Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
28 Stron V  « poprzednia 25 26 27 28 nastÄ™pna  

...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...

> 
netty5
sob, 22 lis 2014 - 20:08
WENUA rany masz drugą córcię???Gratuluję.....
Daj znać co z Oliwką jak będziesz wiedziała. przytul.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 22 lis 2014 - 20:08
Post #521

WENUA rany masz drugą córcię???Gratuluję.....
Daj znać co z Oliwką jak będziesz wiedziała. przytul.gif

--------------------
xxyy
nie, 23 lis 2014 - 23:45
Wenua, o rany, trzymam kciuki za Was!


Kasiazielonka a Ty jak? Doszlas juz do siebie?
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post nie, 23 lis 2014 - 23:45
Post #522

Wenua, o rany, trzymam kciuki za Was!


Kasiazielonka a Ty jak? Doszlas juz do siebie?
netty5
pon, 24 lis 2014 - 09:02
WENUA pokaż nam to nowe cudo....
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 24 lis 2014 - 09:02
Post #523

WENUA pokaż nam to nowe cudo....

--------------------
kasiazielonka
śro, 26 lis 2014 - 12:42
Shira z tą operacją to pewnei o mnie chodziło - zaczynamy sie mylic któa to która to chyba już nie jest najlepeij co? icon_wink.gif

od tygodnia jestem juz w domu:) już po chć jeszcze kilka atrakcji pooperacyjnych mnie czeka, póki co zbieram sie
dziś wracam do pracy, a pracuję z domu wiec jest ok (choć mózg mi za bardzo nie chce pracować...)
W kazdym razie zbieram siÄ™.
Julka ma jutro pasowanei na ucznia.

Jak trochÄ™ siÄ™ ogarne to jeszcze Wam coÅ› napiszÄ™.
Póki co u nas ciagle problemy z nogami (bóle...) Już nie walczę, podaje jej przciwbólowe i zmianiam własnie ortopede, bo juz sama nie wiem co mysleć.

po pobycie w szpitalu jestem przerażona służbą zdrowia, już nigdy więcej nie chciałabym pójść w takie miejsce, to wszystko szwindel na szwindlu, szkoda gadac...\

no dobra wracam do pracy, ale niebawem siÄ™ odezwe:)
może uda nam sie troche wątek rozruszac co?


kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post śro, 26 lis 2014 - 12:42
Post #524

Shira z tą operacją to pewnei o mnie chodziło - zaczynamy sie mylic któa to która to chyba już nie jest najlepeij co? icon_wink.gif

od tygodnia jestem juz w domu:) już po chć jeszcze kilka atrakcji pooperacyjnych mnie czeka, póki co zbieram sie
dziś wracam do pracy, a pracuję z domu wiec jest ok (choć mózg mi za bardzo nie chce pracować...)
W kazdym razie zbieram siÄ™.
Julka ma jutro pasowanei na ucznia.

Jak trochÄ™ siÄ™ ogarne to jeszcze Wam coÅ› napiszÄ™.
Póki co u nas ciagle problemy z nogami (bóle...) Już nie walczę, podaje jej przciwbólowe i zmianiam własnie ortopede, bo juz sama nie wiem co mysleć.

po pobycie w szpitalu jestem przerażona służbą zdrowia, już nigdy więcej nie chciałabym pójść w takie miejsce, to wszystko szwindel na szwindlu, szkoda gadac...\

no dobra wracam do pracy, ale niebawem siÄ™ odezwe:)
może uda nam sie troche wątek rozruszac co?




--------------------



-mój kolorowankowy blog
xxyy
śro, 26 lis 2014 - 13:10
Kasiazielonka, opisze te bole nog Julki
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post śro, 26 lis 2014 - 13:10
Post #525

Kasiazielonka, opisze te bole nog Julki
netty5
czw, 27 lis 2014 - 08:52
CYTAT(kasiazielonka @ Wed, 26 Nov 2014 - 12:42) *
może uda nam sie troche wątek rozruszac co?


Mam nadzieje bo ja tu cały czas na was czekam.....
A co z tymi bólami ? Bo u nas okresowo bóle są takie że drą się jedno przez drugie ale przechodzi samoistnie i pózniej okazuje się że spodnie są za krótkie.
Natomiast moja Majka ostatnio wylądowała na SORze z bólami brzucha które ciągną się od kilku miesięcy napadowo. wysłano nas na usg i okazało się że mała ma dodatkową śledzionę 29.gif .Podobno 10 % ludzi ma dodatkową śledzionę.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 27 lis 2014 - 08:52
Post #526

CYTAT(kasiazielonka @ Wed, 26 Nov 2014 - 12:42) *
może uda nam sie troche wątek rozruszac co?


Mam nadzieje bo ja tu cały czas na was czekam.....
A co z tymi bólami ? Bo u nas okresowo bóle są takie że drą się jedno przez drugie ale przechodzi samoistnie i pózniej okazuje się że spodnie są za krótkie.
Natomiast moja Majka ostatnio wylądowała na SORze z bólami brzucha które ciągną się od kilku miesięcy napadowo. wysłano nas na usg i okazało się że mała ma dodatkową śledzionę 29.gif .Podobno 10 % ludzi ma dodatkową śledzionę.

--------------------
*eFcIa*
piÄ…, 23 sty 2015 - 14:12
A widzisz Netty jest unikatem - ja kiedyś wyczułam guza przy żerbrach poszłam do lekarza i okazało się, że mam dodatkowe żebro tzw Adama 29.gif
Ale ta dodatkowa śledziona w niczym jej nie będzie przeszkadzać? Będą jej usuwać???
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post piÄ…, 23 sty 2015 - 14:12
Post #527

A widzisz Netty jest unikatem - ja kiedyś wyczułam guza przy żerbrach poszłam do lekarza i okazało się, że mam dodatkowe żebro tzw Adama 29.gif
Ale ta dodatkowa śledziona w niczym jej nie będzie przeszkadzać? Będą jej usuwać???


--------------------



08.03.2011r. - start :)

xxyy
piÄ…, 23 sty 2015 - 19:19
Netty i co zrobia? Skoro powoduje to takie bole, to chyba nie mozna tego tak zostawic?
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 23 sty 2015 - 19:19
Post #528

Netty i co zrobia? Skoro powoduje to takie bole, to chyba nie mozna tego tak zostawic?
netty5
piÄ…, 23 sty 2015 - 23:54
Jak się będzie częściej powtarzać to mam poprosic naszą pediatrę o skierowanie na oddział dziecięcy na obserwację i dopiero wtedy mogą ją umówić do Gdańska na gastroskopię dziecięcą. Podobno ten "gratis" nie powinien powodować żadnych bóli ale zdarzają się wyjątki. Na razie jest spokój i wystarczy no-spa. ALe jeśli rzeczywiście będą się te bóle dalej pojawiać to zastanowię się nad tym. Nie chciałabym jej niepotrzebnie męczyć.
Teraz na zabieg (męski) idzie Kuba więc szczerze powiem że nie bardzo mi się widzi z dwójką lądować na oddziale.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post piÄ…, 23 sty 2015 - 23:54
Post #529

Jak się będzie częściej powtarzać to mam poprosic naszą pediatrę o skierowanie na oddział dziecięcy na obserwację i dopiero wtedy mogą ją umówić do Gdańska na gastroskopię dziecięcą. Podobno ten "gratis" nie powinien powodować żadnych bóli ale zdarzają się wyjątki. Na razie jest spokój i wystarczy no-spa. ALe jeśli rzeczywiście będą się te bóle dalej pojawiać to zastanowię się nad tym. Nie chciałabym jej niepotrzebnie męczyć.
Teraz na zabieg (męski) idzie Kuba więc szczerze powiem że nie bardzo mi się widzi z dwójką lądować na oddziale.

--------------------
shira
nie, 12 kwi 2015 - 19:40
Podbijam, bo coś wątek zamiera . Mnie samej też już baaaaardzo długo tutaj nie było.
Netty jak tam dzieciaczki?

wenua- GRATULACJE !!! chociaż spóźnione to szczere icon_smile.gif

co tam w ogóle u Was dziewczyny? Dzieciaczki rosną aż trudno uwierzyć. Niedawno trzęsłam portkami jak mój do I klasy szedł, a tu zaraz wakacje icon_razz.gif

Pozdrowionka wiosennnne
shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post nie, 12 kwi 2015 - 19:40
Post #530

Podbijam, bo coś wątek zamiera . Mnie samej też już baaaaardzo długo tutaj nie było.
Netty jak tam dzieciaczki?

wenua- GRATULACJE !!! chociaż spóźnione to szczere icon_smile.gif

co tam w ogóle u Was dziewczyny? Dzieciaczki rosną aż trudno uwierzyć. Niedawno trzęsłam portkami jak mój do I klasy szedł, a tu zaraz wakacje icon_razz.gif

Pozdrowionka wiosennnne

--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
netty5
nie, 12 kwi 2015 - 20:22
hehe SHIRA przypomniałam ci się i poskutkowało widzę ...... 08.gif

Dzieciaki rosna jak na drożdżach. Jakies takie "dorosłe" sie robią. Samodzielne za bardzo 37.gif

Co do dzieci to sie pochwalę że szykujemy im niespodziankę 27 czerwca. Postanowiliśmy z moim M. że w końcu się pobierzemy ale nie mówiliśmy nic dzieciakom.Dowiedzą się w kościele. Wogóle nie mówiliśmy nic znajomym ani w pracy ani dalszej rodzinie. Wiedzą tylko najbliżsi.

Reszta tez mogłaby sie czasem odezwać. Ciekawa jestem co tam u was......
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post nie, 12 kwi 2015 - 20:22
Post #531

hehe SHIRA przypomniałam ci się i poskutkowało widzę ...... 08.gif

Dzieciaki rosna jak na drożdżach. Jakies takie "dorosłe" sie robią. Samodzielne za bardzo 37.gif

Co do dzieci to sie pochwalę że szykujemy im niespodziankę 27 czerwca. Postanowiliśmy z moim M. że w końcu się pobierzemy ale nie mówiliśmy nic dzieciakom.Dowiedzą się w kościele. Wogóle nie mówiliśmy nic znajomym ani w pracy ani dalszej rodzinie. Wiedzą tylko najbliżsi.

Reszta tez mogłaby sie czasem odezwać. Ciekawa jestem co tam u was......

--------------------
xxyy
pon, 13 kwi 2015 - 10:32
U nas dobrze, Robi sie nie moze doczekac szkoly, jak pamietacie byl odraczany.

Netty, gratulacje icon_smile.gif bardzo sie ciesze, ze sie Wam uklada icon_smile.gif

Ten post edytował Leni pon, 13 kwi 2015 - 10:33
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 13 kwi 2015 - 10:32
Post #532

U nas dobrze, Robi sie nie moze doczekac szkoly, jak pamietacie byl odraczany.

Netty, gratulacje icon_smile.gif bardzo sie ciesze, ze sie Wam uklada icon_smile.gif
netty5
wto, 14 kwi 2015 - 09:07
SHIRA opróżnij skrzynkę!!!!
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post wto, 14 kwi 2015 - 09:07
Post #533

SHIRA opróżnij skrzynkę!!!!

--------------------
shira
wto, 14 kwi 2015 - 09:14
Netty - wyczyściłam do zeraaaaaa w tej chwili. Dobrze że napisałaś icon_razz.gif
shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post wto, 14 kwi 2015 - 09:14
Post #534

Netty - wyczyściłam do zeraaaaaa w tej chwili. Dobrze że napisałaś icon_razz.gif

--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
Filip_inka
piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:25
hejka
Netty Gratulacje!!! To będą mieć maluchy niespodziankę icon_smile.gif)

U mnie nic nowego... właściwie więcej smutku niż radości ale życie toczy się dalej...


W marcu ponownie zawitaliśmy do Ustki na kilka dni. Mam nadzieję Netty, że następnym razem udam nam się spotkac icon_smile.gif


Kiedyś już pisałam, że decyzja o odroczeniu Filipka była jedną z lepszych w moim życiu.
Ma świetną panią, która będzie ich wychowawczynią przez kolejne 3 lata.
Filip uwielbia swoją panią i szkołę. Mam tylko nadzieję, ze od września kiedy przybędzie obowiązków nie zmieni zdania... icon_smile.gif

W sierpniu wyjeżdża ze swoją formacją taneczną na 2 tygodniowy obóz, w zimę byli tydzień i Filek zdał egzamin samodzielności.
Wyrósł mi bardzo, jest nabity, waży jakieś 31-32kg i nosi 33 rozmiar buta. A jak to u Was wygląda?

Pozdrawiam
Aga

Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:25
Post #535

hejka
Netty Gratulacje!!! To będą mieć maluchy niespodziankę icon_smile.gif)

U mnie nic nowego... właściwie więcej smutku niż radości ale życie toczy się dalej...


W marcu ponownie zawitaliśmy do Ustki na kilka dni. Mam nadzieję Netty, że następnym razem udam nam się spotkac icon_smile.gif


Kiedyś już pisałam, że decyzja o odroczeniu Filipka była jedną z lepszych w moim życiu.
Ma świetną panią, która będzie ich wychowawczynią przez kolejne 3 lata.
Filip uwielbia swoją panią i szkołę. Mam tylko nadzieję, ze od września kiedy przybędzie obowiązków nie zmieni zdania... icon_smile.gif

W sierpniu wyjeżdża ze swoją formacją taneczną na 2 tygodniowy obóz, w zimę byli tydzień i Filek zdał egzamin samodzielności.
Wyrósł mi bardzo, jest nabity, waży jakieś 31-32kg i nosi 33 rozmiar buta. A jak to u Was wygląda?

Pozdrawiam
Aga



--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
xxyy
piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:32
Dziewczyny ja sie pogubilam, to do ktorej klasy teraz Wasze dzieci chodza?
W Polsce sie bierze pod uwage rok kalendarzowy w klasyfikacji do pierwszej klasy?


Robi powienien byc w pierwszej rocznikowo ( u nas sie bierze pod uwage rok szkolny, wiec to, czy dziecko sie urodzi 31.12 czy 1.01 nie ma znaczenia. ), no ale przez odraczanie idzie dopiero teraz. I to tez byla bdb decyzja.


Robi 28kg, ok 140 cm, sandaly na lato kupione w rozmiarze 35.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:32
Post #536

Dziewczyny ja sie pogubilam, to do ktorej klasy teraz Wasze dzieci chodza?
W Polsce sie bierze pod uwage rok kalendarzowy w klasyfikacji do pierwszej klasy?


Robi powienien byc w pierwszej rocznikowo ( u nas sie bierze pod uwage rok szkolny, wiec to, czy dziecko sie urodzi 31.12 czy 1.01 nie ma znaczenia. ), no ale przez odraczanie idzie dopiero teraz. I to tez byla bdb decyzja.


Robi 28kg, ok 140 cm, sandaly na lato kupione w rozmiarze 35.
Filip_inka
piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:43
Leni to Robert jest szczupły i wysoki bardzo.
Filip jest nabity, ma niesamowity apetyt ale tez duzo cwiczy. 3 razy w tygodniu ma tance, teraz doszly dodatkowe zajecia, bo przygotowuja sie do mistrzostw Polski. Polubił akrobatykę co mnie bardzo cieszy. Basen ze względu na kurzajkę na razie zawiesiliśmy... Uwielbia tenis ale mimo to nie jest szczupły.
Od ubiegłego roku sa nowe zasady naboru do szkoly.

Dzieci urodzone do końca czerwca 2008r musiały isc do szkoly, a te urodzone w drugiej polowie roku mogły ale nie musialy.
Chyba teraz wyglada to podobnie do niemieckiego systemu...
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:43
Post #537

Leni to Robert jest szczupły i wysoki bardzo.
Filip jest nabity, ma niesamowity apetyt ale tez duzo cwiczy. 3 razy w tygodniu ma tance, teraz doszly dodatkowe zajecia, bo przygotowuja sie do mistrzostw Polski. Polubił akrobatykę co mnie bardzo cieszy. Basen ze względu na kurzajkę na razie zawiesiliśmy... Uwielbia tenis ale mimo to nie jest szczupły.
Od ubiegłego roku sa nowe zasady naboru do szkoly.

Dzieci urodzone do końca czerwca 2008r musiały isc do szkoly, a te urodzone w drugiej polowie roku mogły ale nie musialy.
Chyba teraz wyglada to podobnie do niemieckiego systemu...

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
Filip_inka
piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:43
W zwiazku z odroczeniem Filipa posłalam do zerowki ale w szkole, bo w mojej ocenie ta przedszkolna byla na niskim poziomie...
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post piÄ…, 24 kwi 2015 - 09:43
Post #538

W zwiazku z odroczeniem Filipa posłalam do zerowki ale w szkole, bo w mojej ocenie ta przedszkolna byla na niskim poziomie...

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
netty5
piÄ…, 24 kwi 2015 - 16:00
FILIPINKA no nie !!! Następnym razem masz się odezwać!!!
Chociaż powiem ci szczerze że tak naprawdę mam w tym roku baaaardzo mało czasu na cokolwiek bo całą organizację ślubu (i nie tylko )wziełam na siebie i teraz ledwo daję radę a ślub już tuż ....tuż....
Moje dzieciaki to średniaki :
MAJA 26 kg , ubrania na 134-140 cm , roz. buta 36 37.gif
KUBA 29 kg , ubrania na 128-134 cm , roz.buta 33

Maja jest szczupła , wysoka , sama skóra i kości. Ciągle skacze , biega , tańczy, robi fikołki , gimnastyke i śmiga na rolkach albo na rowerze.
Kuba jest zbity , ciężki taki ulany i baaardzo nie lubi się ruszać. Na rowerze jezdzi "za kare", powoli biega . Woli grać w szachy albo leżeć przed telewizorem.

LENI Robert zbliżony do Majki. Wysoki. Po rodzicach?
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post piÄ…, 24 kwi 2015 - 16:00
Post #539

FILIPINKA no nie !!! Następnym razem masz się odezwać!!!
Chociaż powiem ci szczerze że tak naprawdę mam w tym roku baaaardzo mało czasu na cokolwiek bo całą organizację ślubu (i nie tylko )wziełam na siebie i teraz ledwo daję radę a ślub już tuż ....tuż....
Moje dzieciaki to średniaki :
MAJA 26 kg , ubrania na 134-140 cm , roz. buta 36 37.gif
KUBA 29 kg , ubrania na 128-134 cm , roz.buta 33

Maja jest szczupła , wysoka , sama skóra i kości. Ciągle skacze , biega , tańczy, robi fikołki , gimnastyke i śmiga na rolkach albo na rowerze.
Kuba jest zbity , ciężki taki ulany i baaardzo nie lubi się ruszać. Na rowerze jezdzi "za kare", powoli biega . Woli grać w szachy albo leżeć przed telewizorem.

LENI Robert zbliżony do Majki. Wysoki. Po rodzicach?

--------------------
xxyy
sob, 25 kwi 2015 - 15:37
CYTAT(netty5 @ Fri, 24 Apr 2015 - 17:00) *
LENI Robert zbliżony do Majki. Wysoki. Po rodzicach?



Sporo wysokich osob po obu stronach, a dwoch ma facetow powyzej 190 cm.

Robi ma kilka kurtek na 156 i wcale nie sa jakies za duze. Troszke rekawy podwiniete, bo te o mniejszym rozmiarze, to z kolei jakies krotkie. Natomiast spodnie sa dobre te na 140 i nie rozumiem tej numeracji, bo R jest proporcjonalnie zbudowany, choc chudziutki.

Ten post edytował Leni sob, 25 kwi 2015 - 15:39
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post sob, 25 kwi 2015 - 15:37
Post #540

CYTAT(netty5 @ Fri, 24 Apr 2015 - 17:00) *
LENI Robert zbliżony do Majki. Wysoki. Po rodzicach?



Sporo wysokich osob po obu stronach, a dwoch ma facetow powyzej 190 cm.

Robi ma kilka kurtek na 156 i wcale nie sa jakies za duze. Troszke rekawy podwiniete, bo te o mniejszym rozmiarze, to z kolei jakies krotkie. Natomiast spodnie sa dobre te na 140 i nie rozumiem tej numeracji, bo R jest proporcjonalnie zbudowany, choc chudziutki.
> ...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...
Start new topic
Reply to this topic
28 Stron V  « poprzednia 25 26 27 28 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 01:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama