Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Jak to sie robi?

> 
basiau
śro, 23 cze 2004 - 13:38
CYTAT(amania)
Seks, a co to jest seks?  :lol:


icon_mrgreen.gif
Przybij piÄ…tke, Amaniu icon_lol.gif
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post śro, 23 cze 2004 - 13:38
Post #21

CYTAT(amania)
Seks, a co to jest seks?  :lol:


icon_mrgreen.gif
Przybij piÄ…tke, Amaniu icon_lol.gif

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
marghe.
śro, 23 cze 2004 - 13:40
Cydorko kochana, kwestia priorytetów a czasami ordynarnego olewactwa.
Otóz swiat sie nie zawali jak :
1. nie posptrzÄ…tasz
2. nie uprasujesz
3. nie ugotujesz obadu

zawali sie Twój świat jak nie znajdziesz czasu dla siebie, na pierdólki grechutki, na manikure lub ..............* i kawke z kolezaką (czy my przypadkiem nie miałysmy sie umówic icon_twisted.gif ). Zawali sie jak bedziesz sie miotać. Usiadź, odpocznij, weź gazetę, sprzedaj dziecko.

Męza przyucz do robót domowych .. własnie jak to u Was jest , pomaga istota płci męskiej czy jest zbyt zapracowana, zmeczona, męska wink.gif ?

Ja, Kura domowa
- nie prasuje mezowi nic.. no chyba ze mam akurat wenę, ale to rzadkość
- nie szykujÄ™ kanapek
- od czasu do czasu świadomie nie sprzatam Jego .. gazet, majtek, dokumentów i wszelakiej masci pierdół .....*. Niech zobaczy co to znaczy siedziec w domu wink.gif i ze SAMO to sie niec nie robi.
A Ty na dodatek pracujesz!
Opamiętaj sie... wyhamuj. Odpocznij i zacznij niektóre sprawy po prostu olewac.



*odpowiednie wpisać
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 23 cze 2004 - 13:40
Post #22

Cydorko kochana, kwestia priorytetów a czasami ordynarnego olewactwa.
Otóz swiat sie nie zawali jak :
1. nie posptrzÄ…tasz
2. nie uprasujesz
3. nie ugotujesz obadu

zawali sie Twój świat jak nie znajdziesz czasu dla siebie, na pierdólki grechutki, na manikure lub ..............* i kawke z kolezaką (czy my przypadkiem nie miałysmy sie umówic icon_twisted.gif ). Zawali sie jak bedziesz sie miotać. Usiadź, odpocznij, weź gazetę, sprzedaj dziecko.

Męza przyucz do robót domowych .. własnie jak to u Was jest , pomaga istota płci męskiej czy jest zbyt zapracowana, zmeczona, męska wink.gif ?

Ja, Kura domowa
- nie prasuje mezowi nic.. no chyba ze mam akurat wenę, ale to rzadkość
- nie szykujÄ™ kanapek
- od czasu do czasu świadomie nie sprzatam Jego .. gazet, majtek, dokumentów i wszelakiej masci pierdół .....*. Niech zobaczy co to znaczy siedziec w domu wink.gif i ze SAMO to sie niec nie robi.
A Ty na dodatek pracujesz!
Opamiętaj sie... wyhamuj. Odpocznij i zacznij niektóre sprawy po prostu olewac.



*odpowiednie wpisać
cydorka
śro, 23 cze 2004 - 13:53
Marghe- no mialysmy mialysmy moze to sie da naprawic
jak to u nas jest: jak napisze ze maz zmywa naczynia, ze zrobi zakupy w markecie, ze zajmuje sie Jasiem (jak jest)- ale nie jest go wiele ( meza nie Jasia )- to juz kompletnie wyjde na ofiare, ktora nie moze zorganizowac sobie czasu
no jakos mnie ostatnio wszystko mierzi i tyle
cydorka
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 23 cze 2004 - 13:53
Post #23

Marghe- no mialysmy mialysmy moze to sie da naprawic
jak to u nas jest: jak napisze ze maz zmywa naczynia, ze zrobi zakupy w markecie, ze zajmuje sie Jasiem (jak jest)- ale nie jest go wiele ( meza nie Jasia )- to juz kompletnie wyjde na ofiare, ktora nie moze zorganizowac sobie czasu
no jakos mnie ostatnio wszystko mierzi i tyle
cydorka
marghe.
śro, 23 cze 2004 - 13:58
Cyd.. tylko mi nie mów, ze TY nie robisz zakupów, nie zajmujesz sie JAsiem, nie wmyjesz naczyn.
Jestes zmeczona. To normalne.
Przestan sie zadreczac. Wyjzyj za okno, słonce wyszło. Wakacje za rogiem.
Pranie nie zajÄ…c nie ucieknie
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 23 cze 2004 - 13:58
Post #24

Cyd.. tylko mi nie mów, ze TY nie robisz zakupów, nie zajmujesz sie JAsiem, nie wmyjesz naczyn.
Jestes zmeczona. To normalne.
Przestan sie zadreczac. Wyjzyj za okno, słonce wyszło. Wakacje za rogiem.
Pranie nie zajÄ…c nie ucieknie
agabr
śro, 23 cze 2004 - 14:09
CYTAT(żona)
Kochana koleżanko nie rozumiem, jak mozna zgubic buty? Oburzona jestem? I to Ty?
icon_biggrin.gif

Rzecz ma sie tak , jako osoba o kompulsywnych sklonnosciach do porzadku mam zwyczaj konczenia por roku wymiana garderoby , praniem , czyszczeniem wszystkiego , pakowaniem w lniane worki (pure nature) i lato 2003 mi sie zgubilo, w zwiazku z powyzszym mam wiosne 2004 caly czas , nie moge jej zamknac w zwiazku z zagubieniem lata 2003.Zginal tez worek z majtkami jedrka takze trening czystosci uwazam za zamkniety , nie ma majtek nie bedzie sikania do nocnika . b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 14:09
Post #25

CYTAT(żona)
Kochana koleżanko nie rozumiem, jak mozna zgubic buty? Oburzona jestem? I to Ty?
icon_biggrin.gif

Rzecz ma sie tak , jako osoba o kompulsywnych sklonnosciach do porzadku mam zwyczaj konczenia por roku wymiana garderoby , praniem , czyszczeniem wszystkiego , pakowaniem w lniane worki (pure nature) i lato 2003 mi sie zgubilo, w zwiazku z powyzszym mam wiosne 2004 caly czas , nie moge jej zamknac w zwiazku z zagubieniem lata 2003.Zginal tez worek z majtkami jedrka takze trening czystosci uwazam za zamkniety , nie ma majtek nie bedzie sikania do nocnika . b
cydorka
śro, 23 cze 2004 - 14:21
Lato 2003 to mi sie wcale nie zgubilo mam je a jakze w kartonach ( piknych z ikei) bo nie ma komu ich zdjac, przepakowac i schowac w nie zimy 2003/2004
a ze lato takie sobie to narazie wiosna opedzam
moze lepiej sie nie przyznam ze obuwie zima 2003/04 do tej pory czeka w szafce na wypastowanie
a 1 pokoj po przeprowadzce sierpien 2003 nadal sklada sie z samych kartonow
ale nic nie powiem bo ja przeciez z aktualnymi sprawami nie daje rady
cydorka
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 23 cze 2004 - 14:21
Post #26

Lato 2003 to mi sie wcale nie zgubilo mam je a jakze w kartonach ( piknych z ikei) bo nie ma komu ich zdjac, przepakowac i schowac w nie zimy 2003/2004
a ze lato takie sobie to narazie wiosna opedzam
moze lepiej sie nie przyznam ze obuwie zima 2003/04 do tej pory czeka w szafce na wypastowanie
a 1 pokoj po przeprowadzce sierpien 2003 nadal sklada sie z samych kartonow
ale nic nie powiem bo ja przeciez z aktualnymi sprawami nie daje rady
cydorka
marghe.
śro, 23 cze 2004 - 14:24
Cyd, wypastujesz na przełomie 2004/05. icon_biggrin.gif
Przestan sobie dokładac problemów.

Wpadnij do nie, zobaczysz czego Kura Domowa nie robi to sie dowartosciujesz.
M.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 23 cze 2004 - 14:24
Post #27

Cyd, wypastujesz na przełomie 2004/05. icon_biggrin.gif
Przestan sobie dokładac problemów.

Wpadnij do nie, zobaczysz czego Kura Domowa nie robi to sie dowartosciujesz.
M.
Ika
śro, 23 cze 2004 - 14:30
Cyd, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale mam nie zrobiony manicure. Tzn mam, ale tak na odwal się, bo na porządny nie mam czasu, bo wolę upiec chleb icon_cool.gif Acha i dziś wybiegając rano do pracy złapałam depilator, po czym zastosowałam w firmowej łazience, bo kiedy indziej nie miałam czasu, a dziś rano Magda mi powiedziała, ze będzie upał, więc zamieniłam spodnie na spódnicę z rozpierdakiem... icon_rolleyes.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 23 cze 2004 - 14:30
Post #28

Cyd, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale mam nie zrobiony manicure. Tzn mam, ale tak na odwal się, bo na porządny nie mam czasu, bo wolę upiec chleb icon_cool.gif Acha i dziś wybiegając rano do pracy złapałam depilator, po czym zastosowałam w firmowej łazience, bo kiedy indziej nie miałam czasu, a dziś rano Magda mi powiedziała, ze będzie upał, więc zamieniłam spodnie na spódnicę z rozpierdakiem... icon_rolleyes.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Doruśka
śro, 23 cze 2004 - 14:59
Marghe tu ja ,druga kura domowa,
ja mam zaległosci we wszystkim.
i sie przejmuje
ale raczej średnio i nie takżebym sie za robotę brała:))
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 14:59
Post #29

Marghe tu ja ,druga kura domowa,
ja mam zaległosci we wszystkim.
i sie przejmuje
ale raczej średnio i nie takżebym sie za robotę brała:))
Jaco
śro, 23 cze 2004 - 15:01
CYTAT(agnieszkabryndza)
Cydorko Droga mam wszedzie rozowa ciastoline , 10 kg truskawek w kuchni na blacie rozsypane Pity w lazience, kilo piasku u jedrka w pokoju, nie mam obiadu , zepsul mi sie telewizor,z powodu odrostow powinnam chodzic w czapce, zgubilam sandaly,w przedpokoju stoja soki z weekendu, maz poszedl do pracy w ostatniej koszuli a zeby tego bylo malo zaczelam z jedrkiem trening czystosci, za moment zapach szczoszkow przyprawi mnie o mdlosci. B



Bryndza!
Ja to muuuuuuszę zobaczyć. Błagam Cię Ty mnie zaproś choć na chwilę i pokaż mi swój sajgon to może odzyskam poczucie własnej wartości........

Nie cobym się chciała Twoim kosztem dowartościowywać, ale wiesz... Jak Doskonała Gospodyni (bez żadnych podtekstów icon_lol.gif ) też czasami miewa sajgon, to znaczy, że mnie też wolno.


Pliiiiiiiiiiiiiis
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 15:01
Post #30

CYTAT(agnieszkabryndza)
Cydorko Droga mam wszedzie rozowa ciastoline , 10 kg truskawek w kuchni na blacie rozsypane Pity w lazience, kilo piasku u jedrka w pokoju, nie mam obiadu , zepsul mi sie telewizor,z powodu odrostow powinnam chodzic w czapce, zgubilam sandaly,w przedpokoju stoja soki z weekendu, maz poszedl do pracy w ostatniej koszuli a zeby tego bylo malo zaczelam z jedrkiem trening czystosci, za moment zapach szczoszkow przyprawi mnie o mdlosci. B



Bryndza!
Ja to muuuuuuszę zobaczyć. Błagam Cię Ty mnie zaproś choć na chwilę i pokaż mi swój sajgon to może odzyskam poczucie własnej wartości........

Nie cobym się chciała Twoim kosztem dowartościowywać, ale wiesz... Jak Doskonała Gospodyni (bez żadnych podtekstów icon_lol.gif ) też czasami miewa sajgon, to znaczy, że mnie też wolno.


Pliiiiiiiiiiiiiis

--------------------
Jacobina - mama Kuby






agabr
śro, 23 cze 2004 - 15:42
Jaco Droga ja Cie bardzo zapraszam , ale wiesz jak przyjdziesz to nie licz na balagan bo ja przed goscmi sprzatam , parze herbate w dzbanuszku i nie ma szans na chocby cien balaganu . B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 15:42
Post #31

Jaco Droga ja Cie bardzo zapraszam , ale wiesz jak przyjdziesz to nie licz na balagan bo ja przed goscmi sprzatam , parze herbate w dzbanuszku i nie ma szans na chocby cien balaganu . B
malinowa i Malin...
śro, 23 cze 2004 - 15:51
Jaco przyjdzie ci się w takim razie za kominiarza przebrać albo za ekipe z elektrowni, chyba, że szanowna koleżanka bryndza nawet ekipie przyjeżdżającej do awarii każe się z wyprzedzeniem zapowiadać. icon_wink.gif
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post śro, 23 cze 2004 - 15:51
Post #32

Jaco przyjdzie ci się w takim razie za kominiarza przebrać albo za ekipe z elektrowni, chyba, że szanowna koleżanka bryndza nawet ekipie przyjeżdżającej do awarii każe się z wyprzedzeniem zapowiadać. icon_wink.gif

--------------------
ulla
śro, 23 cze 2004 - 16:07
CYTAT(addera)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(ulla)

Prasować mi siÄ™ nie chce, wiec nie prasujÄ™  :D  

Kurczę, to ja chyba zazdroszczę, bo prasowania nienawidzę, ale jako że niewyprasowanych rzeczy nienawidzę bardziej, to prasuję... icon_sad.gif


Też niestety prasuję icon_confused.gif i to prawie wszystko (wyjątkiem są skarpety i stringi icon_mrgreen.gif ).


Ja tak miałam dopóki czułam taka wewnętrzna potrzebe żeby prasowac wszystkie rzeczy dziecka...wtedy prasowałam wszystko orócz majtek i skarpetek icon_biggrin.gif
No, ale mi przeszło teraz prasuję - 4 eleganckie bluzki i 2 sukienki (te które sama piorę a nie oddaję do pralni), 3 koszule mojego męża, która na moje szczęście bardzo rzadko nosi i z 6 ciuchów mojego dziecka, które tego prasowania wymagają (rpozostałym wymiętolenie aż tak bardzo nie szkodzi icon_rolleyes.gif )...ale robię to nie częściej niż raz miesiącu (znaczy hurtem prasuję), poza tym olewam. Zwłaszcza, że mój mąż lubi wymięte podkoszulki (najlepiej tak, żeby miały niemal fakturę kory), mojemu dziecku wszystko jedno, a ja na wyjście z domu zawsze kilka wyprasowanych ciuchów znajdę. Obawiam się jednak, że jak doktorat mi z czaszki spadnie znowu zaczę prasowac prawie wszystko, włącznie z kuchennymi ścierkami icon_biggrin.gif
Pozdrawiam

Ps. żeby się trochę zrehabilitowac, tak rzadko mam okazje robić mężowi kanapki, że je robię, choć już obiad nie zawsze...dość często zdarza się, że to on gotuje albo "gotujemy" przez telefon (znaczy się "pizzeria Banolli czym mogę służyć icon_biggrin.gif )
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 16:07
Post #33

CYTAT(addera)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(ulla)

Prasować mi siÄ™ nie chce, wiec nie prasujÄ™  :D  

Kurczę, to ja chyba zazdroszczę, bo prasowania nienawidzę, ale jako że niewyprasowanych rzeczy nienawidzę bardziej, to prasuję... icon_sad.gif


Też niestety prasuję icon_confused.gif i to prawie wszystko (wyjątkiem są skarpety i stringi icon_mrgreen.gif ).


Ja tak miałam dopóki czułam taka wewnętrzna potrzebe żeby prasowac wszystkie rzeczy dziecka...wtedy prasowałam wszystko orócz majtek i skarpetek icon_biggrin.gif
No, ale mi przeszło teraz prasuję - 4 eleganckie bluzki i 2 sukienki (te które sama piorę a nie oddaję do pralni), 3 koszule mojego męża, która na moje szczęście bardzo rzadko nosi i z 6 ciuchów mojego dziecka, które tego prasowania wymagają (rpozostałym wymiętolenie aż tak bardzo nie szkodzi icon_rolleyes.gif )...ale robię to nie częściej niż raz miesiącu (znaczy hurtem prasuję), poza tym olewam. Zwłaszcza, że mój mąż lubi wymięte podkoszulki (najlepiej tak, żeby miały niemal fakturę kory), mojemu dziecku wszystko jedno, a ja na wyjście z domu zawsze kilka wyprasowanych ciuchów znajdę. Obawiam się jednak, że jak doktorat mi z czaszki spadnie znowu zaczę prasowac prawie wszystko, włącznie z kuchennymi ścierkami icon_biggrin.gif
Pozdrawiam

Ps. żeby się trochę zrehabilitowac, tak rzadko mam okazje robić mężowi kanapki, że je robię, choć już obiad nie zawsze...dość często zdarza się, że to on gotuje albo "gotujemy" przez telefon (znaczy się "pizzeria Banolli czym mogę służyć icon_biggrin.gif )

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
grzałka
śro, 23 cze 2004 - 17:16
Kiedys popelnilam post w podobnym stylu na podobnym forum pt "Jestem fatalna zona" ale bez wyrzutow sumienia. Bo tak:
-obiady dla Ani gotuje niania, ja zywie sie tym co zostanie niezjedzone
-maz je obiady w stolowce, kanapki do pracy robi dla nas obojga, koacje tez on
-wszystko prasuje niania
-na biezaco sprzata niania, bo ona ma takie zachowania kompulsywne (w przeciwienstwie do mnie)
-edukacyjnie z Ania sie nie bawie, bo uwazam, ze po pracy nalezy mi sie troche odpoczynku i sama moja obecnosc powinna jej wystarczyc
- zalegam z trzema artykulami do publikacji i masa literatury zawodowej do przeczytania (teraz moze sobie nadrobie na zwolnieniu)
-tez musze spac minimum 8 godzin (czyli o 22 padam)- zarwana noc to 3 dni regeneracji
-no, ale seks w porzadku

ale nie mam ambicji, zeby to zmieniac- znam swoje mozliwosci, sa takie, a nie inne i nie wiedze powodu, zeby sie szarpac

Cydorka, masz zly wzorzec kobiety icon_wink.gif musisz go zmienic po prostu
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 23 cze 2004 - 17:16
Post #34

Kiedys popelnilam post w podobnym stylu na podobnym forum pt "Jestem fatalna zona" ale bez wyrzutow sumienia. Bo tak:
-obiady dla Ani gotuje niania, ja zywie sie tym co zostanie niezjedzone
-maz je obiady w stolowce, kanapki do pracy robi dla nas obojga, koacje tez on
-wszystko prasuje niania
-na biezaco sprzata niania, bo ona ma takie zachowania kompulsywne (w przeciwienstwie do mnie)
-edukacyjnie z Ania sie nie bawie, bo uwazam, ze po pracy nalezy mi sie troche odpoczynku i sama moja obecnosc powinna jej wystarczyc
- zalegam z trzema artykulami do publikacji i masa literatury zawodowej do przeczytania (teraz moze sobie nadrobie na zwolnieniu)
-tez musze spac minimum 8 godzin (czyli o 22 padam)- zarwana noc to 3 dni regeneracji
-no, ale seks w porzadku

ale nie mam ambicji, zeby to zmieniac- znam swoje mozliwosci, sa takie, a nie inne i nie wiedze powodu, zeby sie szarpac

Cydorka, masz zly wzorzec kobiety icon_wink.gif musisz go zmienic po prostu

--------------------
Cleo
śro, 23 cze 2004 - 18:03
ja to juz lepiej zmilczÄ™... zwlaszcza o porzadku i kochance icon_rolleyes.gif
moze wam wystarczy, ze wczoraj czulam sie jak aniol, poniewaz wreszcie psozlam na dluzszy spacer z michaska i ofiarnie sterczalam w pylkach i pelnym sloncu na placu zabaw, a potem-o nieba!- kupilam wlsozczyzne (peirwszy raz od stuleci chyba) i zrobilam wg instrukcji przyjaciolki cos wrodzaju zupy (pierwszej od stuleci), mial byc krupnik, ale wsypalam za duzo kaszy i wyszedl mi gar kaszy nasaczonej wywarem. nawet krupniku nie umiem zrobic..
a maz sie wsciekl ostatnio,z e nie ma zadnych czystych skarpetek a 'moja koszula apseczki w koszu od 2 miesiecy lezy!' dobrze, ze on prasuje- wie, ze tego sie tkne jak juz naprawde MUSZE...
a michasia na ogol chodzi w dwoch roznych skarpetkach, bo cholera nigdy nie ma w szafie sparowanych!
a kwestia kochanki meni dreczy, ale naprawde naprawde nie wiem jak to zrobic. musielibysmy chyba najpeirw dostac tydzien spokoju, zeby sie wyspac, apotem tydzien samotnosci, zeby nadrobic 'zaleglosci'.. icon_cry.gif icon_mad.gif
cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 23 cze 2004 - 18:03
Post #35

ja to juz lepiej zmilczÄ™... zwlaszcza o porzadku i kochance icon_rolleyes.gif
moze wam wystarczy, ze wczoraj czulam sie jak aniol, poniewaz wreszcie psozlam na dluzszy spacer z michaska i ofiarnie sterczalam w pylkach i pelnym sloncu na placu zabaw, a potem-o nieba!- kupilam wlsozczyzne (peirwszy raz od stuleci chyba) i zrobilam wg instrukcji przyjaciolki cos wrodzaju zupy (pierwszej od stuleci), mial byc krupnik, ale wsypalam za duzo kaszy i wyszedl mi gar kaszy nasaczonej wywarem. nawet krupniku nie umiem zrobic..
a maz sie wsciekl ostatnio,z e nie ma zadnych czystych skarpetek a 'moja koszula apseczki w koszu od 2 miesiecy lezy!' dobrze, ze on prasuje- wie, ze tego sie tkne jak juz naprawde MUSZE...
a michasia na ogol chodzi w dwoch roznych skarpetkach, bo cholera nigdy nie ma w szafie sparowanych!
a kwestia kochanki meni dreczy, ale naprawde naprawde nie wiem jak to zrobic. musielibysmy chyba najpeirw dostac tydzien spokoju, zeby sie wyspac, apotem tydzien samotnosci, zeby nadrobic 'zaleglosci'.. icon_cry.gif icon_mad.gif
cleo

--------------------
mama4
śro, 23 cze 2004 - 20:00
Jakby komus mialo pomoc, to zapraszam serdecznie do mnie - widok naszego domu niejednego podniesie na duchu (moj widok to podejrzewam kazdego podniesie na duchu icon_wink.gif ). Chlopcy wlasnie skonczyli jesc makaron z sosem (siedzieli na przeciwko siebie w nosidelkach i rzucali makaronem w siebie - wiec kuchnia nadaje sie cala do sprzatania), ja wyciagalam pranie i okazalo sie, ze upralam chusteczki higieniczne - plukalam juz 3 razy i osad caly czas zostaje na ubraniach. Nie zlicze koszul do prasowania itd.
Ech... zycie matki, zony i kochanki...

p.s.

Ika...ja dobrze zrozumialam, depilowalas nogi w pracy? icon_lol.gif
mama4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 730
Dołączył: sob, 24 maj 03 - 03:40
Nr użytkownika: 765




post śro, 23 cze 2004 - 20:00
Post #36

Jakby komus mialo pomoc, to zapraszam serdecznie do mnie - widok naszego domu niejednego podniesie na duchu (moj widok to podejrzewam kazdego podniesie na duchu icon_wink.gif ). Chlopcy wlasnie skonczyli jesc makaron z sosem (siedzieli na przeciwko siebie w nosidelkach i rzucali makaronem w siebie - wiec kuchnia nadaje sie cala do sprzatania), ja wyciagalam pranie i okazalo sie, ze upralam chusteczki higieniczne - plukalam juz 3 razy i osad caly czas zostaje na ubraniach. Nie zlicze koszul do prasowania itd.
Ech... zycie matki, zony i kochanki...

p.s.

Ika...ja dobrze zrozumialam, depilowalas nogi w pracy? icon_lol.gif
Ika
czw, 24 cze 2004 - 02:01
CYTAT(Martka)
Ika...ja dobrze zrozumialam, depilowalas nogi w pracy?  :lol:

No... a co miałam zrobić?? icon_confused.gif Nie przewidywałam wyjścia w spódnicy, zostałam zaskoczona pogodą... icon_rolleyes.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 24 cze 2004 - 02:01
Post #37

CYTAT(Martka)
Ika...ja dobrze zrozumialam, depilowalas nogi w pracy?  :lol:

No... a co miałam zrobić?? icon_confused.gif Nie przewidywałam wyjścia w spódnicy, zostałam zaskoczona pogodą... icon_rolleyes.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Jaco
czw, 24 cze 2004 - 09:11
Bryndza,
Z jak długim wyprzedzeniem mam się zapowiadać? Bo u mnie trzeba tak conajmniej tydzień, żeby się drzwi dało otworzyć...........

A Ika to ma porządek w domu icon_lol.gif icon_lol.gif . Byłam to widziałam. A zawsze jak się do niej wchodzi to w progu przeprasza za bałagan....... Nie wiem tylko za czyj, bo swojego nie ma icon_lol.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Jaco - skarżypyta
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 24 cze 2004 - 09:11
Post #38

Bryndza,
Z jak długim wyprzedzeniem mam się zapowiadać? Bo u mnie trzeba tak conajmniej tydzień, żeby się drzwi dało otworzyć...........

A Ika to ma porządek w domu icon_lol.gif icon_lol.gif . Byłam to widziałam. A zawsze jak się do niej wchodzi to w progu przeprasza za bałagan....... Nie wiem tylko za czyj, bo swojego nie ma icon_lol.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Jaco - skarżypyta

--------------------
Jacobina - mama Kuby






kasiarybka

Go??







post czw, 24 cze 2004 - 09:14
Post #39

Siedze sobie własnie pośród porozwalanych ciuchów, nieposłanych łóżek i nie umytych talerzy i piszę, chociaŻ powinnam ruszyć tyłek i posprzątać.

Dzieciaki szaleją w drugim pokoju, narazie nikt nie płacze icon_wink.gif

Pogoda mnie dobija.
Znów nie ma słońca.
GÅ‚owa nie pracuje.
Powieki opadajÄ….
Nic mi się nie chce...dosłownie nic.

A może samo się posprzata ?


Cydorka nie Ty jedna, niestety.
adzia
czw, 24 cze 2004 - 13:39
Taaa, no więc ja jestem ostatnio fantastyczną kucharką, sprzątaczką, matką i kochanką icon_wink.gif Spię po cztery godziny na dobę. Po prostu uderzenie adrenaliny po przeprowadzce.

Ciekawe, kiedy się skończy icon_wink.gif Coś mi się zdaje, że długo tak nie można icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 24 cze 2004 - 13:39
Post #40

Taaa, no więc ja jestem ostatnio fantastyczną kucharką, sprzątaczką, matką i kochanką icon_wink.gif Spię po cztery godziny na dobę. Po prostu uderzenie adrenaliny po przeprowadzce.

Ciekawe, kiedy się skończy icon_wink.gif Coś mi się zdaje, że długo tak nie można icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
> Jak to sie robi?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 08:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama