Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

A może macie ochotę na jogę?

> 
Olena
wto, 01 kwi 2003 - 22:58
Dziewczyny z Trójmiasta, a może macie ochotę pocwiczyć jogę icon_question.gif icon_idea.gif Ja od jakiegoś czasu chodzę na bardzo miłe zajęcia na Zaspie (zdaje się, że tuż obok Ciebie, Siuniu!) i czuję, że mi te cwiczenia pomagają - tak fizycznie, jak i psychicznie icon_cool.gif . Kamila (prowadząca) ma tez grupy w Sopocie i Gdyni. Jeśli macie ochotę spróbować, dajcie znać, to zmieszczę namiary.
Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, po 1,5 godziny, ale mozna chodzić tylko raz w tygodniu. Jedno spotkanie - 14 zł.
Pozdrawiam i zapraszam icon_lol.gif
Olena
Odruchowo wysłałam już podobny post na edziecko, ale to ostani raz. Więcej się nie będę dublować, bo cięzko życ w taki "rozkroku" i zamieszanie sie robi niepotrzebnie. Sorry
Olena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 13:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 259

GG:


post wto, 01 kwi 2003 - 22:58
Post #1

Dziewczyny z Trójmiasta, a może macie ochotę pocwiczyć jogę icon_question.gif icon_idea.gif Ja od jakiegoś czasu chodzę na bardzo miłe zajęcia na Zaspie (zdaje się, że tuż obok Ciebie, Siuniu!) i czuję, że mi te cwiczenia pomagają - tak fizycznie, jak i psychicznie icon_cool.gif . Kamila (prowadząca) ma tez grupy w Sopocie i Gdyni. Jeśli macie ochotę spróbować, dajcie znać, to zmieszczę namiary.
Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, po 1,5 godziny, ale mozna chodzić tylko raz w tygodniu. Jedno spotkanie - 14 zł.
Pozdrawiam i zapraszam icon_lol.gif
Olena
Odruchowo wysłałam już podobny post na edziecko, ale to ostani raz. Więcej się nie będę dublować, bo cięzko życ w taki "rozkroku" i zamieszanie sie robi niepotrzebnie. Sorry
Maćka
czw, 03 kwi 2003 - 09:24
Olena a gdzie dokładnie na Zaspie? Ja też mieszkam na Zaspie i może bym się skusiła icon_biggrin.gif
Maćka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 09:10
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 326

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 09:24
Post #2

Olena a gdzie dokładnie na Zaspie? Ja też mieszkam na Zaspie i może bym się skusiła icon_biggrin.gif

--------------------
Magda mama Julki
Olena
czw, 03 kwi 2003 - 10:30
Magdo miła!
Zaspa, ul. Hynka 12 - dom "Złota Jesień" - tuż obok kolejki. Do budynku wchodzi się przez duży parking. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej na dole (na domofonie napis "sala"), w pon (19-20.30), wtorki i czwartki (18-19.30). Można chodzić raz w tygodniu, albo więcej - jak się chce. Opłata za jedno spotkanie - 14 zł.
Zajęcia prowadzi Kamila Świąder, tel. 550 09 54, 0503 35 41 97; kamilajoga@interia.pl.
Serdecznie zapraszam icon_lol.gif
Ja dzięki jodze mam duzo więcej energii icon_rolleyes.gif i wewnetrznego spokoju icon_cool.gif , a ponieważ mam trójke dzieci pracuję sporo w domu, bardzo mi się przydaje.
Do zobaczenia
Olena
Olena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 13:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 259

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 10:30
Post #3

Magdo miła!
Zaspa, ul. Hynka 12 - dom "Złota Jesień" - tuż obok kolejki. Do budynku wchodzi się przez duży parking. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej na dole (na domofonie napis "sala"), w pon (19-20.30), wtorki i czwartki (18-19.30). Można chodzić raz w tygodniu, albo więcej - jak się chce. Opłata za jedno spotkanie - 14 zł.
Zajęcia prowadzi Kamila Świąder, tel. 550 09 54, 0503 35 41 97; kamilajoga@interia.pl.
Serdecznie zapraszam icon_lol.gif
Ja dzięki jodze mam duzo więcej energii icon_rolleyes.gif i wewnetrznego spokoju icon_cool.gif , a ponieważ mam trójke dzieci pracuję sporo w domu, bardzo mi się przydaje.
Do zobaczenia
Olena
Siunia
piÄ…, 25 kwi 2003 - 23:42
Olena,
dziewczyno icon_smile.gif
Skoro Ty tak czesto niemalże pod moim domem śmigasz, to może wpadłabyś na wieczorny relaks przy kawce, na ploteczki?
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 23:42
Post #4

Olena,
dziewczyno icon_smile.gif
Skoro Ty tak czesto niemalże pod moim domem śmigasz, to może wpadłabyś na wieczorny relaks przy kawce, na ploteczki?
- Siunia
Olena
wto, 06 maj 2003 - 14:20
Siuniu!
Wielkie dzięki za zaproszenie. I na maluchach, i na gazecie... icon_lol.gif
Naprawdę, wpadłabym z ogromną chęcią, ale jestem teraz dosłownie zarżnięta tym cholernym doktoratem. Wersję roboczą chciałabym skończyć do 20 czerwca, a jeszcze mam różne zlecenia po drodze. Patrzę w okno, tam słońce, a ja jak ten głupek tkwię przy komputerze na zaciemnionym strychu. Na jogę chodzę raz w tygodniu, we wtorki (czyli dzisiaj), od 18.00 do 20.30, a zarza potem pędzę do moich dzieci, żeby mnie nie przestały poznawać...
Ale na pewno kiedyś się skuszę i wpadnę. Na pewno, i wtedy dam znać. Piszę dopiero teraz, bo na forum prawie nie zaglądam. Stukam i stukam tylko, jak dzięcioł...
Pozdrawiam CiÄ™ serdecznie
Olena
Chciałam to wysłać na priva, ale mi serwer wywalił, więc piszę tu
Olena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 13:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 259

GG:


post wto, 06 maj 2003 - 14:20
Post #5

Siuniu!
Wielkie dzięki za zaproszenie. I na maluchach, i na gazecie... icon_lol.gif
Naprawdę, wpadłabym z ogromną chęcią, ale jestem teraz dosłownie zarżnięta tym cholernym doktoratem. Wersję roboczą chciałabym skończyć do 20 czerwca, a jeszcze mam różne zlecenia po drodze. Patrzę w okno, tam słońce, a ja jak ten głupek tkwię przy komputerze na zaciemnionym strychu. Na jogę chodzę raz w tygodniu, we wtorki (czyli dzisiaj), od 18.00 do 20.30, a zarza potem pędzę do moich dzieci, żeby mnie nie przestały poznawać...
Ale na pewno kiedyś się skuszę i wpadnę. Na pewno, i wtedy dam znać. Piszę dopiero teraz, bo na forum prawie nie zaglądam. Stukam i stukam tylko, jak dzięcioł...
Pozdrawiam CiÄ™ serdecznie
Olena
Chciałam to wysłać na priva, ale mi serwer wywalił, więc piszę tu
Siunia
wto, 06 maj 2003 - 22:39
Olena,
a ja już sie bałam, że nie chcesz znać tej, która razem z Tobą w pierwszym szeregu miała stanąć w demonstracji icon_wink.gif
No to czekam cierpliwie.
Pozdrowionka
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post wto, 06 maj 2003 - 22:39
Post #6

Olena,
a ja już sie bałam, że nie chcesz znać tej, która razem z Tobą w pierwszym szeregu miała stanąć w demonstracji icon_wink.gif
No to czekam cierpliwie.
Pozdrowionka
- Siunia
> A może macie ochotÄ™ na jogÄ™?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 13 cze 2024 - 06:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama