Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

STYCZEN 2007

> 
monte
pon, 22 sty 2007 - 00:17
CYTAT(meggie)
2paki-prosze nie blokowac kolejki


No wiesz... naprawdę powinnaś wykazac się większą wyrozumiałością, w końcu robimy co możemy icon_lol.gif Twój elegancki Synek też się jakoś szczególnie nie przepychał icon_wink.gif ale dzięki temu możemy przywitać Was też na styczniówkach, choć domyślam się, że sercem na pewno zostaliście jeszcze w grudniu icon_smile.gif

CYTAT(BasiaB)
Monte niestety nie mogłam zaczekać siła wyższa  :lol:


Taaaa, nie mogłaś, akurat... icon_wink.gif Hi, hi, hi! Bardzo się cieszę, że już masz poród za sobą i Sebcia w domu icon_biggrin.gif

Coś chyba sprawdza się reguła, że dziewczynki są mniej skore do porodów o czasie. icon_rolleyes.gif . My przeterminowane zostałyśmy chyba z samymi córeczkami, prawda? Każdy dzień zaoszczędzą, żeby być trochę młodsze, nawet kosztem mamusi icon_twisted.gif icon_wink.gif

Lumi, dobre wieści szybko się rozchodzą - Wy już w komplecie w domu, prawda? Dawaj znać co i jak icon_smile.gif Wszystkiego dobrego!!!
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post pon, 22 sty 2007 - 00:17
Post #41

CYTAT(meggie)
2paki-prosze nie blokowac kolejki


No wiesz... naprawdę powinnaś wykazac się większą wyrozumiałością, w końcu robimy co możemy icon_lol.gif Twój elegancki Synek też się jakoś szczególnie nie przepychał icon_wink.gif ale dzięki temu możemy przywitać Was też na styczniówkach, choć domyślam się, że sercem na pewno zostaliście jeszcze w grudniu icon_smile.gif

CYTAT(BasiaB)
Monte niestety nie mogłam zaczekać siła wyższa  :lol:


Taaaa, nie mogłaś, akurat... icon_wink.gif Hi, hi, hi! Bardzo się cieszę, że już masz poród za sobą i Sebcia w domu icon_biggrin.gif

Coś chyba sprawdza się reguła, że dziewczynki są mniej skore do porodów o czasie. icon_rolleyes.gif . My przeterminowane zostałyśmy chyba z samymi córeczkami, prawda? Każdy dzień zaoszczędzą, żeby być trochę młodsze, nawet kosztem mamusi icon_twisted.gif icon_wink.gif

Lumi, dobre wieści szybko się rozchodzą - Wy już w komplecie w domu, prawda? Dawaj znać co i jak icon_smile.gif Wszystkiego dobrego!!!

--------------------
Sonia
Nadia

Z życia sióstr
monte
pon, 22 sty 2007 - 00:33
Saga, hop, hop! Jak tam Tynek bo strasznie dawno jakoś się nie odzywałaś? Mam nadzieję, że wszystko OK i sobie choróbsko poszło. Daj znać koniecznie!
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post pon, 22 sty 2007 - 00:33
Post #42

Saga, hop, hop! Jak tam Tynek bo strasznie dawno jakoś się nie odzywałaś? Mam nadzieję, że wszystko OK i sobie choróbsko poszło. Daj znać koniecznie!

--------------------
Sonia
Nadia

Z życia sióstr
Olguchna
pon, 22 sty 2007 - 07:45
monte - niestety nie same babeczki zostały. U mnie synuś chce się przeterminować.

A tak w ogóle to widzę że coś "stanął" ten wątek. Pewnie mamuśki dochodza do ładu po wyczerpujących zmianach w życiu. Życzę dużo spokojnych nocek i wypocywajcie jak najwięcej. Może niedługo do was dołączę.
Olguchna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 628
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 08:48
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 5,044




post pon, 22 sty 2007 - 07:45
Post #43

monte - niestety nie same babeczki zostały. U mnie synuś chce się przeterminować.

A tak w ogóle to widzę że coś "stanął" ten wątek. Pewnie mamuśki dochodza do ładu po wyczerpujących zmianach w życiu. Życzę dużo spokojnych nocek i wypocywajcie jak najwięcej. Może niedługo do was dołączę.

--------------------



*************Anio?ek: 27.07.2005************
kaskago
pon, 22 sty 2007 - 11:29
no i moj synus ciagle czeka...

ciekawe czy wyjdzie w styczniu
kaskago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 650
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 14:09
Skąd: Promno/Poznań
Nr użytkownika: 6,541

GG:


post pon, 22 sty 2007 - 11:29
Post #44

no i moj synus ciagle czeka...

ciekawe czy wyjdzie w styczniu

--------------------
Borys 29.01.2007


Nadia 08.07.2008
saga
pon, 22 sty 2007 - 18:08
Cześć Babeczki!

Monte, siedziałam cicho, bo wichura zerwała nam linię tel., i byliśmy odcięci od netu. Kiedy dzis właziłam na stronę maluchów byłam strasznie ciekawa, czy juz się rozdwoiłas... Trzymam kciuki za Was obie! oby poród był Wam lekki!

Lumi, nieco spóźnione ale szczere GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

Tynio cały czas jeszcze z katarem. Dziś będziemy mieć chyba tysięczną kontrolę, ale teraz już dmuchamy na zimne.

Olguchna, oczywiście że dołączysz - nie masz innego wyjścia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jesli chodzi o wypoczynek, to u mnie raczej słabo - nienawidzę kolki oraz katarku. Wrrrrrrrrrrrrrr. Powoli przestawiam się na spanie w trzech turach po 1,5 godziny. Okazuje się, że wystarczy icon_wink.gif .

Basia, Sebastiano przesłodki. Rozumiem, że urodziny 13 są oznaką życia szczęśliwego i pozbawionego przesądów!
saga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 537
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 09:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,247




post pon, 22 sty 2007 - 18:08
Post #45

Cześć Babeczki!

Monte, siedziałam cicho, bo wichura zerwała nam linię tel., i byliśmy odcięci od netu. Kiedy dzis właziłam na stronę maluchów byłam strasznie ciekawa, czy juz się rozdwoiłas... Trzymam kciuki za Was obie! oby poród był Wam lekki!

Lumi, nieco spóźnione ale szczere GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

Tynio cały czas jeszcze z katarem. Dziś będziemy mieć chyba tysięczną kontrolę, ale teraz już dmuchamy na zimne.

Olguchna, oczywiście że dołączysz - nie masz innego wyjścia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jesli chodzi o wypoczynek, to u mnie raczej słabo - nienawidzę kolki oraz katarku. Wrrrrrrrrrrrrrr. Powoli przestawiam się na spanie w trzech turach po 1,5 godziny. Okazuje się, że wystarczy icon_wink.gif .

Basia, Sebastiano przesłodki. Rozumiem, że urodziny 13 są oznaką życia szczęśliwego i pozbawionego przesądów!

--------------------






Olguchna
pon, 22 sty 2007 - 18:28
no wiesz saguś - jeszcze mogę wylądować u lutówek icon_rolleyes.gif
Olguchna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 628
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 08:48
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 5,044




post pon, 22 sty 2007 - 18:28
Post #46

no wiesz saguś - jeszcze mogę wylądować u lutówek icon_rolleyes.gif

--------------------



*************Anio?ek: 27.07.2005************
monte
wto, 23 sty 2007 - 01:04
Saga, fajnie, że już się "znalazłaś" icon_wink.gif . Proszę o przekazanie niniejszej wiadomości swojemu Synkowi - Tyniu, wszystkiego dobrego z okazji skończenia pierwszego miesiąca! icon_biggrin.gif

Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcą być styczniowymi proszone są do wyjścia! Bez wygłupów! Zostało raptem 9 dni... icon_confused.gif Biegusiem!!!
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post wto, 23 sty 2007 - 01:04
Post #47

Saga, fajnie, że już się "znalazłaś" icon_wink.gif . Proszę o przekazanie niniejszej wiadomości swojemu Synkowi - Tyniu, wszystkiego dobrego z okazji skończenia pierwszego miesiąca! icon_biggrin.gif

Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcą być styczniowymi proszone są do wyjścia! Bez wygłupów! Zostało raptem 9 dni... icon_confused.gif Biegusiem!!!

--------------------
Sonia
Nadia

Z życia sióstr
meggie
wto, 23 sty 2007 - 19:45
CYTAT
Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcą być styczniowymi proszone są do wyjścia! Bez wygłupów! Zostało raptem 9 dni...  Biegusiem!!!


hehe tak samo mowilam do mojego uparciucha icon_smile.gif

moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif

buziole
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post wto, 23 sty 2007 - 19:45
Post #48

CYTAT
Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcą być styczniowymi proszone są do wyjścia! Bez wygłupów! Zostało raptem 9 dni...  Biegusiem!!!


hehe tak samo mowilam do mojego uparciucha icon_smile.gif

moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif

buziole
AniaEL
wto, 23 sty 2007 - 19:50
CYTAT(meggie)
moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif


Bardzo chetnie przygarniemy icon_biggrin.gif
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post wto, 23 sty 2007 - 19:50
Post #49

CYTAT(meggie)
moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif


Bardzo chetnie przygarniemy icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
marzka
wto, 23 sty 2007 - 22:42
Już melduje się na nowym wątku icon_smile.gif
Zdjęcie Błażeja na "styczniu 2007" Jak tylko sie lepiej zorganizujemy napiszę coś więcej
marzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: sob, 13 maj 06 - 19:35
Nr użytkownika: 5,832




post wto, 23 sty 2007 - 22:42
Post #50

Już melduje się na nowym wątku icon_smile.gif
Zdjęcie Błażeja na "styczniu 2007" Jak tylko sie lepiej zorganizujemy napiszę coś więcej

--------------------

saga
śro, 24 sty 2007 - 14:14
Dorka, Ty jesteś doswiadczona Mama i pewnie wszystko na temat kataru juz wiesz, ale na wszelki wypadek przekażę Ci wskazówki jakie dostaliśmy od pani dr: oklepywanie juz stosujesz, do tego noszenie główką w dół, na noc łóżeczko podnosić do góry, tak, żeby katar spływał do gardła, obniżenie temperatury w pokoju Wiktorka (obkurcza śluzówki).

Monte, czy Ty już w akcji??? Życzenia przekazałam - serdeczne dzięki!

Olguchna, ja z urzędu to przecież gudniowa się zrobiłam. Ale skoro nikt mnie stąd nie pogonił to trzymam się twardo 2007 r. W kwestii skurczy, to ja chyba nic Ci nie pomogę - chyba wyparłam całe to doświadczenie icon_wink.gif
saga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 537
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 09:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,247




post śro, 24 sty 2007 - 14:14
Post #51

Dorka, Ty jesteś doswiadczona Mama i pewnie wszystko na temat kataru juz wiesz, ale na wszelki wypadek przekażę Ci wskazówki jakie dostaliśmy od pani dr: oklepywanie juz stosujesz, do tego noszenie główką w dół, na noc łóżeczko podnosić do góry, tak, żeby katar spływał do gardła, obniżenie temperatury w pokoju Wiktorka (obkurcza śluzówki).

Monte, czy Ty już w akcji??? Życzenia przekazałam - serdeczne dzięki!

Olguchna, ja z urzędu to przecież gudniowa się zrobiłam. Ale skoro nikt mnie stąd nie pogonił to trzymam się twardo 2007 r. W kwestii skurczy, to ja chyba nic Ci nie pomogę - chyba wyparłam całe to doświadczenie icon_wink.gif

--------------------






anonimowy

Go??







post śro, 24 sty 2007 - 19:45
Post #52

hej dziewuszki moj maly robi jakies takie ciagliwe kupy dzis. sa zolte i z grudkami mleka ale jakies sluzowate. czy to normalne, moze jutro przejdzie.
marzka
śro, 24 sty 2007 - 19:47
ten gość to ja icon_smile.gif
marzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: sob, 13 maj 06 - 19:35
Nr użytkownika: 5,832




post śro, 24 sty 2007 - 19:47
Post #53

ten gość to ja icon_smile.gif

--------------------

marzka
śro, 24 sty 2007 - 19:48
A i dziś zdjeli mi szwy po cc. Kiedy do Was przyszła położna?
marzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: sob, 13 maj 06 - 19:35
Nr użytkownika: 5,832




post śro, 24 sty 2007 - 19:48
Post #54

A i dziś zdjeli mi szwy po cc. Kiedy do Was przyszła położna?

--------------------

meggie
czw, 25 sty 2007 - 10:40
marzka-jesli chodzi o kupy icon_wink.gif ehh temat sniadaniowy icon_razz.gif to jesli sa zolte to sa ok-martwia nas zielone i bardzo sluzowate, grudki w kupci to twoje mleko wychodzi wlasnie w takiej postaci-nic wiecej nie wiem, ale jest ok-jak by sie cos zmienilo to zauwazysz

jesli chodzi o polozna, to do mnie przyszla dzien przed skonczeniem malego tygodnia czyli po 6 dniach od porodu, pozniej jeszcze byla 3 razy a gdzies przeczytalam ze moze przyjsc do 6 razy

wizyte pediatry juz mielismy jak maly skonczyl 20 dni-pani zbadala osluchala i wypisala skierowanie na usg bioder no i witamine D

buziaki
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 25 sty 2007 - 10:40
Post #55

marzka-jesli chodzi o kupy icon_wink.gif ehh temat sniadaniowy icon_razz.gif to jesli sa zolte to sa ok-martwia nas zielone i bardzo sluzowate, grudki w kupci to twoje mleko wychodzi wlasnie w takiej postaci-nic wiecej nie wiem, ale jest ok-jak by sie cos zmienilo to zauwazysz

jesli chodzi o polozna, to do mnie przyszla dzien przed skonczeniem malego tygodnia czyli po 6 dniach od porodu, pozniej jeszcze byla 3 razy a gdzies przeczytalam ze moze przyjsc do 6 razy

wizyte pediatry juz mielismy jak maly skonczyl 20 dni-pani zbadala osluchala i wypisala skierowanie na usg bioder no i witamine D

buziaki
anonimowy

Go??







post czw, 25 sty 2007 - 12:30
Post #56

Saga bardzo dziekuje za cenne rady zapomnialam zupelnie o podniesieniu lozeczka. Wiktor czuje sie juz lepiej, chociaz jeszcze czasami slysze ze katarek zalega w nosku.
Marzka, tak jak napisala Meggie jesli kupki sa zolte nie masz sie czym martwic, wszystko jest ok. U mnie polozna byla dopiero w 3 tyg. bo szpital zapomnial zglosic urodzenia Wiktora (okres swiateczny ) byla tylko jeden raz.
do.
czw, 25 sty 2007 - 12:34
Wylogowalo mnie.
Saga jeszcze zapomnialam zapytac sie czy bral Tynek antybiotyk , Wiktor dostal ospamoks ( podobno slaby ) i krople do noska Nasivin.
do.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:05
Nr użytkownika: 6,336




post czw, 25 sty 2007 - 12:34
Post #57

Wylogowalo mnie.
Saga jeszcze zapomnialam zapytac sie czy bral Tynek antybiotyk , Wiktor dostal ospamoks ( podobno slaby ) i krople do noska Nasivin.
marzka
czw, 25 sty 2007 - 14:39
Dzięki za porady. Co do położnej to czekam i nic ale może w nastepnym tygodniu.
meggi co to znaczy ze mieliście wizytę pediatry u Was w domu czy Wy byliście? Bo sama jestem ciekawa ile mały przybrał na wadze i czy dobrze się rozwija i nie wiem czy sama mam iśc do pediatry czy na szczepieniu w 6 tygodniu?
marzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: sob, 13 maj 06 - 19:35
Nr użytkownika: 5,832




post czw, 25 sty 2007 - 14:39
Post #58

Dzięki za porady. Co do położnej to czekam i nic ale może w nastepnym tygodniu.
meggi co to znaczy ze mieliście wizytę pediatry u Was w domu czy Wy byliście? Bo sama jestem ciekawa ile mały przybrał na wadze i czy dobrze się rozwija i nie wiem czy sama mam iśc do pediatry czy na szczepieniu w 6 tygodniu?

--------------------

saga
czw, 25 sty 2007 - 14:43
Monte! Gratulacje pieknej Soni!!!!!!!!!!!!!!! Wracaj szybko do domku, wklejaj zdjęcia i pisz jak było.

Dorkuś, super, że Wiktor już szczęśliwie pokonał katar. U Tynia udalo sie bez antybiotyku, za to do tej pory w pozach zwisających zaczyna furkotać. Nasivin tez byl grany. Do tego mucosolvan, wapno i syrop autorski pani dr. Strasznie się umordowaliśmy razem z nim przy podawaniu tych leków strzykawkami. Dziecie błyskawicznie nauczylo sie przy okazji pluc i wycierac jezyk w kolderke.

Marzka, u nas połozna była chyba ze trzy tygodnie po porodzie.
saga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 537
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 09:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,247




post czw, 25 sty 2007 - 14:43
Post #59

Monte! Gratulacje pieknej Soni!!!!!!!!!!!!!!! Wracaj szybko do domku, wklejaj zdjęcia i pisz jak było.

Dorkuś, super, że Wiktor już szczęśliwie pokonał katar. U Tynia udalo sie bez antybiotyku, za to do tej pory w pozach zwisających zaczyna furkotać. Nasivin tez byl grany. Do tego mucosolvan, wapno i syrop autorski pani dr. Strasznie się umordowaliśmy razem z nim przy podawaniu tych leków strzykawkami. Dziecie błyskawicznie nauczylo sie przy okazji pluc i wycierac jezyk w kolderke.

Marzka, u nas połozna była chyba ze trzy tygodnie po porodzie.

--------------------






meggie
czw, 25 sty 2007 - 16:14
marzka-przyszla pediatra i polozna razem do domu tego samego dnia, polozna trzymala pdiatrze karty-bo niby jeszcze dzieciakow sporo mialy do odwiedzenia

byla w domu u nas-nie dzwonilam, nie zapraszalam sama przyszla podobno raz musi!

a jesli chodzi o wage, to tez chcielismy zwazyc malego, ale nie bede specjalnie jechac z nim do przychodni i zarazki łapac, po skonczonym miesiacu mamy wizyte na kontrole bioder i mysle ze wtedy da rade go szybciutko zwazyc, a jesli nie to na szczepieniach juz na pewno

pozdrawiam
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 25 sty 2007 - 16:14
Post #60

marzka-przyszla pediatra i polozna razem do domu tego samego dnia, polozna trzymala pdiatrze karty-bo niby jeszcze dzieciakow sporo mialy do odwiedzenia

byla w domu u nas-nie dzwonilam, nie zapraszalam sama przyszla podobno raz musi!

a jesli chodzi o wage, to tez chcielismy zwazyc malego, ale nie bede specjalnie jechac z nim do przychodni i zarazki łapac, po skonczonym miesiacu mamy wizyte na kontrole bioder i mysle ze wtedy da rade go szybciutko zwazyc, a jesli nie to na szczepieniach juz na pewno

pozdrawiam
> STYCZEN 2007
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 21:07
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama