. Czy wasze dzieci dostają więcej mleka ?????? Bo u mnie o piciu samego mleka nie ma mowy icon_sad.gif Jeszcz słabe kakao na mleku modyfikowanym uda się czasami przemycić. A jak jest u was ?????
Aha i jeszcze jeden problem...... Misiek nie znosi ubierania się icon_sad.gif
I nie chodzi tylko o ubieranie się na dwór, ale również o zakładanie pieluchy, dresów itd. Po prostu wyrywa się, wrzeszczy, płacze......
Czy to tak jest w tym wieku, czy tylko Misiek taki jest ???? icon_cry.gif

Pozdrawiam (jeszcze niewiosennie)

--------------------



paulap
czw, 10 kwi 2003 - 14:46
Witam!!!
U nas jest tak: rano kasza- również bardzo gęsta i wieczorem albo mleko mod. waniliowe, albo kakao. W ciągu dnia oprócz obiadka, kanapeczej, częsta jest jakiś jogurcik typu danonek itp.Czasmi ser żółty, ser biąly, twarożek i inny nabiał. Pozdrawiam- paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 10 kwi 2003 - 14:46
Post #9

Witam!!!
U nas jest tak: rano kasza- również bardzo gęsta i wieczorem albo mleko mod. waniliowe, albo kakao. W ciągu dnia oprócz obiadka, kanapeczej, częsta jest jakiś jogurcik typu danonek itp.Czasmi ser żółty, ser biąly, twarożek i inny nabiał. Pozdrawiam- paula
paulap
pon, 14 kwi 2003 - 15:09
Witam ponownie icon_biggrin.gif
Cos malo piszemy marcowe mamusie icon_smile.gif Ale jestesmy w sumie usprawiedliwione, bo przyszla ciepla wiosna i teraz więcej wychodzimy z naszymi małymi diabełkami- a przynajmniej moja Zuzia to taki diabełek. Jeszcze nie tak dawno myślałam: jak to będzie fajnie jak Zuzia zacznie chodzić i będziemy sobie chodzić na spacerki bez wózka. Będzie można wyskoczyć bez wózka do sklepu szybciutko icon_smile.gif Hahaha szybciutko!!!! Musiałabym cały dzień na to poświęcić... Przejście 10 metrów to około pół godziny... Ale przynajmniej coś się dzieje... Piesek przeleci, dzidzia w wózeczku... Jest wesoło icon_biggrin.gif Tylko teraz ząbkujemy. I to tym razem bardzo boleśnie icon_sad.gif Także wieczorem nie jest zbyt ciekawie... Napiszcie co ciekawego mówią, robią Wasze dzieciaczki. Pozdrawiam i żeyczę Wam i Waszym rodzinom WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 14 kwi 2003 - 15:09
Post #10

Witam ponownie icon_biggrin.gif
Cos malo piszemy marcowe mamusie icon_smile.gif Ale jestesmy w sumie usprawiedliwione, bo przyszla ciepla wiosna i teraz więcej wychodzimy z naszymi małymi diabełkami- a przynajmniej moja Zuzia to taki diabełek. Jeszcze nie tak dawno myślałam: jak to będzie fajnie jak Zuzia zacznie chodzić i będziemy sobie chodzić na spacerki bez wózka. Będzie można wyskoczyć bez wózka do sklepu szybciutko icon_smile.gif Hahaha szybciutko!!!! Musiałabym cały dzień na to poświęcić... Przejście 10 metrów to około pół godziny... Ale przynajmniej coś się dzieje... Piesek przeleci, dzidzia w wózeczku... Jest wesoło icon_biggrin.gif Tylko teraz ząbkujemy. I to tym razem bardzo boleśnie icon_sad.gif Także wieczorem nie jest zbyt ciekawie... Napiszcie co ciekawego mówią, robią Wasze dzieciaczki. Pozdrawiam i żeyczę Wam i Waszym rodzinom WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
paula
addera
czw, 15 maj 2003 - 13:44
Dziewczyny co słychać u waszych dzieci ???????
Michał biega (o raczkowaniu tak jakby zapomniał icon_wink.gif ), ma ochote na każde jedzonko, które znajduje się na naszych talerzach (ostatnio zasmakował w ogórkach kiszonych icon_eek.gif ), pije tylko soki (tylko klarowne - przecierowe nie wchodzą w grę) i wodę mineralną (herbaty nawet nie tknie). No i rozrabia jak półdiable weneckie icon_lol.gif Najciekawsze rzeczy do zabawy to wcale nie są zabawki tylko : odkurzacz, łyżki i garnki (tak świetnie się na nich (i głośno icon_surprised.gif icon_surprised.gif ) gra), piloty od każdego sprzętu, piłki tenisowe (ostatnie odkrycie), telefony (nie tylko komórkowe), szafka z butami (tyle fascynujących par butów icon_eek.gif ).
Napiszcie co słychać u waszych maluchów. Co jedzą, czym się bawią, jak spędzacie czas na podwórku , no i gdzie się wybieracie na wakacje. Pozdrawiam.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 15 maj 2003 - 13:44
Post #11

Dziewczyny co słychać u waszych dzieci ???????
Michał biega (o raczkowaniu tak jakby zapomniał icon_wink.gif ), ma ochote na każde jedzonko, które znajduje się na naszych talerzach (ostatnio zasmakował w ogórkach kiszonych icon_eek.gif ), pije tylko soki (tylko klarowne - przecierowe nie wchodzą w grę) i wodę mineralną (herbaty nawet nie tknie). No i rozrabia jak półdiable weneckie icon_lol.gif Najciekawsze rzeczy do zabawy to wcale nie są zabawki tylko : odkurzacz, łyżki i garnki (tak świetnie się na nich (i głośno icon_surprised.gif icon_surprised.gif ) gra), piloty od każdego sprzętu, piłki tenisowe (ostatnie odkrycie), telefony (nie tylko komórkowe), szafka z butami (tyle fascynujących par butów icon_eek.gif ).
Napiszcie co słychać u waszych maluchów. Co jedzą, czym się bawią, jak spędzacie czas na podwórku , no i gdzie się wybieracie na wakacje. Pozdrawiam.

--------------------



addera
śro, 02 lip 2003 - 12:11
Hej mamy marcowych dzieciaczków icon_lol.gif
Jesteście jeszcze na forum ??

Odezwijcie się, piszcie o nowych osiągnięciach malców......

Michała ulubione (ostatnio zabawy) :
1. rozrzucanie wszystkiego dookoła (najczęściej są to klocki i pranie z kosza)
2. wrzucanie klocków do wiaderka (taka zabawa w wysypywanie i wrzucanie z powrotem - musi być pochwalone brawami)
3. budowanie wieży z papieru toaletowego icon_eek.gif
4. niezmiennie zabawa odkurzaczem
5. karmienie łabędzi w parku i gołębi na rynku
6. taniec (a muzyka w tańcu zupełnie nie przeszkadza icon_wink.gif )
7. piloty i telefony komórkowe wszelkiego rodzaju
8. przytulanie misia i lali (pokazujemy gdzie na oko, buzię, ucho i pępek - ten ostatni bardzo ważny icon_lol.gif )

I mnóstwo innych, ważnych spraw, które ma na swojej małej głowie icon_rolleyes.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 02 lip 2003 - 12:11
Post #12

Hej mamy marcowych dzieciaczków icon_lol.gif
Jesteście jeszcze na forum ??

Odezwijcie się, piszcie o nowych osiągnięciach malców......

Michała ulubione (ostatnio zabawy) :
1. rozrzucanie wszystkiego dookoła (najczęściej są to klocki i pranie z kosza)
2. wrzucanie klocków do wiaderka (taka zabawa w wysypywanie i wrzucanie z powrotem - musi być pochwalone brawami)
3. budowanie wieży z papieru toaletowego icon_eek.gif
4. niezmiennie zabawa odkurzaczem
5. karmienie łabędzi w parku i gołębi na rynku
6. taniec (a muzyka w tańcu zupełnie nie przeszkadza icon_wink.gif )
7. piloty i telefony komórkowe wszelkiego rodzaju
8. przytulanie misia i lali (pokazujemy gdzie na oko, buzię, ucho i pępek - ten ostatni bardzo ważny icon_lol.gif )

I mnóstwo innych, ważnych spraw, które ma na swojej małej głowie icon_rolleyes.gif

--------------------



anonimowy

Go??







post śro, 02 lip 2003 - 13:11
Post #13

pępek to jest to! Magda podnosi bluzkę i mówi "pepe", odkurzacz tez jest niezły. Poza tym lubi przesypywać piasek w piaskownicy i babrać się w wodzie. Ostatnio nauczyła się dużo nowych słów, na babcię mówi po imieniu "Ola" , pępek, czapka (papa), hau, bee na owce, buu na krowę, aaa na spanie, ciocia (cos w tym rodzaju) i niewyraźne ćwir -ćwir na ptaszki. A , oczywiście dziadzia, mama i dzidzia. I jeszcze dużo, dużo chodzi w te i spowrotem.
addera
śro, 10 wrz 2003 - 09:11
Dziewczynki czemu taka cisza u naszych dzieciaczków ?????
Przecież to już półtoraroczniaczki icon_smile.gif
Napiszcie jak sobie radzicie i czy Wasze maluchy to też takie żywe sreberka jak mój Michał wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 10 wrz 2003 - 09:11
Post #14

Dziewczynki czemu taka cisza u naszych dzieciaczków ?????
Przecież to już półtoraroczniaczki icon_smile.gif
Napiszcie jak sobie radzicie i czy Wasze maluchy to też takie żywe sreberka jak mój Michał wink.gif

--------------------



addera
pon, 22 wrz 2003 - 15:09
Szkoda, że wątek marcowy umiera smiercią naturalną icon_cry.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 22 wrz 2003 - 15:09
Post #15

Szkoda, że wątek marcowy umiera smiercią naturalną icon_cry.gif

--------------------



aga_mama
pią, 21 lis 2003 - 17:42
hej! Nie umiera, nie umiera icon_smile.gif Addera - moja Julcia też z tej samej Palmowej Niedzieli icon_smile.gif Dopiero teraz znalazłam ten wątek, nie mam w tej chwili za bardzo czasu na napisanie czegoś dłuższego, ale ja znajdę chwilę to napiszę. Napisz coś o swoim Synku - Julka ostatnio zrobiła sie bardzo samodzielna, uparta i rozgadana. Czasem mamy jej dość icon_confused.gif , ale generalnie jest super icon_smile.gif
pozdrawiamy gorąco z Wrocławia
aga_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,966
Dołączył: czw, 14 sie 03 - 13:26
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 986

GG:


post pią, 21 lis 2003 - 17:42
Post #16

hej! Nie umiera, nie umiera icon_smile.gif Addera - moja Julcia też z tej samej Palmowej Niedzieli icon_smile.gif Dopiero teraz znalazłam ten wątek, nie mam w tej chwili za bardzo czasu na napisanie czegoś dłuższego, ale ja znajdę chwilę to napiszę. Napisz coś o swoim Synku - Julka ostatnio zrobiła sie bardzo samodzielna, uparta i rozgadana. Czasem mamy jej dość icon_confused.gif , ale generalnie jest super icon_smile.gif
pozdrawiamy gorąco z Wrocławia

--------------------
Aga mama Julci


Weroniczki


Marcinka


i Hani
anonimowy

Go??







post pią, 16 sty 2004 - 13:57
Post #17

Witam Was. Jestem tu nowa, ale bardzo mi miło, że znalazłam takie forum i taki temat jak nasz równolatki. Jestem mamą Aleksandra ur. 1.03.2002r. Miło poczytać co potrafią nasze maluszki. Mój Aluś chodzi od 11 miesiąca, teraz aktualnie trenujemy siusianie do nocniczka bo jakoś wcześniej nie chciał na niego siadać. Poza tym je wszystko co popadnie, dużo gada, trochę po swojemu a trochę już wyraźnie i co najgorsze wszedł w okres gdzie wszystko jest na "nie". Pozdrawiam gorąco i proszę piszcie jeszcze co potrafia Wasze marcowe pociechy na dzień dzisiejszy.
anoola
śro, 25 lut 2004 - 21:31
Przedstawiamy sie bo jestesmy calkiem nowe na forum icon_smile.gif

Ksenia ur. 21.03.2002 przez cesarskie ciecie- straszna rozrabiara (rozrabia za troje).
Napiszcie prosze co potrafia Wasze pociechy.
Ksenia zaczyna kombinowac zdania typu : mama oc --- czyli mama chodz!
Jednego uzywa najczesciej : NIE
Uwielbia ogladac Tele-Tubbies icon_mrgreen.gif
No i uzywa nadal Pampersy icon_redface.gif


Pozdrowionka dla marcowych maluchow
anoola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: wto, 24 lut 04 - 22:43
Nr użytkownika: 1,491




post śro, 25 lut 2004 - 21:31
Post #18

Przedstawiamy sie bo jestesmy calkiem nowe na forum icon_smile.gif

Ksenia ur. 21.03.2002 przez cesarskie ciecie- straszna rozrabiara (rozrabia za troje).
Napiszcie prosze co potrafia Wasze pociechy.
Ksenia zaczyna kombinowac zdania typu : mama oc --- czyli mama chodz!
Jednego uzywa najczesciej : NIE
Uwielbia ogladac Tele-Tubbies icon_mrgreen.gif
No i uzywa nadal Pampersy icon_redface.gif


Pozdrowionka dla marcowych maluchow

--------------------
Mama Xeni (marcowej dziewczynki)
addera
czw, 26 lut 2004 - 09:02
Michał za miesiąc kończy dwa lata.
Co potrafi ?
Hmmmm
Na pewno z uwielbieniem powtarza słowo NIE. To chyba najważniejsze słowo w jego słowniku icon_wink.gif
Nadal używamy Pampersów, ale jeżeli trzeba zmienić pieluchę, to Michał nam to komunikuje icon_confused.gif
Kocha Kubusia Puchatka.
Uwielbia jeździć autobusem miejskim, może dlatego, że rzadko mu się to zdarza.
Lubi odkurzać dorosłym odkurzaczem, rysować i bawić się klockami.
Rozumie wszystko o co go poproszę, z przekazywaniem myśli w drugą strone jest trochę gorzej, jego język nadal bardziej przypomina język dzikich niż język polski.
Je praktycznie wszystko, ale tylko wtaedy gdy ma na to rzeczywiście ochotę. Jezeli się uprze, nie ma mowy, żeby wmusić w niego jakiekolwiek jedzenie.
To tyle u nas.
Czekamy na informacje, co u innych prawie-dwulatków icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 26 lut 2004 - 09:02
Post #19

Michał za miesiąc kończy dwa lata.
Co potrafi ?
Hmmmm
Na pewno z uwielbieniem powtarza słowo NIE. To chyba najważniejsze słowo w jego słowniku icon_wink.gif
Nadal używamy Pampersów, ale jeżeli trzeba zmienić pieluchę, to Michał nam to komunikuje icon_confused.gif
Kocha Kubusia Puchatka.
Uwielbia jeździć autobusem miejskim, może dlatego, że rzadko mu się to zdarza.
Lubi odkurzać dorosłym odkurzaczem, rysować i bawić się klockami.
Rozumie wszystko o co go poproszę, z przekazywaniem myśli w drugą strone jest trochę gorzej, jego język nadal bardziej przypomina język dzikich niż język polski.
Je praktycznie wszystko, ale tylko wtaedy gdy ma na to rzeczywiście ochotę. Jezeli się uprze, nie ma mowy, żeby wmusić w niego jakiekolwiek jedzenie.
To tyle u nas.
Czekamy na informacje, co u innych prawie-dwulatków icon_lol.gif

--------------------



paulap
śro, 03 mar 2004 - 12:46
Już w piątek 05.03- kończymy dwa latka:) Ale ten czas leci!
Co umiemy?
Bardzo dużo mówimy- zdaniami, co prawda przekręcamy jeszcze wyrazy, ale porozumiewamy się już całkiem swobodnie- Nawet żartować sobie umiemy.
Pampersy tylko na noc i zdarzają się suche nocy, albo wstawanie na siusiu;
Lubimy oglądać książeczki, pomagać mamie w mówieniu iwerszyków i śpiewaniu piosenek;
Bawimy się plastikowymi zwierzątkami- takimi małymi, co się je ustawia;
Nie chcę, żeby to wyglądało jak chwalenie się, ale znamy już literki: ABCOIUMTSK:)
Boimy się panicznie odkurzacza i wszystkiego co buczy, jestesmy na etapie oswajania się z tymi urządzeniami, aczkolwiek kiedyś się nie bałyśmy;
Nie lubimy bardzo jeść kapusty:)
Pozdrawiam serdecznie
paula
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 03 mar 2004 - 12:46
Post #20

Już w piątek 05.03- kończymy dwa latka:) Ale ten czas leci!
Co umiemy?
Bardzo dużo mówimy- zdaniami, co prawda przekręcamy jeszcze wyrazy, ale porozumiewamy się już całkiem swobodnie- Nawet żartować sobie umiemy.
Pampersy tylko na noc i zdarzają się suche nocy, albo wstawanie na siusiu;
Lubimy oglądać książeczki, pomagać mamie w mówieniu iwerszyków i śpiewaniu piosenek;
Bawimy się plastikowymi zwierzątkami- takimi małymi, co się je ustawia;
Nie chcę, żeby to wyglądało jak chwalenie się, ale znamy już literki: ABCOIUMTSK:)
Boimy się panicznie odkurzacza i wszystkiego co buczy, jestesmy na etapie oswajania się z tymi urządzeniami, aczkolwiek kiedyś się nie bałyśmy;
Nie lubimy bardzo jeść kapusty:)
Pozdrawiam serdecznie
paula
> Marzec 2002
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 08:28
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama