Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Ja chcÄ™ chleba.......!

> 
Jaco
śro, 16 cze 2004 - 16:15
Chodzi za mną maszyna do chleba. Po wątku Blue to już nawet galopuje icon_lol.gif .

Czy któraś z przemiłych warszawianek zaposiadających takowe urządzenie mogłaby mnie zaprosić na kromkę chlebka własnego wypieku? Najleiej z pokazem działania urządzenia jeśli to możiwe.......

Ja bardzo proszę, bo zanim wydam ostatni grosz na to urządzenie to po prostu muszę się przekonać czy ja naprawdę będę potem tego używała.

W zamian mogę zaoferować blok na przykład.....
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post śro, 16 cze 2004 - 16:15
Post #1

Chodzi za mną maszyna do chleba. Po wątku Blue to już nawet galopuje icon_lol.gif .

Czy któraś z przemiłych warszawianek zaposiadających takowe urządzenie mogłaby mnie zaprosić na kromkę chlebka własnego wypieku? Najleiej z pokazem działania urządzenia jeśli to możiwe.......

Ja bardzo proszę, bo zanim wydam ostatni grosz na to urządzenie to po prostu muszę się przekonać czy ja naprawdę będę potem tego używała.

W zamian mogę zaoferować blok na przykład.....

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Małgoś.dz
śro, 16 cze 2004 - 16:29
Jaco, ja Ci mogę paczkę z chlebkiem wysłać. Jak priorytem puszczę, to nazajutrz będziesz miała. I to cały chlebuś, nie tylko kromkę. icon_lol.gif A że te domowe nie starzeją się tak szybko, to będzie smakował prawie tak samo, jak w dniu wypieku. wink.gif
Ewentualnie zapraszam, jak nad morze przyjedziesz. Mam nadzieję, że się nie rozminiemy w urlopowych rozjazdach i spotkać nam się uda. icon_biggrin.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 cze 2004 - 16:29
Post #2

Jaco, ja Ci mogę paczkę z chlebkiem wysłać. Jak priorytem puszczę, to nazajutrz będziesz miała. I to cały chlebuś, nie tylko kromkę. icon_lol.gif A że te domowe nie starzeją się tak szybko, to będzie smakował prawie tak samo, jak w dniu wypieku. wink.gif
Ewentualnie zapraszam, jak nad morze przyjedziesz. Mam nadzieję, że się nie rozminiemy w urlopowych rozjazdach i spotkać nam się uda. icon_biggrin.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
i.
śro, 16 cze 2004 - 16:50
I ja chcę domowego chlebka. Tylko nie mogę znaleźć wątku o tych maszynach do pieczenia chleba. A na pewno na forum jest wink.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 16 cze 2004 - 16:50
Post #3

I ja chcę domowego chlebka. Tylko nie mogę znaleźć wątku o tych maszynach do pieczenia chleba. A na pewno na forum jest wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 cze 2004 - 16:57
Post #4

Ilka, proszÄ™. wink.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=83...=asc&highlight=

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
i.
śro, 16 cze 2004 - 17:10
O dzięki icon_biggrin.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 16 cze 2004 - 17:10
Post #5

O dzięki icon_biggrin.gif
Ika
śro, 16 cze 2004 - 20:02
Jaco, ja właśnie się wewnętrznie szarpię, bo mam dylemat... Chodzi za mną jak cholera, a tu kasy brak i wakacje blisko... icon_confused.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 16 cze 2004 - 20:02
Post #6

Jaco, ja właśnie się wewnętrznie szarpię, bo mam dylemat... Chodzi za mną jak cholera, a tu kasy brak i wakacje blisko... icon_confused.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
katiek
śro, 16 cze 2004 - 21:41
Ja gdzieś na mniam mniamie maluchowym podawałam przepis na domowy chlebek z własnego piecyka. Nawet nie jest pracochłonny....
Kto umie niech odgrzebie i link poda.
A jak będę piekła to mogę dać znać-jeśli przyjedziesz to nawet dam 2 kromki icon_wink.gif
Kasia
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 16 cze 2004 - 21:41
Post #7

Ja gdzieś na mniam mniamie maluchowym podawałam przepis na domowy chlebek z własnego piecyka. Nawet nie jest pracochłonny....
Kto umie niech odgrzebie i link poda.
A jak będę piekła to mogę dać znać-jeśli przyjedziesz to nawet dam 2 kromki icon_wink.gif
Kasia
Małgoś.dz
śro, 16 cze 2004 - 21:47
Tutaj jest ten przepis.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 cze 2004 - 21:47
Post #8

Tutaj jest ten przepis.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
katiek
śro, 16 cze 2004 - 21:50
Małgosiu jesteś cudowna icon_biggrin.gif Dziękuję-ja nie potrafię tak wklejać icon_sad.gif icon_redface.gif
Kasia
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 16 cze 2004 - 21:50
Post #9

Małgosiu jesteś cudowna icon_biggrin.gif Dziękuję-ja nie potrafię tak wklejać icon_sad.gif icon_redface.gif
Kasia
Małgoś.dz
śro, 16 cze 2004 - 21:51
Rzecz w tym, że każdy chleb można upiec w piekarniku, niekoniecznie w maszynie. Natomiast chodzi o to wyrabianie ciasta, które trochę jest uciążliwe (no i ręce bolą i trochę bałaganu się robi icon_confused.gif ), a taka maszyna ciasto przepięknie wyrobi, i wyrośnie ładnie. A sprzątania i zmywania - prawie nic, bo tylko foremkę trzeba umyć. A my sobie w tym czasie możemy innymi sprawami się zająć. wink.gif I lakier na paznokciach zostanie nienaruszony. wink.gif icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 cze 2004 - 21:51
Post #10

Rzecz w tym, że każdy chleb można upiec w piekarniku, niekoniecznie w maszynie. Natomiast chodzi o to wyrabianie ciasta, które trochę jest uciążliwe (no i ręce bolą i trochę bałaganu się robi icon_confused.gif ), a taka maszyna ciasto przepięknie wyrobi, i wyrośnie ładnie. A sprzątania i zmywania - prawie nic, bo tylko foremkę trzeba umyć. A my sobie w tym czasie możemy innymi sprawami się zająć. wink.gif I lakier na paznokciach zostanie nienaruszony. wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
katiek
śro, 16 cze 2004 - 21:57
Ale ten chleb jest na tyle miły i sympatyczny że szybciutko się wyrabia-całość ok 5-10 min drugie przerobienie max 5. W dodatku ma działanie terapeutyczne-można powalic ciastem o stół i pozbyć się napięcia icon_biggrin.gif A dzięki temu chlebek później pięknie wyrośnie icon_cool.gif
Tylko zasada podstawowa-mieszanie składników zaczynamy łyżką drewnianą-dopiego jak ona nie da rady wkładamy rączki posypane mąką
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 16 cze 2004 - 21:57
Post #11

Ale ten chleb jest na tyle miły i sympatyczny że szybciutko się wyrabia-całość ok 5-10 min drugie przerobienie max 5. W dodatku ma działanie terapeutyczne-można powalic ciastem o stół i pozbyć się napięcia icon_biggrin.gif A dzięki temu chlebek później pięknie wyrośnie icon_cool.gif
Tylko zasada podstawowa-mieszanie składników zaczynamy łyżką drewnianą-dopiego jak ona nie da rady wkładamy rączki posypane mąką
Jutta
śro, 16 cze 2004 - 21:58
Gosia ja Twoj chleb jeszcze w środe po zlocie jadłam i był świeży icon_lol.gif
Ja chce chlebek Gosi icon_cry.gif icon_exclaim.gif
Jutta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 13:22
Nr użytkownika: 859




post śro, 16 cze 2004 - 21:58
Post #12

Gosia ja Twoj chleb jeszcze w środe po zlocie jadłam i był świeży icon_lol.gif
Ja chce chlebek Gosi icon_cry.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczynaja prawa drugiego człowieka ...
Babcia Mateuszka 16.08.2003 i Julii 17.03.2006
Małgoś.dz
śro, 16 cze 2004 - 22:05
Jutta, to może ja Wam hurtem te chleby prześlę? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 cze 2004 - 22:05
Post #13

Jutta, to może ja Wam hurtem te chleby prześlę? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
amania
śro, 16 cze 2004 - 22:06
Małgosia, może rzeczywiście powysyłamy trochę chlebów icon_wink.gif

Jaco, ja też jestem w stanie Ci wysłać, w zamian za to choćby, że przypomniałaś mi smak bloku czekoladowego. icon_wink.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 16 cze 2004 - 22:06
Post #14

Małgosia, może rzeczywiście powysyłamy trochę chlebów icon_wink.gif

Jaco, ja też jestem w stanie Ci wysłać, w zamian za to choćby, że przypomniałaś mi smak bloku czekoladowego. icon_wink.gif
reszka

Go??







post śro, 16 cze 2004 - 22:10
Post #15

Ja też chcę chleba!(i igrzysk).
Może nie od razu - znalazłam fajną piekarnię, a w niej chleb razowy żytni - z pełnego przemiału, okrąglutki, podmączony na spodzie.
Jak ktos jest z Krakowa, z okolic Żabińca - to polecam.
Villi
czw, 17 cze 2004 - 09:13
Ojj chlebka takiego pysznego, amaniowego z rodzynkami.... mniam!
A tu cały weekend na uczelni, amania weź faktycznie rozważ wysyłkę do spragnionych chleba emam icon_biggrin.gif
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post czw, 17 cze 2004 - 09:13
Post #16

Ojj chlebka takiego pysznego, amaniowego z rodzynkami.... mniam!
A tu cały weekend na uczelni, amania weź faktycznie rozważ wysyłkę do spragnionych chleba emam icon_biggrin.gif

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Jaco
czw, 17 cze 2004 - 09:30
Dziewczyny,
No kochane jesteście icon_lol.gif . No cudne poprostu icon_lol.gif
Naprawdę wyślecie chlebek priorytetem?

To ja się ślicznie uśmiecham, z Iką obiecuję się podzielić icon_lol.gif icon_lol.gif

Małgosiu.dz,

No wielką mam nadzieję, że się nie rozminiemy i uda nam się spotkać. Już za Tobą tęsknię icon_biggrin.gif

Tymczasem wysyłam adres na priva.

PS
A muszę się Wam przyznać, że w związku z Waszą gotowością mnie się strasznie wstyd zrobiło......... A to dlatego, że od tygodnia leży u mnie pod biurkiem zapakowana paczka dla Tobatki icon_rolleyes.gif A ja na pocztę dotrzeć nie mogę icon_cry.gif . Na szczęście w paczce nie chlebuś, tylko trwałe dobra co to sie zestarzć szans nie mają raczej icon_lol.gif .

Tobatko, jeśli to czytasz to przepraszam i proszę o jeszcze ciut cierpliwości. Obiecuję, że zaraz wyślę. Dziewczyny mnie zawstydziły icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 17 cze 2004 - 09:30
Post #17

Dziewczyny,
No kochane jesteście icon_lol.gif . No cudne poprostu icon_lol.gif
Naprawdę wyślecie chlebek priorytetem?

To ja się ślicznie uśmiecham, z Iką obiecuję się podzielić icon_lol.gif icon_lol.gif

Małgosiu.dz,

No wielką mam nadzieję, że się nie rozminiemy i uda nam się spotkać. Już za Tobą tęsknię icon_biggrin.gif

Tymczasem wysyłam adres na priva.

PS
A muszę się Wam przyznać, że w związku z Waszą gotowością mnie się strasznie wstyd zrobiło......... A to dlatego, że od tygodnia leży u mnie pod biurkiem zapakowana paczka dla Tobatki icon_rolleyes.gif A ja na pocztę dotrzeć nie mogę icon_cry.gif . Na szczęście w paczce nie chlebuś, tylko trwałe dobra co to sie zestarzć szans nie mają raczej icon_lol.gif .

Tobatko, jeśli to czytasz to przepraszam i proszę o jeszcze ciut cierpliwości. Obiecuję, że zaraz wyślę. Dziewczyny mnie zawstydziły icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






joannaz
czw, 17 cze 2004 - 10:09
dziewczyny- ja takkową maszynę do chleba mogę mieć tzn ma ją moja mama uszczęśliwona przez ojca - i chętnie się jej pozbyje. Do sprzętu dołaczna jest spora liczba przepisów ,a le wszystko w języku niemieckim. Czy na podanym linku znajdę przepisy właśnie do takiej maszynki? Czy to uwzależnione jest od rodzaju tego "piecyka"? Niestety nie wiem jaki to model.
joanna
joannaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 571
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa/od 1 maja Toruń
Nr użytkownika: 516




post czw, 17 cze 2004 - 10:09
Post #18

dziewczyny- ja takkową maszynę do chleba mogę mieć tzn ma ją moja mama uszczęśliwona przez ojca - i chętnie się jej pozbyje. Do sprzętu dołaczna jest spora liczba przepisów ,a le wszystko w języku niemieckim. Czy na podanym linku znajdę przepisy właśnie do takiej maszynki? Czy to uwzależnione jest od rodzaju tego "piecyka"? Niestety nie wiem jaki to model.
joanna

--------------------
user posted image
user posted image
Małgoś.dz
czw, 17 cze 2004 - 10:15
Joanna, ja przepisów mam mnóstwo, więc jak się obłowicie w te maszyny - to mogę zapodać choćby i wszystkie. icon_mrgreen.gif
Przepisy nie mają nic wspólnego z rodzajem maszyny. Szczerze mówiąc, ja jeszcze ani razu nie korzystałam z przepisów dołączonych do mojej instrukcji. Trzeba tylko przestrzegać pewnych zasad dotyczących użytkowania danej maszyny (np. w niektórych modelach płyny leje sięna spód, a suche produkty na wierzch, w innych jest odwrotnie), i tyle.
wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post czw, 17 cze 2004 - 10:15
Post #19

Joanna, ja przepisów mam mnóstwo, więc jak się obłowicie w te maszyny - to mogę zapodać choćby i wszystkie. icon_mrgreen.gif
Przepisy nie mają nic wspólnego z rodzajem maszyny. Szczerze mówiąc, ja jeszcze ani razu nie korzystałam z przepisów dołączonych do mojej instrukcji. Trzeba tylko przestrzegać pewnych zasad dotyczących użytkowania danej maszyny (np. w niektórych modelach płyny leje sięna spód, a suche produkty na wierzch, w innych jest odwrotnie), i tyle.
wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
amania
czw, 17 cze 2004 - 13:27
Małgosia ja korzystam głównie z przepisów z instrukcji, które modyfikuję według potrzeb wink.gif
Ale chętnie bym wypróbowała inne. Mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii?
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 17 cze 2004 - 13:27
Post #20

Małgosia ja korzystam głównie z przepisów z instrukcji, które modyfikuję według potrzeb wink.gif
Ale chętnie bym wypróbowała inne. Mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii?
> Ja chcÄ™ chleba.......!
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 17:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama