Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

GRUDNIOWE BRZDÄ„CE po raz IV

> 
agrafkaa
czw, 27 sty 2011 - 12:53
Kamila 23.gif oooooo to TY chłopcy się zmienili a ty wyglądasz jak ich siostra REWELACYJNIE ja się nie dziwię że faceci cię podrywają
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 12:53
Post #21

Kamila 23.gif oooooo to TY chłopcy się zmienili a ty wyglądasz jak ich siostra REWELACYJNIE ja się nie dziwię że faceci cię podrywają

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
gema
czw, 27 sty 2011 - 15:41
obiacałam uchwycić jak Mikrob mi przynosi Tuli do spania icon_biggrin.gif

gema


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 21 kwi 10 - 13:41
Skąd: Sokółka
Nr użytkownika: 32,642




post czw, 27 sty 2011 - 15:41
Post #22

obiacałam uchwycić jak Mikrob mi przynosi Tuli do spania icon_biggrin.gif



--------------------
mama Micha?a, ?ona delfina, pracownik [usuni?te przez administratora]
WiolkaTG
czw, 27 sty 2011 - 16:50
Witajcie dziewczyny icon_smile.gif
U nas powoli wracamy do formy i wszyscy zdrowiejÄ… icon_smile.gif
Chciałam wam pokazc fotke Matiego ale chyba nie umiem jej zmniejszyc icon_sad.gif No i nadodatek mam z początku grudnia nie mam aktualnej icon_sad.gif
https://img833.imageshack.us/img833/8453/1007657.jpg
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 16:50
Post #23

Witajcie dziewczyny icon_smile.gif
U nas powoli wracamy do formy i wszyscy zdrowiejÄ… icon_smile.gif
Chciałam wam pokazc fotke Matiego ale chyba nie umiem jej zmniejszyc icon_sad.gif No i nadodatek mam z początku grudnia nie mam aktualnej icon_sad.gif
https://img833.imageshack.us/img833/8453/1007657.jpg

--------------------

WiolkaTG
czw, 27 sty 2011 - 16:59
A ja za tydzien mam wizyte u gina taka kontrolna ale zastanawiam się czy nie zmienic moje środki anty.
Myślalam o tym krążku Nuvaring ale sama nie wiem icon_sad.gif Mam juz dosyc tych tabletek czy któras z was używa te krążki ??
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 16:59
Post #24

A ja za tydzien mam wizyte u gina taka kontrolna ale zastanawiam się czy nie zmienic moje środki anty.
Myślalam o tym krążku Nuvaring ale sama nie wiem icon_sad.gif Mam juz dosyc tych tabletek czy któras z was używa te krążki ??

--------------------

Wiesia30
czw, 27 sty 2011 - 19:15
Wiolka ja używałam tych krążków przez 3 miesiące,i potem musiałam z nich zrezygnować,bo okazało,się że mam słabą krzepliwość krwi,,plułam krwią.I nie mogę żadnych hormonalnych środków stosować.Ale powiem Ci,że jest to super sprawa,byłam bardzo zadowolona z Nuva Ringu.

Kamila Å‚adnie Ci w nowej fryzurce icon_smile.gif
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 19:15
Post #25

Wiolka ja używałam tych krążków przez 3 miesiące,i potem musiałam z nich zrezygnować,bo okazało,się że mam słabą krzepliwość krwi,,plułam krwią.I nie mogę żadnych hormonalnych środków stosować.Ale powiem Ci,że jest to super sprawa,byłam bardzo zadowolona z Nuva Ringu.

Kamila Å‚adnie Ci w nowej fryzurce icon_smile.gif

--------------------
WiolkaTG
czw, 27 sty 2011 - 19:30
Wiesu ja sie boje że nie dam rady go zakladac i wyciagać icon_sad.gif Boje sie ze moze zostac w srodku heheh takie glupie obawy ale mnie przerazaja icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 19:30
Post #26

Wiesu ja sie boje że nie dam rady go zakladac i wyciagać icon_sad.gif Boje sie ze moze zostac w srodku heheh takie glupie obawy ale mnie przerazaja icon_smile.gif

--------------------

niuniunia23
czw, 27 sty 2011 - 19:31
Ja tez jakos nie bardzo jestem przekonana do krążków. Nie moge sie zebrać i iśc po spirale i jakos z kasą nie ciekawie 32.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 19:31
Post #27

Ja tez jakos nie bardzo jestem przekonana do krążków. Nie moge sie zebrać i iśc po spirale i jakos z kasą nie ciekawie 32.gif

--------------------
Kamila-w1

Go??







post czw, 27 sty 2011 - 19:37
Post #28

Ada, Asia, Wiesia dziękuje bardzo za miłe słowa icon_redface.gif

Ja w przyszłym tygodniu ide smarować nadżerkę tą maścią, a później zakładam wkładkę. Też sobie nie wyobrażam wkładania tych krążków.

Wiolka ale Mati fajny, świetne ma wlosy....Mój ciągle łysy...

Gema widać, że mały spiący...
Pearl
czw, 27 sty 2011 - 20:16
KAMILA super wyglądasz, śliczne zdjęcia icon_smile.gif
Gema ale śpioszka uchwyciłaś!
Ja tylko tabletki i nie zmienię na nic innego, za wygodna jestem icon_smile.gif Ale chce zmienić na tańsze jakieś...czyli pewnie mniej nowoczesne:(
Wiolka ślicznego masz synka.

A nasze spotkanie z panią architekt nie wypaliło, nie miała czasu icon_sad.gif przełożyliśmy na sobotę rano, ale boje się że też nie wypali icon_sad.gif
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post czw, 27 sty 2011 - 20:16
Post #29

KAMILA super wyglądasz, śliczne zdjęcia icon_smile.gif
Gema ale śpioszka uchwyciłaś!
Ja tylko tabletki i nie zmienię na nic innego, za wygodna jestem icon_smile.gif Ale chce zmienić na tańsze jakieś...czyli pewnie mniej nowoczesne:(
Wiolka ślicznego masz synka.

A nasze spotkanie z panią architekt nie wypaliło, nie miała czasu icon_sad.gif przełożyliśmy na sobotę rano, ale boje się że też nie wypali icon_sad.gif

--------------------
Wiesia30
czw, 27 sty 2011 - 21:00
CYTAT(WiolkaTG @ Thu, 27 Jan 2011 - 19:30) *
Wiesu ja sie boje że nie dam rady go zakladac i wyciagać icon_sad.gif Boje sie ze moze zostac w srodku heheh takie glupie obawy ale mnie przerazaja icon_smile.gif


Zakładanie i wyjmowanie jest bardzo łatwe.I nie ma szans,żeby krążek utkwił w środku icon_smile.gif
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 21:00
Post #30

CYTAT(WiolkaTG @ Thu, 27 Jan 2011 - 19:30) *
Wiesu ja sie boje że nie dam rady go zakladac i wyciagać icon_sad.gif Boje sie ze moze zostac w srodku heheh takie glupie obawy ale mnie przerazaja icon_smile.gif


Zakładanie i wyjmowanie jest bardzo łatwe.I nie ma szans,żeby krążek utkwił w środku icon_smile.gif

--------------------
mlovea
czw, 27 sty 2011 - 22:10
Krążki, spirale, tabletki... A ja nic nie stosuję - bo chcę dla Mai Gucia do pary icon_wink.gif I to najlepiej jak najszybciej...
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post czw, 27 sty 2011 - 22:10
Post #31

Krążki, spirale, tabletki... A ja nic nie stosuję - bo chcę dla Mai Gucia do pary icon_wink.gif I to najlepiej jak najszybciej...

--------------------


Pearl
czw, 27 sty 2011 - 22:21
Mlovea w takim razie życzę aby się udało icon_smile.gif
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post czw, 27 sty 2011 - 22:21
Post #32

Mlovea w takim razie życzę aby się udało icon_smile.gif


--------------------
mlovea
czw, 27 sty 2011 - 22:53
Dzięki Pearl icon_biggrin.gif
Słuchaj, kochana, potrzebuję logo dla mojego stowarzyszenia. Zwracam się do ciebie jako do artystki - może podrzuciłabyś mi jakiś pomysł? Zaoferował się co prawda jeden informatyk, ale tworzy od 2 mies. i końca nie widać.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post czw, 27 sty 2011 - 22:53
Post #33

Dzięki Pearl icon_biggrin.gif
Słuchaj, kochana, potrzebuję logo dla mojego stowarzyszenia. Zwracam się do ciebie jako do artystki - może podrzuciłabyś mi jakiś pomysł? Zaoferował się co prawda jeden informatyk, ale tworzy od 2 mies. i końca nie widać.

--------------------


agrafkaa
piÄ…, 28 sty 2011 - 09:23
gema śliczny śpioszek

Wiolka jak Mati się zmienił i jakie ma włoski białe

mlovea życzę udanych staranek czy też planowanej wpadki 04.gif

agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post piÄ…, 28 sty 2011 - 09:23
Post #34

gema śliczny śpioszek

Wiolka jak Mati się zmienił i jakie ma włoski białe

mlovea życzę udanych staranek czy też planowanej wpadki 04.gif



--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
monika:)))
piÄ…, 28 sty 2011 - 10:29
Gema mały jest śliczny icon_smile.gif widać że jest bardzo zmęczony!

Kamila-w1 ślicznie wyglądasz icon_razz.gif mamy teraz podobne fryzurki, bo ja przedwczoraj też się obcięłam 02.gif

WiolkaTG ja miałam zakładać w kwietniu wkładkę i do dzisiaj jej nie założyłam! Ogólnie to się nie zabezpieczamy 08.gif na wkładkę zdecyduję się dopiero po drugim dziecku, teraz nie opłaca mi się jej zakładać, a tabletek nie chcę, bo ja zapominalska jestem 37.gif

mlovea jak chcesz to mój mąż Ci może pomóc z tym logiem dla twojego stowarzyszenia! Jak jesteś zainteresowana to się odezwij na gg!

zmykam robić porządki! Będę zaglądać w miarę możliwości icon_smile.gif mąż cały czas siedzi w domu i jakoś mało mam czasu na forum 21.gif
monika:)))


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 826
Dołączył: śro, 16 lip 08 - 15:22
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 20,747

GG:


post piÄ…, 28 sty 2011 - 10:29
Post #35

Gema mały jest śliczny icon_smile.gif widać że jest bardzo zmęczony!

Kamila-w1 ślicznie wyglądasz icon_razz.gif mamy teraz podobne fryzurki, bo ja przedwczoraj też się obcięłam 02.gif

WiolkaTG ja miałam zakładać w kwietniu wkładkę i do dzisiaj jej nie założyłam! Ogólnie to się nie zabezpieczamy 08.gif na wkładkę zdecyduję się dopiero po drugim dziecku, teraz nie opłaca mi się jej zakładać, a tabletek nie chcę, bo ja zapominalska jestem 37.gif

mlovea jak chcesz to mój mąż Ci może pomóc z tym logiem dla twojego stowarzyszenia! Jak jesteś zainteresowana to się odezwij na gg!

zmykam robić porządki! Będę zaglądać w miarę możliwości icon_smile.gif mąż cały czas siedzi w domu i jakoś mało mam czasu na forum 21.gif

--------------------
Θωμάς (Thomas)



gema
piÄ…, 28 sty 2011 - 11:28
ś;iczny ten Mati! icon_biggrin.gif nie tylko mój synek jest taki szczupły na buzi widzę icon_smile.gif i te białe włoski icon_biggrin.gif zawsze marzyłam o synku z taką jasną czupryną i kiedy sprawdzali mi przed porodem kolor wód płodowych usłyszałam nagle "pani synek ma czarne włoski" icon_biggrin.gif JEB! myślałam, że się popłaczę XD ale pokochałam tego nietoperza icon_biggrin.gif jak swojego normalnie icon_wink.gif
gema


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 21 kwi 10 - 13:41
Skąd: Sokółka
Nr użytkownika: 32,642




post piÄ…, 28 sty 2011 - 11:28
Post #36

ś;iczny ten Mati! icon_biggrin.gif nie tylko mój synek jest taki szczupły na buzi widzę icon_smile.gif i te białe włoski icon_biggrin.gif zawsze marzyłam o synku z taką jasną czupryną i kiedy sprawdzali mi przed porodem kolor wód płodowych usłyszałam nagle "pani synek ma czarne włoski" icon_biggrin.gif JEB! myślałam, że się popłaczę XD ale pokochałam tego nietoperza icon_biggrin.gif jak swojego normalnie icon_wink.gif

--------------------
mama Micha?a, ?ona delfina, pracownik [usuni?te przez administratora]
monika:)))
piÄ…, 28 sty 2011 - 11:38
Wiola przepraszam że pominęłam twojego przystojniaka! Śliczną masz pociechę icon_smile.gif Thom tez ma taką siwą główkę icon_smile.gif cieszmy się z ich blond włosków, bo blondynów coraz mniej na świecie 04.gif jak jestem z Thomem w sklepie albo na spacerze to wszyscy się zachwycają jego blond włosami i niebieskimi oczami icon_smile.gif
monika:)))


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 826
Dołączył: śro, 16 lip 08 - 15:22
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 20,747

GG:


post piÄ…, 28 sty 2011 - 11:38
Post #37

Wiola przepraszam że pominęłam twojego przystojniaka! Śliczną masz pociechę icon_smile.gif Thom tez ma taką siwą główkę icon_smile.gif cieszmy się z ich blond włosków, bo blondynów coraz mniej na świecie 04.gif jak jestem z Thomem w sklepie albo na spacerze to wszyscy się zachwycają jego blond włosami i niebieskimi oczami icon_smile.gif

--------------------
Θωμάς (Thomas)



mlovea
piÄ…, 28 sty 2011 - 11:42
Monika, odezwę się wieczorkiem, jak Maja zaśnie. Dzięki icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post piÄ…, 28 sty 2011 - 11:42
Post #38

Monika, odezwę się wieczorkiem, jak Maja zaśnie. Dzięki icon_smile.gif

--------------------


WiolkaTG
piÄ…, 28 sty 2011 - 13:49
Dziękujemy dziewczyny za mile komentarze icon_smile.gif
Fakt jak gdzies ide z malym to wszyscy sie tez zachwycaja że wloski ma jak len icon_smile.gif Córcia ma ciemniejsze. Mati ma wloski po mnie ja jako dziecko byłam takim blondasem icon_smile.gif Oczka ma niebieskie ale zauwazyłam że zaczynaja zmieniac kolor na zielony po Tatusiu icon_smile.gif A ja tez sie nieco zmieniam icon_smile.gif Juz nie mam ciemnych wlosow teraz mam jasny rudy a w najbliższym czasie planuje powrócić znowu do blondu. Cos takiego jak ma teraz Kukulska bardzo podoba mi sie ten kolor ale to wszystko z czasem icon_smile.gif
A ja to bym i chciala 3 dzidzi ale krucho z warunkami no i kasa niestety dzieci kosztuja więc narazie wystarczy mi 2 icon_smile.gif Zawsze mam jeszcze moich 25 przedszkolaków heheh icon_smile.gif Zastanawiam sie coraz powazniej nad tym krążkiem zapytam gina co on uwaza na ten teamt icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post piÄ…, 28 sty 2011 - 13:49
Post #39

Dziękujemy dziewczyny za mile komentarze icon_smile.gif
Fakt jak gdzies ide z malym to wszyscy sie tez zachwycaja że wloski ma jak len icon_smile.gif Córcia ma ciemniejsze. Mati ma wloski po mnie ja jako dziecko byłam takim blondasem icon_smile.gif Oczka ma niebieskie ale zauwazyłam że zaczynaja zmieniac kolor na zielony po Tatusiu icon_smile.gif A ja tez sie nieco zmieniam icon_smile.gif Juz nie mam ciemnych wlosow teraz mam jasny rudy a w najbliższym czasie planuje powrócić znowu do blondu. Cos takiego jak ma teraz Kukulska bardzo podoba mi sie ten kolor ale to wszystko z czasem icon_smile.gif
A ja to bym i chciala 3 dzidzi ale krucho z warunkami no i kasa niestety dzieci kosztuja więc narazie wystarczy mi 2 icon_smile.gif Zawsze mam jeszcze moich 25 przedszkolaków heheh icon_smile.gif Zastanawiam sie coraz powazniej nad tym krążkiem zapytam gina co on uwaza na ten teamt icon_smile.gif

--------------------

agapi7

Go??







post piÄ…, 28 sty 2011 - 14:42
Post #40

Póżniej odniose sie do Waszych postów icon_smile.gif

Dziewczyny jak to jest z kontrolnym usg bioderek? Czy wykonuje sie je w 18 miesiacu zycia? Czy potrzrebne jest znowu skierowanie?
> GRUDNIOWE BRZDÄ„CE po raz IV
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 08:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama