Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Niechorze

> 
Ev
pon, 20 cze 2005 - 09:45
Zmieniłam plany icon_biggrin.gif . Jedziemy na Mazury icon_biggrin.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post pon, 20 cze 2005 - 09:45
Post #21

Zmieniłam plany icon_biggrin.gif . Jedziemy na Mazury icon_biggrin.gif
fajniutka mama
pon, 20 cze 2005 - 11:17
Ev dlaczego? Coś nie tak z tym Niechorzem? Juz sama nie wiem czy tez nie zmienic planów?

Edyta.
fajniutka mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 228
Dołączył: nie, 29 maj 05 - 00:24
Nr użytkownika: 3,199




post pon, 20 cze 2005 - 11:17
Post #22

Ev dlaczego? Coś nie tak z tym Niechorzem? Juz sama nie wiem czy tez nie zmienic planów?

Edyta.
Ev
pon, 20 cze 2005 - 11:25
Z Niechorzem pewnie wszystko w porządku, tylko z moim małżonem coś nie tak wink.gif On taki niezdecydowany icon_biggrin.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post pon, 20 cze 2005 - 11:25
Post #23

Z Niechorzem pewnie wszystko w porządku, tylko z moim małżonem coś nie tak wink.gif On taki niezdecydowany icon_biggrin.gif
fajniutka mama
pon, 20 cze 2005 - 12:21
Uffffffffffffffff icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Na Mazurach tez pewnie fajnie choc ja nie lubiÄ™ stojacej wody icon_cool.gif no i nad morzem masz jod!

Edyta.
fajniutka mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 228
Dołączył: nie, 29 maj 05 - 00:24
Nr użytkownika: 3,199




post pon, 20 cze 2005 - 12:21
Post #24

Uffffffffffffffff icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Na Mazurach tez pewnie fajnie choc ja nie lubiÄ™ stojacej wody icon_cool.gif no i nad morzem masz jod!

Edyta.
Dorka
piÄ…, 01 lip 2005 - 12:41
A mi plaża w Niechorzu się nie podobała, taka raczej z tych bardziej zagospodarowanych i ucywilizowanych, bardzo blisko do centrum, nie za szeroka, poprzedzielana tymi ostrogami z pni drzew. To betonowe molo jakoś tak odstraszająco wygląda. Może dalej od centrum bardziej przyjaźnie to wygląda. Ale my byliśmy tam tylko na jednodniowej wycieczce. Jechaliśmy wąskotorówką z Trzesacza do Niechorza (dzieci do lat 4 bezpłatnie, potem bilety po 7zł). Ciuchcia retro była jeszcze w konserwacji, ale pewnie w sezonie już będzie.

Dzieciaki miały tylko dużo rodości jak kutry rybackie przywiozły flądry z połowu i wypakowywali "towar" na brzeg. Ciekawie te fląderki wygladją icon_lol.gif .
Smażoną rybkę zjedlismy w smażalni "U cywila" (też bardzo blisko plaży). Polecam, duży wybór ryb, dobrze usmazone, choć ceny chyba wyższe niż gdzie indziej.

Warto podjechać do Latarni morskiej (chyba można też dojść sapcerem). Naprawdę ładny widok na morze i okolicę. Dla dzieci atrakcja. Na wieżę ubierzcie sie cieplej, bo tam na ogół bardzo wieje i dlatego zimno jest.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post piÄ…, 01 lip 2005 - 12:41
Post #25

A mi plaża w Niechorzu się nie podobała, taka raczej z tych bardziej zagospodarowanych i ucywilizowanych, bardzo blisko do centrum, nie za szeroka, poprzedzielana tymi ostrogami z pni drzew. To betonowe molo jakoś tak odstraszająco wygląda. Może dalej od centrum bardziej przyjaźnie to wygląda. Ale my byliśmy tam tylko na jednodniowej wycieczce. Jechaliśmy wąskotorówką z Trzesacza do Niechorza (dzieci do lat 4 bezpłatnie, potem bilety po 7zł). Ciuchcia retro była jeszcze w konserwacji, ale pewnie w sezonie już będzie.

Dzieciaki miały tylko dużo rodości jak kutry rybackie przywiozły flądry z połowu i wypakowywali "towar" na brzeg. Ciekawie te fląderki wygladją icon_lol.gif .
Smażoną rybkę zjedlismy w smażalni "U cywila" (też bardzo blisko plaży). Polecam, duży wybór ryb, dobrze usmazone, choć ceny chyba wyższe niż gdzie indziej.

Warto podjechać do Latarni morskiej (chyba można też dojść sapcerem). Naprawdę ładny widok na morze i okolicę. Dla dzieci atrakcja. Na wieżę ubierzcie sie cieplej, bo tam na ogół bardzo wieje i dlatego zimno jest.
fajniutka mama
pon, 11 lip 2005 - 12:19
Jestem wróciłam .
Zadowolona bardzo jestem z pobytu.
Nie udało mi sie spotkać z Emi bardzo tego żałuję.
Na rybke chodzilismy do smażalni Na fALI mają pyszna solę.
Plaża ok,szeroka piszczysta,do parku dwa kroki.
Polecam ul,Parkową.Ev jesli nie byłaś "Pod Lwem" to żałuj mieszkałybysmy obok ja na Parkowej 14
No i te gofry z bita śmietana i jagodami!
Za rok planuję spedzić tam ponownie wakacje.

Bardzo dziękuję Emi za info przed wyjazdem.

Polecam Niechorze!

Edyta.
fajniutka mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 228
Dołączył: nie, 29 maj 05 - 00:24
Nr użytkownika: 3,199




post pon, 11 lip 2005 - 12:19
Post #26

Jestem wróciłam .
Zadowolona bardzo jestem z pobytu.
Nie udało mi sie spotkać z Emi bardzo tego żałuję.
Na rybke chodzilismy do smażalni Na fALI mają pyszna solę.
Plaża ok,szeroka piszczysta,do parku dwa kroki.
Polecam ul,Parkową.Ev jesli nie byłaś "Pod Lwem" to żałuj mieszkałybysmy obok ja na Parkowej 14
No i te gofry z bita śmietana i jagodami!
Za rok planuję spedzić tam ponownie wakacje.

Bardzo dziękuję Emi za info przed wyjazdem.

Polecam Niechorze!

Edyta.
semi
wto, 12 lip 2005 - 12:42
Ojej, jak ja się cieszę, że jesteś zadowolona:) . Tak się właśnie zastanawiałam, jak Ci się udał pobyt icon_smile.gif . Pozdrawiam słonecznie- u nas pogoda bajecznie piękna, pewni musiało być żal wyjeżdżać.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 12 lip 2005 - 12:42
Post #27

Ojej, jak ja się cieszę, że jesteś zadowolona:) . Tak się właśnie zastanawiałam, jak Ci się udał pobyt icon_smile.gif . Pozdrawiam słonecznie- u nas pogoda bajecznie piękna, pewni musiało być żal wyjeżdżać.
fajniutka mama
wto, 12 lip 2005 - 19:05
Emi cieszę sie ,ze się odezwałaś.
Tak żal było wyjeżdzać bardzo żal.
Szkoda ,ze nie dane było nam sie spotkać ale nadrobimy to. Chociaz nie jestem pewna czy Ciebie nie widziałam -pewnego dnia przechodząc była na stoisku bardzo ładna dziewczyna szczupły chłopak i 2 dzieci dziewczynka i chyba młodszy chłopczyk.Mozliwe ,ze to wasze stoisko bardzo wtedy spieszylismy się a nastepnego dnia był juz ktos inny dlatego nie zatrzymywałam się.
Teraz wiem jak daleko miała s do ul,Parkowej ,żeby mi sprawdzic ten dom jeszcze raz bardzooooooooooo dziękuję.
W przyszły roku zamierzam spędzic tam wakacje więc spotkamy się.

GorÄ…co polecam Niechorze!

Edyta.
fajniutka mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 228
Dołączył: nie, 29 maj 05 - 00:24
Nr użytkownika: 3,199




post wto, 12 lip 2005 - 19:05
Post #28

Emi cieszę sie ,ze się odezwałaś.
Tak żal było wyjeżdzać bardzo żal.
Szkoda ,ze nie dane było nam sie spotkać ale nadrobimy to. Chociaz nie jestem pewna czy Ciebie nie widziałam -pewnego dnia przechodząc była na stoisku bardzo ładna dziewczyna szczupły chłopak i 2 dzieci dziewczynka i chyba młodszy chłopczyk.Mozliwe ,ze to wasze stoisko bardzo wtedy spieszylismy się a nastepnego dnia był juz ktos inny dlatego nie zatrzymywałam się.
Teraz wiem jak daleko miała s do ul,Parkowej ,żeby mi sprawdzic ten dom jeszcze raz bardzooooooooooo dziękuję.
W przyszły roku zamierzam spędzic tam wakacje więc spotkamy się.

GorÄ…co polecam Niechorze!

Edyta.
Justina
wto, 12 cze 2007 - 16:05
Ja wybieram sie za parę dni właśnie do Niechorza. Rodzice bardzo zachwalali, więc jedziemy przekonac się na własne oczy, jaka to wspaniała miejscowość. Po przyjeździe zdam relacje icon_smile.gif
Justina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,719
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 10:33
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk :)
Nr użytkownika: 8,871

GG:


post wto, 12 cze 2007 - 16:05
Post #29

Ja wybieram sie za parę dni właśnie do Niechorza. Rodzice bardzo zachwalali, więc jedziemy przekonac się na własne oczy, jaka to wspaniała miejscowość. Po przyjeździe zdam relacje icon_smile.gif

--------------------
Mama dwóch cudaków:
Julia 2007
Jakub 2009
malflu
wto, 12 cze 2007 - 22:23
A ja mam pytanie czy ktoś będzie w Niechorzu od 14 sierpnia???? 41.gif
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post wto, 12 cze 2007 - 22:23
Post #30

A ja mam pytanie czy ktoś będzie w Niechorzu od 14 sierpnia???? 41.gif

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
semi
śro, 13 cze 2007 - 19:40
Ja tylko jeszcze raz powtórzę <bo już to pewnie pisałam> że wg mnie Niechorze to bardzo sympatyczna miejscowość i świetnie się nadaje na wypoczynek. Baardzo lubię Niechorską plażę - szeroką, czystą. Polecam stronę gminy Rewal www.rewal.pl - tam w aktualnościach i na forum sporo cudnych zdjęć z tych okolic - w fotorelacji pogodowej. Dodam jeszcze, że w Niechorzu mieszka przesympatyczne i bardzo przeze mnie lubiane stworzenie - foka o wdzięcznym imieniu Depka. Udanych wakacji życze wszystkim odwiedzającym Wybrzeże Rewalskie. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tych okolic piszcie, postaram się odpowiedzieć.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post śro, 13 cze 2007 - 19:40
Post #31

Ja tylko jeszcze raz powtórzę <bo już to pewnie pisałam> że wg mnie Niechorze to bardzo sympatyczna miejscowość i świetnie się nadaje na wypoczynek. Baardzo lubię Niechorską plażę - szeroką, czystą. Polecam stronę gminy Rewal www.rewal.pl - tam w aktualnościach i na forum sporo cudnych zdjęć z tych okolic - w fotorelacji pogodowej. Dodam jeszcze, że w Niechorzu mieszka przesympatyczne i bardzo przeze mnie lubiane stworzenie - foka o wdzięcznym imieniu Depka. Udanych wakacji życze wszystkim odwiedzającym Wybrzeże Rewalskie. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tych okolic piszcie, postaram się odpowiedzieć.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Justina
sob, 30 cze 2007 - 20:41
Witam. Ja już wróciłam z urlopu w Niechorzu. Śliczna miejscowość. Najbardziej mi się podobała na całym Wybrzeżu Rewalskim. Ani za mała, ani za duża. Pogoda mi dopisała. Było w sam raz i na opalanie i na zwiedzanie. Jechałam ciuchcią wąskotorową, bo mąż nigdy czymś takim nie podróżował. Widziałam Depkę, cudna foczka i jak lubi popisywać się przed ludźmi. Widok z latarnii niesamowity. Szkoda, że nie udało nam podejść bliżej jeziora, ale powiedziano nam, że tam Rezerwat Ptaków i nie ma żadnego dojścia. Mieszkaliśmy w pensjonacie "Justynka". Może być. Za nieduże pieniądze blisko morza. Rybki jedlismy w roznych miejscach. Najlepsze lody są koło serca z kwiatów, a sałatka owocowa na przeciwko apteki, chyba restauracja Porto. Za to nie smakowała mi lazania w Mona Lisa. Kwestia gustu.
Morze za to w każdej miejscowości było cudne. Czy świeciło słońce, czy padał deszcz. Jak ja chciałabym tam wrócić, bo to moje miejsce na ziemi. Niestety szara rzeczywistość na to niepozwala. Gorąco polecam Niechorze icon_smile.gif
Justina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,719
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 10:33
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk :)
Nr użytkownika: 8,871

GG:


post sob, 30 cze 2007 - 20:41
Post #32

Witam. Ja już wróciłam z urlopu w Niechorzu. Śliczna miejscowość. Najbardziej mi się podobała na całym Wybrzeżu Rewalskim. Ani za mała, ani za duża. Pogoda mi dopisała. Było w sam raz i na opalanie i na zwiedzanie. Jechałam ciuchcią wąskotorową, bo mąż nigdy czymś takim nie podróżował. Widziałam Depkę, cudna foczka i jak lubi popisywać się przed ludźmi. Widok z latarnii niesamowity. Szkoda, że nie udało nam podejść bliżej jeziora, ale powiedziano nam, że tam Rezerwat Ptaków i nie ma żadnego dojścia. Mieszkaliśmy w pensjonacie "Justynka". Może być. Za nieduże pieniądze blisko morza. Rybki jedlismy w roznych miejscach. Najlepsze lody są koło serca z kwiatów, a sałatka owocowa na przeciwko apteki, chyba restauracja Porto. Za to nie smakowała mi lazania w Mona Lisa. Kwestia gustu.
Morze za to w każdej miejscowości było cudne. Czy świeciło słońce, czy padał deszcz. Jak ja chciałabym tam wrócić, bo to moje miejsce na ziemi. Niestety szara rzeczywistość na to niepozwala. Gorąco polecam Niechorze icon_smile.gif

--------------------
Mama dwóch cudaków:
Julia 2007
Jakub 2009
agnieszka18_1985
śro, 25 lip 2007 - 12:18
Witam:) wybieram sie niedlugo do Niechorza i chcialabym dowiedziec sie czy sa tu jakis dyskoteki, takie rstauracje cieawe, albo jakies puby??
agnieszka18_1985


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 25 lip 07 - 12:13
Nr użytkownika: 15,542




post śro, 25 lip 2007 - 12:18
Post #33

Witam:) wybieram sie niedlugo do Niechorza i chcialabym dowiedziec sie czy sa tu jakis dyskoteki, takie rstauracje cieawe, albo jakies puby??
semi
piÄ…, 27 lip 2007 - 18:46
są dyskoteki i restauracje, typowego pubu brak, ale jest mnóstwo różnych lokali.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post piÄ…, 27 lip 2007 - 18:46
Post #34

są dyskoteki i restauracje, typowego pubu brak, ale jest mnóstwo różnych lokali.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Dorcia25
śro, 19 sty 2011 - 17:49
Byłam w te wakacje z córką właśnie w Niechorzu icon_smile.gif podobało mi się - mieszkałyśmy w Jantarze . Fajnie tylko , że dla mnie to daleka podróż icon_sad.gif
Dorcia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 108
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 19:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 633

GG:


post śro, 19 sty 2011 - 17:49
Post #35

Byłam w te wakacje z córką właśnie w Niechorzu icon_smile.gif podobało mi się - mieszkałyśmy w Jantarze . Fajnie tylko , że dla mnie to daleka podróż icon_sad.gif

--------------------
Dorota mama Sary
user posted image
jacek placek
nie, 23 sty 2011 - 18:52
Tez byłam w Niechorzu i pewnie jeszcze nie raz tam pojadę ,ffffajne miejsce icon_smile.gif
jacek placek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 284
Dołączył: pią, 05 lis 10 - 22:57
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 34,815




post nie, 23 sty 2011 - 18:52
Post #36

Tez byłam w Niechorzu i pewnie jeszcze nie raz tam pojadę ,ffffajne miejsce icon_smile.gif
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 18 mar 2011 - 22:25
Post #37

A my będziemy w lipcu przez tydzień. Nie wiem co nas naszło na polskie morze, ale strasznie się ciesze, bo od lat nie byłam. Mam pytanie czy da się tam gdzieś sensownie na windsurfingu popływać, czy raczej nie? Jeśli tak to czy na miejscu jest wypożyczalnia, czy brać swój sprzęt?
semi
piÄ…, 18 mar 2011 - 23:37
brać swój sprzęt;). Ja nie pływam, ale kolega brata pływa, twierdzi, ze jest ok. Jesli wymienisz, jakie warunki muszą być spełnione żeby się sensownie dało popływac, to napiszę, czy sąicon_smile.gif.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post piÄ…, 18 mar 2011 - 23:37
Post #38

brać swój sprzęt;). Ja nie pływam, ale kolega brata pływa, twierdzi, ze jest ok. Jesli wymienisz, jakie warunki muszą być spełnione żeby się sensownie dało popływac, to napiszę, czy sąicon_smile.gif.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

użytkownik usunięty

Go??







post wto, 29 mar 2011 - 15:02
Post #39

Warunki to wiatr i brak falochronów oraz mała fala - ciężko chyba stwierdzić czy zaistnieją icon_smile.gif Tak czy siak jakoś cieszę się strasznie, że w końcu znów będę nad naszym morzem. No i podstawowe pytanie- gdzie mają dobrą smażoną fląderkę bo już za mną chodzi, od lat nie jadłam mniam.
semi
wto, 29 mar 2011 - 17:18
flÄ…dra-u Cywila.

falochrony są. trzeba trochę za latarnię pójśc żeby nie było;) - czyli samochodem do latarni, tam po kretych waskich schodach na dół, co samo w sobie jest ekscytującym przeżyciem:) i już się rozciągnie przed Wami plaża bez falochronów, bo to koniec miejscowości, potem kilka kilometrów nic nie ma, aż do Rewala,

W linku w mojej sygnaturze aktualne zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego-z Niechorza akurat najświeższa, z plaży własnie, falochrony prezentują się w całej okazałości;)

Wiatr jest niezawodny-zaledwie kilka dni w roku tu nie wieje:). Z falami róznie-w zależności od siły tego wiatru:)

A mogę spytać, gdzie będziecie? TZn. w jakim osrodku?

Ogólnie polecam Niechorze, to jedna z ładniejszych wg mnie miejscowości naszego wybrzeża (rewalskiego).
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 29 mar 2011 - 17:18
Post #40

flÄ…dra-u Cywila.

falochrony są. trzeba trochę za latarnię pójśc żeby nie było;) - czyli samochodem do latarni, tam po kretych waskich schodach na dół, co samo w sobie jest ekscytującym przeżyciem:) i już się rozciągnie przed Wami plaża bez falochronów, bo to koniec miejscowości, potem kilka kilometrów nic nie ma, aż do Rewala,

W linku w mojej sygnaturze aktualne zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego-z Niechorza akurat najświeższa, z plaży własnie, falochrony prezentują się w całej okazałości;)

Wiatr jest niezawodny-zaledwie kilka dni w roku tu nie wieje:). Z falami róznie-w zależności od siły tego wiatru:)

A mogę spytać, gdzie będziecie? TZn. w jakim osrodku?

Ogólnie polecam Niechorze, to jedna z ładniejszych wg mnie miejscowości naszego wybrzeża (rewalskiego).

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> Niechorze
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 17:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama