Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

> 
Milenka-
czw, 28 lis 2013 - 16:35
Hej dziewczyny,

Dawno mnie tu nie było i nie za bardzo mam czas na zaglądanie na forum.

Piszę ponieważ dostałam dziś od swojego lekarza nowy lek w saszetkach wspomagający ogólne zajście w ciążę jak i przy PCO nazwa INOFOLIC (cena ok 56 zł za 20 saszetek, ja mam stosować od dziś po 1 saszetce cały czas.)- lek stosowany do niedawna tylko we Włoszech i właśnie teraz dotarł do Polski, a może już któraś z was stosuje ? jeśli tak to proszę o jakieś informacje dot. stosowania tego leku i czy rzeczywiście wspomaga zapłodnienie.
Dziś na usg w 8 dc nie miałam rzadnych pęcherzyków tylko pełno drobnych a w poniedziałek mam mieć usg bo lekarz chce zobaczyć czy coś się zaczyna dziać po tym leku.

Jeszcze się odezwę i postaram się częściej zaglądać na forum Pozdrawiam

Ten post edytował Milenka- czw, 05 gru 2013 - 14:41
Milenka-


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: czw, 05 lip 12 - 15:54
Skąd: świętokrzyskie
Nr użytkownika: 40,653




post czw, 28 lis 2013 - 16:35
Post #41

Hej dziewczyny,

Dawno mnie tu nie było i nie za bardzo mam czas na zaglądanie na forum.

Piszę ponieważ dostałam dziś od swojego lekarza nowy lek w saszetkach wspomagający ogólne zajście w ciążę jak i przy PCO nazwa INOFOLIC (cena ok 56 zł za 20 saszetek, ja mam stosować od dziś po 1 saszetce cały czas.)- lek stosowany do niedawna tylko we Włoszech i właśnie teraz dotarł do Polski, a może już któraś z was stosuje ? jeśli tak to proszę o jakieś informacje dot. stosowania tego leku i czy rzeczywiście wspomaga zapłodnienie.
Dziś na usg w 8 dc nie miałam rzadnych pęcherzyków tylko pełno drobnych a w poniedziałek mam mieć usg bo lekarz chce zobaczyć czy coś się zaczyna dziać po tym leku.

Jeszcze się odezwę i postaram się częściej zaglądać na forum Pozdrawiam

--------------------


tyczka
czw, 28 lis 2013 - 18:21
CYTAT(kasiula_poznan @ Thu, 28 Nov 2013 - 17:31) *
Tyczko moje cykle wygladaja tak od zawsze..., robilam badania przed zajsciwm w pierwsza ciaze, nie bylo z tym problemu, moha cora ma teraz 6 lat. O drugiego bejbisia staramy sie w sumie od niedawna... wiec nie mowie, ze w razie czego nie zrobie ale teraz zadnych badan robic nie musze. Nie wykluczam, w koncu i ja i maz mamy juz swoje lata...


Kasiu, przepraszam, ze tak osobiscie, ale strasznie mi to przypomina moja sytuacje. W pierwsza ciaze zaszlam normalnie- o ile mozna tak powiedziec, o druga okazalo sie, ze musialam "walczyc" ( lata przerwy bylo miedzy nimi, podobnie jak u Ciebie icon_smile.gif). Jak mi lekarz powiedzial, u kobiet nawet z lekkim PCO o ciaze tym latwiej, w im mlodszym sa wieku. Do tego stopnia, ze w wieku 20 lat zaszlam w ciaze, ot tak. O druge, na troche przed 30-tka, musialam juz "nachodzic sie" do lekarza.

Mieszkam w Danii, mamy wytyczne dotyczace skierowan do ginekologow - i jesli para chce miec dziecko, a kobieta ma niereguralne cykle, para dostaje skierowanie na leczenie. W innym przypadku, musza czekac od roku do dwoch lat trudnych staran, zeby dostac w ogole skierowanie do ginekologa.

I wlasnie takie przerwy, o jakich piszesz, mialam. I pierwsze, czego sie dowiedzialam, to wlasnie koniecznosc uregulowania cyklu icon_smile.gif Do takiego stopnia, zeby owulacja byla "zsynchronizowana"z reszta hormonow i zeby ewentualny zarodek mial szanse na zagniezdzenie sie w jamie macicy.

W nomenklaturze medycznej istnieja dwa terminy: mowimy zarowno o "zbyt wczesnej", jak i "zbyt poznej" owulacji - wowczas nawet zaplodniona komorka jajowa nie ma szans sie zagniezdzic.

Co do cykli, absolutna racje ma Tigerek - przy cyklu, zalozmy 90-dniowym, owulacja wystapi ( jesli wystapi ), srednio 2 tygodnie przed kolejna miesiaczka ( Tigerek napisala wlasnie o 14-15 dniowej fazie lutealnej icon_smile.gif ).
Plud oczywiscie fakt, ze owulacja w danym cyklu moze wystapic jedynie raz. Jesli wiec mialas 2 miesiaczki, to do owulacji moglo dojsc ( o ile w ogole ) raptem dwa razy. A w tym czasie powinno 8 - 9 razy, prawda.. ?

Kasiu - oczywiscie bede trzymac kciuki, ale z calego serca goraco i serdecznie zachecalabym Cie do wizyty u specjalisty, zeby oszczedzic zarowno rozczarowan, jak i czasu. I to ostatnie jest chyba jeszcze wazniejsze icon_smile.gif icon_smile.gif

Przepraszam za brak polskiej czcionki, niestety nie dysponuje wlasnym sprzetem w tej chwili.

PS. Tigerku, racje masz, oczywiscie piszac o fazie lutealnej - a z kolei cykle bezowulacjyne to jednak czesta przypadlosc. Wiekszosc kobiet z PCO, nawet nie wie, ze ja ma icon_wink.gif Co jednak mialas na mysli mowiac o "unormowaniu naturalnym" ? icon_smile.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post czw, 28 lis 2013 - 18:21
Post #42

CYTAT(kasiula_poznan @ Thu, 28 Nov 2013 - 17:31) *
Tyczko moje cykle wygladaja tak od zawsze..., robilam badania przed zajsciwm w pierwsza ciaze, nie bylo z tym problemu, moha cora ma teraz 6 lat. O drugiego bejbisia staramy sie w sumie od niedawna... wiec nie mowie, ze w razie czego nie zrobie ale teraz zadnych badan robic nie musze. Nie wykluczam, w koncu i ja i maz mamy juz swoje lata...


Kasiu, przepraszam, ze tak osobiscie, ale strasznie mi to przypomina moja sytuacje. W pierwsza ciaze zaszlam normalnie- o ile mozna tak powiedziec, o druga okazalo sie, ze musialam "walczyc" ( lata przerwy bylo miedzy nimi, podobnie jak u Ciebie icon_smile.gif). Jak mi lekarz powiedzial, u kobiet nawet z lekkim PCO o ciaze tym latwiej, w im mlodszym sa wieku. Do tego stopnia, ze w wieku 20 lat zaszlam w ciaze, ot tak. O druge, na troche przed 30-tka, musialam juz "nachodzic sie" do lekarza.

Mieszkam w Danii, mamy wytyczne dotyczace skierowan do ginekologow - i jesli para chce miec dziecko, a kobieta ma niereguralne cykle, para dostaje skierowanie na leczenie. W innym przypadku, musza czekac od roku do dwoch lat trudnych staran, zeby dostac w ogole skierowanie do ginekologa.

I wlasnie takie przerwy, o jakich piszesz, mialam. I pierwsze, czego sie dowiedzialam, to wlasnie koniecznosc uregulowania cyklu icon_smile.gif Do takiego stopnia, zeby owulacja byla "zsynchronizowana"z reszta hormonow i zeby ewentualny zarodek mial szanse na zagniezdzenie sie w jamie macicy.

W nomenklaturze medycznej istnieja dwa terminy: mowimy zarowno o "zbyt wczesnej", jak i "zbyt poznej" owulacji - wowczas nawet zaplodniona komorka jajowa nie ma szans sie zagniezdzic.

Co do cykli, absolutna racje ma Tigerek - przy cyklu, zalozmy 90-dniowym, owulacja wystapi ( jesli wystapi ), srednio 2 tygodnie przed kolejna miesiaczka ( Tigerek napisala wlasnie o 14-15 dniowej fazie lutealnej icon_smile.gif ).
Plud oczywiscie fakt, ze owulacja w danym cyklu moze wystapic jedynie raz. Jesli wiec mialas 2 miesiaczki, to do owulacji moglo dojsc ( o ile w ogole ) raptem dwa razy. A w tym czasie powinno 8 - 9 razy, prawda.. ?

Kasiu - oczywiscie bede trzymac kciuki, ale z calego serca goraco i serdecznie zachecalabym Cie do wizyty u specjalisty, zeby oszczedzic zarowno rozczarowan, jak i czasu. I to ostatnie jest chyba jeszcze wazniejsze icon_smile.gif icon_smile.gif

Przepraszam za brak polskiej czcionki, niestety nie dysponuje wlasnym sprzetem w tej chwili.

PS. Tigerku, racje masz, oczywiscie piszac o fazie lutealnej - a z kolei cykle bezowulacjyne to jednak czesta przypadlosc. Wiekszosc kobiet z PCO, nawet nie wie, ze ja ma icon_wink.gif Co jednak mialas na mysli mowiac o "unormowaniu naturalnym" ? icon_smile.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Tigerek
czw, 28 lis 2013 - 21:21
CYTAT(tyczka @ Thu, 28 Nov 2013 - 18:21) *
Co jednak mialas na mysli mowiac o "unormowaniu naturalnym" ? icon_smile.gif

Niewyjaśnione medycznie samoistne wyregulowanie icon_smile.gif - ja tylko olejek z wiesiołka zaczęłam brać icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post czw, 28 lis 2013 - 21:21
Post #43

CYTAT(tyczka @ Thu, 28 Nov 2013 - 18:21) *
Co jednak mialas na mysli mowiac o "unormowaniu naturalnym" ? icon_smile.gif

Niewyjaśnione medycznie samoistne wyregulowanie icon_smile.gif - ja tylko olejek z wiesiołka zaczęłam brać icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
komunikacja24
pią, 29 lis 2013 - 13:08
Ja po cichutku myślę o kolejnym dziecku.
w 2010 roku byłam na wątku staraczkowym i udało się.
Wprawdzie musiałam się wspomagać lekami aby zajść w ciążę ale się udało i mój Mikuś ma zaraz 3 latka.
Chciałabym dołaczyć pełną parą ale oczekuję na przeszczep nerki(mam być dawcą) dlatego muszę się wstrzymać gdzieś tak do stycznia/lutego ale wtedy to już będę z Wami icon_smile.gif
Życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania i nudnej ciaży:)
komunikacja24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 574
Dołączył: pon, 03 cze 13 - 23:38
Skąd: Legnica/Wrocław
Nr użytkownika: 42,262




post pią, 29 lis 2013 - 13:08
Post #44

Ja po cichutku myślę o kolejnym dziecku.
w 2010 roku byłam na wątku staraczkowym i udało się.
Wprawdzie musiałam się wspomagać lekami aby zajść w ciążę ale się udało i mój Mikuś ma zaraz 3 latka.
Chciałabym dołaczyć pełną parą ale oczekuję na przeszczep nerki(mam być dawcą) dlatego muszę się wstrzymać gdzieś tak do stycznia/lutego ale wtedy to już będę z Wami icon_smile.gif
Życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania i nudnej ciaży:)

--------------------
12.10.2013.....Nasz Ślub Cywilny :-D



Tigerek
pią, 29 lis 2013 - 16:26
Mam do was pytanie:

Wyszedł mi na wyniku z krwi spadający progesteron, obecnie jest bardzo niski - ok 13,0 - było prawie 16 2 tygodnie temu; biorę luteinę 100mg 2x2 i teraz wyczytałam - i tu jest to pytanie czy tak faktycznie jest: że sztuczny progesteron nie jest brany pod uwagę w badaniu, ale że to wynik tyko mojego, mam się nie martwić aż tak bardzo, bo przecież jest on uzupełniany. Jak na razie nie plamię, nie krwawię, nie boli mnie brzuch (poza chwilą obecną, ze stresu). Kontrolę mam w poniedziałek.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pią, 29 lis 2013 - 16:26
Post #45

Mam do was pytanie:

Wyszedł mi na wyniku z krwi spadający progesteron, obecnie jest bardzo niski - ok 13,0 - było prawie 16 2 tygodnie temu; biorę luteinę 100mg 2x2 i teraz wyczytałam - i tu jest to pytanie czy tak faktycznie jest: że sztuczny progesteron nie jest brany pod uwagę w badaniu, ale że to wynik tyko mojego, mam się nie martwić aż tak bardzo, bo przecież jest on uzupełniany. Jak na razie nie plamię, nie krwawię, nie boli mnie brzuch (poza chwilą obecną, ze stresu). Kontrolę mam w poniedziałek.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
tyczka
pią, 29 lis 2013 - 16:51
A beta nie spada..? Co do progestreonu, nie mam, niestety, zielonego pojęcia.
Choć tak na chłopksi rozum, w jaki sposób "sztuczny" miałby być oddzielany od naturalnego..?
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pią, 29 lis 2013 - 16:51
Post #46

A beta nie spada..? Co do progestreonu, nie mam, niestety, zielonego pojęcia.
Choć tak na chłopksi rozum, w jaki sposób "sztuczny" miałby być oddzielany od naturalnego..?

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Tigerek
pią, 29 lis 2013 - 20:48
Sztuczny to formalnie progestagen icon_smile.gif a naturalny progesteron. Bety nie miałam sprawdzanej więc nie wiem.

Na wyniku z laboratorium ma mnormę dla 1 trymestru 25-50 ng, a teraz znalazłam
CYTAT
Prawidłowy poziom waha się między:

- po owulacji - 1-28ng/ml

- do 12 tygodnia ciąży - 9-47ng/ml

- od 12-28 tygodnia ciąży - 17-146ng/ml

- po 28 tygodniu ciąży - 55-200ng/ml


Ja jestem wg miesiączki w 10., wg owulacji w 8.

I nie wiem co myśleć.

Ten post edytował Tigerek pią, 29 lis 2013 - 20:57
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pią, 29 lis 2013 - 20:48
Post #47

Sztuczny to formalnie progestagen icon_smile.gif a naturalny progesteron. Bety nie miałam sprawdzanej więc nie wiem.

Na wyniku z laboratorium ma mnormę dla 1 trymestru 25-50 ng, a teraz znalazłam
CYTAT
Prawidłowy poziom waha się między:

- po owulacji - 1-28ng/ml

- do 12 tygodnia ciąży - 9-47ng/ml

- od 12-28 tygodnia ciąży - 17-146ng/ml

- po 28 tygodniu ciąży - 55-200ng/ml


Ja jestem wg miesiączki w 10., wg owulacji w 8.

I nie wiem co myśleć.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
zając_Poziomka
sob, 30 lis 2013 - 13:16
No to wygląda na to, że jest w normie icon_smile.gif
zając_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post sob, 30 lis 2013 - 13:16
Post #48

No to wygląda na to, że jest w normie icon_smile.gif

--------------------




Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)
Ksiwik
pon, 02 gru 2013 - 19:16
Witajcie.
Miałam pisać o posta o dopisaniu do listy starających , ale natura sprawiła mi niespodziankę.




BhCG- 29.11.2013 -43,6
2.12.2013 -157,2

Dziękuję pewnej Ciepłej i Kochanej Duszycce tutaj z forum za ogromne wsparcie i rady.

Wizyta u lekarza w piątek.

Ten post edytował ksiwik pon, 02 gru 2013 - 19:20
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
Skąd: TM
Nr użytkownika: 4,155




post pon, 02 gru 2013 - 19:16
Post #49

Witajcie.
Miałam pisać o posta o dopisaniu do listy starających , ale natura sprawiła mi niespodziankę.




BhCG- 29.11.2013 -43,6
2.12.2013 -157,2

Dziękuję pewnej Ciepłej i Kochanej Duszycce tutaj z forum za ogromne wsparcie i rady.

Wizyta u lekarza w piątek.

--------------------
Mama Młodej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

zając_Poziomka
pon, 02 gru 2013 - 20:14
ksiwik!!!!!!!!!!!! Gratulacje kochana! icon_smile.gif Ale super icon_smile.gif Ominie Cię zastanawianie czy już się udało, czy znów trzeba czekac icon_smile.gif
zając_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post pon, 02 gru 2013 - 20:14
Post #50

ksiwik!!!!!!!!!!!! Gratulacje kochana! icon_smile.gif Ale super icon_smile.gif Ominie Cię zastanawianie czy już się udało, czy znów trzeba czekac icon_smile.gif

--------------------




Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)
Ksiwik
pon, 02 gru 2013 - 20:27
Poziomka Przy poprzedniej odsłonieXXVII wątku o starania już się naczekałam więc teraz w tej odsłonie po porstu nie zdążyłam się dopisać do starających icon_smile.gif A może to te pozytywne fluidy o tej tej jednej z was tak na mnie podziałały icon_smile.gif
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
Skąd: TM
Nr użytkownika: 4,155




post pon, 02 gru 2013 - 20:27
Post #51

Poziomka Przy poprzedniej odsłonieXXVII wątku o starania już się naczekałam więc teraz w tej odsłonie po porstu nie zdążyłam się dopisać do starających icon_smile.gif A może to te pozytywne fluidy o tej tej jednej z was tak na mnie podziałały icon_smile.gif

--------------------
Mama Młodej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

annad
pon, 02 gru 2013 - 21:13
Ksiwik gratulacje brawo_bis.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pon, 02 gru 2013 - 21:13
Post #52

Ksiwik gratulacje brawo_bis.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
zając_Poziomka
pon, 02 gru 2013 - 21:18
CYTAT(ksiwik @ Mon, 02 Dec 2013 - 20:27) *
Poziomka Przy poprzedniej odsłonieXXVII wątku o starania już się naczekałam więc teraz w tej odsłonie po porstu nie zdążyłam się dopisać do starających icon_smile.gif A może to te pozytywne fluidy o tej tej jednej z was tak na mnie podziałały icon_smile.gif



Ło matko, no tak mi się właśnie wydawało icon_razz.gif Ale jakoś tak przez sposób w jaki napisałaś poprzedniego posta uznałam, że w ramach swojego wielkiego roztrzepania pomyliłam Cię z kimś o łudząco podobnym nicku icon_razz.gif A nie chciało mi się sprawdzic tamtego wątku icon_razz.gif CAŁA JA icon_biggrin.gif

Tak czy owak bardzo się cieszę i życzę spokojnej ciąży.

Kolejny wysyp zaciążonych, super icon_smile.gif


A mi dziś koleżanka gratulowała ciąży... sugerując się brzuszkiem... Pora się odchudzac?
zając_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post pon, 02 gru 2013 - 21:18
Post #53

CYTAT(ksiwik @ Mon, 02 Dec 2013 - 20:27) *
Poziomka Przy poprzedniej odsłonieXXVII wątku o starania już się naczekałam więc teraz w tej odsłonie po porstu nie zdążyłam się dopisać do starających icon_smile.gif A może to te pozytywne fluidy o tej tej jednej z was tak na mnie podziałały icon_smile.gif



Ło matko, no tak mi się właśnie wydawało icon_razz.gif Ale jakoś tak przez sposób w jaki napisałaś poprzedniego posta uznałam, że w ramach swojego wielkiego roztrzepania pomyliłam Cię z kimś o łudząco podobnym nicku icon_razz.gif A nie chciało mi się sprawdzic tamtego wątku icon_razz.gif CAŁA JA icon_biggrin.gif

Tak czy owak bardzo się cieszę i życzę spokojnej ciąży.

Kolejny wysyp zaciążonych, super icon_smile.gif


A mi dziś koleżanka gratulowała ciąży... sugerując się brzuszkiem... Pora się odchudzac?

--------------------




Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)
dorsim
pon, 02 gru 2013 - 21:35
ksiwik moje gratulacje !!!! 06.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post pon, 02 gru 2013 - 21:35
Post #54

ksiwik moje gratulacje !!!! 06.gif

--------------------




-1910- WfcA
kasiaaa82
pon, 02 gru 2013 - 21:53
GRATULUJĘ !!! 06.gif
kasiaaa82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 931
Dołączył: sob, 20 mar 10 - 21:23
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 32,211




post pon, 02 gru 2013 - 21:53
Post #55

GRATULUJĘ !!! 06.gif

--------------------






Uploaded with ImageShack.us
Tigerek
wto, 03 gru 2013 - 17:45
Wracam do Was... tylko jeszcze nie wiemy, kiedy. Maleństwo nie żyje, czekam na poronienie samoistne.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post wto, 03 gru 2013 - 17:45
Post #56

Wracam do Was... tylko jeszcze nie wiemy, kiedy. Maleństwo nie żyje, czekam na poronienie samoistne.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
dorsim
wto, 03 gru 2013 - 17:59
Tigerek kochana tak mi przykro przytul.gif 32.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 03 gru 2013 - 17:59
Post #57

Tigerek kochana tak mi przykro przytul.gif 32.gif

--------------------




-1910- WfcA
zając_Poziomka
wto, 03 gru 2013 - 18:08
Tigerek, tak bardzo mi przykro icon_sad.gif Doskonale wiem, co czujesz :* Gdybyś chciała porozmawiac to pisz śmiało na PW :* Jestem z Tobą myślami cały czas.
zając_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post wto, 03 gru 2013 - 18:08
Post #58

Tigerek, tak bardzo mi przykro icon_sad.gif Doskonale wiem, co czujesz :* Gdybyś chciała porozmawiac to pisz śmiało na PW :* Jestem z Tobą myślami cały czas.

--------------------




Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)
annad
wto, 03 gru 2013 - 18:11
Tigerek aż nie wiem co napisać ;( Wiem doskonale jak to boli...jutro mija rok jak miałam łyżeczkowanie i myślałam, że nie dam rady podejśc raz jeszcze do staranek...ale mineła dłuższa chwila i udało się. Życzę aby i Twoja historia tak się zakończyła!
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 03 gru 2013 - 18:11
Post #59

Tigerek aż nie wiem co napisać ;( Wiem doskonale jak to boli...jutro mija rok jak miałam łyżeczkowanie i myślałam, że nie dam rady podejśc raz jeszcze do staranek...ale mineła dłuższa chwila i udało się. Życzę aby i Twoja historia tak się zakończyła!

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
milutka
wto, 03 gru 2013 - 21:33
Tigerek tak strasznie mi przykro icon_sad.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 03 gru 2013 - 21:33
Post #60

Tigerek tak strasznie mi przykro icon_sad.gif

--------------------
> STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII
Start new topic
Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 04:03
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama