Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prysznic :)oraz kolejna porcja dobrego humoru :)

, jak bierze go kobieta a jak mężczyzna
> , jak bierze go kobieta a jak mężczyzna
malgosia1968
piÄ…, 16 mar 2012 - 00:25
Jak kobieta bierze prysznic:

Rozbiera się i sortuje ubranie do koloru i temperatury prania. W drodze do łazienki zakłada długi szlafrok, jak mija męża, zasłania wszystkie krytyczne części ciała.

W lusterku ogląda swój nastrój, stwierdza też, że powinna trenować mięśnie brzucha. Pod prysznicem używa gąbki do twarzy, szerszej gąbki do ciała, szczoteczki do stóp, szczoteczki do rąk i pumeks.
Myje włosy szamponem ogórkowym, potem szamponem z 43-trzema witaminami. Jeszcze raz myje włosy, aby upewnić się, że są czyste. Nakłada odżywkę z grejpfrutu i naturalnego olejku avocado.
Myje twarz szczoteczką do twarzy z rozdrobnioną morelą, aż zczerwienieje, resztę ciała myje emulsją z imbiru, orzecha i pomidora. Spłukuje odżywkę.
Goli nogi i pod pachami. Wypuszcza wodę. Gąbką wyciera wszystkie krople wody, czyści umywalkę i wannę. Wychodzi spod natrysku, wyciera się ręcznikiem o wielkości małego państwa, włosy wyciera ręcznikiem super wchłaniającym wodę, aż będą suche.
Obszukuje całe ciało czy nie ma pryszczy, wyrywa brwi pęsetą.
Wraca do sypialni, ma na sobie długi szlafrok, a na głowie ręcznik.
Mijając męża, zasłania szczelnie wszystko.

Jak mężczyzna bierze prysznic:


1. Siada na brzegu łóżka, rozbiera się i rzuca rzeczy na kupę.
2. Nago leci do Å‚azienki, mijajÄ…c zonÄ™, macha ptaszkiem i wola "hu, huu!".
3. Patrzy w lusterko, oglÄ…da ptaszka i drapie siÄ™ po dopie.
4. Wchodzi pod prysznic.
5. Jeszcze raz siÄ™ drapie, teraz po jajach.
6. Wącha palce, upajając się męskim zapachem.
7. Bierze pierwszy lepszy szampon i rozprowadza go po całym ciele.
8. Smarcze w rękę, i tak się spłucze.
9. Myje rowek i jednocześnie *****zi.
10. PuszczajÄ…c bÄ…ki, cieszy siÄ™ jak to dziwnie pod natryskiem brzmi.
11. Większość czasu spędza na myciu części dolnych.
12. Myje pupę, włosy zostają na mydle.
13. Myje włosy i twarz.
14. Szamponem tworzy fryzurÄ™ irokeza.
15. Siusiu.
16. Spłukuje się i wychodzi spod natrysku.
17. Lekko wycierając się ręcznikiem, sam do siebie mówi, ile wody jest na posadzce, bo zapomniał zaciągnąć zasłonę.
18. Jeszcze raz patrzy w lusterko, ocenia wielkość ptaszka.
19. Zostawia mokry dywanik i zapalone światło.
20. Wraca do sypialni z ręcznikiem na biodrach, mijając żonę, uchyla ręcznika, macha ptaszkiem i woła "hu, huu!".
21. Rzuca mokry ręcznik na łóżko.

Jeśli nie śmiejesz się z tych oczywistych faktów, to coś jest z Tobą nie w porządku...

i jeszcze na poprawÄ™ humoru



Ten post edytował malgosia1968 pią, 16 mar 2012 - 22:37
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post piÄ…, 16 mar 2012 - 00:25
Post #1

Jak kobieta bierze prysznic:

Rozbiera się i sortuje ubranie do koloru i temperatury prania. W drodze do łazienki zakłada długi szlafrok, jak mija męża, zasłania wszystkie krytyczne części ciała.

W lusterku ogląda swój nastrój, stwierdza też, że powinna trenować mięśnie brzucha. Pod prysznicem używa gąbki do twarzy, szerszej gąbki do ciała, szczoteczki do stóp, szczoteczki do rąk i pumeks.
Myje włosy szamponem ogórkowym, potem szamponem z 43-trzema witaminami. Jeszcze raz myje włosy, aby upewnić się, że są czyste. Nakłada odżywkę z grejpfrutu i naturalnego olejku avocado.
Myje twarz szczoteczką do twarzy z rozdrobnioną morelą, aż zczerwienieje, resztę ciała myje emulsją z imbiru, orzecha i pomidora. Spłukuje odżywkę.
Goli nogi i pod pachami. Wypuszcza wodę. Gąbką wyciera wszystkie krople wody, czyści umywalkę i wannę. Wychodzi spod natrysku, wyciera się ręcznikiem o wielkości małego państwa, włosy wyciera ręcznikiem super wchłaniającym wodę, aż będą suche.
Obszukuje całe ciało czy nie ma pryszczy, wyrywa brwi pęsetą.
Wraca do sypialni, ma na sobie długi szlafrok, a na głowie ręcznik.
Mijając męża, zasłania szczelnie wszystko.

Jak mężczyzna bierze prysznic:


1. Siada na brzegu łóżka, rozbiera się i rzuca rzeczy na kupę.
2. Nago leci do Å‚azienki, mijajÄ…c zonÄ™, macha ptaszkiem i wola "hu, huu!".
3. Patrzy w lusterko, oglÄ…da ptaszka i drapie siÄ™ po dopie.
4. Wchodzi pod prysznic.
5. Jeszcze raz siÄ™ drapie, teraz po jajach.
6. Wącha palce, upajając się męskim zapachem.
7. Bierze pierwszy lepszy szampon i rozprowadza go po całym ciele.
8. Smarcze w rękę, i tak się spłucze.
9. Myje rowek i jednocześnie *****zi.
10. PuszczajÄ…c bÄ…ki, cieszy siÄ™ jak to dziwnie pod natryskiem brzmi.
11. Większość czasu spędza na myciu części dolnych.
12. Myje pupę, włosy zostają na mydle.
13. Myje włosy i twarz.
14. Szamponem tworzy fryzurÄ™ irokeza.
15. Siusiu.
16. Spłukuje się i wychodzi spod natrysku.
17. Lekko wycierając się ręcznikiem, sam do siebie mówi, ile wody jest na posadzce, bo zapomniał zaciągnąć zasłonę.
18. Jeszcze raz patrzy w lusterko, ocenia wielkość ptaszka.
19. Zostawia mokry dywanik i zapalone światło.
20. Wraca do sypialni z ręcznikiem na biodrach, mijając żonę, uchyla ręcznika, macha ptaszkiem i woła "hu, huu!".
21. Rzuca mokry ręcznik na łóżko.

Jeśli nie śmiejesz się z tych oczywistych faktów, to coś jest z Tobą nie w porządku...

i jeszcze na poprawÄ™ humoru



--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Adriannna
piÄ…, 16 mar 2012 - 03:46
Dwa ostatnie super icon_biggrin.gif
A po przeczytaniu pierwszego doszlam do zaskakujacego wnioskum, ze...ani ja nie jestem kobieta, ani A. nie jest mezczyzna...icon_wink.gif ( hu huu nigdy od niego nie slyszalam icon_wink.gif )

Ten post edytował Adriannna pią, 16 mar 2012 - 03:47
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post piÄ…, 16 mar 2012 - 03:46
Post #2

Dwa ostatnie super icon_biggrin.gif
A po przeczytaniu pierwszego doszlam do zaskakujacego wnioskum, ze...ani ja nie jestem kobieta, ani A. nie jest mezczyzna...icon_wink.gif ( hu huu nigdy od niego nie slyszalam icon_wink.gif )

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
karolaijula
piÄ…, 16 mar 2012 - 21:22
Jak dla mnie wszystkie trzy zabójcze ..... Mimo tego, że nie wycieram wody z wanny ;]
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post piÄ…, 16 mar 2012 - 21:22
Post #3

Jak dla mnie wszystkie trzy zabójcze ..... Mimo tego, że nie wycieram wody z wanny ;]

--------------------




malgosia1968
piÄ…, 16 mar 2012 - 22:40

Teściowa do zięcia:-Skoro tak mnie nienawidzisz, to dlaczego masz moje zdjęcie na kominku?-Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia.

Spotyka się dwóch kumpli i jeden zwierza się drugiemu:- Ten kryzys jest gorszy niż rozwod- Dlaczego?- Już straciłem polowe majątku a nadal mam żonę.

Kobieta słyszy dzwonek do drzwi. Po chwili otwiera je i widzi kolegę męża, który pracuje z mężem w browarze.- Mam dla pani złą wiadomość. W browarze był wypadek i pani mąż zginął.- O Boże! Jak to się stało?- Wpadł do kadzi z piwem i się utopił.Kobieta pyta przez łzy:- Ale czy przynajmniej miał szybką śmierć?- Obawiam się, że nie. Zanim utonął, wyłaził z kadzi pięć razy,żeby się odlać...

Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:- Rozbieraj się i do łóżka!Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą,razem z głowami i pokazuje:- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku. Wilk ćmi papieroska.Kapturek ma moralnego kaca.- Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami:"a dlaczego masz takie wielkie to..., dlaczego masz takie wielkie tamto..."

Kapitan galery, kompletnie pijany, mówi do przykutych do wioseł galerników:- Mam dla was dwie wiadomości: najpierw dam każdemu po pół litra wódki...- Hurrrra!- ...a potem chciałbym popływać na nartach wodnych.

IdÄ… dwa koty przez pustynie.
Jeden nagle mówi:
-Ej, stary. Nie ogarniam tej kuwety.

Ojciec przeglÄ…da dzienniczek szkolny Jasia:
- Co to, znowu jedynka z historii?
- Niestety, historia lubi się powtarzać...

Jak podzielić 4 jabłka pomiędzy 5 osób?
Zrobić kompot

Murzyn i meksykanin jadÄ… samochodem. Kto prowadzi?
Policja.

U dentysty:
- Ile kosztuje ekstrakcja zęba?
- 50 PLN.
- 50 PLN za kilka minut pracy?!
- Mogę wyrywać powoli jeśli pan chce.

Przychodzi Rosjanin do dentysty. Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał:
- Właściwie nie wiem, co mam panu tu zrobić?
- Chciałbym alarm założyć.

Przychodzi para do knajpki i zostawia płaszcze w szatni.
Szatniarz pyta:
- Na jeden numerek?
- Nie, na kawÄ™. - odpowiada facet.

W restauracji:
- Poproszę pieczeń z zająca. Tylko żeby mi w niej śrutu nie było!
- Ma pan szczęście, dzisiaj przywieźli jednego, który podciął sobie żyły...

- Byłaś u szefa na dywaniku?
- Tak, a skÄ…d wiesz?
- Wzorek Ci siÄ™ odcisnÄ…Å‚ na plecach.


cdn. 06.gif
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post piÄ…, 16 mar 2012 - 22:40
Post #4


Teściowa do zięcia:-Skoro tak mnie nienawidzisz, to dlaczego masz moje zdjęcie na kominku?-Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia.

Spotyka się dwóch kumpli i jeden zwierza się drugiemu:- Ten kryzys jest gorszy niż rozwod- Dlaczego?- Już straciłem polowe majątku a nadal mam żonę.

Kobieta słyszy dzwonek do drzwi. Po chwili otwiera je i widzi kolegę męża, który pracuje z mężem w browarze.- Mam dla pani złą wiadomość. W browarze był wypadek i pani mąż zginął.- O Boże! Jak to się stało?- Wpadł do kadzi z piwem i się utopił.Kobieta pyta przez łzy:- Ale czy przynajmniej miał szybką śmierć?- Obawiam się, że nie. Zanim utonął, wyłaził z kadzi pięć razy,żeby się odlać...

Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:- Rozbieraj się i do łóżka!Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą,razem z głowami i pokazuje:- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku. Wilk ćmi papieroska.Kapturek ma moralnego kaca.- Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami:"a dlaczego masz takie wielkie to..., dlaczego masz takie wielkie tamto..."

Kapitan galery, kompletnie pijany, mówi do przykutych do wioseł galerników:- Mam dla was dwie wiadomości: najpierw dam każdemu po pół litra wódki...- Hurrrra!- ...a potem chciałbym popływać na nartach wodnych.

IdÄ… dwa koty przez pustynie.
Jeden nagle mówi:
-Ej, stary. Nie ogarniam tej kuwety.

Ojciec przeglÄ…da dzienniczek szkolny Jasia:
- Co to, znowu jedynka z historii?
- Niestety, historia lubi się powtarzać...

Jak podzielić 4 jabłka pomiędzy 5 osób?
Zrobić kompot

Murzyn i meksykanin jadÄ… samochodem. Kto prowadzi?
Policja.

U dentysty:
- Ile kosztuje ekstrakcja zęba?
- 50 PLN.
- 50 PLN za kilka minut pracy?!
- Mogę wyrywać powoli jeśli pan chce.

Przychodzi Rosjanin do dentysty. Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał:
- Właściwie nie wiem, co mam panu tu zrobić?
- Chciałbym alarm założyć.

Przychodzi para do knajpki i zostawia płaszcze w szatni.
Szatniarz pyta:
- Na jeden numerek?
- Nie, na kawÄ™. - odpowiada facet.

W restauracji:
- Poproszę pieczeń z zająca. Tylko żeby mi w niej śrutu nie było!
- Ma pan szczęście, dzisiaj przywieźli jednego, który podciął sobie żyły...

- Byłaś u szefa na dywaniku?
- Tak, a skÄ…d wiesz?
- Wzorek Ci siÄ™ odcisnÄ…Å‚ na plecach.


cdn. 06.gif

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
> prysznic :)oraz kolejna porcja dobrego humoru :), jak bierze go kobieta a jak mężczyzna
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 08:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama