Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chłopiec i lalki Barbie

> 
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 18 maj 2006 - 10:16
Post #21

6-letni synek mojej kuzynki ze Szczecina, jedynak, uwielbia bawić się lalkami Barbie (!) Trwa to już ponad rok i fascynacja jakby się pogłębiała. Anka się martwi, bo on ogólnie taki wrażliwy jest, lubi się bawić z dziewczynkami, może dlatego że ma mało kolegów w swoim wieku, chociaż do przedszkola chodzi.

Powinna się martwić i coś robić, czy czekać spokojnie aż mu przejdzie? A jak nie przejdzie? A nawet jeśli nie przejdzie, to źle? Ja sama nie mam zdania, więc chętnie posłucham.

Posty w temacie
użytkownik usuniÄ™ty   ChÅ‚opiec i lalki Barbie   czw, 18 maj 2006 - 10:16
iguana   Mój mÅ‚ody ostatnio w sklepie zażyczyÅ‚ sobie wÅ...   piÄ…, 02 cze 2006 - 16:51
syso   Moj Jacus bawi sie chetnie lalkami juz od jakiegos...   nie, 02 lip 2006 - 13:18
Ela78   No jakoÅ› nie moge sobie wyobrazić chÅ‚opiec z la...   pon, 02 lis 2020 - 14:49
muppet   Ciekawe, że jak siÄ™ dziewczynka bawi autami, to ...   czw, 08 wrz 2022 - 12:46
muppet   Ciekawe, że jak siÄ™ dziewczynka bawi autami, to ...   czw, 08 wrz 2022 - 12:46
> ChÅ‚opiec i lalki Barbie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 20 maj 2024 - 18:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama