Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

A może samodzielny spacer? ;)

> 
Ika
pon, 14 kwi 2003 - 20:52
Dziewczyny, ciepło się robi! Co wy na to, żeby się spotkać na jakimś samodzielnym spacerku??? W ostatnią niedzielę byłam z Żuczkiem oraz koleżanką i jej córeczką w Parku Jordana. Super! Żuczek się wyhasał, aż zasnął w wózku (rzadko spotykany przypadek icon_wink.gif ).
Celowo rzucam temat dużo wcześniej (w tygodniu pracuję, więc w grę wchodzą weekendy, a najbliższy to święta...), żebyśmy miały czas się zebrać, zwołać, przekablować innym samodzielnym........ icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Oczywiście propozycja jest do Krakusek i okolicznych (ale zamieszczam tu, a nie na małopolsce, bo skoro ma to być spotkanie samodzielnych.... icon_smile.gif ), jednak gdyby jakieś Samodzielne z innych miast miały ochotę dołączyć, to zapraszamy!!! icon_smile.gif

To jak??? Czekam na odzew!!!

icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 14 kwi 2003 - 20:52
Post #1

Dziewczyny, ciepło się robi! Co wy na to, żeby się spotkać na jakimś samodzielnym spacerku??? W ostatnią niedzielę byłam z Żuczkiem oraz koleżanką i jej córeczką w Parku Jordana. Super! Żuczek się wyhasał, aż zasnął w wózku (rzadko spotykany przypadek icon_wink.gif ).
Celowo rzucam temat dużo wcześniej (w tygodniu pracuję, więc w grę wchodzą weekendy, a najbliższy to święta...), żebyśmy miały czas się zebrać, zwołać, przekablować innym samodzielnym........ icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Oczywiście propozycja jest do Krakusek i okolicznych (ale zamieszczam tu, a nie na małopolsce, bo skoro ma to być spotkanie samodzielnych.... icon_smile.gif ), jednak gdyby jakieś Samodzielne z innych miast miały ochotę dołączyć, to zapraszamy!!! icon_smile.gif

To jak??? Czekam na odzew!!!

icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mag1

Go??







post wto, 15 kwi 2003 - 08:08
Post #2

Ja i Piotrus bardzo chetnie! Jesli to spacerek dla mam z Warszawy.
Pozdrawiam
Mag
anonimowy

Go??







post wto, 15 kwi 2003 - 10:36
Post #3

Ika ja się oczywiście pisze i wybieram, tylko kiedy i gdzie ??
Skrzynia - zagubiona w eterze
Daj znać oficjalnie i nieoficjalnie.
A najprościej to zadzwonie do Ciebie icon_lol.gif
Ika
wto, 15 kwi 2003 - 10:54
CYTAT(Anonymous)
Ika ja siÄ™ oczywiÅ›cie pisze i wybieram, tylko kiedy i gdzie  ??
Skrzynia - zagubiona w eterze
Daj znać oficjalnie i nieoficjalnie.
A najproÅ›ciej to zadzwonie do Ciebie   icon_lol.gif



Ej, zagubiona Skrzyneczko, zaloguj się i zacznij tu czynnie udzielać!!! icon_smile.gif

Ty się najpierw piszesz i wybierasz do nas na Kurdwanów, bo po Świętach robię małe spotkanko z Dorką i Renatą icon_smile.gif I masz być obecna! Dorka zrobi sałatkę grecką i to jest najważniejsza rzecz, dla której WARTO przyjechać! Takiej greckiej nikt nie robi icon_smile.gif

A spacer Samodzielnych ustalimy, kiedy.... jak się zbierze więcej chętnych, uzgodnimy termin dogodny dla wszystkich icon_smile.gif

Ale super, że się tu odnalazłaś! icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 15 kwi 2003 - 10:54
Post #4

CYTAT(Anonymous)
Ika ja siÄ™ oczywiÅ›cie pisze i wybieram, tylko kiedy i gdzie  ??
Skrzynia - zagubiona w eterze
Daj znać oficjalnie i nieoficjalnie.
A najproÅ›ciej to zadzwonie do Ciebie   icon_lol.gif



Ej, zagubiona Skrzyneczko, zaloguj się i zacznij tu czynnie udzielać!!! icon_smile.gif

Ty się najpierw piszesz i wybierasz do nas na Kurdwanów, bo po Świętach robię małe spotkanko z Dorką i Renatą icon_smile.gif I masz być obecna! Dorka zrobi sałatkę grecką i to jest najważniejsza rzecz, dla której WARTO przyjechać! Takiej greckiej nikt nie robi icon_smile.gif

A spacer Samodzielnych ustalimy, kiedy.... jak się zbierze więcej chętnych, uzgodnimy termin dogodny dla wszystkich icon_smile.gif

Ale super, że się tu odnalazłaś! icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
dorka2(mama Jaku...
wto, 15 kwi 2003 - 12:44
ale się naszukałam loginu i hasła, ufff...

przeczytałam tu dobre słowa pod adresem moich umiejętności kulinarnych i czem prędzej się podłączam icon_wink.gif

Skrzynko kochana jak moja sałatka grecka ma Cię skusić do przyjazdu na Kurdwanów to chowam do kieszeni moją skromność icon_wink.gif i powtarzam za Iką, że naprawdę jest wspaniała icon_wink.gif także nie ociągaj się i przyjeżdżaj.

Ika na spacerek jak najbardziej się piszę i mam nadzieję, że trochę nas się uzbiera.

dorka/specjalista od sałatki greckiej icon_biggrin.gif
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post wto, 15 kwi 2003 - 12:44
Post #5

ale się naszukałam loginu i hasła, ufff...

przeczytałam tu dobre słowa pod adresem moich umiejętności kulinarnych i czem prędzej się podłączam icon_wink.gif

Skrzynko kochana jak moja sałatka grecka ma Cię skusić do przyjazdu na Kurdwanów to chowam do kieszeni moją skromność icon_wink.gif i powtarzam za Iką, że naprawdę jest wspaniała icon_wink.gif także nie ociągaj się i przyjeżdżaj.

Ika na spacerek jak najbardziej się piszę i mam nadzieję, że trochę nas się uzbiera.

dorka/specjalista od sałatki greckiej icon_biggrin.gif
Carunia
wto, 15 kwi 2003 - 21:23
Szkoda, że daleko do Krakowa Iko icon_cry.gif , może latem jak już jaki urlopik mi się bedzie należał to sie wybierzemy z Emi na zwiedzanie icon_biggrin.gif .
A na razie życzymy miłych spacerków i pogaduszek.
Carunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 19:40
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 505

GG:


post wto, 15 kwi 2003 - 21:23
Post #6

Szkoda, że daleko do Krakowa Iko icon_cry.gif , może latem jak już jaki urlopik mi się bedzie należał to sie wybierzemy z Emi na zwiedzanie icon_biggrin.gif .
A na razie życzymy miłych spacerków i pogaduszek.

--------------------
pozdrawiam Joasia mama Emilki
user posted image
Ika
wto, 15 kwi 2003 - 21:34
Nooooo, Carunia, ja cały czas liczę na to, że wreszcie uda mi się poznać Emi, którą "znam" od Fasolki! icon_wink.gif Koniecznie musisz się w końcu do Grodu Kraka wybrać!
A nie dasz rady na jakiÅ› weekend??? Jeszcze przed urlopem??? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 15 kwi 2003 - 21:34
Post #7

Nooooo, Carunia, ja cały czas liczę na to, że wreszcie uda mi się poznać Emi, którą "znam" od Fasolki! icon_wink.gif Koniecznie musisz się w końcu do Grodu Kraka wybrać!
A nie dasz rady na jakiÅ› weekend??? Jeszcze przed urlopem??? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ika
czw, 24 kwi 2003 - 18:06
Wiecie co, wygląda na to, że w Krakowie nie ma Samodzielnych Mam!!! Tylko my we trójkę jesteśmy???
Chociaż... właściwie jeśli tak jest, to chyba dobrze icon_wink.gif Ale jeśli są tu inne Samodzielne, to meldować się, ale już!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 24 kwi 2003 - 18:06
Post #8

Wiecie co, wygląda na to, że w Krakowie nie ma Samodzielnych Mam!!! Tylko my we trójkę jesteśmy???
Chociaż... właściwie jeśli tak jest, to chyba dobrze icon_wink.gif Ale jeśli są tu inne Samodzielne, to meldować się, ale już!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> A może samodzielny spacer? ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 03:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama