Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2010

, Kciuki zaciśnięte z całych sił za Kamilkę vabien !!!!
> , Kciuki zaciÅ›niÄ™te z caÅ‚ych siÅ‚ za KamilkÄ™ vabien !!!!
savagelady
śro, 15 gru 2010 - 14:55
potwierdzam, ze zbozowa kawa jest bezpieczna. mozna smialo pic.
savagelady


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 14:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 34,269




post śro, 15 gru 2010 - 14:55
Post #41

potwierdzam, ze zbozowa kawa jest bezpieczna. mozna smialo pic.

--------------------


Ola81
śro, 15 gru 2010 - 16:30
Hej dziewczynki.

Ja piję kawę zbożową. Jak była u mnie połozna środowiskowa to powiedziała że śmiało mozna pić/
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 16:30
Post #42

Hej dziewczynki.

Ja piję kawę zbożową. Jak była u mnie połozna środowiskowa to powiedziała że śmiało mozna pić/

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





anna52
śro, 15 gru 2010 - 17:23
witam dzieki bogu ja kawy wogóle nie pije wiec problem mam z głowy położną środowiskową już miałam ale nic nowego mi nie powiedziała zresztą przy 3 -cim maluszku to już chyba sie powinno wszystko z mojej strony wiedziec


By tadek881 at 2010-12-15
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 17:23
Post #43

witam dzieki bogu ja kawy wogóle nie pije wiec problem mam z głowy położną środowiskową już miałam ale nic nowego mi nie powiedziała zresztą przy 3 -cim maluszku to już chyba sie powinno wszystko z mojej strony wiedziec


By tadek881 at 2010-12-15

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
Hania-17
śro, 15 gru 2010 - 18:21
U nas wszystko ok, u pediatry siedziałam 35 min. Jak wyszłam K był cały blady, myślał że coś z małym nie tak. Gdybym nie wyszła jeszcze 5 min to by wszedł sprawdzić co jest nie tak. Pediatra gadała ze mną na temat tego co się stało, dokładnie przebadała małego i wszystko ok. Będzie go uważniej obserwowała przy każdej wizycie.
No i uwaga nasz mały synuś przybrał 990g :wav: :brawo: Jsk tak dalej będzie to nam niezły klocek wyrośnie :blink: Choć Daria na początku też 900g przybrała a potem stop.
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post śro, 15 gru 2010 - 18:21
Post #44

U nas wszystko ok, u pediatry siedziałam 35 min. Jak wyszłam K był cały blady, myślał że coś z małym nie tak. Gdybym nie wyszła jeszcze 5 min to by wszedł sprawdzić co jest nie tak. Pediatra gadała ze mną na temat tego co się stało, dokładnie przebadała małego i wszystko ok. Będzie go uważniej obserwowała przy każdej wizycie.
No i uwaga nasz mały synuś przybrał 990g :wav: :brawo: Jsk tak dalej będzie to nam niezły klocek wyrośnie :blink: Choć Daria na początku też 900g przybrała a potem stop.

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
Hania-17
śro, 15 gru 2010 - 18:27
anna52, mry cudne dzieciaczki.

Ja piję herbatki na laktację i na brzuszek małego bo cos go pobolewa.
Kawkę zbożową tez popijam.

Na laktację bardzo dobra zwyka herbata i do tego dolać mleko, ja ja lubię pycha ale nie każdemu podchodzi.
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post śro, 15 gru 2010 - 18:27
Post #45

anna52, mry cudne dzieciaczki.

Ja piję herbatki na laktację i na brzuszek małego bo cos go pobolewa.
Kawkę zbożową tez popijam.

Na laktację bardzo dobra zwyka herbata i do tego dolać mleko, ja ja lubię pycha ale nie każdemu podchodzi.

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
buniaaa
śro, 15 gru 2010 - 18:49
Haniu Chciałabym Cię bardzo mocno wirtualnie przytulić bo wcześniej tego nie zrobiłam ale niedoczytałam wszystkiego przytul.gif przytul.gif przytul.gif Dużo siły życzę.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 18:49
Post #46

Haniu Chciałabym Cię bardzo mocno wirtualnie przytulić bo wcześniej tego nie zrobiłam ale niedoczytałam wszystkiego przytul.gif przytul.gif przytul.gif Dużo siły życzę.

--------------------
syl_wia9
śro, 15 gru 2010 - 19:55
Mi też połozna powiedziała,że kawka z odrobiną mleka nie powinna zaszkodzic(mi własnie o te mleko chodzi) bo niby może uczulac.Mi tez za wiele nie powiedziała,większosc to ja sama wiedziałam.Kazała juz podawac wit.K+D,trochę się obawiam bo czytałam na innych miesiącach na forum,że brzuszek może bolec 32.gif ,no ale zobaczymy.
Ja dzisiaj znowu głodówka przez cały dzień 29.gif .

Zuzia pieknie przespała cały dzień z przerwami na jedzenie,a teraz sobie marudzi.Mam nadzieję,że nocka bedzie ok:)
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 15 gru 2010 - 19:55
Post #47

Mi też połozna powiedziała,że kawka z odrobiną mleka nie powinna zaszkodzic(mi własnie o te mleko chodzi) bo niby może uczulac.Mi tez za wiele nie powiedziała,większosc to ja sama wiedziałam.Kazała juz podawac wit.K+D,trochę się obawiam bo czytałam na innych miesiącach na forum,że brzuszek może bolec 32.gif ,no ale zobaczymy.
Ja dzisiaj znowu głodówka przez cały dzień 29.gif .

Zuzia pieknie przespała cały dzień z przerwami na jedzenie,a teraz sobie marudzi.Mam nadzieję,że nocka bedzie ok:)
magdosz
śro, 15 gru 2010 - 21:26
ech...
nawet nie mam weny zdjec Wam wkleić icon_sad.gif
jakiś dołek podłapałam...
nie chce mi się w ogóle do kompa siadać....

u nas w porządku,chociaż pewnie dzisiaj ciężka nocka mnie czeka, bo Marcel spał cały dzień mi i teraz to mi nie wygląda na śpiąceo 06.gif
za to ja owszem jestem...
w dzien nie mialam jak pospac, bo do pracy jezdzilam zalatwiac papiery i potem u Oli na jaselkach w przedszkolu bylam...

moze jutro sie zmobilizuje...

buziaki dla Maluchów
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 21:26
Post #48

ech...
nawet nie mam weny zdjec Wam wkleić icon_sad.gif
jakiś dołek podłapałam...
nie chce mi się w ogóle do kompa siadać....

u nas w porządku,chociaż pewnie dzisiaj ciężka nocka mnie czeka, bo Marcel spał cały dzień mi i teraz to mi nie wygląda na śpiąceo 06.gif
za to ja owszem jestem...
w dzien nie mialam jak pospac, bo do pracy jezdzilam zalatwiac papiery i potem u Oli na jaselkach w przedszkolu bylam...

moze jutro sie zmobilizuje...

buziaki dla Maluchów

--------------------


_Mała_Mi_
śro, 15 gru 2010 - 22:12
magdosz z maleństwem już biegałaś? u mnie położna zjawi się w piątek - dla mnie to większy stres, że ktos przychodzi niż to warte icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post śro, 15 gru 2010 - 22:12
Post #49

magdosz z maleństwem już biegałaś? u mnie położna zjawi się w piątek - dla mnie to większy stres, że ktos przychodzi niż to warte icon_smile.gif
Agga
śro, 15 gru 2010 - 22:17
Byłam dziś na usg bioderek i na szczęście wszystko jest dobrze.
Jeszcze jutro jedziemy do laryngologa na kontrolÄ™ i na ten rok koniec wizyt u lekarzy.
A przynajmniej tych planowanych,więc mam nadzieję że po drodze nic nie wyskoczy.

Poza tym dziś mam jakiegoś lenia i nawet pisać, mi się wcześniej nie chciało.
Do tego rana po cc coÅ› mnie boli i ciÄ…gnie,ale to pewnie na zmianÄ™ pogody.

No i miałam odwiedziny teściowej która to stwierdziła, że Olivierek nie jest podobny do męża i powinien zrobić badania dna icon_wink.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 22:17
Post #50

Byłam dziś na usg bioderek i na szczęście wszystko jest dobrze.
Jeszcze jutro jedziemy do laryngologa na kontrolÄ™ i na ten rok koniec wizyt u lekarzy.
A przynajmniej tych planowanych,więc mam nadzieję że po drodze nic nie wyskoczy.

Poza tym dziś mam jakiegoś lenia i nawet pisać, mi się wcześniej nie chciało.
Do tego rana po cc coÅ› mnie boli i ciÄ…gnie,ale to pewnie na zmianÄ™ pogody.

No i miałam odwiedziny teściowej która to stwierdziła, że Olivierek nie jest podobny do męża i powinien zrobić badania dna icon_wink.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
niunia23
śro, 15 gru 2010 - 23:38
Agga teściowa przednia icon_biggrin.gif usmiałam sie chociaz śmieszne to nie za bardzo jest icon_biggrin.gif

co do witaminy D i K to ja podaje generalnie jak mi sie przypomni ....... wiem wiem wyrodna matka ze mnie ale podawalam Madzi tak samo i wszystko bylo ok icon_smile.gif zreszta moja pani doktor jakos nie każe mi restrykcyjnie przestrzegac tego podawania witaminek icon_biggrin.gif

Madzia jutro wraca do zlobka i powiedziala mi ze nie pojdzie i sie u dziadka schowa icon_smile.gif

mloda skwierczy i ciagle je ale to w nocy bo w ciagu dnia ladnie spi pomiedzy karmieniami ...... dzisiaj zrobilam myk i w ciagu dnia odciagnelam po trochu po karmieniach 100 ml mleka i planuje jej podac po karmieniu na dojedzenie sie bo non stop mi wisi na cycku zobaczymy czy bedzie chciala zjesc dodatkowa porcje moze pospi troche w swoim lozeczku w nocy bo ja juz padam a do soboty jakos musze przezyc bo S przyjezdza na 3 tygodnie icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post śro, 15 gru 2010 - 23:38
Post #51

Agga teściowa przednia icon_biggrin.gif usmiałam sie chociaz śmieszne to nie za bardzo jest icon_biggrin.gif

co do witaminy D i K to ja podaje generalnie jak mi sie przypomni ....... wiem wiem wyrodna matka ze mnie ale podawalam Madzi tak samo i wszystko bylo ok icon_smile.gif zreszta moja pani doktor jakos nie każe mi restrykcyjnie przestrzegac tego podawania witaminek icon_biggrin.gif

Madzia jutro wraca do zlobka i powiedziala mi ze nie pojdzie i sie u dziadka schowa icon_smile.gif

mloda skwierczy i ciagle je ale to w nocy bo w ciagu dnia ladnie spi pomiedzy karmieniami ...... dzisiaj zrobilam myk i w ciagu dnia odciagnelam po trochu po karmieniach 100 ml mleka i planuje jej podac po karmieniu na dojedzenie sie bo non stop mi wisi na cycku zobaczymy czy bedzie chciala zjesc dodatkowa porcje moze pospi troche w swoim lozeczku w nocy bo ja juz padam a do soboty jakos musze przezyc bo S przyjezdza na 3 tygodnie icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
magdosz
czw, 16 gru 2010 - 10:08
mry, no co Ty!!
tatus zostal z Malym icon_smile.gif
z resztą to jego pomysł był, żebym ja poszła, co by Oliwia była zadowolona icon_smile.gif
tylko podkarmiłam przed wyjściem i z ogromnym bólem brzucha ze stresu, że będzie Marcel ryczał poszłam...
nawet smoczka pozwoliłam użyć w razie wypadku 06.gif
ale wróciłam i Maleństwo spało grzecznie....

nocka też nie była tragiczna, tylko częściej jadł a tak to grzecznie spał...
teraz też przysnął od rana, więc idę podszykować coś na obiadek i śniadanko zjeść..

odezwę się później.
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 10:08
Post #52

mry, no co Ty!!
tatus zostal z Malym icon_smile.gif
z resztą to jego pomysł był, żebym ja poszła, co by Oliwia była zadowolona icon_smile.gif
tylko podkarmiłam przed wyjściem i z ogromnym bólem brzucha ze stresu, że będzie Marcel ryczał poszłam...
nawet smoczka pozwoliłam użyć w razie wypadku 06.gif
ale wróciłam i Maleństwo spało grzecznie....

nocka też nie była tragiczna, tylko częściej jadł a tak to grzecznie spał...
teraz też przysnął od rana, więc idę podszykować coś na obiadek i śniadanko zjeść..

odezwę się później.

--------------------


_Mała_Mi_
czw, 16 gru 2010 - 10:20
Magdosz, bo mi oczy wyszły na wierzch jak to wszystko załatwiałaś icon_razz.gif ja wyszłam do tej pory 2 razy - raz na zdjęcie szwów... ale stresa miałam że Malutka sama zostaje (w sensie z Tatusiem, ale tatuś nie ma cyca), drugi raz wczoraj z psem wyszłam na 40 min icon_smile.gif mniej stresa miałam, bo przy domku byłam.

Agga masz naprawdę wspaniałą teściową! wooow! icon_smile.gif

Co do witamin, ja jeszcze nie podaję, czekam na położna. Ale to ważne jest, krzywicy się boję, tym bardziej, że A ma. trzeba koniecznie o tym pamiętać.

Mamy problem z Qlką icon_sad.gif zazdrosna jak cholera. Nie twierdziłam, że tak to przezyje. Jest apatyczna, snuje sie po kątach, jak małe płacze, chowa się pod kanapą. I dnia narobiła na srodku salonu. No ale przymknelismy na to oko, że niby nic się nie stało. Wczoraj nalała na łóżko (nigdyyyyy nawet jak była szczeniaczkiem malutkim tego nie robiła) icon_sad.gif w miejscu, gdzie leżałam Malutka wcześniej. Nie odstępuje mnie na krok. Jak karmię Małą to Qlka wtula się w drugi bok. Jestem ciekawa jak Twoje zwierzaki, Magnezja???

Poza tym w nocy Małe daje znać że jest.. w dzień grzeczna niesamowicie... dlaczego nie odwrotnie?!?!
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 16 gru 2010 - 10:20
Post #53

Magdosz, bo mi oczy wyszły na wierzch jak to wszystko załatwiałaś icon_razz.gif ja wyszłam do tej pory 2 razy - raz na zdjęcie szwów... ale stresa miałam że Malutka sama zostaje (w sensie z Tatusiem, ale tatuś nie ma cyca), drugi raz wczoraj z psem wyszłam na 40 min icon_smile.gif mniej stresa miałam, bo przy domku byłam.

Agga masz naprawdę wspaniałą teściową! wooow! icon_smile.gif

Co do witamin, ja jeszcze nie podaję, czekam na położna. Ale to ważne jest, krzywicy się boję, tym bardziej, że A ma. trzeba koniecznie o tym pamiętać.

Mamy problem z Qlką icon_sad.gif zazdrosna jak cholera. Nie twierdziłam, że tak to przezyje. Jest apatyczna, snuje sie po kątach, jak małe płacze, chowa się pod kanapą. I dnia narobiła na srodku salonu. No ale przymknelismy na to oko, że niby nic się nie stało. Wczoraj nalała na łóżko (nigdyyyyy nawet jak była szczeniaczkiem malutkim tego nie robiła) icon_sad.gif w miejscu, gdzie leżałam Malutka wcześniej. Nie odstępuje mnie na krok. Jak karmię Małą to Qlka wtula się w drugi bok. Jestem ciekawa jak Twoje zwierzaki, Magnezja???

Poza tym w nocy Małe daje znać że jest.. w dzień grzeczna niesamowicie... dlaczego nie odwrotnie?!?!
Hania-17
czw, 16 gru 2010 - 10:35
U nas dziś porażka, musiałam małego dokarmić sztucznym mlekiem. Cycki puste nic nie leciało, mały ryczał, był głodny że aż mu w brzuszku burczało. Jak wypił sztuczne mleko to spał 4,5 godz.
W nocy pobudzałam laktatorem sutki, mam nadzieje ze cycki coś więcej zaczną mleka produkować.

Co do witamin to pediatra wczoraj mi powiedziała że wit K podawać do 3 miesiaca zycia tylko przy karmieniu piersia jak zacznie sie dokarmiac sztucznym to odstawic, mam podawac wit D i cebion multi
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post czw, 16 gru 2010 - 10:35
Post #54

U nas dziś porażka, musiałam małego dokarmić sztucznym mlekiem. Cycki puste nic nie leciało, mały ryczał, był głodny że aż mu w brzuszku burczało. Jak wypił sztuczne mleko to spał 4,5 godz.
W nocy pobudzałam laktatorem sutki, mam nadzieje ze cycki coś więcej zaczną mleka produkować.

Co do witamin to pediatra wczoraj mi powiedziała że wit K podawać do 3 miesiaca zycia tylko przy karmieniu piersia jak zacznie sie dokarmiac sztucznym to odstawic, mam podawac wit D i cebion multi

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
Hania-17
czw, 16 gru 2010 - 10:36
CYTAT(buniaaa @ Wed, 15 Dec 2010 - 18:49) *
Haniu Chciałabym Cię bardzo mocno wirtualnie przytulić bo wcześniej tego nie zrobiłam ale niedoczytałam wszystkiego przytul.gif przytul.gif przytul.gif Dużo siły życzę.

Bunia dziekuje bardzo
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post czw, 16 gru 2010 - 10:36
Post #55

CYTAT(buniaaa @ Wed, 15 Dec 2010 - 18:49) *
Haniu Chciałabym Cię bardzo mocno wirtualnie przytulić bo wcześniej tego nie zrobiłam ale niedoczytałam wszystkiego przytul.gif przytul.gif przytul.gif Dużo siły życzę.

Bunia dziekuje bardzo

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
magdosz
czw, 16 gru 2010 - 12:30
haniu walcz ok 3 i 6 tygodnia oraz 3 miesiaca maly ma wieksze zapotrzebowanie
nie poddawj sie niech troche poplacze a niech ciagnie cyca
nie dawaj mieszanki
ja wlasnie w ten sposob przestalam karmic mala w 3 miesiau icon_sad.gif
dowiedzialam sie o tym dopiero teraz w szpitalu z poradnika dla karmiacych sporzadzonego przez piekegniarke laktacyjna w oparciu o rozne źrodla.
jak bede miala chwile to napisze kilka ciekawostek bo na rawde fajnie napisane.

Marcel pospal mi od 10-10.30 i teraz wlasnie go usypiam, wiec prosze o wybaczenie braku polskich znakow blagam.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 12:30
Post #56

haniu walcz ok 3 i 6 tygodnia oraz 3 miesiaca maly ma wieksze zapotrzebowanie
nie poddawj sie niech troche poplacze a niech ciagnie cyca
nie dawaj mieszanki
ja wlasnie w ten sposob przestalam karmic mala w 3 miesiau icon_sad.gif
dowiedzialam sie o tym dopiero teraz w szpitalu z poradnika dla karmiacych sporzadzonego przez piekegniarke laktacyjna w oparciu o rozne źrodla.
jak bede miala chwile to napisze kilka ciekawostek bo na rawde fajnie napisane.

Marcel pospal mi od 10-10.30 i teraz wlasnie go usypiam, wiec prosze o wybaczenie braku polskich znakow blagam.gif

--------------------


magdosz
czw, 16 gru 2010 - 12:37
no dobra to idę dokończyć obiadek icon_smile.gif
Oliwka zaraz z przedszkola wróci...
a jeszcze trochę chcę ogarnąć chałupkę i pranie wstawić i wykorzystać, że Młody śpi i coś porobić z moją Królewną, ona taka biedna teraz 32.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 12:37
Post #57

no dobra to idę dokończyć obiadek icon_smile.gif
Oliwka zaraz z przedszkola wróci...
a jeszcze trochę chcę ogarnąć chałupkę i pranie wstawić i wykorzystać, że Młody śpi i coś porobić z moją Królewną, ona taka biedna teraz 32.gif

--------------------


Agga
czw, 16 gru 2010 - 14:26
Hania nie poddawaj się z karmieniem,bo to może być kryzys 3 tygodnia.
Nie wiem ile jest w tym prawdy,ale ja słyszałam o kryzysach w 5 dobie,3 i 6 tygodniach i 3 miesiącach.
U mnie jutro będzie 3 miesiące,więc mam nadzieje że mnie to ominie 48.gif .


Z witamin to ja daje tylko dwie kropelki vit D,ale u nas to wszystko jest inaczej. Nawet szczepienia mamy odroczone.


I byliśmy dziś na badaniu słuchu i słyszy dobrze,więc jeden kłopot z głowy. Oczywiście po nowym roku zacznie się znowu maraton po lekarzach,ale mam nadzieję że dalej będzie to tylko formalność.


A jutro skończy 3 miesiące i nie wiem kiedy to zleciało
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 14:26
Post #58

Hania nie poddawaj się z karmieniem,bo to może być kryzys 3 tygodnia.
Nie wiem ile jest w tym prawdy,ale ja słyszałam o kryzysach w 5 dobie,3 i 6 tygodniach i 3 miesiącach.
U mnie jutro będzie 3 miesiące,więc mam nadzieje że mnie to ominie 48.gif .


Z witamin to ja daje tylko dwie kropelki vit D,ale u nas to wszystko jest inaczej. Nawet szczepienia mamy odroczone.


I byliśmy dziś na badaniu słuchu i słyszy dobrze,więc jeden kłopot z głowy. Oczywiście po nowym roku zacznie się znowu maraton po lekarzach,ale mam nadzieję że dalej będzie to tylko formalność.


A jutro skończy 3 miesiące i nie wiem kiedy to zleciało

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
magdosz
czw, 16 gru 2010 - 14:27
ten mój marcel to dzisiaj przechodzi sam siebie,
godz-poltorej przy cycu i pol godz drzemki...
masakra....
do tego ma problemy z odbijaniem po jedzeniu 37.gif
od 8 rano spal mi godz czsu lacznie i teraz znow zasnal... zobaczymy...
moze uda mi sie sprzatnac cokolwiek, chociaz najchetniej to bym sie sama polozyla

edit: agga 3 miesiace??
o mamo!!!!!!!!!

Ten post edytował magdosz czw, 16 gru 2010 - 14:29
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 14:27
Post #59

ten mój marcel to dzisiaj przechodzi sam siebie,
godz-poltorej przy cycu i pol godz drzemki...
masakra....
do tego ma problemy z odbijaniem po jedzeniu 37.gif
od 8 rano spal mi godz czsu lacznie i teraz znow zasnal... zobaczymy...
moze uda mi sie sprzatnac cokolwiek, chociaz najchetniej to bym sie sama polozyla

edit: agga 3 miesiace??
o mamo!!!!!!!!!

--------------------


magdosz
czw, 16 gru 2010 - 14:56
i kolejne pol godz minelo icon_sad.gif
nie wytrzymam...
na rekach owszem drzemie teraz, a raczej na piersiach lezy sobie...
ledwo co sie wysikalam... 37.gif 43.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 14:56
Post #60

i kolejne pol godz minelo icon_sad.gif
nie wytrzymam...
na rekach owszem drzemie teraz, a raczej na piersiach lezy sobie...
ledwo co sie wysikalam... 37.gif 43.gif

--------------------


> GrudzieÅ„ 2010, Kciuki zaciÅ›niÄ™te z caÅ‚ych siÅ‚ za KamilkÄ™ vabien !!!!
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 11 maj 2024 - 06:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama