Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 13 14 15 16 17 następna  

Prawie i już pieciolatki :)

> 
aluc

Go??







post wto, 16 paź 2007 - 13:10
Post #281

Maks mnie nieustannie zadziwia

dziecię, które przez dwa lata przedszkola nie wzięło udziału w żadnym przedstawieniu (bo "nie lubi, jak mu obcy ludzie klaszczą)", którego szczyt możliwości estradowych to dotychczas udział chóralnym odśpiewaniu "sto lat" na urodzinach, zgłosiło się na ochotnika do odegrania roli w zaimprowizowanym na ostatnich zajęciach plastycznych przedstawieniu oraz nie wyraziło gwałtowanego sprzeciwu wobez udziału w konkursie piosenkarskim w przedszkolu 11.gif
Cleo
czw, 18 paź 2007 - 09:34
Brawa dla Maksa:)

Ja jeszcez wrocę do tematu pieniędzy: po wczorajszej kolejnej serii 'mamo, kupisz mi gazetke/książkę/milky way??' powiedziałam Michasi o idei tygodniówki. Że pogadamy z tatą i może będzie dostawać takie WŁASNE pieniadze raz w tygodniu. Bardzo mnie wypytała o szczegóły tej idei - stwierdziła potem, ze bedzie mogła sobie kupować 'ubrania i jedzenie', więc musiałam ją zapewnić, że takie rzeczy już my jej sfinansujemy;) a ona moze sobie na jakies drobne przyjemności typu milky way albo gazetka wydać.
-Ale wtedy nie będę już miec tej tygodniówki! -wykrzyknęła zmartwiona.

Poszłysmy na plac zabaw. Michasia podleciała do starszej o rok dziewczynki i wypaliła:
-Wiesz, moja mam mówi, że będę dostawac tygodniówkę!
-Taaak? -dziewczynka zeskoczyła na piasek.-A co to jest tygodniówka?
-Takie pieniądze na swoje rzeczy -pośpieszyła z wyjaśineniem Michasia. -W niedzielę się je dostaje.
-Aha. Ja dostaję 'kieszonkowe' - powiedziała niepewnie dziewczynka.
-A ja będę mieć TYGODNIÓWKĘ, haha!-zagrzmiała dumnie i radośnie moja córka.
icon_smile.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 18 paź 2007 - 09:34
Post #282

Brawa dla Maksa:)

Ja jeszcez wrocę do tematu pieniędzy: po wczorajszej kolejnej serii 'mamo, kupisz mi gazetke/książkę/milky way??' powiedziałam Michasi o idei tygodniówki. Że pogadamy z tatą i może będzie dostawać takie WŁASNE pieniadze raz w tygodniu. Bardzo mnie wypytała o szczegóły tej idei - stwierdziła potem, ze bedzie mogła sobie kupować 'ubrania i jedzenie', więc musiałam ją zapewnić, że takie rzeczy już my jej sfinansujemy;) a ona moze sobie na jakies drobne przyjemności typu milky way albo gazetka wydać.
-Ale wtedy nie będę już miec tej tygodniówki! -wykrzyknęła zmartwiona.

Poszłysmy na plac zabaw. Michasia podleciała do starszej o rok dziewczynki i wypaliła:
-Wiesz, moja mam mówi, że będę dostawac tygodniówkę!
-Taaak? -dziewczynka zeskoczyła na piasek.-A co to jest tygodniówka?
-Takie pieniądze na swoje rzeczy -pośpieszyła z wyjaśineniem Michasia. -W niedzielę się je dostaje.
-Aha. Ja dostaję 'kieszonkowe' - powiedziała niepewnie dziewczynka.
-A ja będę mieć TYGODNIÓWKĘ, haha!-zagrzmiała dumnie i radośnie moja córka.
icon_smile.gif

--------------------
aluc

Go??







post czw, 18 paź 2007 - 09:37
Post #283

Cleo, boskie 06.gif
mama_oliwki
sob, 27 paź 2007 - 18:51
kurcze ja tez niepomyślałam o kieszonkowym
ale chyba zaczne
poniewaz oliwka doprowada mnie do szału ja idziemy do sklepu
no moze troche przesadzam
bo nie robi awantury ale ciągle coś chce

a to lalke a to domek , wózek ,
potem słodycze ,baton, gumy, czekolade, lizaka
aż głowa goli
i tylko mamo kupisz mi!!?

a teraz musze to przemyślec i bedzie z głowy wyda
to nie bedzie miała i juz
a moze ja zmobilizuje i bedzie zbierac na lalki 08.gif 03.gif

no co nie można pomarzyć 08.gif 08.gif 08.gif
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post sob, 27 paź 2007 - 18:51
Post #284

kurcze ja tez niepomyślałam o kieszonkowym
ale chyba zaczne
poniewaz oliwka doprowada mnie do szału ja idziemy do sklepu
no moze troche przesadzam
bo nie robi awantury ale ciągle coś chce

a to lalke a to domek , wózek ,
potem słodycze ,baton, gumy, czekolade, lizaka
aż głowa goli
i tylko mamo kupisz mi!!?

a teraz musze to przemyślec i bedzie z głowy wyda
to nie bedzie miała i juz
a moze ja zmobilizuje i bedzie zbierac na lalki 08.gif 03.gif

no co nie można pomarzyć 08.gif 08.gif 08.gif

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




reszka

Go??







post sob, 03 lis 2007 - 21:12
Post #285

Ja mam zamęt w głowie - czytaj zgłupiałam.
Madzia skończyła 5 lat w październiku.
Czyli w przyszłym roku idzie do zerówki, tak? A do szkoły na następny rok?
Bo we wrześniu - odpowiednio - przyszłego i nastepnego roku - nie będzie miała jeszcze skończonych 6 i 7 lat?

Dodatkowo mi mięsza w mózgownicy fakt zapowiedzianych a możliwych zmian - dzieci idą wczesniej wszędzie.
anuś
wto, 06 lis 2007 - 14:38
Reszko - a czemu zgłupiałaś? Pojawiły się jakieś nowe wytyczne czy coś? Bo ja nic nie wiem, uświadomcie mnie...

Ten post edytował anuś wto, 06 lis 2007 - 14:39
anuś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post wto, 06 lis 2007 - 14:38
Post #286

Reszko - a czemu zgłupiałaś? Pojawiły się jakieś nowe wytyczne czy coś? Bo ja nic nie wiem, uświadomcie mnie...
agak
wto, 06 lis 2007 - 15:03
Rozmawiałam z dyrektorką Szymusia przedszkola. W skrócie: dzieci, które skończą 6 lat w 2008 roku muszą iść do przedszkola lub do zerówki w szkole. Wybór należy do rodziców.
Wolę, żeby Szymek dalej chodził do przedszkola. Od 6 do 16 ma zapewnioną opiekę. Przyprowadzam w godzinach które mnie odpowiadają. Ma świetne panie i w końcu zaczął jeść. Cud. icon_smile.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post wto, 06 lis 2007 - 15:03
Post #287

Rozmawiałam z dyrektorką Szymusia przedszkola. W skrócie: dzieci, które skończą 6 lat w 2008 roku muszą iść do przedszkola lub do zerówki w szkole. Wybór należy do rodziców.
Wolę, żeby Szymek dalej chodził do przedszkola. Od 6 do 16 ma zapewnioną opiekę. Przyprowadzam w godzinach które mnie odpowiadają. Ma świetne panie i w końcu zaczął jeść. Cud. icon_smile.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Monika ww
wto, 06 lis 2007 - 15:37
Ale ten obowiązek, że dzieci sześciolenie muszą iść do zerówki w szkole lub w przedszkolu wszedł już w 2004 roku ( o ile dobrze pamiętam ) dzięki temu jak Alek chodził do zerówki nie musiałam już płacić opłaty stałej za przedszkole 03.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post wto, 06 lis 2007 - 15:37
Post #288

Ale ten obowiązek, że dzieci sześciolenie muszą iść do zerówki w szkole lub w przedszkolu wszedł już w 2004 roku ( o ile dobrze pamiętam ) dzięki temu jak Alek chodził do zerówki nie musiałam już płacić opłaty stałej za przedszkole 03.gif
Potwora
wto, 06 lis 2007 - 16:07
Bo widzicie chodzą po ludziach icon_wink.gif różne plotki i tak naprawdę nikt nic nie wie icon_wink.gif

To, że zerówka jest obowiązkowa dla 6 latków - wiemy od dawna.
Ale...
...ja usłyszałam od ciotki - nauczycielki w podstawówce, że od przyszłego roku zerówka ma być wyłącznie w szkołach. Pytałam nawet w tym wątku. Nasze panie przedszkolanki nic nie wiedzą, nie ma na razie żadnych wytycznych, że likwiduje się grupy zerówkowe w przedszkolach 41.gif ( ja podobnie jak agak chciałabym aby Maks chodził do przedszkola, zresztą przy naszej podstawówce nawet nie ma grupy zerowej).

Teraz się mówi 5 latki do zerówki...

Swoją drogą nauczyciele są przerażeni, nikt nie wyobraża sobie takich maluchów w szkołach bo są one po prostu nieprzystosowane, jak przystosować, skąd fundusze, gdzie pomieścić dodatkowe roczniki?
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 06 lis 2007 - 16:07
Post #289

Bo widzicie chodzą po ludziach icon_wink.gif różne plotki i tak naprawdę nikt nic nie wie icon_wink.gif

To, że zerówka jest obowiązkowa dla 6 latków - wiemy od dawna.
Ale...
...ja usłyszałam od ciotki - nauczycielki w podstawówce, że od przyszłego roku zerówka ma być wyłącznie w szkołach. Pytałam nawet w tym wątku. Nasze panie przedszkolanki nic nie wiedzą, nie ma na razie żadnych wytycznych, że likwiduje się grupy zerówkowe w przedszkolach 41.gif ( ja podobnie jak agak chciałabym aby Maks chodził do przedszkola, zresztą przy naszej podstawówce nawet nie ma grupy zerowej).

Teraz się mówi 5 latki do zerówki...

Swoją drogą nauczyciele są przerażeni, nikt nie wyobraża sobie takich maluchów w szkołach bo są one po prostu nieprzystosowane, jak przystosować, skąd fundusze, gdzie pomieścić dodatkowe roczniki?
anuś
nie, 18 lis 2007 - 21:45
U mojej Zosi w szkole przez rok była zerówka dla 5 latków. No i klapa totalna. Dyrektorka powiedziała, że więcej 5letnich dzieci nie przyjmie, bo są zdecydowanie za małe - niedojrzałe do dyscypliny jaką narzuca szkoła. A wiem, że te maluchy miały zajęcia specjalnie dostosowane do swojego wieku, dość krótko.

A mi się wierzyć nie chce, że za niecałe 2 miesiące Krzyś skończy 6 lat i od września podrepcze do zerówki. Choć zauważyłam, że chłopak chce się uczyć, chętnie rysuje, coś tam sobie przepisuje, jest jakiś bardziej 'dorosły', poważniejszy. Już rozgląda się za plecakiem 03.gif Jest dumny z tego, że wreszcie zacznie prawdziwą edukację w szkole a nie w przedszkolu. I całe szczęście, bo w przedszkolu w tym roku nie ma zerówki i w przysżłym chyba tez nie będzie, bo jest tylko 2 pięciolatków.
anuś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post nie, 18 lis 2007 - 21:45
Post #290

U mojej Zosi w szkole przez rok była zerówka dla 5 latków. No i klapa totalna. Dyrektorka powiedziała, że więcej 5letnich dzieci nie przyjmie, bo są zdecydowanie za małe - niedojrzałe do dyscypliny jaką narzuca szkoła. A wiem, że te maluchy miały zajęcia specjalnie dostosowane do swojego wieku, dość krótko.

A mi się wierzyć nie chce, że za niecałe 2 miesiące Krzyś skończy 6 lat i od września podrepcze do zerówki. Choć zauważyłam, że chłopak chce się uczyć, chętnie rysuje, coś tam sobie przepisuje, jest jakiś bardziej 'dorosły', poważniejszy. Już rozgląda się za plecakiem 03.gif Jest dumny z tego, że wreszcie zacznie prawdziwą edukację w szkole a nie w przedszkolu. I całe szczęście, bo w przedszkolu w tym roku nie ma zerówki i w przysżłym chyba tez nie będzie, bo jest tylko 2 pięciolatków.
dorothyz
wto, 20 lis 2007 - 11:07
W Zuzi przedszkolu na szczęście jest zerówka, bardzo się ciesze bo to naprawdę fajne przedszkole, wspaniałe panie, mili koledzy itd.


dorothyz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 594
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 09:05
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,469

GG:


post wto, 20 lis 2007 - 11:07
Post #291

W Zuzi przedszkolu na szczęście jest zerówka, bardzo się ciesze bo to naprawdę fajne przedszkole, wspaniałe panie, mili koledzy itd.




--------------------
"...co nas nie zabije, to nas wzmocni..."

Dorota-mama Zuzi (23.01.2002)

CrazyMary
czw, 22 lis 2007 - 19:44
Dziewczyny, macie już jakieś pomysły na prezenty? Marta naciska na Ponyville...
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post czw, 22 lis 2007 - 19:44
Post #292

Dziewczyny, macie już jakieś pomysły na prezenty? Marta naciska na Ponyville...

--------------------


agak
czw, 22 lis 2007 - 21:18
Kupiłam młodemu "Operację" i "Kto jest kto" i "Geomax". Myślę jeszcze o "Scrabble Junior", warto?
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 22 lis 2007 - 21:18
Post #293

Kupiłam młodemu "Operację" i "Kto jest kto" i "Geomax". Myślę jeszcze o "Scrabble Junior", warto?

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Cleo
pią, 23 lis 2007 - 09:45
Kiedys juz byla rozmowa o Scrabble i wiekszosc omwila, ze lepiej to normalne nie Junior.

Jestescie niesamowite-juz macie prezenty????

Michasia napisala w liscie 1 rzecz- Barbie-Roszpunkę w karecie. Jest cos takiego???

Zamowilam grę z ksiezniczkami,o ktorej Meggi mówiła w innym wątku chyba, ale chyba to bedzie na Mikołajki. Tak to nic nie mam...

Acha- juz 2tydzień leci tygodniówka- 3 złote. Dwie pierwsze odlozyla, nie wydala, bo postanowiła zbierac na ksiązke 'Giganci wśród zwierzat' (wypatrzyła na wystawie osiedlowej księgarni). Ksiazka kosztowała 15,50, ale doceniajac jej starania ten peirwzy raz dolozylismy brakujacą kasę. DUmna i blada weszla ze swoja portmonetka i sama dokonała zakupu.icon_smile.gif

Ten post edytował Cleo pią, 23 lis 2007 - 09:46
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pią, 23 lis 2007 - 09:45
Post #294

Kiedys juz byla rozmowa o Scrabble i wiekszosc omwila, ze lepiej to normalne nie Junior.

Jestescie niesamowite-juz macie prezenty????

Michasia napisala w liscie 1 rzecz- Barbie-Roszpunkę w karecie. Jest cos takiego???

Zamowilam grę z ksiezniczkami,o ktorej Meggi mówiła w innym wątku chyba, ale chyba to bedzie na Mikołajki. Tak to nic nie mam...

Acha- juz 2tydzień leci tygodniówka- 3 złote. Dwie pierwsze odlozyla, nie wydala, bo postanowiła zbierac na ksiązke 'Giganci wśród zwierzat' (wypatrzyła na wystawie osiedlowej księgarni). Ksiazka kosztowała 15,50, ale doceniajac jej starania ten peirwzy raz dolozylismy brakujacą kasę. DUmna i blada weszla ze swoja portmonetka i sama dokonała zakupu.icon_smile.gif

--------------------
Eta
pią, 23 lis 2007 - 10:05
Cleo z tego co ja wiem a wiem nie duzo icon_wink.gif to osobno kareta osobno Roszpunka
np https://merlin.pl/frontend/browse/product/206,447046.html
https://merlin.pl/frontend/browse/product/206,501181.html
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pią, 23 lis 2007 - 10:05
Post #295

Cleo z tego co ja wiem a wiem nie duzo icon_wink.gif to osobno kareta osobno Roszpunka
np https://merlin.pl/frontend/browse/product/206,447046.html
https://merlin.pl/frontend/browse/product/206,501181.html

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Doruśka
pią, 23 lis 2007 - 10:27
Kalina odmawia pisania listu do mikołaja, argument: skoro on mnie obserwuje i wie jak ja się zachowuję ,to też wie co ja chce dostać icon_wink.gif
mówi o najwiekszym domku litles pet shop czy jakos tak, te zwierzątka z wodogłowiem , paskudne icon_sad.gif(

tymczasem kupiłam dzieciom rózgi, oraz kalendarz adwentowy z tchibo. fajny jest icon_smile.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pią, 23 lis 2007 - 10:27
Post #296

Kalina odmawia pisania listu do mikołaja, argument: skoro on mnie obserwuje i wie jak ja się zachowuję ,to też wie co ja chce dostać icon_wink.gif
mówi o najwiekszym domku litles pet shop czy jakos tak, te zwierzątka z wodogłowiem , paskudne icon_sad.gif(

tymczasem kupiłam dzieciom rózgi, oraz kalendarz adwentowy z tchibo. fajny jest icon_smile.gif
Monika ww
pią, 23 lis 2007 - 10:39
Maja napisała tylko dwie rzeczy w liście do Mikołaja: chou chou learning i kucyk Pony gwiazdeczka...

Maja ma taką roszpunkę, dostała na urodziny https://www.bobolandia.com/lalka-mini-barbi...nka-p-1484.html

Ten post edytował Monika ww pią, 23 lis 2007 - 10:41
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pią, 23 lis 2007 - 10:39
Post #297

Maja napisała tylko dwie rzeczy w liście do Mikołaja: chou chou learning i kucyk Pony gwiazdeczka...

Maja ma taką roszpunkę, dostała na urodziny https://www.bobolandia.com/lalka-mini-barbi...nka-p-1484.html
Potwora
pią, 23 lis 2007 - 10:53
Maks pod choinką znjadzie klocki Geo Mag, nastomiast na mikołajki dostanie pewnie grę planszową + coś słodkiego. Jeszcze na zakupy się nie wybrałam icon_wink.gif Aaa jeszcze pierdzącą poduszkę icon_wink.gif chciał także głowę konia na patyku i żywego kotka ale o tym może zapomnieć 29.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pią, 23 lis 2007 - 10:53
Post #298

Maks pod choinką znjadzie klocki Geo Mag, nastomiast na mikołajki dostanie pewnie grę planszową + coś słodkiego. Jeszcze na zakupy się nie wybrałam icon_wink.gif Aaa jeszcze pierdzącą poduszkę icon_wink.gif chciał także głowę konia na patyku i żywego kotka ale o tym może zapomnieć 29.gif
Cleo
pią, 23 lis 2007 - 11:01
ha! no wlasnie - Michasia tez tylko 1 rzecz wpisała, bo co do reszty:' to św Mioklaj będzie i tak wiedzial, przeciez on wszystko wie'. 08.gif niesttey nawalnica rekalm miedzy takim Rupertem a Cliffordem pwooduje, że oczka jej sie rozszerzaja na widok ajkis ruszajcych sie pieskow czy wyzej wymienionych zwierzatek z wodoglowiem 03.gif
Roszpunka to tez wynik przedszkola+reklamy- bo Michaska ine bawi sie jakos bardzo lalkami typu Barbie itp.
Aha, wiem- czesto wspomina o kredkach, ktore chyba 2 lata temu dostala odsw Mikołąja- oil pastele Fabera, ale w papierkach. (bo niestety na urodziny kupilam jej pastele ale chyba dla artystow, nie zwrocilam uwagi an brak papierkow, one strasznie sie sypią, jest totalny artystyczny bałagan;) po rysowaniu ) Wiec moze tych pasteli poszukam.

Jak chcecie cos komputerowego a fajnego, to z roznych gier Barbiowych chyba jednak najsensowniejsza jest Barbie z Jez. Łabedziego - trzeba szukac roznychr zeczy, cwiczy sie zapamietywanie kolejnosci ruchow, dopasowywania wzorow itp. Ona to dostala na 4 urodziny chyba i do dzis chetnie gra.Inne- te Barbie-pokaz mody itd, to po prostu ubieranki, malowanki Barbie.

Aha- i ostatnio 'Królik Bystrzak'- nie niespodziewałam sie rewelacji, ale Michasia to lubi i co lepsze-widac efekty grania w to. Są chyba rozne płyty z tej serii. mY mamy akurat od 7 lat, bo siostra przedobrzyła, ale po paru razach Michasia sama to obsluguje. Jest zabawne i przejrzyste, różnorodne zadania wplecione w historię/przygodę.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pią, 23 lis 2007 - 11:01
Post #299

ha! no wlasnie - Michasia tez tylko 1 rzecz wpisała, bo co do reszty:' to św Mioklaj będzie i tak wiedzial, przeciez on wszystko wie'. 08.gif niesttey nawalnica rekalm miedzy takim Rupertem a Cliffordem pwooduje, że oczka jej sie rozszerzaja na widok ajkis ruszajcych sie pieskow czy wyzej wymienionych zwierzatek z wodoglowiem 03.gif
Roszpunka to tez wynik przedszkola+reklamy- bo Michaska ine bawi sie jakos bardzo lalkami typu Barbie itp.
Aha, wiem- czesto wspomina o kredkach, ktore chyba 2 lata temu dostala odsw Mikołąja- oil pastele Fabera, ale w papierkach. (bo niestety na urodziny kupilam jej pastele ale chyba dla artystow, nie zwrocilam uwagi an brak papierkow, one strasznie sie sypią, jest totalny artystyczny bałagan;) po rysowaniu ) Wiec moze tych pasteli poszukam.

Jak chcecie cos komputerowego a fajnego, to z roznych gier Barbiowych chyba jednak najsensowniejsza jest Barbie z Jez. Łabedziego - trzeba szukac roznychr zeczy, cwiczy sie zapamietywanie kolejnosci ruchow, dopasowywania wzorow itp. Ona to dostala na 4 urodziny chyba i do dzis chetnie gra.Inne- te Barbie-pokaz mody itd, to po prostu ubieranki, malowanki Barbie.

Aha- i ostatnio 'Królik Bystrzak'- nie niespodziewałam sie rewelacji, ale Michasia to lubi i co lepsze-widac efekty grania w to. Są chyba rozne płyty z tej serii. mY mamy akurat od 7 lat, bo siostra przedobrzyła, ale po paru razach Michasia sama to obsluguje. Jest zabawne i przejrzyste, różnorodne zadania wplecione w historię/przygodę.

--------------------
Cleo
pią, 23 lis 2007 - 11:02
Aha, o tych Geo Mag bylo na forum, prawda? Że nie opłaca się kupowac małych zestawow, bo nie ma zabawy?... to jaki Ty kupiłas zestaw? co polecasz?
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pią, 23 lis 2007 - 11:02
Post #300

Aha, o tych Geo Mag bylo na forum, prawda? Że nie opłaca się kupowac małych zestawow, bo nie ma zabawy?... to jaki Ty kupiłas zestaw? co polecasz?

--------------------
> Prawie i już pieciolatki :)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 13 14 15 16 17 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 06:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama