Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

odebranie praw rodzicielskich

> 
izabela105
wto, 01 gru 2009 - 23:04
Witam. Prosze o rade co robic.Mam dwoje dzieci z pierwszego małzenstwa trzecie dziecko z drugiego małzenstwa.Moje pierwsze małzenstwo było katastrofa szkoda tylko ze tak dłogo nie potrafiłam zrobic z tym porzadku ,2004roku dostałam rozwod a byłemu sad ograniczył władze rodzicielska. Uniewazniłam slub koscielny.Mineło juz pare lat on nie kontaktuje sie z dziecmi nie płaci alimentow,nawet nie wie jak dzieci wgladaja.Była rok temu taka sytuacja ze byłam z synem w markiecie i na przeciw nas szedł jego "tatus"syn nawet go nie poznał a on minoł nas jak nieznajomych.Chciala bym wnies sprawe do sadu o odebranie praw rodzicielkich i przysposobic przez obecnego meza.Tylko czy dzieci musza brac w tym udział wolala bym tego uniknac docs im juz zniszczył zycia lubiał sporo pic i do taj pory to robi.Corka ma 14lat a syn 13 lat bedzie miał w styczniu.Dzieci nie chciały sie z nim spotykac on przewaznie przychodził pijany albo w cale.Z obecnym mezem dzieci maja bardzo dobry kontakt bardzo szybko mowiły do niego tato własciwie nie bylismy jeszcze w tedy małzenstwem to on tak naprawde je wychowuje .Same dzieci chciały by miec jego nazwisko,tylko ja sie zastanawiam czy to nie zaburzy naszgo spokoju.Prosze napiszcie co o tym myslicie? icon_razz.gif
izabela105


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 01 gru 09 - 00:00
Nr użytkownika: 30,437




post wto, 01 gru 2009 - 23:04
Post #1

Witam. Prosze o rade co robic.Mam dwoje dzieci z pierwszego małzenstwa trzecie dziecko z drugiego małzenstwa.Moje pierwsze małzenstwo było katastrofa szkoda tylko ze tak dłogo nie potrafiłam zrobic z tym porzadku ,2004roku dostałam rozwod a byłemu sad ograniczył władze rodzicielska. Uniewazniłam slub koscielny.Mineło juz pare lat on nie kontaktuje sie z dziecmi nie płaci alimentow,nawet nie wie jak dzieci wgladaja.Była rok temu taka sytuacja ze byłam z synem w markiecie i na przeciw nas szedł jego "tatus"syn nawet go nie poznał a on minoł nas jak nieznajomych.Chciala bym wnies sprawe do sadu o odebranie praw rodzicielkich i przysposobic przez obecnego meza.Tylko czy dzieci musza brac w tym udział wolala bym tego uniknac docs im juz zniszczył zycia lubiał sporo pic i do taj pory to robi.Corka ma 14lat a syn 13 lat bedzie miał w styczniu.Dzieci nie chciały sie z nim spotykac on przewaznie przychodził pijany albo w cale.Z obecnym mezem dzieci maja bardzo dobry kontakt bardzo szybko mowiły do niego tato własciwie nie bylismy jeszcze w tedy małzenstwem to on tak naprawde je wychowuje .Same dzieci chciały by miec jego nazwisko,tylko ja sie zastanawiam czy to nie zaburzy naszgo spokoju.Prosze napiszcie co o tym myslicie? icon_razz.gif
ynia7
śro, 02 gru 2009 - 22:11
Ja myślę, że najlepiej byłoby odebrać mu prawa rodzicielskie. Na pewno masz spore szanse.Widać,że dzieci dogadują się z przybranym tatą,więc nie ma na co czekać icon_smile.gif Powodzenia icon_smile.gif
ynia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: nie, 19 lip 09 - 13:26
Nr użytkownika: 28,306

GG:


post śro, 02 gru 2009 - 22:11
Post #2

Ja myślę, że najlepiej byłoby odebrać mu prawa rodzicielskie. Na pewno masz spore szanse.Widać,że dzieci dogadują się z przybranym tatą,więc nie ma na co czekać icon_smile.gif Powodzenia icon_smile.gif
izabela105
śro, 02 gru 2009 - 23:15
Czy ktos sie orietuje czy dzieci musza w tym brac udział? Wolała bym tego uniknac. icon_smile.gif
izabela105


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 01 gru 09 - 00:00
Nr użytkownika: 30,437




post śro, 02 gru 2009 - 23:15
Post #3

Czy ktos sie orietuje czy dzieci musza w tym brac udział? Wolała bym tego uniknac. icon_smile.gif
mirka25k1
czw, 03 gru 2009 - 21:21
Chyba tak, są już na tyle duże, że mogą byc stroną w sprawie.
mirka25k1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 466
Dołączył: śro, 16 kwi 08 - 21:35
Nr użytkownika: 19,380




post czw, 03 gru 2009 - 21:21
Post #4

Chyba tak, są już na tyle duże, że mogą byc stroną w sprawie.
izabela105
czw, 03 gru 2009 - 21:57
Dzieki za odpowiedzi.Jestem pełna obaw jak to bedzie.Rozmawiałam juz z dziecmi ze mogo byc wezwane jako swiadkowie i własciwie same o tym zadecydowac. icon_razz.gif
izabela105


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 01 gru 09 - 00:00
Nr użytkownika: 30,437




post czw, 03 gru 2009 - 21:57
Post #5

Dzieki za odpowiedzi.Jestem pełna obaw jak to bedzie.Rozmawiałam juz z dziecmi ze mogo byc wezwane jako swiadkowie i własciwie same o tym zadecydowac. icon_razz.gif
lornetka
czw, 03 gru 2009 - 22:03
w tym wieku dzieci istotna jest ich opinia dla sÄ…du,
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 03 gru 2009 - 22:03
Post #6

w tym wieku dzieci istotna jest ich opinia dla sÄ…du,
mirka25k1
nie, 13 gru 2009 - 23:14
Będzie dobrze, trzymaj się!
mirka25k1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 466
Dołączył: śro, 16 kwi 08 - 21:35
Nr użytkownika: 19,380




post nie, 13 gru 2009 - 23:14
Post #7

Będzie dobrze, trzymaj się!
> odebranie praw rodzicielskich
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 01:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama