Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Nasze siedmiolatki ;)

> 
Monika ww
czw, 03 lut 2005 - 09:27
Oto urodziny Alka:





Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 03 lut 2005 - 09:27
Post #41

Oto urodziny Alka:





sdw
czw, 03 lut 2005 - 09:43
Moja już prawie-siedmiolatka, dziewczę romantyczne i skłonne do uczuć icon_wink.gif zakochało sie kolejny raz icon_wink.gif Dla mnie to nie nowina już icon_lol.gif Przyzwyczajam sie powoli do zmieniających się zięciów, rozwodów, ślubów i miłości na śmierć i życie icon_rolleyes.gif

Ostatnio opowiedziała mi taką historię icon_wink.gif :

Wiesz mama, ta moja koleżanka, wiesz Agnieszka, ta z przedszkola, wiesz?

Now iem. I co?

I ona miała chłopka. Wiesz, takiego na podwórku. I kochali się, kochali, kochali... Dłuższy czas się kochali. Aż on poszedł do szkoły.

I co?

I ona sie dowiedziała, ze on sie całował na przerwie z inna dziewczyną!!! Rozumiez?

I co ona na to?

No!!! (pufffff..... - powietrrze uszło z hukiem z dzieciecia mego icon_wink.gif ) To musiał byc dla niej strrrraaaszyyyy szok!!!!



Normalnie wymiękłam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 03 lut 2005 - 09:43
Post #42

Moja już prawie-siedmiolatka, dziewczę romantyczne i skłonne do uczuć icon_wink.gif zakochało sie kolejny raz icon_wink.gif Dla mnie to nie nowina już icon_lol.gif Przyzwyczajam sie powoli do zmieniających się zięciów, rozwodów, ślubów i miłości na śmierć i życie icon_rolleyes.gif

Ostatnio opowiedziała mi taką historię icon_wink.gif :

Wiesz mama, ta moja koleżanka, wiesz Agnieszka, ta z przedszkola, wiesz?

Now iem. I co?

I ona miała chłopka. Wiesz, takiego na podwórku. I kochali się, kochali, kochali... Dłuższy czas się kochali. Aż on poszedł do szkoły.

I co?

I ona sie dowiedziała, ze on sie całował na przerwie z inna dziewczyną!!! Rozumiez?

I co ona na to?

No!!! (pufffff..... - powietrrze uszło z hukiem z dzieciecia mego icon_wink.gif ) To musiał byc dla niej strrrraaaszyyyy szok!!!!



Normalnie wymiękłam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Dorka
piÄ…, 04 lut 2005 - 11:18
Moniko! super urodzinki wyprawiłaś Alkowi i tylu miał gości (kolegów i koleżanek). To chyba było w jakimś lokalu? I jaki efektowny tort!

Mój synek narzeka na brak kolegów, bo chodzi do przedszkola w innym miejscu niż mieszkamy, i potem nie spotyka swoich znajomych z przedszkola, a na osiedlu jest b. mało dzieci w jego wieku (i to głównie dziewczyny, czyli na kolegów się nie nadaja wink.gif )

Jeszcze raz gratulacje dla wspaniałego siedmiolatka, dzielnego,starszego brata dwóch sióstr ( i jak on to znosi? wink.gif )
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post piÄ…, 04 lut 2005 - 11:18
Post #43

Moniko! super urodzinki wyprawiłaś Alkowi i tylu miał gości (kolegów i koleżanek). To chyba było w jakimś lokalu? I jaki efektowny tort!

Mój synek narzeka na brak kolegów, bo chodzi do przedszkola w innym miejscu niż mieszkamy, i potem nie spotyka swoich znajomych z przedszkola, a na osiedlu jest b. mało dzieci w jego wieku (i to głównie dziewczyny, czyli na kolegów się nie nadaja wink.gif )

Jeszcze raz gratulacje dla wspaniałego siedmiolatka, dzielnego,starszego brata dwóch sióstr ( i jak on to znosi? wink.gif )

--------------------
mama WKM ;)
Monika ww
piÄ…, 04 lut 2005 - 11:27
Dorka, urodziny robiliśmy w pizzerii na Biskupinie, impreza była super udana, Alek bardzo zadowolony.
A tort sama mu zrobiłam icon_biggrin.gif

pozdrawiamy
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 04 lut 2005 - 11:27
Post #44

Dorka, urodziny robiliśmy w pizzerii na Biskupinie, impreza była super udana, Alek bardzo zadowolony.
A tort sama mu zrobiłam icon_biggrin.gif

pozdrawiamy
Monika ww
piÄ…, 04 lut 2005 - 11:28
Dopiero teraz zauważyłam, że masz pasek ciąży... serdecznie Ci gratuluję icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Też będziesz mamą trójeczki icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 04 lut 2005 - 11:28
Post #45

Dopiero teraz zauważyłam, że masz pasek ciąży... serdecznie Ci gratuluję icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Też będziesz mamą trójeczki icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post piÄ…, 04 lut 2005 - 13:31
Post #46

Moniko, dziekuję. A ja ty radzisz sobie z trójeczką? Bo ja nabrałam teraz icon_wink.gif icon_lol.gif obaw, czy sobie dam radę i pukam się w czoło, co mi odbiło, że zdecydowałam się na jeszcze jedno dziecko icon_rolleyes.gif . Ale może to hormony mają na mnie taki wpływ, fakt. że nadal jestem pełna obaw, żeby z maluszkiem wszystko było dobrze.
Dorka
piÄ…, 04 lut 2005 - 13:32
Ach to ja, oczywiście zapomniałam o logowaniu icon_redface.gif ! Wojtusiowi na siódme urodziny (z małym poslizgiem) przybędzie kolejne rodzeństwo, czy ucieszy się, zobaczymy icon_wink.gif ?
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post piÄ…, 04 lut 2005 - 13:32
Post #47

Ach to ja, oczywiście zapomniałam o logowaniu icon_redface.gif ! Wojtusiowi na siódme urodziny (z małym poslizgiem) przybędzie kolejne rodzeństwo, czy ucieszy się, zobaczymy icon_wink.gif ?

--------------------
mama WKM ;)
irminka2
pon, 07 lut 2005 - 13:45
Dorka , gratulujÄ™.
Jak będzie dziewczynka to może dasz na imię Beata i będzie jak u mnie , tylko starszeństwo w odwrotnej kolejności, bo u mnie jest Beata, Krzyś i Wojtek.
Mój trochę kicha więc jesteśmy w domu.
Mi zapowiada się dłuższe zwolnienie ze względu na wysokie ciśnienie, a Wojtek chętnie zostaje z mamą w domu.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post pon, 07 lut 2005 - 13:45
Post #48

Dorka , gratulujÄ™.
Jak będzie dziewczynka to może dasz na imię Beata i będzie jak u mnie , tylko starszeństwo w odwrotnej kolejności, bo u mnie jest Beata, Krzyś i Wojtek.
Mój trochę kicha więc jesteśmy w domu.
Mi zapowiada się dłuższe zwolnienie ze względu na wysokie ciśnienie, a Wojtek chętnie zostaje z mamą w domu.

Irmina
Dorka
pon, 07 lut 2005 - 14:50
CYTAT(irminka2)
Dorka , gratulujÄ™.
Jak będzie dziewczynka....

Dziękuję icon_biggrin.gif , trzymajcie kciuki, żeby była dziewczynka, bo 4 facetów w domu na jedną kobietę to za wiele icon_wink.gif . Imię dla dziewczynki raczej juz wybrane, gorzej z propozycjami dla chłopca, bo tu już trochę inwencji wykazaliśmy. Macie propozycje??
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 07 lut 2005 - 14:50
Post #49

CYTAT(irminka2)
Dorka , gratulujÄ™.
Jak będzie dziewczynka....

Dziękuję icon_biggrin.gif , trzymajcie kciuki, żeby była dziewczynka, bo 4 facetów w domu na jedną kobietę to za wiele icon_wink.gif . Imię dla dziewczynki raczej juz wybrane, gorzej z propozycjami dla chłopca, bo tu już trochę inwencji wykazaliśmy. Macie propozycje??

--------------------
mama WKM ;)
Mika
pon, 07 lut 2005 - 15:07
Dorka -kurcze zazdroszczę Ci icon_lol.gif nasza dwójka w podobnym wieku, ja chociaż chciałabym jeszcze jedno to nie mam odwagi icon_wink.gif a samo sie nie zrobi icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 07 lut 2005 - 15:07
Post #50

Dorka -kurcze zazdroszczę Ci icon_lol.gif nasza dwójka w podobnym wieku, ja chociaż chciałabym jeszcze jedno to nie mam odwagi icon_wink.gif a samo sie nie zrobi icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
moko.
czw, 10 lut 2005 - 12:05
yh mój 7 lat skończy dopiero w grudniu icon_sad.gif
więc jest póki co 6 latkiem icon_biggrin.gif
miłości ma wiele, serc łamie wiele, kocha jedną.
W czerwcu ich drogi siÄ™ rozejdÄ… icon_sad.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 10 lut 2005 - 12:05
Post #51

yh mój 7 lat skończy dopiero w grudniu icon_sad.gif
więc jest póki co 6 latkiem icon_biggrin.gif
miłości ma wiele, serc łamie wiele, kocha jedną.
W czerwcu ich drogi siÄ™ rozejdÄ… icon_sad.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
inesss
czw, 17 lut 2005 - 11:40
W sumie śmiało mogę cytować icon_razz.gif
CYTAT(moko.)
yh mój 7 lat skończy dopiero w grudniu icon_sad.gif
wiÄ™c  jest póki co 6 latkiem icon_biggrin.gif
miłości ma wiele, serc łamie wiele, kocha jedną.
W czerwcu ich drogi siÄ™ rozejdÄ… icon_sad.gif

Dodam tylko, że u nas - Dawid z okazji pójścia do szkoły dostanie prezent - rodzeństwo icon_razz.gif
inesss


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: śro, 19 sty 05 - 16:28
SkÄ…d: Tychy
Nr użytkownika: 2,555




post czw, 17 lut 2005 - 11:40
Post #52

W sumie śmiało mogę cytować icon_razz.gif
CYTAT(moko.)
yh mój 7 lat skończy dopiero w grudniu icon_sad.gif
wiÄ™c  jest póki co 6 latkiem icon_biggrin.gif
miłości ma wiele, serc łamie wiele, kocha jedną.
W czerwcu ich drogi siÄ™ rozejdÄ… icon_sad.gif

Dodam tylko, że u nas - Dawid z okazji pójścia do szkoły dostanie prezent - rodzeństwo icon_razz.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
moko.
nie, 20 lut 2005 - 21:21
Iness super icon_smile.gif
gratuluje icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 20 lut 2005 - 21:21
Post #53

Iness super icon_smile.gif
gratuluje icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
kasiakorpik
pon, 07 mar 2005 - 10:53
Witam gorąco. Chciałam zapytać czy mogę do Was dołączyć?
Jestem mamÄ… Kamila ( 27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Piszę w sąsiednim wątku rok urodzenia 2004 icon_lol.gif ale chętnie też porozmawiam z mamusiami 7-latków zwłaszcza że czeka nasze dzieci trudny okres (sama nie wiem dla kogo trudniejszy dla rodziców czy kamila) rozpoczęcia nauki w szkole.
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post pon, 07 mar 2005 - 10:53
Post #54

Witam gorąco. Chciałam zapytać czy mogę do Was dołączyć?
Jestem mamÄ… Kamila ( 27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Piszę w sąsiednim wątku rok urodzenia 2004 icon_lol.gif ale chętnie też porozmawiam z mamusiami 7-latków zwłaszcza że czeka nasze dzieci trudny okres (sama nie wiem dla kogo trudniejszy dla rodziców czy kamila) rozpoczęcia nauki w szkole.

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
Mika
pon, 07 mar 2005 - 10:57
Kasia-Ty się nie pytaj tylko dołączaj wink.gif
Witamy kolejnego siedmiolatka icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 07 mar 2005 - 10:57
Post #55

Kasia-Ty się nie pytaj tylko dołączaj wink.gif
Witamy kolejnego siedmiolatka icon_biggrin.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
iff
czw, 17 mar 2005 - 12:09
Kasiu moj synek urodzony 27 kwietnia ale 1999 roku, mimo to dolaczam do Was bo zgodnie z dziesiejsza decyzja i psychologa i dyrektora i moja Piotrsu idzie od wrzesnia do pierwszej klasy, czy potraficie mi napisac co Wasze siedmiolatki potrafia ? co maja w zerowce przerobione itd ?
moj czyta pisze, z trudniejszymi wyrazami ma problem, pisze ze sluchu czasem zdarzy mu sie jednej litery zapomniec, liczenie to w ogole konik wiec nawet nie pisze, ale zdarza mu sie jeszcze ze napisze lustrzane odbicia literek i cyferek co prawda sporadycznie i bardzo sie denerwuje jak sam to zobaczy

pozdrawiam
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post czw, 17 mar 2005 - 12:09
Post #56

Kasiu moj synek urodzony 27 kwietnia ale 1999 roku, mimo to dolaczam do Was bo zgodnie z dziesiejsza decyzja i psychologa i dyrektora i moja Piotrsu idzie od wrzesnia do pierwszej klasy, czy potraficie mi napisac co Wasze siedmiolatki potrafia ? co maja w zerowce przerobione itd ?
moj czyta pisze, z trudniejszymi wyrazami ma problem, pisze ze sluchu czasem zdarzy mu sie jednej litery zapomniec, liczenie to w ogole konik wiec nawet nie pisze, ale zdarza mu sie jeszcze ze napisze lustrzane odbicia literek i cyferek co prawda sporadycznie i bardzo sie denerwuje jak sam to zobaczy

pozdrawiam
moko.
piÄ…, 18 mar 2005 - 12:41
Iffona mój mały potrafi liczyć do nie wiem ilu przy 100 wymięka.
Pisze literki, zna alfabet pisze ze słuchu, lustrzane odbicie jest nan znane.
Potrafi dodawać, odejmować do 20.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 18 mar 2005 - 12:41
Post #57

Iffona mój mały potrafi liczyć do nie wiem ilu przy 100 wymięka.
Pisze literki, zna alfabet pisze ze słuchu, lustrzane odbicie jest nan znane.
Potrafi dodawać, odejmować do 20.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
kasiakorpik
piÄ…, 18 mar 2005 - 16:15
moko to podobnie jak mój Kamil icon_biggrin.gif ale nie powiem zeby sie szczególnie garnął do czytania i pisania icon_eek.gif

Iffona ja bym za nic nie posłała dziecka wcześniej do szkoły, mnie rodzice uraczyli dwiema szkołami jak miałam 6 lat, oprócz zwykłej dołożyli mi jeszcze muzyczną icon_rolleyes.gif i odebrali mi dzieciństwo za co do dzisiaj mam do nich żal.
Chcę żeby moje dzieci jak najdłużej cieszyły sie beztroskim dzieciństwem uważam że w swoim czasie i tak sie jeszcze napracują wink.gif
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post piÄ…, 18 mar 2005 - 16:15
Post #58

moko to podobnie jak mój Kamil icon_biggrin.gif ale nie powiem zeby sie szczególnie garnął do czytania i pisania icon_eek.gif

Iffona ja bym za nic nie posłała dziecka wcześniej do szkoły, mnie rodzice uraczyli dwiema szkołami jak miałam 6 lat, oprócz zwykłej dołożyli mi jeszcze muzyczną icon_rolleyes.gif i odebrali mi dzieciństwo za co do dzisiaj mam do nich żal.
Chcę żeby moje dzieci jak najdłużej cieszyły sie beztroskim dzieciństwem uważam że w swoim czasie i tak sie jeszcze napracują wink.gif

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
Monika ww
piÄ…, 18 mar 2005 - 16:35
Ja mam takie same zdanie jak Kasiakorpik jeżeli chodzi o wcześniejsze posyłanie dziecka do szkoły.

Mój Alek czyta już od dawna, ale tak od pół roku czyta bardzo płynnie, teraz sam sobie czyta książki, np. obecnie czyta drugi tom Harrego Pottera, pisze dobrze, choć lustrzanki też się zdarzają, ale przy cyfrach.
Teraz jest na etapie pisania literkami pisanymi, a nie drukowanymi. Dodaje i odejmuje nawet duże liczby trzy i czterocyfrowe, zaczął uczyć się tabliczki mnożenia.
Nigdy nawet nie pomyślałam aby wcześniej posłać go do szkoły..., a że jest z początku roku to ten czas beztroskiego dzieciństwa potrwa u niego aż 7 lat i 7 m-cy icon_lol.gif Do zerówki chodzi w przedszkolu.
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 18 mar 2005 - 16:35
Post #59

Ja mam takie same zdanie jak Kasiakorpik jeżeli chodzi o wcześniejsze posyłanie dziecka do szkoły.

Mój Alek czyta już od dawna, ale tak od pół roku czyta bardzo płynnie, teraz sam sobie czyta książki, np. obecnie czyta drugi tom Harrego Pottera, pisze dobrze, choć lustrzanki też się zdarzają, ale przy cyfrach.
Teraz jest na etapie pisania literkami pisanymi, a nie drukowanymi. Dodaje i odejmuje nawet duże liczby trzy i czterocyfrowe, zaczął uczyć się tabliczki mnożenia.
Nigdy nawet nie pomyślałam aby wcześniej posłać go do szkoły..., a że jest z początku roku to ten czas beztroskiego dzieciństwa potrwa u niego aż 7 lat i 7 m-cy icon_lol.gif Do zerówki chodzi w przedszkolu.
iff
piÄ…, 18 mar 2005 - 21:30
dzieki za Wasze zdania i fajnie jest poznac opinie innych, chcialam napisac ze nie byla decyzja dla mnie latwa i wasze wypowiedzi wcale mi nie pomagaja, rozumiem jednak ze jest wolnosc wypowiedzi a kazde wychylenie sie przed "orkiestre" traktuje sie ze albo to chora ambicja mamusi albo wyrodna mamusia


, decyzja jest juz podjeta i wierzcie mi nie jest ona oparta na tym czy dziecko potrafi liczyc, spiewac czy czytac icon_rolleyes.gif zbieg wydarzen tak sprawil, a nie moja jakas chora ambicja, szkoda ze decyzji inncyh sie nie stara zrozumiec i/lub tolerowac ytlko atakowac

chodzic bedzie do klasy z 16 kolezankami/kolegami, tryb dstosowany do indywidualnych potrzeb dziecka, wszystkie argumenty za i przeciw przeanalizowalam,

chcialabym sie jeszcze od Was dowiedziec co to znaczy beztroskie dziecinstwo, bo to najczesciej sie powtarza w dyskusji na temat posylania wczesniej do szkoly/zerowki

nie to ze jestem zlosliwa, ale troche przykro sie czyta takie wypowiedzi, cos z wstylu bede miala drugiego syna icon_smile.gif
aaa... szkoda ze nie corke icon_rolleyes.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post piÄ…, 18 mar 2005 - 21:30
Post #60

dzieki za Wasze zdania i fajnie jest poznac opinie innych, chcialam napisac ze nie byla decyzja dla mnie latwa i wasze wypowiedzi wcale mi nie pomagaja, rozumiem jednak ze jest wolnosc wypowiedzi a kazde wychylenie sie przed "orkiestre" traktuje sie ze albo to chora ambicja mamusi albo wyrodna mamusia


, decyzja jest juz podjeta i wierzcie mi nie jest ona oparta na tym czy dziecko potrafi liczyc, spiewac czy czytac icon_rolleyes.gif zbieg wydarzen tak sprawil, a nie moja jakas chora ambicja, szkoda ze decyzji inncyh sie nie stara zrozumiec i/lub tolerowac ytlko atakowac

chodzic bedzie do klasy z 16 kolezankami/kolegami, tryb dstosowany do indywidualnych potrzeb dziecka, wszystkie argumenty za i przeciw przeanalizowalam,

chcialabym sie jeszcze od Was dowiedziec co to znaczy beztroskie dziecinstwo, bo to najczesciej sie powtarza w dyskusji na temat posylania wczesniej do szkoly/zerowki

nie to ze jestem zlosliwa, ale troche przykro sie czyta takie wypowiedzi, cos z wstylu bede miala drugiego syna icon_smile.gif
aaa... szkoda ze nie corke icon_rolleyes.gif
> Nasze siedmiolatki ;)
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 23:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama