Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa cd :)

> 
agak
śro, 22 lis 2006 - 19:52
Poprzedni wątek jest straaasznie długi, dlatego zakładam nowy. Zapraszam icon_smile.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 19:52
Post #1

Poprzedni wątek jest straaasznie długi, dlatego zakładam nowy. Zapraszam icon_smile.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

K_amila
śro, 22 lis 2006 - 19:57
ooooooooo zaczynamy od zera icon_biggrin.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 19:57
Post #2

ooooooooo zaczynamy od zera icon_biggrin.gif

--------------------
asia77

Go??







post śro, 22 lis 2006 - 20:03
Post #3

No tak przyszedł administrator i zaczął od zamykania icon_wink.gif

Nic to kobitki do dzieła, miałyśmy najwięcej stron i proszę tendencję utrzymać icon_wink.gif
asdfghjklzxcvbnm
śro, 22 lis 2006 - 20:06
To może na pierwszej stronie spisać wszystkie baby (i naszych paru panów)- z dziećmi of course + zdjęcia brzdąców+daty ur???
Mogę to zrobić. Ale należy się K_amili bo się pierwsza wpisała icon_smile.gif na nowym wątku.
To jak?

[size=18]wrocławianka Wrocław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]aniakg Poznań

[size=18]Zosia76 Kraków

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18]Ina83 Perth

[size=18]waga Zurich

[size=18]monia:) Szczecin

[size=18]mineko Poznań

[size=18]Arleta27 i Aron Lubin

[size=18]Liberi i notice Gdańsk

[size=18]Ryjek i Rav Bogatynia

[size=18]malflu Bestwinka

[size=18]K_amila Suwałki

[size=18]niuniunia Grójec
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post śro, 22 lis 2006 - 20:06
Post #4

To może na pierwszej stronie spisać wszystkie baby (i naszych paru panów)- z dziećmi of course + zdjęcia brzdąców+daty ur???
Mogę to zrobić. Ale należy się K_amili bo się pierwsza wpisała icon_smile.gif na nowym wątku.
To jak?

[size=18]wrocławianka Wrocław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]aniakg Poznań

[size=18]Zosia76 Kraków

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18]Ina83 Perth

[size=18]waga Zurich

[size=18]monia:) Szczecin

[size=18]mineko Poznań

[size=18]Arleta27 i Aron Lubin

[size=18]Liberi i notice Gdańsk

[size=18]Ryjek i Rav Bogatynia

[size=18]malflu Bestwinka

[size=18]K_amila Suwałki

[size=18]niuniunia Grójec
agak
śro, 22 lis 2006 - 20:08
CYTAT(asia77)
No tak przyszedÅ‚ administrator i zaczÄ…Å‚ od zamykania wink.gif  

Nic to kobitki do dzieła, miałyśmy najwięcej stron i proszę tendencję utrzymać wink.gif


Koniecznie. icon_smile.gif Będę kolejnym otwieranym wątkom nadawać numery, żeby było widoczne kto jest najlepszy. icon_wink.gif

Wątki będą zamykane powyżej 100 stron, więc musicie się postarać. icon_biggrin.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:08
Post #5

CYTAT(asia77)
No tak przyszedÅ‚ administrator i zaczÄ…Å‚ od zamykania wink.gif  

Nic to kobitki do dzieła, miałyśmy najwięcej stron i proszę tendencję utrzymać wink.gif


Koniecznie. icon_smile.gif Będę kolejnym otwieranym wątkom nadawać numery, żeby było widoczne kto jest najlepszy. icon_wink.gif

Wątki będą zamykane powyżej 100 stron, więc musicie się postarać. icon_biggrin.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

asia77

Go??







post śro, 22 lis 2006 - 20:12
Post #6

agak mówisz i masz icon_wink.gif się postaramy a co icon_wink.gif w koncu Wielki Admin każe a my się słuchamy icon_lol.gif
Słuchaj a tak serio pytając czemu tak często trzeba zamykac wątki? zbyt duża ilość stron jakoś przeszkadza technicznie??? bom niekumata icon_redface.gif
asia77

Go??







post śro, 22 lis 2006 - 20:14
Post #7

cirro dobrze prawisz, polać Ci impreza.gif
Gabcia się urodziła 10.06 , zdjęcie dodam jutro lub pojutrze wink.gif
K_amila
śro, 22 lis 2006 - 20:23
Zrób to Cirro

ja aktualnie robię scrapy do kalendarza dla moich rodziców na gwiazdkę.

styczeń



luty



marzec



Monia mam robić Ci scrapy???
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:23
Post #8

Zrób to Cirro

ja aktualnie robię scrapy do kalendarza dla moich rodziców na gwiazdkę.

styczeń



luty



marzec



Monia mam robić Ci scrapy???

--------------------
agak
śro, 22 lis 2006 - 20:27
CYTAT(asia77)
agak mówisz i masz  :wink:  siÄ™ postaramy a co wink.gif w koncu Wielki Admin każe a my siÄ™ sÅ‚uchamy icon_lol.gif  
Słuchaj a tak serio pytając czemu tak często trzeba zamykac wątki? zbyt duża ilość stron jakoś przeszkadza technicznie??? bom niekumata icon_redface.gif


Technicznie może być, ale praktycznie lepiej kończyć zbyt długie wątki bo są nieczytelne. Szczególnie dla nowych osób, które zaglądaja na forum. Piszcie, piszcie. icon_smile.gif Nie przeszkadzajcie sobie. icon_wink.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:27
Post #9

CYTAT(asia77)
agak mówisz i masz  :wink:  siÄ™ postaramy a co wink.gif w koncu Wielki Admin każe a my siÄ™ sÅ‚uchamy icon_lol.gif  
Słuchaj a tak serio pytając czemu tak często trzeba zamykac wątki? zbyt duża ilość stron jakoś przeszkadza technicznie??? bom niekumata icon_redface.gif


Technicznie może być, ale praktycznie lepiej kończyć zbyt długie wątki bo są nieczytelne. Szczególnie dla nowych osób, które zaglądaja na forum. Piszcie, piszcie. icon_smile.gif Nie przeszkadzajcie sobie. icon_wink.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Pronto
śro, 22 lis 2006 - 20:31
Maja 26.06.2006
icon_lol.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:31
Post #10

Maja 26.06.2006
icon_lol.gif
Ryjek
śro, 22 lis 2006 - 20:38
[size=18]wrocławianka Wrcoław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18] Ryjek Bogatynia
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:38
Post #11

[size=18]wrocławianka Wrcoław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18] Ryjek Bogatynia

--------------------
Ryjek



aniakg
śro, 22 lis 2006 - 20:41
to i ja sie meldujÄ™:)

Na początek dzięki za słowa wsparcia i otuchy. I rady co do męża icon_biggrin.gif

Ryjku krótko ich, krótko niech poczuja że szefowa wróciła icon_biggrin.gif Gratuluję podwyżki

zosiu no fakt zagrania twojego taty nieziemskie, może to faktycznie "menopauza" w meskim wydaniu?? ale my to mamy z moją mamą, musi być tak jak ona chce i koniec bo inaczej jak my stwaiamy na swoim to obraza majestatu. icon_biggrin.gif Zosiu ja do dentysty jutro bo mi plomba w "dwójce" wypadła. nie powiem zebym sie cieszyła z tej wizyty, buuuuuuuuuu

kamila fajnie z tym urlopem, kaska bedzie a ty bedziesz w domu z Gabrysią. No niania jest rewelacyjna. czyli super toleruje malutką to dobrze. A Gaba to mały wędrowniczek, Zuzia też juz próbuje i kurcze ma ten sam problem, nie wie co z łapkami. Wczoraj podpełzła do grzechotek icon_smile.gif

mineko jak możesz, oczywiscie że zauwazyłam i przecież wiem, ale ci nie chce głowy zawracać zanim sie nie wdrożyż i nie poukładasz soebie teraz wszystkiego.

malflu bidulko ty nonstoper sie męczysz z tymi piersiami, współczuję. A może złapałaś jakiegoś grąkowca i ci tak łazi i robi kaszane z tymi piersiami?? A co do plucia zuzia to też robi z jakimś takim "blueeeeee" jak juz nie che jeść zupki czy deserku i wtedy wszystko do okola jest w jedzeniu. A robi przy tym tak komczną minę, zę pękam ze śmiechu. Twoje dzieci to kserokopie czy co?? Przecież jak pokazujesz ich zdjecia z tego samego okresu to odróznić nie można. icon_biggrin.gif

ina z tym spaniem to mam podobnie, Zuzia śpi od około 21.30 do 8 rano i w dzień nie chce i sama za długo też nie chce być i ja latam jak z pieprzem żeby cos zrobić, bo jak zadługo jest sama to płacz. Ale za to w nocy śpi i mogę się wyspać.

arleta udanego wieczoru. Coś mi siewydaje że Zuzia też dostanie tego szceniaczka tylko kwestia od kogo tzn. od nas, od jednych dziadków czy od drugich.

asiu ja też dałam jakisczas Zuzi dynie z ziemniakiem rekacja była taka, że mała zaczęła wrzeszceć i prze ponad 0,5h nie mogłam jej uspokioć. Wystarczyło, żę tylko przyłożyłam jej łyżeczke do buzi i poczuła smak. Już więcej jej tego diabelstwa nie dam. Mi też nie smakowało. Nigdy na nic nie było takiej reakcji bo jak jej coś nie smakuje to wywala językiem.

kkaren my coś takeigo przerabialiśmy jakiś miesiąć temu i trwało miesiąć teraz jest ok. jak reką odjął. Zuzia tolerowała tylko mnie i mężą a do reszty musiała sieprzyzwyczajać około 2h

liberi lalka okropna, chyba jej Majce nie kupisz?? icon_biggrin.gif

Dzisiaj zrobiłam Zuzi sama zupkę jest w słoiczkach i jutro oraz pojutrze dostanei mamine dzieło, zobaczymy jak zareaguje.

A to co dzisaj kupilismy Zuzi na wigiljnÄ… kolacjÄ™

aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:41
Post #12

to i ja sie meldujÄ™:)

Na początek dzięki za słowa wsparcia i otuchy. I rady co do męża icon_biggrin.gif

Ryjku krótko ich, krótko niech poczuja że szefowa wróciła icon_biggrin.gif Gratuluję podwyżki

zosiu no fakt zagrania twojego taty nieziemskie, może to faktycznie "menopauza" w meskim wydaniu?? ale my to mamy z moją mamą, musi być tak jak ona chce i koniec bo inaczej jak my stwaiamy na swoim to obraza majestatu. icon_biggrin.gif Zosiu ja do dentysty jutro bo mi plomba w "dwójce" wypadła. nie powiem zebym sie cieszyła z tej wizyty, buuuuuuuuuu

kamila fajnie z tym urlopem, kaska bedzie a ty bedziesz w domu z Gabrysią. No niania jest rewelacyjna. czyli super toleruje malutką to dobrze. A Gaba to mały wędrowniczek, Zuzia też juz próbuje i kurcze ma ten sam problem, nie wie co z łapkami. Wczoraj podpełzła do grzechotek icon_smile.gif

mineko jak możesz, oczywiscie że zauwazyłam i przecież wiem, ale ci nie chce głowy zawracać zanim sie nie wdrożyż i nie poukładasz soebie teraz wszystkiego.

malflu bidulko ty nonstoper sie męczysz z tymi piersiami, współczuję. A może złapałaś jakiegoś grąkowca i ci tak łazi i robi kaszane z tymi piersiami?? A co do plucia zuzia to też robi z jakimś takim "blueeeeee" jak juz nie che jeść zupki czy deserku i wtedy wszystko do okola jest w jedzeniu. A robi przy tym tak komczną minę, zę pękam ze śmiechu. Twoje dzieci to kserokopie czy co?? Przecież jak pokazujesz ich zdjecia z tego samego okresu to odróznić nie można. icon_biggrin.gif

ina z tym spaniem to mam podobnie, Zuzia śpi od około 21.30 do 8 rano i w dzień nie chce i sama za długo też nie chce być i ja latam jak z pieprzem żeby cos zrobić, bo jak zadługo jest sama to płacz. Ale za to w nocy śpi i mogę się wyspać.

arleta udanego wieczoru. Coś mi siewydaje że Zuzia też dostanie tego szceniaczka tylko kwestia od kogo tzn. od nas, od jednych dziadków czy od drugich.

asiu ja też dałam jakisczas Zuzi dynie z ziemniakiem rekacja była taka, że mała zaczęła wrzeszceć i prze ponad 0,5h nie mogłam jej uspokioć. Wystarczyło, żę tylko przyłożyłam jej łyżeczke do buzi i poczuła smak. Już więcej jej tego diabelstwa nie dam. Mi też nie smakowało. Nigdy na nic nie było takiej reakcji bo jak jej coś nie smakuje to wywala językiem.

kkaren my coś takeigo przerabialiśmy jakiś miesiąć temu i trwało miesiąć teraz jest ok. jak reką odjął. Zuzia tolerowała tylko mnie i mężą a do reszty musiała sieprzyzwyczajać około 2h

liberi lalka okropna, chyba jej Majce nie kupisz?? icon_biggrin.gif

Dzisiaj zrobiłam Zuzi sama zupkę jest w słoiczkach i jutro oraz pojutrze dostanei mamine dzieło, zobaczymy jak zareaguje.

A to co dzisaj kupilismy Zuzi na wigiljnÄ… kolacjÄ™



--------------------





aniakg
śro, 22 lis 2006 - 20:45
[b]aniakg Poznań
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:45
Post #13

[b]aniakg Poznań

--------------------





Ryjek
śro, 22 lis 2006 - 20:48
Kamila Kacper urodzony 27.06.200r., a chrzest był 24.09.2006. Twoje scrapy sa super i sie nimi pochwale icon_smile.gif Gabi jak zawsze cała mama i nie potrzebujesz juz opiekunki icon_smile.gif









Zosia byłas dzielna dziewczynka 08.gif

ania
wez sie nie przejmuj mezem i zrob sobie wolne icon_smile.gif Olej wszystko i zajmij sie tylko soba i mała, albo lepiej sprzedaj Zuze mezowi a sama sie zrelaksuj.

malflu to ja mam miec troszke wiecej podwyzki icon_smile.gif Patryk jak zawsze przeuroczy icon_smile.gif Dobrze, ze nie mam dziewczynki, bo byłaby wojna o Patiego icon_biggrin.gif

Arleta wez sie zrelaksuj na zas icon_razz.gif

mineko
i jak sie czujesz po powrocie do pracy? Dajesz rade czy tesknisz?

Przyznam sie Wam bez bicia, ze dzisiaj znowu połowe dnia sie obijałam icon_smile.gif Jutro juz sie biore do roboty, bo mi szybciej czas zleci icon_smile.gif Najszybciej mi mija czas do 12, a potem to juz z górki icon_smile.gif Własnie dzisiaj sie dowiedziałam, ze jeden z moich pracowników sie zwalnia icon_biggrin.gif A na dodatek to jeszcze jedna kolezanka jest w ciazy icon_smile.gif Obecnie mam 2 kolezanki ciezarne icon_smile.gif Jedna termin na styczen, druga na maj icon_biggrin.gif W zeszłym roku byłysmy az 3 w ciazy icon_biggrin.gif Jak sie worek rozsypał to wszystkie po koleji leca icon_smile.gif


I co znowu musimy duzo pisac zeby nasz watek przodował icon_biggrin.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:48
Post #14

Kamila Kacper urodzony 27.06.200r., a chrzest był 24.09.2006. Twoje scrapy sa super i sie nimi pochwale icon_smile.gif Gabi jak zawsze cała mama i nie potrzebujesz juz opiekunki icon_smile.gif









Zosia byłas dzielna dziewczynka 08.gif

ania
wez sie nie przejmuj mezem i zrob sobie wolne icon_smile.gif Olej wszystko i zajmij sie tylko soba i mała, albo lepiej sprzedaj Zuze mezowi a sama sie zrelaksuj.

malflu to ja mam miec troszke wiecej podwyzki icon_smile.gif Patryk jak zawsze przeuroczy icon_smile.gif Dobrze, ze nie mam dziewczynki, bo byłaby wojna o Patiego icon_biggrin.gif

Arleta wez sie zrelaksuj na zas icon_razz.gif

mineko
i jak sie czujesz po powrocie do pracy? Dajesz rade czy tesknisz?

Przyznam sie Wam bez bicia, ze dzisiaj znowu połowe dnia sie obijałam icon_smile.gif Jutro juz sie biore do roboty, bo mi szybciej czas zleci icon_smile.gif Najszybciej mi mija czas do 12, a potem to juz z górki icon_smile.gif Własnie dzisiaj sie dowiedziałam, ze jeden z moich pracowników sie zwalnia icon_biggrin.gif A na dodatek to jeszcze jedna kolezanka jest w ciazy icon_smile.gif Obecnie mam 2 kolezanki ciezarne icon_smile.gif Jedna termin na styczen, druga na maj icon_biggrin.gif W zeszłym roku byłysmy az 3 w ciazy icon_biggrin.gif Jak sie worek rozsypał to wszystkie po koleji leca icon_smile.gif


I co znowu musimy duzo pisac zeby nasz watek przodował icon_biggrin.gif

--------------------
Ryjek



K_amila
śro, 22 lis 2006 - 20:49
Ryjek napisz mi kiedy był chrzest twojego synia

Kamila - gabrysia 30.06.06
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:49
Post #15

Ryjek napisz mi kiedy był chrzest twojego synia

Kamila - gabrysia 30.06.06

--------------------
Ryjek
śro, 22 lis 2006 - 20:52
Liberi lalka jest kul icon_smile.gif Nie kupuj jej prosze icon_smile.gif

malflu swirek tez tak pluje, ale tylko sama slina na szczescie icon_smile.gif Robi " buuu" i jest cały opluty icon_razz.gif Czasem przypomina to rzenie konia icon_biggrin.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:52
Post #16

Liberi lalka jest kul icon_smile.gif Nie kupuj jej prosze icon_smile.gif

malflu swirek tez tak pluje, ale tylko sama slina na szczescie icon_smile.gif Robi " buuu" i jest cały opluty icon_razz.gif Czasem przypomina to rzenie konia icon_biggrin.gif

--------------------
Ryjek



Ryjek
śro, 22 lis 2006 - 20:53
CYTAT(K_amila)
Ryjek napisz mi kiedy był chrzest twojego synia

Kamila - gabrysia 30.06.06


Kamila a wiec chrzest był 24.09.2006r.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:53
Post #17

CYTAT(K_amila)
Ryjek napisz mi kiedy był chrzest twojego synia

Kamila - gabrysia 30.06.06


Kamila a wiec chrzest był 24.09.2006r.

--------------------
Ryjek



K_amila
śro, 22 lis 2006 - 20:54
Ryjku wysyłam 2 następne, sprawdź czy już wszystko?
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 20:54
Post #18

Ryjku wysyłam 2 następne, sprawdź czy już wszystko?

--------------------
monia :)
śro, 22 lis 2006 - 21:03
monia icon_smile.gif Nikodem 16.06.2006r Szczecin
monia :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 883
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 18:31
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,933

GG:


post śro, 22 lis 2006 - 21:03
Post #19

monia icon_smile.gif Nikodem 16.06.2006r Szczecin

--------------------

Monia mama Nikosia 16.06.2006r.
Żabolek
śro, 22 lis 2006 - 21:16
Dziewczyny ja tylko na chwilę. Przypadkiem trafiłam na Wasz wątek i chyba znalazłam koleżankę ze studiów icon_exclaim.gif icon_question.gif
Aniakg jeżeli się nie mylę to kończyłyśmy razem AR! Gratuluję Córeczki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif No i pozdrawiam! Daria W z IWR. A jeżeli się pomyliłam to sorka icon_redface.gif Daj znać czy to Ty!!! Ja jestem na kwietniowych maluszkach icon_biggrin.gif
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 22 lis 2006 - 21:16
Post #20

Dziewczyny ja tylko na chwilę. Przypadkiem trafiłam na Wasz wątek i chyba znalazłam koleżankę ze studiów icon_exclaim.gif icon_question.gif
Aniakg jeżeli się nie mylę to kończyłyśmy razem AR! Gratuluję Córeczki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif No i pozdrawiam! Daria W z IWR. A jeżeli się pomyliłam to sorka icon_redface.gif Daj znać czy to Ty!!! Ja jestem na kwietniowych maluszkach icon_biggrin.gif

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
> Czerwcowe maleÅ„stwa cd :)
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 15 maj 2024 - 15:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama