Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Cleo w Toruniu

> 
Cleo
czw, 20 wrz 2007 - 22:19
Dobra, jutro kupujemy bilety na pociag! Hanka ma katar i zabkuje -mam nadzieje, ze nie wywala nas z pociÄ…gu oraz hotelu.

Ja mam nr komorki do Meggi, wiec moze Eta i Joannaz i Dorothyz napiszcie do niej i tez sie wymiencie telefonami na wszelki wypadek?
W kazdym razie mamy rezerwacje w Muzeum Piernika na 16.00, spotykamy sie 15.30 w sobotÄ™! Chyba sie rozpoznamy, prawda??icon_smile.gif

Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 20 wrz 2007 - 22:19
Post #21

Dobra, jutro kupujemy bilety na pociag! Hanka ma katar i zabkuje -mam nadzieje, ze nie wywala nas z pociÄ…gu oraz hotelu.

Ja mam nr komorki do Meggi, wiec moze Eta i Joannaz i Dorothyz napiszcie do niej i tez sie wymiencie telefonami na wszelki wypadek?
W kazdym razie mamy rezerwacje w Muzeum Piernika na 16.00, spotykamy sie 15.30 w sobotÄ™! Chyba sie rozpoznamy, prawda??icon_smile.gif



--------------------
Meggi
czw, 20 wrz 2007 - 22:46
Cleo ty mnie poznasz po prowadzeniu pustego wózka icon_wink.gif

Eta miałaś podać mi meila, cobym mapki mogła ci wysłać. No oczywiście służe poradą telefoniczną gdybyś nie mogła trafic do nas icon_smile.gif

joanaz tobie wysle na pw mój numer.

Dorothyz może uda ci sie jednak na małą kawke wyrwać icon_wink.gif, w razie czego tez wyslę ci mój numer 03.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 20 wrz 2007 - 22:46
Post #22

Cleo ty mnie poznasz po prowadzeniu pustego wózka icon_wink.gif

Eta miałaś podać mi meila, cobym mapki mogła ci wysłać. No oczywiście służe poradą telefoniczną gdybyś nie mogła trafic do nas icon_smile.gif

joanaz tobie wysle na pw mój numer.

Dorothyz może uda ci sie jednak na małą kawke wyrwać icon_wink.gif, w razie czego tez wyslę ci mój numer 03.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
czw, 20 wrz 2007 - 23:18
Alez Meggi-ja bede wypatrywac...czarownicy w spiczastym kapeluszu! icon_smile.gif

mine poznasz w takim razie po dzikim biegu w strone owego wozka, gdyz bede po paru godzinach noszenia Hanki w nosidelku hehe;)
ale sie cieszÄ™, ze jadÄ™, ale sie denerwujÄ™ takze!! 43.gif

PS
czy wezmiecie facetow?? mam nadzieje, ze jesli nie, to mój mąz nie poczuje sie wyizolowany;)
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 20 wrz 2007 - 23:18
Post #23

Alez Meggi-ja bede wypatrywac...czarownicy w spiczastym kapeluszu! icon_smile.gif

mine poznasz w takim razie po dzikim biegu w strone owego wozka, gdyz bede po paru godzinach noszenia Hanki w nosidelku hehe;)
ale sie cieszÄ™, ze jadÄ™, ale sie denerwujÄ™ takze!! 43.gif

PS
czy wezmiecie facetow?? mam nadzieje, ze jesli nie, to mój mąz nie poczuje sie wyizolowany;)

--------------------
Meggi
piÄ…, 21 wrz 2007 - 09:53
Cleo mojego to na 100% nie bedzie, ktoÅ› musi pracowac icon_wink.gif

Muszę dziś poszukać kapelusza, bo gdzieś mi sie zawieruszył 29.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 21 wrz 2007 - 09:53
Post #24

Cleo mojego to na 100% nie bedzie, ktoÅ› musi pracowac icon_wink.gif

Muszę dziś poszukać kapelusza, bo gdzieś mi sie zawieruszył 29.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



joanaz
piÄ…, 21 wrz 2007 - 10:41
Meggi- dzięki za nr telefonu.
Niestety nie wiem czy zdążę wrócić do Torunia do tej godziny. W sobotę dziadek z babcią zabierają dziewczynki i mnie do Biskupina i Parku dinozaurów w Rogowie. ten wyjazd mają obiecany od dawna , a właśnie w tę sobotę dziadek nigdzie nie sędziuje, jest na miejscu więc jedziemy.

joanna
joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post piÄ…, 21 wrz 2007 - 10:41
Post #25

Meggi- dzięki za nr telefonu.
Niestety nie wiem czy zdążę wrócić do Torunia do tej godziny. W sobotę dziadek z babcią zabierają dziewczynki i mnie do Biskupina i Parku dinozaurów w Rogowie. ten wyjazd mają obiecany od dawna , a właśnie w tę sobotę dziadek nigdzie nie sędziuje, jest na miejscu więc jedziemy.

joanna


--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
Meggi
piÄ…, 21 wrz 2007 - 11:46
joanaz w niedziele bylismy w tym Praku i w Biskupinie icon_smile.gif było super!!!!. Polecam najpierw zaliczyć Dinozaury, jest to piekne miejsce, wstawiłam kilka zjdęc na marcówkach2004, jets super plac zabaw no z dobre dwie godzinki tam napewno spędzicie icon_smile.gif
Biskupin to my co roku odwiedzamy w ramach Festynu.

Gdyby po tej wycieczce dziewczynki i oczywiście Ty miały choc odrobine sił (choc watpie icon_wink.gif ) to zadzwon dam znać gdzie jestesmy , małą kawkę wypijemy na pokrzepienie icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 21 wrz 2007 - 11:46
Post #26

joanaz w niedziele bylismy w tym Praku i w Biskupinie icon_smile.gif było super!!!!. Polecam najpierw zaliczyć Dinozaury, jest to piekne miejsce, wstawiłam kilka zjdęc na marcówkach2004, jets super plac zabaw no z dobre dwie godzinki tam napewno spędzicie icon_smile.gif
Biskupin to my co roku odwiedzamy w ramach Festynu.

Gdyby po tej wycieczce dziewczynki i oczywiście Ty miały choc odrobine sił (choc watpie icon_wink.gif ) to zadzwon dam znać gdzie jestesmy , małą kawkę wypijemy na pokrzepienie icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
piÄ…, 21 wrz 2007 - 11:54
Eta, a Ty gdzie zaginęłaś? Tylko nam teraz sie nie wycofaj 32.gif i tak nas tylko trzy zostały 13.gif

Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 21 wrz 2007 - 11:54
Post #27

Eta, a Ty gdzie zaginęłaś? Tylko nam teraz sie nie wycofaj 32.gif i tak nas tylko trzy zostały 13.gif



--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Eta
sob, 22 wrz 2007 - 00:34
jestem jestem
i na 15.30 będę na 1000 %
i też bez męża, jeszcze go nie widziałam od niedzieli

Meggi wysłałam Ci mój mail na priv już kilka dni temu, nie dostałaś?

wysyłam raz jeszcze

Ten post edytował Eta sob, 22 wrz 2007 - 00:39
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post sob, 22 wrz 2007 - 00:34
Post #28

jestem jestem
i na 15.30 będę na 1000 %
i też bez męża, jeszcze go nie widziałam od niedzieli

Meggi wysłałam Ci mój mail na priv już kilka dni temu, nie dostałaś?

wysyłam raz jeszcze

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Meggi
sob, 22 wrz 2007 - 22:48
No i po spotkaniu icon_sad.gif, jak dla mnie zdecydowanie za krótko 41.gif
O tyle rzeczy chciałam Etę np. zapytac i poprostu zamroczona jakaś byłam 43.gif

Cleo to jeszcze jutro postaram sie dorwać icon_smile.gif)


Dobranoc icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post sob, 22 wrz 2007 - 22:48
Post #29

No i po spotkaniu icon_sad.gif, jak dla mnie zdecydowanie za krótko 41.gif
O tyle rzeczy chciałam Etę np. zapytac i poprostu zamroczona jakaś byłam 43.gif

Cleo to jeszcze jutro postaram sie dorwać icon_smile.gif)


Dobranoc icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Eta
nie, 23 wrz 2007 - 12:23
tak zdecydowanie było za krótko, znów mam poczucie że zanim się rozgadałam to zaczęło się zciemniać icon_wink.gif

Cleo mam nadzieję że wszystkiego w Toruniu nie zobaczyłaś i jeszcze wrócisz icon_smile.gif

Meggi pytaj icon_smile.gif

Czekam na zdjęcia.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post nie, 23 wrz 2007 - 12:23
Post #30

tak zdecydowanie było za krótko, znów mam poczucie że zanim się rozgadałam to zaczęło się zciemniać icon_wink.gif

Cleo mam nadzieję że wszystkiego w Toruniu nie zobaczyłaś i jeszcze wrócisz icon_smile.gif

Meggi pytaj icon_smile.gif

Czekam na zdjęcia.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Meggi
nie, 23 wrz 2007 - 16:32
Eta, Cleo zobaczyła tylko malutki procent naszego pięknego miasta icon_wink.gif, Michasia juz mi mówiła dziś, ze chce tu wrócić icon_smile.gif. Zwłaszcza po seansie w Planetarium 06.gif
Nie widziała na przyklad naszej pieknej panoramy nocą, musi zdecydowanie tu przyjechac jesczze raz icon_smile.gif

Eta tych pytan to na forum nie zadam , nie zeby byly jakieÅ› nie teges, ale ja jestem zwolenniczkÄ… takiej babskiej rozmowy przy kawce, tak jak wczoraj icon_wink.gif

Zdjęcia prześlę wieczorkiem, bo teraz w pracy siedzę,a później jeszcze jakiś spacerek zlaicze bo pogaoda pięknba znowu dziś, trzeba wykorzystać.


Cleo SUPER, bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać i Michasię uroczą i bardzo bystrą dziewczynkę icon_smile.gif, i Hanię cud miód bobas :* no Twojego męża, mam nadzieję, ze podobało Wam się w Toruniu , szkoda tylko, że tak krótko 13.gif

Szkoda, ze nikt się nie zdecydował jednak do nas przyłączyć 32.gif

Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post nie, 23 wrz 2007 - 16:32
Post #31

Eta, Cleo zobaczyła tylko malutki procent naszego pięknego miasta icon_wink.gif, Michasia juz mi mówiła dziś, ze chce tu wrócić icon_smile.gif. Zwłaszcza po seansie w Planetarium 06.gif
Nie widziała na przyklad naszej pieknej panoramy nocą, musi zdecydowanie tu przyjechac jesczze raz icon_smile.gif

Eta tych pytan to na forum nie zadam , nie zeby byly jakieÅ› nie teges, ale ja jestem zwolenniczkÄ… takiej babskiej rozmowy przy kawce, tak jak wczoraj icon_wink.gif

Zdjęcia prześlę wieczorkiem, bo teraz w pracy siedzę,a później jeszcze jakiś spacerek zlaicze bo pogaoda pięknba znowu dziś, trzeba wykorzystać.


Cleo SUPER, bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać i Michasię uroczą i bardzo bystrą dziewczynkę icon_smile.gif, i Hanię cud miód bobas :* no Twojego męża, mam nadzieję, ze podobało Wam się w Toruniu , szkoda tylko, że tak krótko 13.gif

Szkoda, ze nikt się nie zdecydował jednak do nas przyłączyć 32.gif



--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



joanaz
pon, 24 wrz 2007 - 09:16
Dziewczyny ciesze się, że spotkanie sie udało.
Meggi- miałaś rację. Z Wycieczki wróciłyśmy dopiero o 19. Dziewczyny zmęczone ( ja zresztą też), lae przeszczęśliwe. Biskupin podczas festynu jest fantastyczny. Park Jurajski i gigantyczny plac zabaw także. Na pewno będziemy tam za rok.

joanna
joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post pon, 24 wrz 2007 - 09:16
Post #32

Dziewczyny ciesze się, że spotkanie sie udało.
Meggi- miałaś rację. Z Wycieczki wróciłyśmy dopiero o 19. Dziewczyny zmęczone ( ja zresztą też), lae przeszczęśliwe. Biskupin podczas festynu jest fantastyczny. Park Jurajski i gigantyczny plac zabaw także. Na pewno będziemy tam za rok.

joanna

--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
Cleo
pon, 24 wrz 2007 - 22:21
Rety! caly dzien probowalam napisac i ciagle cos/ktos mi przeszkadzało!

Ale------ bylo fajnie, a Torun piekny! i okropnie się ciesze, że Was poznalam:)

Michasia zachwycona fontanną z żabkami, robieniem pierników, ale przede wszystkim - planetarium. CHciała tam wrócic, a juz w domu wieczorem pólprzytomna wysluchala ułożonej przeze mnie naprędce bajki o kosmosie i planecie nowej, dzis natomiast rzuciła sie na wystawę księgarni i tak zaopieokwaliśmy się ksiązką o kosmosie dla dzieci:)

Nie obejrzeliśmy z bliska teatru-szafy i nie doszlismy do tego mini zoo w koncu- Michasia marudzila, ze zmeczona, Hanka probowala zasnac, ludzie mowili, ze 'juz-juz za chwilę' az w koncu jakis facet powedzial, ze 'jeszcze pol kilometra' i zwątpliśmy. Wtedy zresztą zepsulismy wózek 29.gif
Z kolei ja żaluję, że nie zwiedziłam Muzeum Podróżnika i Muz. Etnograficznego.
Same widzicie-muszę wrócić!! 08.gif
A najlepiej z nianiÄ… do dzieci- zeby moc w spokoju przetestowac knajpki;)

Jeszcze raz dziekujÄ™ za spotkanie - Eta i Meggi, a specjalnie Meggi za dwudniowe towarzystwo i pomoc!
Meggi-nie umiem rozpakowac zdjęc od Ciebie, swoje sprobuję jaoks obrobic i wstawię na podforum'spotkania', ok?

cleo

PS
No i mam nadzieję, ze Meggi nie zabije nas za tę srubke zgubioną (naprawdę po prostu pchalam wózek i nagle - brzdęk!)
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 24 wrz 2007 - 22:21
Post #33

Rety! caly dzien probowalam napisac i ciagle cos/ktos mi przeszkadzało!

Ale------ bylo fajnie, a Torun piekny! i okropnie się ciesze, że Was poznalam:)

Michasia zachwycona fontanną z żabkami, robieniem pierników, ale przede wszystkim - planetarium. CHciała tam wrócic, a juz w domu wieczorem pólprzytomna wysluchala ułożonej przeze mnie naprędce bajki o kosmosie i planecie nowej, dzis natomiast rzuciła sie na wystawę księgarni i tak zaopieokwaliśmy się ksiązką o kosmosie dla dzieci:)

Nie obejrzeliśmy z bliska teatru-szafy i nie doszlismy do tego mini zoo w koncu- Michasia marudzila, ze zmeczona, Hanka probowala zasnac, ludzie mowili, ze 'juz-juz za chwilę' az w koncu jakis facet powedzial, ze 'jeszcze pol kilometra' i zwątpliśmy. Wtedy zresztą zepsulismy wózek 29.gif
Z kolei ja żaluję, że nie zwiedziłam Muzeum Podróżnika i Muz. Etnograficznego.
Same widzicie-muszę wrócić!! 08.gif
A najlepiej z nianiÄ… do dzieci- zeby moc w spokoju przetestowac knajpki;)

Jeszcze raz dziekujÄ™ za spotkanie - Eta i Meggi, a specjalnie Meggi za dwudniowe towarzystwo i pomoc!
Meggi-nie umiem rozpakowac zdjęc od Ciebie, swoje sprobuję jaoks obrobic i wstawię na podforum'spotkania', ok?

cleo

PS
No i mam nadzieję, ze Meggi nie zabije nas za tę srubke zgubioną (naprawdę po prostu pchalam wózek i nagle - brzdęk!)

--------------------
Cleo
pon, 24 wrz 2007 - 22:22
Rety! caly dzien probowalam napisac i ciagle cos/ktos mi przeszkadzało!

Ale------ bylo fajnie, a Torun piekny! i okropnie się ciesze, że Was poznalam:)

Michasia zachwycona fontanną z żabkami, robieniem pierników, ale przede wszystkim - planetarium. CHciała tam wrócic, a juz w domu wieczorem pólprzytomna wysluchala ułożonej przeze mnie naprędce bajki o kosmosie i planecie nowej, dzis natomiast rzuciła sie na wystawę księgarni i tak zaopieokwaliśmy się ksiązką o kosmosie dla dzieci:)

Nie obejrzeliśmy z bliska teatru-szafy i nie doszlismy do tego mini zoo w koncu- Michasia marudzila, ze zmeczona, Hanka probowala zasnac, ludzie mowili, ze 'juz-juz za chwilę' az w koncu jakis facet powedzial, ze 'jeszcze pol kilometra' i zwątpliśmy. Wtedy zresztą zepsulismy wózek 29.gif
Z kolei ja żaluję, że nie zwiedziłam Muzeum Podróżnika i Muz. Etnograficznego.
Same widzicie-muszę wrócić!! 08.gif
A najlepiej z nianiÄ… do dzieci- zeby moc w spokoju przetestowac knajpki;)

Jeszcze raz dziekujÄ™ za spotkanie - Eta i Meggi, a specjalnie Meggi za dwudniowe towarzystwo i pomoc!
Meggi-nie umiem rozpakowac zdjęc od Ciebie, swoje sprobuję jaoks obrobic i wstawię na podforum'spotkania', ok?

cleo

PS
No i mam nadzieję, ze Meggi nie zabije nas za tę srubke zgubioną (naprawdę po prostu pchalam wózek i nagle - brzdęk!)
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 24 wrz 2007 - 22:22
Post #34

Rety! caly dzien probowalam napisac i ciagle cos/ktos mi przeszkadzało!

Ale------ bylo fajnie, a Torun piekny! i okropnie się ciesze, że Was poznalam:)

Michasia zachwycona fontanną z żabkami, robieniem pierników, ale przede wszystkim - planetarium. CHciała tam wrócic, a juz w domu wieczorem pólprzytomna wysluchala ułożonej przeze mnie naprędce bajki o kosmosie i planecie nowej, dzis natomiast rzuciła sie na wystawę księgarni i tak zaopieokwaliśmy się ksiązką o kosmosie dla dzieci:)

Nie obejrzeliśmy z bliska teatru-szafy i nie doszlismy do tego mini zoo w koncu- Michasia marudzila, ze zmeczona, Hanka probowala zasnac, ludzie mowili, ze 'juz-juz za chwilę' az w koncu jakis facet powedzial, ze 'jeszcze pol kilometra' i zwątpliśmy. Wtedy zresztą zepsulismy wózek 29.gif
Z kolei ja żaluję, że nie zwiedziłam Muzeum Podróżnika i Muz. Etnograficznego.
Same widzicie-muszę wrócić!! 08.gif
A najlepiej z nianiÄ… do dzieci- zeby moc w spokoju przetestowac knajpki;)

Jeszcze raz dziekujÄ™ za spotkanie - Eta i Meggi, a specjalnie Meggi za dwudniowe towarzystwo i pomoc!
Meggi-nie umiem rozpakowac zdjęc od Ciebie, swoje sprobuję jaoks obrobic i wstawię na podforum'spotkania', ok?

cleo

PS
No i mam nadzieję, ze Meggi nie zabije nas za tę srubke zgubioną (naprawdę po prostu pchalam wózek i nagle - brzdęk!)

--------------------
Meggi
pon, 24 wrz 2007 - 22:31
Cleo daj juz spokój z tą śrubką , a zresztą o jaką śrubke Tobie chodzi 08.gif 03.gif , dobrez, że to na końcówce waszego pobytu się stało, i choć na troskzę się przydał icon_smile.gif
W niedzilę to prawdę mówiąc przez przypadek się spotkałyśmy, po wózku was poznałam icon_smile.gif

Zaraz wyślę zdjecia nie spakowane, posżłam na łatwiznę 04.gif , więc trzeba poprawiac icon_smile.gif

Ten post edytował Meggi pon, 24 wrz 2007 - 22:50
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 24 wrz 2007 - 22:31
Post #35

Cleo daj juz spokój z tą śrubką , a zresztą o jaką śrubke Tobie chodzi 08.gif 03.gif , dobrez, że to na końcówce waszego pobytu się stało, i choć na troskzę się przydał icon_smile.gif
W niedzilę to prawdę mówiąc przez przypadek się spotkałyśmy, po wózku was poznałam icon_smile.gif

Zaraz wyślę zdjecia nie spakowane, posżłam na łatwiznę 04.gif , więc trzeba poprawiac icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
pon, 24 wrz 2007 - 22:49
Meggi -Juz rozpakowalam! nie slij! Wstawisz na podforum trochÄ™ tych swoich? to ja wstawiÄ™ z mojej 'puli'...

Uwazam tez, ze moje córy dzielnie zniosly podrozowanie, pomimo tłoku w pociągu, opoźnien, zimna i gorąca, braku WARSU, łozeczka itp;)
Mogę więc z nimi podrozowac dalej;) Zwlaszcza, ze nosidelko sie sprawdzilo.


Aha, Michasia tez oczywiscie zachwycona karuzelÄ… w knajpie:)
Poza tym macie milych taksowkarzy oraz milych hotelarzy (niby doba sie konczyla w poludnie,a mysmy tam do 17-ej siedzieli), a także... gigant szarlotki 03.gif


Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 24 wrz 2007 - 22:49
Post #36

Meggi -Juz rozpakowalam! nie slij! Wstawisz na podforum trochÄ™ tych swoich? to ja wstawiÄ™ z mojej 'puli'...

Uwazam tez, ze moje córy dzielnie zniosly podrozowanie, pomimo tłoku w pociągu, opoźnien, zimna i gorąca, braku WARSU, łozeczka itp;)
Mogę więc z nimi podrozowac dalej;) Zwlaszcza, ze nosidelko sie sprawdzilo.


Aha, Michasia tez oczywiscie zachwycona karuzelÄ… w knajpie:)
Poza tym macie milych taksowkarzy oraz milych hotelarzy (niby doba sie konczyla w poludnie,a mysmy tam do 17-ej siedzieli), a także... gigant szarlotki 03.gif




--------------------
Meggi
wto, 25 wrz 2007 - 11:29
CYTAT(Cleo @ pon, 24 wrz 2007 - 22:49) *
Poza tym macie milych taksowkarzy oraz milych hotelarzy (niby doba sie konczyla w poludnie,a mysmy tam do 17-ej siedzieli), a także... gigant szarlotki 03.gif


03.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 25 wrz 2007 - 11:29
Post #37

CYTAT(Cleo @ pon, 24 wrz 2007 - 22:49) *
Poza tym macie milych taksowkarzy oraz milych hotelarzy (niby doba sie konczyla w poludnie,a mysmy tam do 17-ej siedzieli), a także... gigant szarlotki 03.gif


03.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
wto, 25 wrz 2007 - 13:32
Wstawilam na 'Maluchowe spotkania' troche zdjec Meggi i moich....icon_smile.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 25 wrz 2007 - 13:32
Post #38

Wstawilam na 'Maluchowe spotkania' troche zdjec Meggi i moich....icon_smile.gif

--------------------
Meggi
czw, 27 wrz 2007 - 22:43
Cleo i Eta nie chcecie przyjechać w ten weeknd jeszcze raz do Torunia ???

Zero ruchu na tym forum, bez Was icon_wink.gif

Przyzwyczaiłam sie przez te kilka dni umawiania, ze jak wejdę na podforum, k-p, to cos bedzie do poczytania a teraz lipa 21.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 27 wrz 2007 - 22:43
Post #39

Cleo i Eta nie chcecie przyjechać w ten weeknd jeszcze raz do Torunia ???

Zero ruchu na tym forum, bez Was icon_wink.gif

Przyzwyczaiłam sie przez te kilka dni umawiania, ze jak wejdę na podforum, k-p, to cos bedzie do poczytania a teraz lipa 21.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
czw, 27 wrz 2007 - 22:55
ale to przeciez niemozliwe, ze tylko Wy dwie z Torunia i pod-Torunia jestescie! musicie zwerbowac na Maluchy swoje dzieciate znajome z sąsiedztwa i w ten sposob ozywić to podforum:)
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 27 wrz 2007 - 22:55
Post #40

ale to przeciez niemozliwe, ze tylko Wy dwie z Torunia i pod-Torunia jestescie! musicie zwerbowac na Maluchy swoje dzieciate znajome z sąsiedztwa i w ten sposob ozywić to podforum:)

--------------------
> Cleo w Toruniu
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 17:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama