Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
77 Stron V  « poprzednia 73 74 75 76 77 następna  

... Lipcowe Słoneczka ... cz. II

> 
Kajtolo
pią, 15 lip 2011 - 18:35
Wojtusiu nasz 2-latku zdrówka, uśmiechu i miłości, prezentów super i miłych gości!
Wszystkim 2-latkom składamy gorące życzenia!
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post pią, 15 lip 2011 - 18:35
Post #1481

Wojtusiu nasz 2-latku zdrówka, uśmiechu i miłości, prezentów super i miłych gości!
Wszystkim 2-latkom składamy gorące życzenia!


--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
katja80
pią, 15 lip 2011 - 18:56
Wojtusiu ,Filipku 100 lat!!(wg.paseczka Mai2006 jeszcze Oli dzisiaj niby urodzinki ma,ale wg.pierwszej str.już miał) icon_rolleyes.gif



CYTAT(Fiefiora @ Fri, 15 Jul 2011 - 08:52) *
Katja wróciliśmy z wakacji w większym składzie icon_smile.gif


no właśnie....Gratuluję!!!! impreza.gif .Zdrówka i dobrego samopoczucia!!!
...przypomniał mi się teraz Łobuz i jego zabawa w chowanego na początku ciąży...ależ nerwówka była;)
katja80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 924
Dołączył: śro, 25 cze 08 - 13:56
Skąd: K-lin/IE
Nr użytkownika: 20,468




post pią, 15 lip 2011 - 18:56
Post #1482

Wojtusiu ,Filipku 100 lat!!(wg.paseczka Mai2006 jeszcze Oli dzisiaj niby urodzinki ma,ale wg.pierwszej str.już miał) icon_rolleyes.gif



CYTAT(Fiefiora @ Fri, 15 Jul 2011 - 08:52) *
Katja wróciliśmy z wakacji w większym składzie icon_smile.gif


no właśnie....Gratuluję!!!! impreza.gif .Zdrówka i dobrego samopoczucia!!!
...przypomniał mi się teraz Łobuz i jego zabawa w chowanego na początku ciąży...ależ nerwówka była;)

--------------------

Fiefiora
pią, 15 lip 2011 - 19:39
Katja dziękuję! Dlatego tym razem nie śpieszę się z wizytą u ginekologa. Dopiero 27lipca idę.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pią, 15 lip 2011 - 19:39
Post #1483

Katja dziękuję! Dlatego tym razem nie śpieszę się z wizytą u ginekologa. Dopiero 27lipca idę.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
isia83
pon, 18 lip 2011 - 13:00
Dziękujemy za życzenia:)

Fiefiora gratulacje!!! Zdrówka i spokojnej ciąży!!!
isia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 177
Dołączył: pią, 02 sty 09 - 23:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 24,421




post pon, 18 lip 2011 - 13:00
Post #1484

Dziękujemy za życzenia:)

Fiefiora gratulacje!!! Zdrówka i spokojnej ciąży!!!

--------------------


Kajtolo
wto, 19 lip 2011 - 10:45
Oluś zdrówka, miłości i radości z okazji 2 latek! Bądź fajowym starszym bratem!
Fiefiora gratulacje gorące Kochana i zdrówka dla Ciebie i Maleństwa!
Zdjęcia w wolnej chwili, a na razie poczekam na fotki pozostałych naszych maluchów, w tym i Twojego Łobuziaka.
My już po urlopie i po wyjeździe. Było super. Uczymy się chodzenia bez pieluchy, pielucha jest do spania i na dworze i w samochodzie. No i teraz nakładam do żłobka. Niunio jest 2 tygodnie na dyżurze w innym żłobku, bardzo fajnym, miłe panie, ale i tak Tymcia to nie przekonuje. Wczoraj się rozpłakał jak Pani Go wzięła, i już podkówkę miał na buzi jak przyszłam po Niego do płaczu i biegł do mnie na szyję i nie puszczał. Dzisiaj drugi dzień, płakał już na schodach, a jak miałam iść strasznie się rozpłakał i rzucał u Pani na rękach i piszczał. Masakra, myślałam, że mi serce pęknie. Wczoraj w nagrodę za bycie dzielnym pierwszy dzień w nowym żłobku byliśmy na dworcu oglądać pociągi (już trzeci raz - uwielbia:)) i dzisiaj obiecałam też niespodziankę. Ale przez to źle mi cały dzień i smutno. Mówi coraz więcej śmiesznie po swojemu nazywa niektóre rzeczy i osoby. Np. na ukochanego brejdaka ciotecznego Mateusza mówi Lelo, a na siebie Di.
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 10:45
Post #1485

Oluś zdrówka, miłości i radości z okazji 2 latek! Bądź fajowym starszym bratem!
Fiefiora gratulacje gorące Kochana i zdrówka dla Ciebie i Maleństwa!
Zdjęcia w wolnej chwili, a na razie poczekam na fotki pozostałych naszych maluchów, w tym i Twojego Łobuziaka.
My już po urlopie i po wyjeździe. Było super. Uczymy się chodzenia bez pieluchy, pielucha jest do spania i na dworze i w samochodzie. No i teraz nakładam do żłobka. Niunio jest 2 tygodnie na dyżurze w innym żłobku, bardzo fajnym, miłe panie, ale i tak Tymcia to nie przekonuje. Wczoraj się rozpłakał jak Pani Go wzięła, i już podkówkę miał na buzi jak przyszłam po Niego do płaczu i biegł do mnie na szyję i nie puszczał. Dzisiaj drugi dzień, płakał już na schodach, a jak miałam iść strasznie się rozpłakał i rzucał u Pani na rękach i piszczał. Masakra, myślałam, że mi serce pęknie. Wczoraj w nagrodę za bycie dzielnym pierwszy dzień w nowym żłobku byliśmy na dworcu oglądać pociągi (już trzeci raz - uwielbia:)) i dzisiaj obiecałam też niespodziankę. Ale przez to źle mi cały dzień i smutno. Mówi coraz więcej śmiesznie po swojemu nazywa niektóre rzeczy i osoby. Np. na ukochanego brejdaka ciotecznego Mateusza mówi Lelo, a na siebie Di.


--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
Kajtolo
wto, 19 lip 2011 - 13:49
Fiefiora może ja czajniczek jestem, ale co to za cyferki przy datach pod zdjęciem Olusia?
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 13:49
Post #1486

Fiefiora może ja czajniczek jestem, ale co to za cyferki przy datach pod zdjęciem Olusia?

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
Fiefiora
wto, 19 lip 2011 - 19:38
Kajtolo dziękuje bardzo! Zdjęcia będą, ale nie dziś.
A cyferki to beta hcg. Miał być też "licznik" tygodni ciąży, ale coś od wczoraj nie działa.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 19 lip 2011 - 19:38
Post #1487

Kajtolo dziękuje bardzo! Zdjęcia będą, ale nie dziś.
A cyferki to beta hcg. Miał być też "licznik" tygodni ciąży, ale coś od wczoraj nie działa.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
malina220
nie, 24 lip 2011 - 20:18
Fiefiorka GRATULACJE, cudownych 9ciu miesiecy zycze icon_smile.gif super nowina

Dla wszystkich 2latkow sto lat !!!!!!!!!

My caly tydzien bylysmy w szpitalu Zosia miala zapalenie drog moczowych icon_sad.gif

wkrotce wkleje zdjecia z kinder balu Zosienki.

Ten post edytował malina220 wto, 02 sie 2011 - 21:29
malina220


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 448
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 16:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 23,210




post nie, 24 lip 2011 - 20:18
Post #1488

Fiefiorka GRATULACJE, cudownych 9ciu miesiecy zycze icon_smile.gif super nowina

Dla wszystkich 2latkow sto lat !!!!!!!!!

My caly tydzien bylysmy w szpitalu Zosia miala zapalenie drog moczowych icon_sad.gif

wkrotce wkleje zdjecia z kinder balu Zosienki.

--------------------




ZOSIA
hogata61
pon, 29 sie 2011 - 14:05
Hej Dziewczyny.
Dawno nie zaglądałam a tu proszę takie wieści.
Fiefiorka serdeczne gratulacje!!! spokojnej ciąży!!! a jak po usg???
Bardzo dziękujemy za pamięć o urodzinkach, choć wydaje mi się,że to było tak dawno to bardzo nam miło.
Malinka biedna Zosia. mam nadzieję, że już lepiej?!
Kajtolo-my też zmieniamy grupę od czwartku, mam nadzieję,że nie będzie takich problemów.
WQojtek nawija strasznie dużo, całymi zdaniami i rozumiemy go nie tylko my:) U nas furorę robią czytanki- wyklejanki. Szybciej znajduje właściwą naklejkę niż ja zdążę przeczytać, cwaniaczek icon_smile.gif Z sikaniem to jest tak,że ja mówię Wojtek idź zrób siku. On idzie sam się rozbierze, wysika, nocnik wyleje do kibelka (nawet nie rozlewa) i spuści wodę, ale niertstety tylko wtedy jak ja mu powiem, sam nie pamięta za żadne skarby. A zadzior z niego taki, że szok, próbuje się ze mną kłócić, obraża się ma charakterek. No i tatuś ciągle na delegacji icon_sad.gif więc na razie powiększać rodziny nie ma możliwości icon_sad.gif
Całuję Was wszystkie!
hogata61


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,008
Dołączył: śro, 04 lut 09 - 13:47
Nr użytkownika: 25,242




post pon, 29 sie 2011 - 14:05
Post #1489

Hej Dziewczyny.
Dawno nie zaglądałam a tu proszę takie wieści.
Fiefiorka serdeczne gratulacje!!! spokojnej ciąży!!! a jak po usg???
Bardzo dziękujemy za pamięć o urodzinkach, choć wydaje mi się,że to było tak dawno to bardzo nam miło.
Malinka biedna Zosia. mam nadzieję, że już lepiej?!
Kajtolo-my też zmieniamy grupę od czwartku, mam nadzieję,że nie będzie takich problemów.
WQojtek nawija strasznie dużo, całymi zdaniami i rozumiemy go nie tylko my:) U nas furorę robią czytanki- wyklejanki. Szybciej znajduje właściwą naklejkę niż ja zdążę przeczytać, cwaniaczek icon_smile.gif Z sikaniem to jest tak,że ja mówię Wojtek idź zrób siku. On idzie sam się rozbierze, wysika, nocnik wyleje do kibelka (nawet nie rozlewa) i spuści wodę, ale niertstety tylko wtedy jak ja mu powiem, sam nie pamięta za żadne skarby. A zadzior z niego taki, że szok, próbuje się ze mną kłócić, obraża się ma charakterek. No i tatuś ciągle na delegacji icon_sad.gif więc na razie powiększać rodziny nie ma możliwości icon_sad.gif
Całuję Was wszystkie!

--------------------


jsj
pią, 04 lis 2011 - 16:40
Hej icon_smile.gif
Wpadam na chwilkę powiedzieć ze jesteśmy, żyjemy u nas ok. Dzieci zdrowo rosną. Są coraz fajniejsze. Ale ja nie mam czasu na forum. Więc przepraszam za nieobecność i pozdrawiam Was serdecznie icon_smile.gif
I foty dzieci icon_smile.gif


jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post pią, 04 lis 2011 - 16:40
Post #1490

Hej icon_smile.gif
Wpadam na chwilkę powiedzieć ze jesteśmy, żyjemy u nas ok. Dzieci zdrowo rosną. Są coraz fajniejsze. Ale ja nie mam czasu na forum. Więc przepraszam za nieobecność i pozdrawiam Was serdecznie icon_smile.gif
I foty dzieci icon_smile.gif




--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
Kajtolo
nie, 06 lis 2011 - 14:08
tak zajrzałam z myślą, że pewnie cisza, a tu taka miła niespodzianka:)
Justyna jakie masz piękne dzieci. Pozdrawiamy gorąco i przesyłamy buziaki!
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post nie, 06 lis 2011 - 14:08
Post #1491

tak zajrzałam z myślą, że pewnie cisza, a tu taka miła niespodzianka:)
Justyna jakie masz piękne dzieci. Pozdrawiamy gorąco i przesyłamy buziaki!

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
Fiefiora
pon, 07 lis 2011 - 20:06
Justyna cudne masz dzieciaki!
Jak się teraz między nimi układa?

Kajtolo jak tam Tymuś?
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pon, 07 lis 2011 - 20:06
Post #1492

Justyna cudne masz dzieciaki!
Jak się teraz między nimi układa?

Kajtolo jak tam Tymuś?

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
jsj
wto, 08 lis 2011 - 07:36
Między dzieciakami coraz fajniej. Zaczynają się razem bawić. Adam kocha siostrę bardzo. Jak mu się zdarzy że zabierze jej jakąś zabawkę i ona się rozpłacze to szybciutko oddaje, przeprasza i przytula. Ogólnie jest spoko icon_smile.gif
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post wto, 08 lis 2011 - 07:36
Post #1493

Między dzieciakami coraz fajniej. Zaczynają się razem bawić. Adam kocha siostrę bardzo. Jak mu się zdarzy że zabierze jej jakąś zabawkę i ona się rozpłacze to szybciutko oddaje, przeprasza i przytula. Ogólnie jest spoko icon_smile.gif

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
Zelda
czw, 10 lis 2011 - 10:40
hej dziewczyny
Fiefiora jesteś w ciąży??własnie przeczytałam,super:)gratulacje:)
Oluś zaczął chodzić do przedszkola we wrześniu,płakła parę dni,ale Hania przychodziłą do niego i mu tłumaczyła że mamusia przyjdzie po nas;),więc szybko się zaaklimatyzowałicon_smile.gif Taki malutki jest jeszcze i tak słodko wygląda jak wchodzi do sali.Pieluch już nie mamy w ogóle,chyba od wrzesnia własnie,bo wczesniej na noc mu jeszcze zakładałam,ale jak kiedyś sie skończyły i zapomniałam kupić to siła rzeczy spał bez a potem już jie chciał ubrac;)
Mówi mało,łatwiej mu po angielku wychodzi niź po polsku.Z Hanią zakochani w sobie ,oczywiście czasami "wojny" są ,ale ogólnie zgrane rodzeństwo.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 10 lis 2011 - 10:40
Post #1494

hej dziewczyny
Fiefiora jesteś w ciąży??własnie przeczytałam,super:)gratulacje:)
Oluś zaczął chodzić do przedszkola we wrześniu,płakła parę dni,ale Hania przychodziłą do niego i mu tłumaczyła że mamusia przyjdzie po nas;),więc szybko się zaaklimatyzowałicon_smile.gif Taki malutki jest jeszcze i tak słodko wygląda jak wchodzi do sali.Pieluch już nie mamy w ogóle,chyba od wrzesnia własnie,bo wczesniej na noc mu jeszcze zakładałam,ale jak kiedyś sie skończyły i zapomniałam kupić to siła rzeczy spał bez a potem już jie chciał ubrac;)
Mówi mało,łatwiej mu po angielku wychodzi niź po polsku.Z Hanią zakochani w sobie ,oczywiście czasami "wojny" są ,ale ogólnie zgrane rodzeństwo.
Fiefiora
czw, 10 lis 2011 - 22:45
Olek chodzi do żłobka od października, ale tylko na 4 godziny no i nie zbyt często, bo ma ataki astmy, katar.
Gada sporo, za to z pampersem nie może się rozstać.

Nie jestem w ciąży już od dawna, ale... jeszcze kiedyś zamierzam być.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post czw, 10 lis 2011 - 22:45
Post #1495

Olek chodzi do żłobka od października, ale tylko na 4 godziny no i nie zbyt często, bo ma ataki astmy, katar.
Gada sporo, za to z pampersem nie może się rozstać.

Nie jestem w ciąży już od dawna, ale... jeszcze kiedyś zamierzam być.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Zelda
wto, 15 lis 2011 - 18:46
QUOTE(Fiefiora @ Thu, 10 Nov 2011 - 22:45) *
Olek chodzi do żłobka od października, ale tylko na 4 godziny no i nie zbyt często, bo ma ataki astmy, katar.
Gada sporo, za to z pampersem nie może się rozstać.

Nie jestem w ciąży już od dawna, ale... jeszcze kiedyś zamierzam być.

Fiefiora bardzo Cię przepraszam,przeczytałąm wczesniejsza stronę...
Olo jest do 6h w przedszkolu, bardzo mu się podoba,ale niestety przestał spać w ciągu dnia
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 15 lis 2011 - 18:46
Post #1496

QUOTE(Fiefiora @ Thu, 10 Nov 2011 - 22:45) *
Olek chodzi do żłobka od października, ale tylko na 4 godziny no i nie zbyt często, bo ma ataki astmy, katar.
Gada sporo, za to z pampersem nie może się rozstać.

Nie jestem w ciąży już od dawna, ale... jeszcze kiedyś zamierzam być.

Fiefiora bardzo Cię przepraszam,przeczytałąm wczesniejsza stronę...
Olo jest do 6h w przedszkolu, bardzo mu się podoba,ale niestety przestał spać w ciągu dnia
Fiefiora
wto, 15 lis 2011 - 20:27
Maja nic się nie stało.

To mój Olek ma odwrotnie jak idzie do żłobka to musi koniecznie chwilę pospać, bo jest tak wykończony, a już mi nie spał w dzień od wielu mc.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 15 lis 2011 - 20:27
Post #1497

Maja nic się nie stało.

To mój Olek ma odwrotnie jak idzie do żłobka to musi koniecznie chwilę pospać, bo jest tak wykończony, a już mi nie spał w dzień od wielu mc.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Zelda
wto, 15 lis 2011 - 20:49
Olo właśnie koło 17 odpadł i nadal spi,już to widzę jak wstanie o 5 rano 21.gif chodzi do przedszkola od kilku dni z lalką swoją icon_wink.gif w ogóle miłośc wielka Olo i lala,więc jutro dam mu jakiś becik dla niej, w sensie w mały reczniczek-myjkę zapakujemy lalę i powiem, że ma iśc spać po obiadku.Tak fajowo mają w tym pokoju gdzie śpia,ale on nie ma czasu...pdoobno jest wszedzie w sekundzie...W przedszkolu przestała spac jak Hania miała ta ponad miesięczna przerwę w chodzeniu przed rezonansem,wczesniej wiedział, że ona jest obok w sali i było ok.Wolałabym żeby spał,bo jak wraca do domu to jest wykończony,a on z tych drących się strasznie..
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 15 lis 2011 - 20:49
Post #1498

Olo właśnie koło 17 odpadł i nadal spi,już to widzę jak wstanie o 5 rano 21.gif chodzi do przedszkola od kilku dni z lalką swoją icon_wink.gif w ogóle miłośc wielka Olo i lala,więc jutro dam mu jakiś becik dla niej, w sensie w mały reczniczek-myjkę zapakujemy lalę i powiem, że ma iśc spać po obiadku.Tak fajowo mają w tym pokoju gdzie śpia,ale on nie ma czasu...pdoobno jest wszedzie w sekundzie...W przedszkolu przestała spac jak Hania miała ta ponad miesięczna przerwę w chodzeniu przed rezonansem,wczesniej wiedział, że ona jest obok w sali i było ok.Wolałabym żeby spał,bo jak wraca do domu to jest wykończony,a on z tych drących się strasznie..
Fiefiora
pon, 21 lis 2011 - 10:41
Olek jak jest zmęczony to też syrene potrafi włączyć, albo... "Oluś nie chce" powtarza sto razy mimo że chce to.
W żłobku należy do dzieci "kolankowych" i jest z grupy tych spokojnych. No i ma dziewczynę icon_wink.gif Natalkę.
Od kilku dni płacze przed wyjściem do żłobka albo jak zobaczy budynek. No i mówi "mama uciekajmy" albo "mama prosze jutro do żłobka" "mama prosze nie do żłobka"...
Serce mi się kraje ale wystarczy, że ciocia żłobkowa pojawi się w drzwiach idzie do niej na ręce i jest ok aż do obudzenia się po drzemce.

Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pon, 21 lis 2011 - 10:41
Post #1499

Olek jak jest zmęczony to też syrene potrafi włączyć, albo... "Oluś nie chce" powtarza sto razy mimo że chce to.
W żłobku należy do dzieci "kolankowych" i jest z grupy tych spokojnych. No i ma dziewczynę icon_wink.gif Natalkę.
Od kilku dni płacze przed wyjściem do żłobka albo jak zobaczy budynek. No i mówi "mama uciekajmy" albo "mama prosze jutro do żłobka" "mama prosze nie do żłobka"...
Serce mi się kraje ale wystarczy, że ciocia żłobkowa pojawi się w drzwiach idzie do niej na ręce i jest ok aż do obudzenia się po drzemce.



--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
bocianek82
śro, 30 lis 2011 - 14:51
oj jakie super zdjęcia Justynki. Rewelacja ale malutka jest jak królewna mojemu Kamilkowi się podobała bardzo ehhehhe.

Fiefiora chyba miałyśmy podobnie i ja też może kiedyś jeszcze spróbuje.

U nas młody nie chodzi do przedszkola bo babcia jest , ale od września już pójdzie. Ja chwilowo znów bez pracy więc mam trochę czasu żeby popracować nad nauką sikania z młodym , bo dostaje histeri jak widzi nocniczek a chodzi bez pieluchy to woła jak już zrobi i tak wkoło . A gada sporo tylko że po swojemu mnie to raczej chiński przypomina .
Ulubione zajęcie to robienie ciasta , ciasteczek mufinek, tak że co dziennie muszę coś piec a on wyrabia albo kształty ciasteczek wykrawa , miesza . Zawsze chciałam mieć męża kucharza no i nie wyszło to może syn będzie hehehehe icon_biggrin.gif A po za tym ukochane zwierzę piesek codziennie musi się z nim bawić , no i chomik dla którego jest taki delikatny że aż trudno wszystkim uwierzyć jak widzą jak go nosi lub jak go głaska .
bocianek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 867
Dołączył: wto, 16 gru 08 - 13:44
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 24,178

GG:


post śro, 30 lis 2011 - 14:51
Post #1500

oj jakie super zdjęcia Justynki. Rewelacja ale malutka jest jak królewna mojemu Kamilkowi się podobała bardzo ehhehhe.

Fiefiora chyba miałyśmy podobnie i ja też może kiedyś jeszcze spróbuje.

U nas młody nie chodzi do przedszkola bo babcia jest , ale od września już pójdzie. Ja chwilowo znów bez pracy więc mam trochę czasu żeby popracować nad nauką sikania z młodym , bo dostaje histeri jak widzi nocniczek a chodzi bez pieluchy to woła jak już zrobi i tak wkoło . A gada sporo tylko że po swojemu mnie to raczej chiński przypomina .
Ulubione zajęcie to robienie ciasta , ciasteczek mufinek, tak że co dziennie muszę coś piec a on wyrabia albo kształty ciasteczek wykrawa , miesza . Zawsze chciałam mieć męża kucharza no i nie wyszło to może syn będzie hehehehe icon_biggrin.gif A po za tym ukochane zwierzę piesek codziennie musi się z nim bawić , no i chomik dla którego jest taki delikatny że aż trudno wszystkim uwierzyć jak widzą jak go nosi lub jak go głaska .


--------------------
> ... Lipcowe Słoneczka ... cz. II
Start new topic
Reply to this topic
77 Stron V  « poprzednia 73 74 75 76 77 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 18:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama