Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

26 maj Dzień Matki

> 
anax
nie, 25 maj 2003 - 10:53
Jaki radosny to dzień kiedy dziecko wręcza mamie laurke i pięknie recytuje wierszyk.,,usta mówią,serce bije niech mamusia sto lat żyje"
i tego właśnie życzę wszystkim mamusiom.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post nie, 25 maj 2003 - 10:53
Post #1

Jaki radosny to dzień kiedy dziecko wręcza mamie laurke i pięknie recytuje wierszyk.,,usta mówią,serce bije niech mamusia sto lat żyje"
i tego właśnie życzę wszystkim mamusiom.

--------------------


Ila
pon, 26 maj 2003 - 00:20
Wszystkim mamusiom w tym szczegolnym Dniu duuuuuuzo szczescia i radosci
a przede wszystkim najwiekszej pociechy ze swoich maluchow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

zycza

Ila i Duszek
portal www.maluchy.pl
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post pon, 26 maj 2003 - 00:20
Post #2

Wszystkim mamusiom w tym szczegolnym Dniu duuuuuuzo szczescia i radosci
a przede wszystkim najwiekszej pociechy ze swoich maluchow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

zycza

Ila i Duszek
portal www.maluchy.pl
wiba
pon, 26 maj 2003 - 08:23
Ja również życzę wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
wiba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 00:15
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 408

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 08:23
Post #3

Ja również życzę wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
kasiarybka

Go??







post pon, 26 maj 2003 - 09:46
Post #4

Miłosci,
Radości,
Spełnienia,
Wiary, Nadziei,
Pociechy z męża icon_smile.gif
z dzieci,
i z teściowej...icon_smile.gif
Wszystkim Mamom,
Mamusiom,
Mamuśkom,
.........podwójna mama KR
addera
pon, 26 maj 2003 - 10:00
Podzielę się z Wami swoją radością z tego, że jestem mamą. Życzę Wam wiele miłości, radości , pieknych , słonecznych dni. Życzę Wam usmiechów Waszych dzieci (nie tylko w tym dniu) i wielu wzruszeń (zawsze płaczę jak dzieci składają życzenia swoim mamusiom, takie szczere i prosto z malutkich serduszek).

Oby macierzyństwo było dla Was wszystkich najważniejszą misją do spełnienia w tym życiu.

addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 26 maj 2003 - 10:00
Post #5

Podzielę się z Wami swoją radością z tego, że jestem mamą. Życzę Wam wiele miłości, radości , pieknych , słonecznych dni. Życzę Wam usmiechów Waszych dzieci (nie tylko w tym dniu) i wielu wzruszeń (zawsze płaczę jak dzieci składają życzenia swoim mamusiom, takie szczere i prosto z malutkich serduszek).

Oby macierzyństwo było dla Was wszystkich najważniejszą misją do spełnienia w tym życiu.



--------------------



cydorka
pon, 26 maj 2003 - 10:01
Cydorka z Jasiem pieknie sie klaniaja wszystkim mamom
Buziaki
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 26 maj 2003 - 10:01
Post #6

Cydorka z Jasiem pieknie sie klaniaja wszystkim mamom
Buziaki
Guśka
pon, 26 maj 2003 - 10:36
I ja przyłączam się do życzeń dla wszystkich Mamusiek!!!!
Oby nasze Maluszki były źródłem radości każdego dnia!!!
Uśmiechu na buźce " hyg fgfghm ,,,,mmmmyt6io9o9oo,,,,,,,,,.........................ghkj " (oho Pulpi się wtrącił icon_smile.gif , też Wam życzy wszystkiego co najlepsze icon_smile.gif ) czyli jeszcze raz uśmiechu na buźce i słonka jak najwięcej!!!!!

A dla wszystkich piosenka
https://madblast.com/view.cfm?type=FunFlash...sh&display=2291
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 10:36
Post #7

I ja przyłączam się do życzeń dla wszystkich Mamusiek!!!!
Oby nasze Maluszki były źródłem radości każdego dnia!!!
Uśmiechu na buźce " hyg fgfghm ,,,,mmmmyt6io9o9oo,,,,,,,,,.........................ghkj " (oho Pulpi się wtrącił icon_smile.gif , też Wam życzy wszystkiego co najlepsze icon_smile.gif ) czyli jeszcze raz uśmiechu na buźce i słonka jak najwięcej!!!!!

A dla wszystkich piosenka
https://madblast.com/view.cfm?type=FunFlash...sh&display=2291

--------------------
Guśka mama Natalii
Sunlit
pon, 26 maj 2003 - 12:19
[color=blue][/color] Dzisiejszy dzien jest dla mnie szczegolny, poniewaz to jest moj pierwszy Dzien Matki!!!!!!!! Moj Miloszek ma 6 m-cy i laurki mi pewnie nie narysuje:) ale wiem, ze wspolnie z tatusiem cos przygotuje dla mamusi:)
Wszystkim Mateczkom zycze na kazdy dzien wiele cierpliwosci, wytrwalosci, nieustajacych sil i bezkresow milosci! Zycze rowniez calym sercem, aby kazda mamusia doznawala codziennie najwiekszego szczescia, jakim jest szczery, beztroski usmiech jej dziecka!


Sunlit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 113
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 760

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 12:19
Post #8

[color=blue][/color] Dzisiejszy dzien jest dla mnie szczegolny, poniewaz to jest moj pierwszy Dzien Matki!!!!!!!! Moj Miloszek ma 6 m-cy i laurki mi pewnie nie narysuje:) ale wiem, ze wspolnie z tatusiem cos przygotuje dla mamusi:)
Wszystkim Mateczkom zycze na kazdy dzien wiele cierpliwosci, wytrwalosci, nieustajacych sil i bezkresow milosci! Zycze rowniez calym sercem, aby kazda mamusia doznawala codziennie najwiekszego szczescia, jakim jest szczery, beztroski usmiech jej dziecka!




--------------------
Monika -

Mama Mi?oszka (24.11.2002)


user posted image
sara
pon, 26 maj 2003 - 14:18
To również jest mój pierwszy dzień matki. Tatuś pomógł kubusiowi (11 miesięcy) w wyborze niespodzianki. Jestem szczęśliwa teraz czekam tylko na pierwsze słowo mama.
sara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: sob, 24 maj 03 - 23:43
Skąd: gdańsk
Nr użytkownika: 766

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 14:18
Post #9

To również jest mój pierwszy dzień matki. Tatuś pomógł kubusiowi (11 miesięcy) w wyborze niespodzianki. Jestem szczęśliwa teraz czekam tylko na pierwsze słowo mama.

--------------------
Karolina - mama Kuby
jagoda1976
pon, 26 maj 2003 - 14:52
Ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Mam. Ja jeszcze nie jestem mamusia, ale mam nadzieję, że na dniach dzidzia zrobi mi prezent i przyjdzie na świat.
Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 14:52
Post #10

Ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Mam. Ja jeszcze nie jestem mamusia, ale mam nadzieję, że na dniach dzidzia zrobi mi prezent i przyjdzie na świat.
Pozdr. Jagoda
sara
pon, 26 maj 2003 - 14:58
i to będzie najpiękniejszy prezent icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
sara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: sob, 24 maj 03 - 23:43
Skąd: gdańsk
Nr użytkownika: 766

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 14:58
Post #11

i to będzie najpiękniejszy prezent icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Karolina - mama Kuby
eJustynka
pon, 26 maj 2003 - 17:49
Sto lat, sto lat dla wszystkich mam. Wszystkiego najlepszego. Mam dla Was prezent - piosenkę do ściągnięcia icon_smile.gif
eJustynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 384
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:00
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 284

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 17:49
Post #12

Sto lat, sto lat dla wszystkich mam. Wszystkiego najlepszego. Mam dla Was prezent - piosenkę do ściągnięcia icon_smile.gif

--------------------
user posted image user posted image
> 26 maj DzieÅ„ Matki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 04:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama