Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
36 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

pokoje dzieci - pokażcie

> 
Jalla
pią, 25 lut 2005 - 12:57
Pokój Kajetana, ale jeszcze z czasów jak maluszek był w brzuszku, więc jeszcze nie zasiedlony










Meble Ikea seria Diktad, łóżeczko Drewex nie pasujące do reszty, ale "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" icon_wink.gif
Jak Kajtuś podrośnie to dokupimy mu łóżko rozsuwane w kolorze reszty mebli.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post pią, 25 lut 2005 - 12:57
Post #1

Pokój Kajetana, ale jeszcze z czasów jak maluszek był w brzuszku, więc jeszcze nie zasiedlony










Meble Ikea seria Diktad, łóżeczko Drewex nie pasujące do reszty, ale "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" icon_wink.gif
Jak Kajtuś podrośnie to dokupimy mu łóżko rozsuwane w kolorze reszty mebli.

--------------------
Sulichna
pią, 25 lut 2005 - 15:53
oj jak mi się podobają te mebelki, ładny schludny pokoik
Sulichna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 08:50
Nr użytkownika: 537




post pią, 25 lut 2005 - 15:53
Post #2

oj jak mi się podobają te mebelki, ładny schludny pokoik
gosiak23
sob, 26 lut 2005 - 10:45
Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane wink.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
Skąd: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post sob, 26 lut 2005 - 10:45
Post #3

Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
Dagmarcia
sob, 26 lut 2005 - 22:25
CYTAT(gosiak23)
Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie  mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane icon_wink.gif


tak, tak ja też baaaaaaaardzo proszę o radę bo mały remoncik planujemy ale że pomysłów nie mamy to problem mamy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dagmarcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 870
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 00:15
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,572

GG:


post sob, 26 lut 2005 - 22:25
Post #4

CYTAT(gosiak23)
Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie  mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane icon_wink.gif


tak, tak ja też baaaaaaaardzo proszę o radę bo mały remoncik planujemy ale że pomysłów nie mamy to problem mamy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
user posted image
okko
nie, 27 lut 2005 - 15:02
Jalla- pokoik śliczny i jaki przestronny

Kubuś niestety nie ma swojego pokoju i w najbliższej dziesięciolatce chyba mieć nie będzie ale ma taki kącik w naszej sypialni


okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 27 lut 2005 - 15:02
Post #5

Jalla- pokoik śliczny i jaki przestronny

Kubuś niestety nie ma swojego pokoju i w najbliższej dziesięciolatce chyba mieć nie będzie ale ma taki kącik w naszej sypialni




--------------------


Mamamona
nie, 27 lut 2005 - 15:24
pokoik na razie Polciowy tylko. najbardziej typowe wyposażenie - IKEA RULEZ icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

przesuwne drzwi wejściowe


szafa wnękowa i popularna tablica do rysowania icon_lol.gif icon_lol.gif




spi na materacach rozkładanych na podłodze, w ciągu dnia leżące jeden na drugim


i najpopularniejszy zestaw mebli na zabawki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mamamona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 514
Dołączył: śro, 16 kwi 03 - 22:26
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 595




post nie, 27 lut 2005 - 15:24
Post #6

pokoik na razie Polciowy tylko. najbardziej typowe wyposażenie - IKEA RULEZ icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

przesuwne drzwi wejściowe


szafa wnękowa i popularna tablica do rysowania icon_lol.gif icon_lol.gif




spi na materacach rozkładanych na podłodze, w ciągu dnia leżące jeden na drugim


i najpopularniejszy zestaw mebli na zabawki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


--------------------
Pola 7, Miłosz 5,5. półroczami odliczam czas
Sulichna
pon, 28 lut 2005 - 08:51
a to bałaganik mojej córci

Sulichna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 08:50
Nr użytkownika: 537




post pon, 28 lut 2005 - 08:51
Post #7

a to bałaganik mojej córci

Mika
pon, 28 lut 2005 - 09:51
a to bałagan mojej córy icon_wink.gif icon_lol.gif





i królestwo Jaśka icon_wink.gif





Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 lut 2005 - 09:51
Post #8

a to bałagan mojej córy icon_wink.gif icon_lol.gif





i królestwo Jaśka icon_wink.gif







--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
grzałka
pon, 28 lut 2005 - 10:06
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 28 lut 2005 - 10:06
Post #9

CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif

--------------------
malinowa i Malin...
pon, 28 lut 2005 - 10:09
Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post pon, 28 lut 2005 - 10:09
Post #10

Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?

--------------------
Małgoś.dz
pon, 28 lut 2005 - 10:16
Mika, a Twój Jasiek nie rozkłada piankowej maty na części piersze? icon_lol.gif
Bo mnie już szlag trafia. Nie zdarzyło się, żeby mata leżała sobie w całości (albo przynajmniej całymi "klockami") choćby dwie minuty. Zawsze jest w rozkładzie na czynniki pierwsze. A co najgorsze, to mnie zawsze przypada wątpliwa przyjemność składania tego wszystkiego do kupy, tylko po to, by za kolejne 5 minut znów wszystko było rozłozone części pierwsze. icon_evil.gif
Ostatnio wymiękłam i schowałam matę. No ten bajzel piankowy doprowadzał mnie do pasji... icon_redface.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 28 lut 2005 - 10:16
Post #11

Mika, a Twój Jasiek nie rozkłada piankowej maty na części piersze? icon_lol.gif
Bo mnie już szlag trafia. Nie zdarzyło się, żeby mata leżała sobie w całości (albo przynajmniej całymi "klockami") choćby dwie minuty. Zawsze jest w rozkładzie na czynniki pierwsze. A co najgorsze, to mnie zawsze przypada wątpliwa przyjemność składania tego wszystkiego do kupy, tylko po to, by za kolejne 5 minut znów wszystko było rozłozone części pierwsze. icon_evil.gif
Ostatnio wymiękłam i schowałam matę. No ten bajzel piankowy doprowadzał mnie do pasji... icon_redface.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Mika
pon, 28 lut 2005 - 10:26
CYTAT(żona)
Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?


na allegro icon_lol.gif (nowe)

podobne są na www.drewnostyl.com.pl -na początku miałam brać od nich icon_wink.gif



u mnie też jest biurko,tylko z półkami i szufladami,takie normalne-pod kocem icon_wink.gif

Małgoś -u nas tylko środek był wyjmowany-teraz dokupiłam części i puzzle robią za dywan icon_wink.gif dla Jaśka nie są już atrakcją,bo za łatwe icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 lut 2005 - 10:26
Post #12

CYTAT(żona)
Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?


na allegro icon_lol.gif (nowe)

podobne są na www.drewnostyl.com.pl -na początku miałam brać od nich icon_wink.gif



u mnie też jest biurko,tylko z półkami i szufladami,takie normalne-pod kocem icon_wink.gif

Małgoś -u nas tylko środek był wyjmowany-teraz dokupiłam części i puzzle robią za dywan icon_wink.gif dla Jaśka nie są już atrakcją,bo za łatwe icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Sulichna
pon, 28 lut 2005 - 10:50
grzałka, bo ja leniwa jestem wink.gif , i jak mam tyle duperelków podnosić, żeby kurz zetrzeć to mnie trafia, planuje kupić Biance szafki, w których to wszystko upchnę i zamknę
Sulichna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 08:50
Nr użytkownika: 537




post pon, 28 lut 2005 - 10:50
Post #13

grzałka, bo ja leniwa jestem wink.gif , i jak mam tyle duperelków podnosić, żeby kurz zetrzeć to mnie trafia, planuje kupić Biance szafki, w których to wszystko upchnę i zamknę
CrazyMary
pon, 28 lut 2005 - 11:22
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


Zgadzam się. Jestem wręcz oburzona, jak można nazwać to bałaganem. icon_rolleyes.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 28 lut 2005 - 11:22
Post #14

CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


Zgadzam się. Jestem wręcz oburzona, jak można nazwać to bałaganem. icon_rolleyes.gif

--------------------


anita
pon, 28 lut 2005 - 11:31
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 28 lut 2005 - 11:31
Post #15

CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif
iff
pon, 28 lut 2005 - 11:36
Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 28 lut 2005 - 11:36
Post #16

Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?
Pecia
pon, 28 lut 2005 - 12:22
CYTAT(anita)
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif


oj gdybym miala cyfrówkę to bym Wam pokazala co to znaczy BAŁAGAN icon_twisted.gif



ale pokoiki sliczne icon_biggrin.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 28 lut 2005 - 12:22
Post #17

CYTAT(anita)
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif


oj gdybym miala cyfrówkę to bym Wam pokazala co to znaczy BAŁAGAN icon_twisted.gif



ale pokoiki sliczne icon_biggrin.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
pon, 28 lut 2005 - 14:17
CYTAT(iffona)
Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?


tak -tam pod łóżkiem jest drugie-z pojemnikiem na pościel
barierka była-jest montowana na stałe i nie da się jej odkręcić tak żeby łóżko nie straciło na fasonie icon_wink.gif
na łóżku dzieciaki nie siedzą,bo to tylko sypialnia-bawią się na dole icon_wink.gif a jak siedzą to w całości-bez spuszczonych nóg icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 lut 2005 - 14:17
Post #18

CYTAT(iffona)
Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?


tak -tam pod łóżkiem jest drugie-z pojemnikiem na pościel
barierka była-jest montowana na stałe i nie da się jej odkręcić tak żeby łóżko nie straciło na fasonie icon_wink.gif
na łóżku dzieciaki nie siedzą,bo to tylko sypialnia-bawią się na dole icon_wink.gif a jak siedzą to w całości-bez spuszczonych nóg icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mamami
wto, 01 mar 2005 - 23:35
Mika a dawno kupowałąś to łóżko dla Jasia? Czy to od jakiegoś producenta było? a tak w ogóle to jakbys mi mogła na maila dokładniejsze zdjęcia połać to może byśmy sobie takie wyprodukowli icon_smile.gif
mamami@gazeta.pl
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 01 mar 2005 - 23:35
Post #19

Mika a dawno kupowałąś to łóżko dla Jasia? Czy to od jakiegoś producenta było? a tak w ogóle to jakbys mi mogła na maila dokładniejsze zdjęcia połać to może byśmy sobie takie wyprodukowli icon_smile.gif
mamami@gazeta.pl
Mika
wto, 01 mar 2005 - 23:41
Kupiłam w zeszłym roku,dziewczyna chciała się pozbyć bo dziecię zastrajkowało i nie chciało spać icon_wink.gif pozbyła się go za śmieszne pieniądze-niestety nie wiem kto jest producentem icon_sad.gif długo szukałam w necie podobnego projektu ale oprócz tego z Drewnostylu nic więcej nie znalazłam.Jutro postaram się obpstrykać go ze wszystkich stron i podeślę Ci na priva icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 01 mar 2005 - 23:41
Post #20

Kupiłam w zeszłym roku,dziewczyna chciała się pozbyć bo dziecię zastrajkowało i nie chciało spać icon_wink.gif pozbyła się go za śmieszne pieniądze-niestety nie wiem kto jest producentem icon_sad.gif długo szukałam w necie podobnego projektu ale oprócz tego z Drewnostylu nic więcej nie znalazłam.Jutro postaram się obpstrykać go ze wszystkich stron i podeślę Ci na priva icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> pokoje dzieci - pokażcie
Start new topic
Reply to this topic
36 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 19:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama