Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 99 100 101  

Czerwcowe maleństwa 6- świętujemy pierwsze urodzinki :-)

> 
MamaLenki
śro, 11 lip 2007 - 13:43
Wroc, i myślisz, że na jakiejś stronie znajdziesz dobre rady? Ja bym w to nie wierzyła.

asia, większe o tyle, że teraz mamy 2 wielkie pokoje w kamienicy, a tam będziemy mieli 3 i dzięki temu Lenka będzie miała swój.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 13:43
Post #2001

Wroc, i myślisz, że na jakiejś stronie znajdziesz dobre rady? Ja bym w to nie wierzyła.

asia, większe o tyle, że teraz mamy 2 wielkie pokoje w kamienicy, a tam będziemy mieli 3 i dzięki temu Lenka będzie miała swój.

--------------------


niuniunia
śro, 11 lip 2007 - 13:49
Ja nie ma namiaru na taka strone. Ale popieram watpliwości Patrycji żeby dietetyk nie okazał się takim samym madralińskim jak ten psycholog.
Ja poprostu kieruje się intuicją i tym co Zuzia lubi i to staram się jej przygotowwywać.
Puki co morfologia u małej jest ok więc dalej kontynuuje swoją opcje zywieniowa dla Zuzi.
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post śro, 11 lip 2007 - 13:49
Post #2002

Ja nie ma namiaru na taka strone. Ale popieram watpliwości Patrycji żeby dietetyk nie okazał się takim samym madralińskim jak ten psycholog.
Ja poprostu kieruje się intuicją i tym co Zuzia lubi i to staram się jej przygotowwywać.
Puki co morfologia u małej jest ok więc dalej kontynuuje swoją opcje zywieniowa dla Zuzi.

--------------------


asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 13:50
Post #2003

Pat hmmm kamienice są super ale ja z kolei nie lubię wysokich mieszkań. Jak rozumiem nie dało się wykroić trzeciego pokoju z tych dwóch? Z drugiej strony zawsze 3 są lepsze niż 2 06.gif
MamaLenki
śro, 11 lip 2007 - 13:57
nie w mieszkaniu komunalnym, rewolucje to ja robie sobie w swoim a nie panstwowym mieszkaniu. Nie bede dokladac do interesu. Juz samo wygladzenie i pomalowanie scian w kamienicy starej kosztowalo mnie 5 tys, wiec...
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 13:57
Post #2004

nie w mieszkaniu komunalnym, rewolucje to ja robie sobie w swoim a nie panstwowym mieszkaniu. Nie bede dokladac do interesu. Juz samo wygladzenie i pomalowanie scian w kamienicy starej kosztowalo mnie 5 tys, wiec...

--------------------


MamaLenki
śro, 11 lip 2007 - 13:59
Wroc, ja tez sie nie napinam z jedzeniem, Lena czasem je 1 posilek, lub 2 w ciagu dnia i mimo tego, ze sie denerwuje dlaczego to nie zmuszam. Lena na przyklad wypija malusienko, nawet nie wypije jednego 260ml niekapka, mimo, ze picie ma zawsze kolo siebie jak sie bawi. Lena czasem w ogole nie je miesa w ciagu dnia, a na obiad wtrzachnie miske ziemniakow z jogurtem naturalnym i zielonym ogorkiem.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 13:59
Post #2005

Wroc, ja tez sie nie napinam z jedzeniem, Lena czasem je 1 posilek, lub 2 w ciagu dnia i mimo tego, ze sie denerwuje dlaczego to nie zmuszam. Lena na przyklad wypija malusienko, nawet nie wypije jednego 260ml niekapka, mimo, ze picie ma zawsze kolo siebie jak sie bawi. Lena czasem w ogole nie je miesa w ciagu dnia, a na obiad wtrzachnie miske ziemniakow z jogurtem naturalnym i zielonym ogorkiem.

--------------------


asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 14:05
Post #2006

Pat a to faktycznie jak nie Twoje to nie ma sensu inwestować.
Kurcze Lenka je ogórki? Ja Gabie boję się dawać i się tak zastanawiam czy ja mojej córci nie karmię za bardzo zachowawczo 13.gif
niuniunia
śro, 11 lip 2007 - 14:08
a ja od jakiś 2tyg jestem bardziej odważna żywieniowo jesli chodzi o Zuzka bo nawet w sobote jadła kotleta z piersi z kurczaka ala schabowy. A jak smakowało hohoho.
Zaczełam wczoraj podawać danio i zjadla pół. Moja mała zjada częściej a małymi porcjami.
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post śro, 11 lip 2007 - 14:08
Post #2007

a ja od jakiś 2tyg jestem bardziej odważna żywieniowo jesli chodzi o Zuzka bo nawet w sobote jadła kotleta z piersi z kurczaka ala schabowy. A jak smakowało hohoho.
Zaczełam wczoraj podawać danio i zjadla pół. Moja mała zjada częściej a małymi porcjami.

--------------------


asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 14:11
Post #2008

niuniunia Gaba ani danio ani danonków nie je bo za słodkie są. Za to opyla zwykły serek homogenizowany.
niuniunia
śro, 11 lip 2007 - 14:15
Hm Asiu moja mała też woli jeść coś konretnego typu kawałek mięcha zupka warzywka dotowane. A nie słodkie serki. Ale ja jej daje bo martwi mnie wapń ktory jest mało dostarczany do jej organizmu z racji tego że je mało mleka.
Ale moja mała lubi kruche ciastka i delicje.
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post śro, 11 lip 2007 - 14:15
Post #2009

Hm Asiu moja mała też woli jeść coś konretnego typu kawałek mięcha zupka warzywka dotowane. A nie słodkie serki. Ale ja jej daje bo martwi mnie wapń ktory jest mało dostarczany do jej organizmu z racji tego że je mało mleka.
Ale moja mała lubi kruche ciastka i delicje.

--------------------


...Zosia...
śro, 11 lip 2007 - 14:20
No Kamil je tak jak Gabunia Asi, więc nie ma co się powtarzać icon_biggrin.gif

W nocy jak przeszedl na mleko modyfikowane to nigdy nie pił nic. Teraz ostatni posiłek po 19 mleko i śniadanie dopiero o 7, po 7 rano mleko. W nocy picia niet. A skoro któreś dziecko suszy to widac musi sie napić, ale żeby zaraz upośledzenie? Co to za psycholog? 06.gif

Pati,
fajowa tapeta icon_biggrin.gif Pewnie, że co 3 pokoje to nie 2. Fajnie jest jak dzidziol ma swój pokój icon_smile.gif

My to w ogóle mieliśmy szczęście kupując mieszkanie za 2800 za metr + niewykończyna góra za jakieś 1700 zł. Teraz to min. 6, 7 koła za metr, a za wykończone dycha jak nic 41.gif 06.gif

Ja muszę zrobić właśnie zupę ogórkową. Pomidorowa idzie jak złoto, barszczyk czerwony nawet też i cała reszta. Ale kurka chyba nad morze wezmę gerbery, cały czas się zastanawiam, choć jest gdzie ugotować.

A'propos serków to bieluch naturalny i do tego truskawki albo banan, jogurt naturalny też już był icon_smile.gif


Ten post edytował Zosia76 śro, 11 lip 2007 - 14:21
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 14:20
Post #2010

No Kamil je tak jak Gabunia Asi, więc nie ma co się powtarzać icon_biggrin.gif

W nocy jak przeszedl na mleko modyfikowane to nigdy nie pił nic. Teraz ostatni posiłek po 19 mleko i śniadanie dopiero o 7, po 7 rano mleko. W nocy picia niet. A skoro któreś dziecko suszy to widac musi sie napić, ale żeby zaraz upośledzenie? Co to za psycholog? 06.gif

Pati,
fajowa tapeta icon_biggrin.gif Pewnie, że co 3 pokoje to nie 2. Fajnie jest jak dzidziol ma swój pokój icon_smile.gif

My to w ogóle mieliśmy szczęście kupując mieszkanie za 2800 za metr + niewykończyna góra za jakieś 1700 zł. Teraz to min. 6, 7 koła za metr, a za wykończone dycha jak nic 41.gif 06.gif

Ja muszę zrobić właśnie zupę ogórkową. Pomidorowa idzie jak złoto, barszczyk czerwony nawet też i cała reszta. Ale kurka chyba nad morze wezmę gerbery, cały czas się zastanawiam, choć jest gdzie ugotować.

A'propos serków to bieluch naturalny i do tego truskawki albo banan, jogurt naturalny też już był icon_smile.gif


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 14:21
Post #2011

Moja za słodkim na szczęście nie przepada. Ale niestety owoców nie lubi, przemycamy je rozgniecione w kaszy. Czereśniami ostatnio pluła jak dzika, jak jej dałam kiwi miała odruch wymiotny, banany służą jej do wcierania w dywan. Jedyne owoce jakie zje osobno bez kaszy to gruszki 21.gif Reszta jest wypluwana.
asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 14:24
Post #2012

Zofijo truskawki? 37.gif Truskawki to wróg numer 1 Twojej synowej 06.gif

Za to jak piłam sok grapefruitowy . niesłodzony, to mi wypiła pół kubka.

Chociaz do picia i tak najlepsza jest woda, jeden lub dwa niekapki dziennie 03.gif
niuniunia
śro, 11 lip 2007 - 14:26
To znów moja przepada za brzoskwiniami bananami truskwkami malinami.
matomiast nie lubi kanapek kupnej wędliny ( to akurat rozumiem ) i pieczywem jako takim. Jak dam jej ww reke bułe to mśli że to piłka i żuca nia do mniei czeka az jej odrzuce icon_rolleyes.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post śro, 11 lip 2007 - 14:26
Post #2013

To znów moja przepada za brzoskwiniami bananami truskwkami malinami.
matomiast nie lubi kanapek kupnej wędliny ( to akurat rozumiem ) i pieczywem jako takim. Jak dam jej ww reke bułe to mśli że to piłka i żuca nia do mniei czeka az jej odrzuce icon_rolleyes.gif

--------------------


asia77

Go??







post śro, 11 lip 2007 - 14:31
Post #2014

niuniunia zabawa z odrzucaniem chlebka/bułki mi się podoba 06.gif

Moje dzieciątko jeszcze uwielbia jak jemy obiad wyjadac komuś (przeważnie babci z talerza) ziemniaki z sosem. Ostatnio jak byliśmy u teścia zjadła pół mojego obiadu (ziemniaki i kotlecika mielonego)
Ponadto jak jemy na śniadanko kanapki przychodzi zawsze po swoją dolę (kawałek skórki od chlebka).
MamaLenki
śro, 11 lip 2007 - 14:31
Lena wcina jogurt naturalny ze zbożami to aż jej się uszy trzęsą, właśnie przed chwilą zjadła cały kubeczek! i zagryzła 3 biszkoptami. Ogórki dawałam pomalutku po troszku, a predwczoraj wkroiłam więcej do ziemniaków i poszło jak woda icon_biggrin.gif Mięso już jej kupuję normalne, nie szukam jakeigoś eko i zjada i nic jej nie jest. Moja pani doktor mówi, że naibiał już powinna, ale nie słodzony, więc wcina jogurty, maślanki, z owocami uwielbia.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 14:31
Post #2015

Lena wcina jogurt naturalny ze zbożami to aż jej się uszy trzęsą, właśnie przed chwilą zjadła cały kubeczek! i zagryzła 3 biszkoptami. Ogórki dawałam pomalutku po troszku, a predwczoraj wkroiłam więcej do ziemniaków i poszło jak woda icon_biggrin.gif Mięso już jej kupuję normalne, nie szukam jakeigoś eko i zjada i nic jej nie jest. Moja pani doktor mówi, że naibiał już powinna, ale nie słodzony, więc wcina jogurty, maślanki, z owocami uwielbia.

--------------------


niuniunia
śro, 11 lip 2007 - 14:36
Wiecie co jedno co mnie martwi to to ze mała nie m odruchu samodzielnego jedzenia wszysto trza jej wlożyc do buzi i nie zje z ręki za skarby. musi być podane widelcem lub łyzeczką. Dama jedna hm. i podaje jej jedzenie zeby sam prubował wziąść nalesnika w garśc i się zajadac ale napawa ja to takim obrzydzeniem jak by co najmniej bebrała się w ... . No.
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post śro, 11 lip 2007 - 14:36
Post #2016

Wiecie co jedno co mnie martwi to to ze mała nie m odruchu samodzielnego jedzenia wszysto trza jej wlożyc do buzi i nie zje z ręki za skarby. musi być podane widelcem lub łyzeczką. Dama jedna hm. i podaje jej jedzenie zeby sam prubował wziąść nalesnika w garśc i się zajadac ale napawa ja to takim obrzydzeniem jak by co najmniej bebrała się w ... . No.

--------------------


agak
śro, 11 lip 2007 - 14:42
Zapraszam do założenia nowego wątku. icon_smile.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 14:42
Post #2017

Zapraszam do założenia nowego wątku. icon_smile.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

...Zosia...
śro, 11 lip 2007 - 14:59
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=46964


Porządziłam sie i oto nowy wątek icon_smile.gif
Mam nadzieję, że nie pomyliłam dat urodzenia icon_smile.gif
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 14:59
Post #2018

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=46964


Porządziłam sie i oto nowy wątek icon_smile.gif
Mam nadzieję, że nie pomyliłam dat urodzenia icon_smile.gif


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
> Czerwcowe maleÅ„stwa 6- Å›wiÄ™tujemy pierwsze urodzinki :-)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 99 100 101
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 10:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama