Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Perfumy rozlewane

-
oreironiezalogowana
post Fri, 12 Dec 2003 - 11:19
Post #1

Gość

Kupiłam sobie pe4rfumy rozlewane na mililitry - płaci się 1,20 za 1 ml. Wydają mi się trwałe, pani sprzedawczyni twierdzi, że to są oryginały, tyle, ze z dużych opakowań lane, więc tańcsze. Nie chce mi się w to wierzyć.
Może któraś z Was wie, jak to jest?
Go to the top of the page PM

Quote Post
Agnisma
post Fri, 12 Dec 2003 - 11:24
Post #2

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 680

Szczerze mówić zawsze miałam na taki zakup ochotę... dochodzi jeszcze problem "nieumiejętności wybrania dla siebie odpowiedniego zapachu"
Na razie wyszukałam w AVON, ale są drogie i chętnie przerzuciłabym się na coś tańszego, ale równie miłego dla nosa.
A jeszcze jakby okazały się bardzo trwałe, to hoho icon_lol.gif
Tylko jaki zapach icon_confused.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=http://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]

Quote Post
mama_do_kwadratu
post Fri, 12 Dec 2003 - 11:29
Post #3

Nr użytkownika: 826

CYTAT(oreironiezalogowana)
pani sprzedawczyni twierdzi, że to są oryginały, tyle, ze z dużych opakowań lane, więc tańcsze. Nie chce mi się w to wierzyć.
Może któraś z Was wie, jak to jest?

Szczerze- uważam, ze na pewno nie są to oryginały...

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers

Quote Post
agabr
post Fri, 12 Dec 2003 - 19:54
Post #4

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 280

GG:

oreiro mam propozycje zobacz oryginal i te rozlewane , jest ogromna roznica i wlasciwwie porownywanie ich to profanacja,na moj nos przede wszystkim roznia sie utrwalaczem, w tych rozlewanych jest cos jak spirytus, nie maja kolejnych nut,maja jedna dajaca po nosie icon_twisted.gif ja ich niekupilam ale moja przyjaciolka kupila i wierz mi bez porownania. Bryndza

Quote Post
Agnieszka.zg
post Sat, 13 Dec 2003 - 21:22
Post #5

Nr użytkownika: 20

GG:

ja znam 2 takie firmy . na pewno nie są to orginały lecz świetne podruby, długo utrxymują zapach ....choć trzeba uważać , gdyż jak kupywałam " dolewkę " okazało się w domku że zapach jest wogóle inny i potwornie śmierdzi, teraz używam go jako odświerzacz powietrza w ......WC
Ale tak poza tym to jeśli traficie na ładny zapach to warto go kupić .. icon_lol.gif

--------------------

Quote Post
Kocurek
post Sun, 18 Jan 2004 - 23:03
Post #6

Nr użytkownika: 548

GG:

Ja kupiłam ostatnio, wąchnąwszy uprzednio moje ukochane zapachy, które znam i mam icon_smile.gif
I tak: Chanel 5 w ogóle nie przypomina Chanel, jedzie spirytem i po wywietrzeniu pierwszego wrażenia (tegoż spirytu) śmierdziała mi jak lichy dezodorant.
Poeme Lancome (tak, tak, te perfumy to rzekomo odpowiedniki idealne, tylko z tańszych składników, mają nawet nazwę ***** i pisze "odpowiednik ***") otóż Poeme pachniało łudząco podobnie, ale zdecydowanie słabiej. Nie wiem, jak byłoby czuć po 2 godzinach na przykład, bo miałam na ręce podróbkę Chanela i nie chciałam pachnieć jak chodząca perfumeria. Pan spierał się ze mną, że to tylko ja tak najeżdżam na Chanel, że wszystkim pachniał identycznie.....A ja mam nosa, ot co. Zapamiętuję zapachy, odróżniam, no i w ogóle icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie podróbkę Hugo Boss i Cerutti Image (nigdy ich nie miałam) i jestem zadowolona. Krócej pachną, ale ładnie. Czy inaczej niż oryginał?? Nie wiem.

--------------------

Quote Post
GOść
post Tue, 20 Jan 2004 - 16:34
Post #7

Gość

https://www.nicole.com.pl/pl/p/profit10.htm

Quote Post
aluc
post Tue, 20 Jan 2004 - 16:40
Post #8

Gość

one na pierwszy rzut nosa wink.gif przypominają oryginał, potem w najlepszym razie się ulatniają, w najgorszym zaczynają po prostu śmierdzieć

a tak na marginesie - w dawnych czasach, kiedy zakup butelki markowych perfum wydawał mi się wydatkiem niewyobrażalnym i czynem ze wszech miar niepojętym icon_lol.gif kupowałam sobie w Body Shopach w tzw. zagranicy olejki zapachowe, trzymało się to cholerstwo nieludzko długo, było co prawda dość monozapachowe, ale lepsze od takich rozlewanych wynalazków... czy u nas też takie olejki dostać można gdzieś?

Quote Post
Kocurek
post Tue, 20 Jan 2004 - 19:41
Post #9

Nr użytkownika: 548

GG:

Co do olejków to nie wiem gdzie je dostać, ale to prawda, że perfumy w olejku pachną nieludzko długo icon_biggrin.gif
Miałam Wild Musk Coty w olejku, lubię go od czasu do czasu - zapach pozostaje np na golfach nawet po praniu icon_eek.gif

--------------------

Quote Post
Ewelina19901
post Fri, 22 Sep 2017 - 13:59
Post #10

Nr użytkownika: 50,508

Hej!
Od dawna używam lanych perfum. Uważam że jest to świetna alternatywa dla oryginałów a co najważniejsze ekonomiczna icon_smile.gif
Niestety na wielu perfumeriach się przejechałam ... perfumy nie nadawały się do niczego.
Od roku używam z męże odpowiedników kupionych w sklepie https://perfunio.pl .
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra cena. Są bardzo trwałe i rzeczywiście czuć w nich głębię zapachu a nie tylko spirytus icon_smile.gif
Na plus zasługuje obsługa - szybko odpowiadają na emaile, znajdą odpowiedni zapach i szybko wysyłają paczki icon_smile.gif

Quote Post
friend
post Thu, 28 Sep 2017 - 21:21
Post #11

Nr użytkownika: 41,778

A ja wolę kupić oryginalny perfum. Sądzę, że wiele kobiet też.

Quote Post
atena97
post Thu, 12 Jul 2018 - 16:43
Post #12

Nr użytkownika: 51,858

Zapraszam do skorzystania z oferty http://e-madeleine.pl Szeroka gama zapachowa perfum damskich i męskich. Francuskie perfumy rozlewane, które są bardzo trwałe i mają przystępne ceny. Zapraszam serdecznie. icon_smile.gif

Quote Post
> Perfumy rozlewane

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 21 Jul 2018 - 11:41
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe