Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
48 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień (VI - VII-VIII)

> 
skanna
śro, 01 cze 2005 - 15:42
Powiedziałam i słowa dotrzymuję icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 01 cze 2005 - 15:42
Post #1

Powiedziałam i słowa dotrzymuję icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Angie
śro, 01 cze 2005 - 16:07
MeldujÄ™ siÄ™ pierwsza! icon_cool.gif
Angie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 10:26
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 1,324

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 16:07
Post #2

MeldujÄ™ siÄ™ pierwsza! icon_cool.gif

--------------------
Aneta-mama Natalki (1.09.04)
Angie
śro, 01 cze 2005 - 18:05
i pierwsze zdjęcie wklejam wink.gif icon_biggrin.gif

Angie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 10:26
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 1,324

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 18:05
Post #3

i pierwsze zdjęcie wklejam wink.gif icon_biggrin.gif



--------------------
Aneta-mama Natalki (1.09.04)
Paula.
śro, 01 cze 2005 - 21:39
Ależ ja gafę popełniłam icon_redface.gif
Droga Natalko oczywiście gorące życzenia zdrówka uśmiechu i radości z okazji 9-ciu miesięcy !
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post śro, 01 cze 2005 - 21:39
Post #4

Ależ ja gafę popełniłam icon_redface.gif
Droga Natalko oczywiście gorące życzenia zdrówka uśmiechu i radości z okazji 9-ciu miesięcy !


--------------------
Paula
Joanna24
śro, 01 cze 2005 - 21:44
Natalko_ sto lat!!!!
a ja wkrótce wkleje zdjęcia!!!!!
Joanna24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 855
Dołączył: pią, 06 lut 04 - 22:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,423




post śro, 01 cze 2005 - 21:44
Post #5

Natalko_ sto lat!!!!
a ja wkrótce wkleje zdjęcia!!!!!

--------------------
Asia Robert i Agnieszka


krzemianka
śro, 01 cze 2005 - 21:55
Skanna, no przeczytałam Twojego posta, ale dopiero teraz, bo cały dzień byliśmy poza domem. W każdym bądż razie, dzięki za wskazówki icon_wink.gif Następnym razem się do nich zastosujemy.
Wjchaliśmy w Borowską od Dyrekcyjnej, no i sporo się cofnęliśmy icon_rolleyes.gif Ale w końcu udało się trafić icon_smile.gif
A ta nowa AM to gmaszysko icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif I jakie nowoczesne. Jak nie szpital.

A jeśli chodzi o samą kontrolę, Hubcia oglądał ten sam chirurg, który go operował. Widocznie byl zadowolony ze swoejej roboty icon_smile.gif Wszystko jest dobrze, opuchlizna jąderka wciąż jeszcze jest, ale do miesiąca powinna już calkiem zniknąć icon_smile.gif Za ten czas mamy się stawić ponownie i wtedy zostanie podjęta decyzja co dalej. Oby nic icon_wink.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post śro, 01 cze 2005 - 21:55
Post #6

Skanna, no przeczytałam Twojego posta, ale dopiero teraz, bo cały dzień byliśmy poza domem. W każdym bądż razie, dzięki za wskazówki icon_wink.gif Następnym razem się do nich zastosujemy.
Wjchaliśmy w Borowską od Dyrekcyjnej, no i sporo się cofnęliśmy icon_rolleyes.gif Ale w końcu udało się trafić icon_smile.gif
A ta nowa AM to gmaszysko icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif I jakie nowoczesne. Jak nie szpital.

A jeśli chodzi o samą kontrolę, Hubcia oglądał ten sam chirurg, który go operował. Widocznie byl zadowolony ze swoejej roboty icon_smile.gif Wszystko jest dobrze, opuchlizna jąderka wciąż jeszcze jest, ale do miesiąca powinna już calkiem zniknąć icon_smile.gif Za ten czas mamy się stawić ponownie i wtedy zostanie podjęta decyzja co dalej. Oby nic icon_wink.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
krzemianka
śro, 01 cze 2005 - 21:57
Magdulko, biedna Ewcia icon_sad.gif Dlaczego nie chce Ci się wierzyć, że to przez zęby wszystko? Skoro Ewcia ślini się jak najęta, może to ząbki jednak?

Asiu, czekam na zdjęcia Agi!!!
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post śro, 01 cze 2005 - 21:57
Post #7

Magdulko, biedna Ewcia icon_sad.gif Dlaczego nie chce Ci się wierzyć, że to przez zęby wszystko? Skoro Ewcia ślini się jak najęta, może to ząbki jednak?

Asiu, czekam na zdjęcia Agi!!!

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
krzemianka
śro, 01 cze 2005 - 21:59
Natalko, 9 balonikow dla Ciebie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

A ja tak patrzę na datę - 1 czerwca - i kurczę, już za miesiac moj starszak będzie dwulatkiem icon_smile.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post śro, 01 cze 2005 - 21:59
Post #8

Natalko, 9 balonikow dla Ciebie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

A ja tak patrzę na datę - 1 czerwca - i kurczę, już za miesiac moj starszak będzie dwulatkiem icon_smile.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
monikagcm
śro, 01 cze 2005 - 22:04
Magdula i co po wizycie u pediatry .czekam na te fotki i co icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Gosiak czy znacie już diagnoze czemu przyplątała się ta infekcja
monikagcm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: sob, 20 mar 04 - 13:37
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 1,556

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 22:04
Post #9

Magdula i co po wizycie u pediatry .czekam na te fotki i co icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Gosiak czy znacie już diagnoze czemu przyplątała się ta infekcja

--------------------

krzemianka
śro, 01 cze 2005 - 22:05
A to mojae urwisy sprzed kilku dni icon_smile.gif
Hubi opalił się na brązik, mimo, że caly czas smarowany i przewaznie w cieniu icon_eek.gif

krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post śro, 01 cze 2005 - 22:05
Post #10

A to mojae urwisy sprzed kilku dni icon_smile.gif
Hubi opalił się na brązik, mimo, że caly czas smarowany i przewaznie w cieniu icon_eek.gif



--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
menada
śro, 01 cze 2005 - 22:06
Wszstkiego najsłodszego dla Natalki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Sto lat Daguniu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH CUDOWNYCH DZIECIACZKÓW !!!!!!!!!!!!!
DUŻO UŚMIECHÓW, SZCZĘSCIA I POCIECHY Z RODZICÓW icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Krzem, ciesze się, że wszystko było ok icon_biggrin.gif

Magdula
, to dobrze że Ewuni temperatura nie skacze. Ucałuj ja od cioci Uli icon_biggrin.gif

Ja wczoraj kupiłam rower i jutro test na Sobótce icon_biggrin.gif

Błam tez u gina, jako że ciągle zapomina brac tabletki icon_redface.gif zapisał mi plasterki Evra. Zobaczmy co z tego wyniknie icon_biggrin.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 22:06
Post #11

Wszstkiego najsłodszego dla Natalki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Sto lat Daguniu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH CUDOWNYCH DZIECIACZKÓW !!!!!!!!!!!!!
DUŻO UŚMIECHÓW, SZCZĘSCIA I POCIECHY Z RODZICÓW icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Krzem, ciesze się, że wszystko było ok icon_biggrin.gif

Magdula
, to dobrze że Ewuni temperatura nie skacze. Ucałuj ja od cioci Uli icon_biggrin.gif

Ja wczoraj kupiłam rower i jutro test na Sobótce icon_biggrin.gif

Błam tez u gina, jako że ciągle zapomina brac tabletki icon_redface.gif zapisał mi plasterki Evra. Zobaczmy co z tego wyniknie icon_biggrin.gif

--------------------




menada
śro, 01 cze 2005 - 22:10
O ranyyyyyy Krzem,ale fajny kontrast icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Suuuuper icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 22:10
Post #12

O ranyyyyyy Krzem,ale fajny kontrast icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Suuuuper icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------




gosiak23
śro, 01 cze 2005 - 22:12
MeldujÄ™ siÄ™ po powrocie i na nowym wÄ…tku wink.gif
Jestem taka padnieta że napiszę tylko że było suuuper icon_biggrin.gif 4reszta jutro.
Dobrej i spokojnej nocki wszystkim mausiom i ich dzieciaczkom a w szczególności dla biednej Ewulki-trzymam kciuki żeby jutro wstała zdrowa!Magdula a może to jednak ząbki icon_rolleyes.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 22:12
Post #13

MeldujÄ™ siÄ™ po powrocie i na nowym wÄ…tku wink.gif
Jestem taka padnieta że napiszę tylko że było suuuper icon_biggrin.gif 4reszta jutro.
Dobrej i spokojnej nocki wszystkim mausiom i ich dzieciaczkom a w szczególności dla biednej Ewulki-trzymam kciuki żeby jutro wstała zdrowa!Magdula a może to jednak ząbki icon_rolleyes.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
AniaM**
śro, 01 cze 2005 - 22:26
Magdula - co z EwciÄ…?

Krzem - dobrze że z Hubcie ok icon_biggrin.gif
a te jego pucki to mnie powaliły - no słodziak, mniam icon_mrgreen.gif


Marcin sprawił sobie prezent na dzień dziecka - zaczął raczkować icon_biggrin.gif , pewnie przelazłby całe mieszkanie, ale poza małym pokoje wszędzie mamy gołe podłogi, więc się kolana ślizgają i pada na brzuch
i jeszcze wyczaił że potrafi kręcić główką (jakby na NIE) i bardzo go to bawi icon_lol.gif


BUZIACZKI DLA NATALKI!!!!!!!!!!
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post śro, 01 cze 2005 - 22:26
Post #14

Magdula - co z EwciÄ…?

Krzem - dobrze że z Hubcie ok icon_biggrin.gif
a te jego pucki to mnie powaliły - no słodziak, mniam icon_mrgreen.gif


Marcin sprawił sobie prezent na dzień dziecka - zaczął raczkować icon_biggrin.gif , pewnie przelazłby całe mieszkanie, ale poza małym pokoje wszędzie mamy gołe podłogi, więc się kolana ślizgają i pada na brzuch
i jeszcze wyczaił że potrafi kręcić główką (jakby na NIE) i bardzo go to bawi icon_lol.gif


BUZIACZKI DLA NATALKI!!!!!!!!!!

--------------------



Dagunia
śro, 01 cze 2005 - 22:33
Dla Natalki aktualne i zalgłe dla Kajtusia - najlepsze życzonka z okazji ukończenia 9 miesięcy.

No i dla wszystkich naszych bąbelków dużo słoneczka z okazji Dnia Dziecka.

A WAM DZĘKUJĘ BARDZO ZA ŻYCZENIA!!!!

Wogóle ten dzień był całkiem miły, mimo stuknięcia trzeciego krzyżyka. ( pamiętam jak prawie płakałam w wieku 10 lat jak mój brat pwoiedział, że mi strzelił pierwszy krzyżyk wink.gif )
Koleżanki w pracy zakupiły mi torcik - pyszniutki. Moje dziewczynki z babcią czekały już w progu - każda z różyczką (Amelka swoją zawzięcie machała) a Justysia wysmarowała mi piekną laurkę. Pojechałyśmy na zakupy do marketu, bo nie miałam prezentów dla dziewczynek i póściłyśmy sobie trochę kasy (a co, w końcu tyle okazji). No i tyle życzeń od Was icon_lol.gif .

Gosia23- nie pisałam jeszcze, ale Alutek na zdjęciach bomba, a to w szlafroczku - jak z reklamy. Miłego wypadu do Gdańska życzę.

Magdula – współczujÄ™ choróbska, mam nadziejÄ™, że już wiecie co to i szybko przejdzie. A na zdjÄ™ciu w kÄ…pieli Ewulki nie poznaÅ‚am icon_eek.gif .

Paula – chciaÅ‚abym zobaczyć to spanie na siedzÄ…co wink.gif

Krzemuś - fajnie, że po wizycie wszystko dobrze, zresztą nie mogło być inaczej jak tyle ciotek trzymało kciuki i stworzyło ogólnopolski telepatyczny łańcuch dobrych fluidów icon_lol.gif A Hubcio przeapetyczny, a te pysiutki tylko całować.

Menada - to daj znać jak już przetestujesz te plasterki, bo ja już coraz mniej karmię (tylko trochę w nocy) i jak mąż wróci trzeba będzie o czymś pomyśleć wink.gif Słyszałam pozytywne opinie, bo nie niszczą wątroby no i pamiętać tak nie trzeba.
A Honiątko jak zwykle słodkie. Amelka też czasem się zapomni i stoi sama. Najczęściej wtedy jak trzyma coś zajmującego w raczkach. Pierwszy raz było to zdjęcie taty icon_rolleyes.gif .

No idę spać dziewczynki, w tym wieku nie można już siedzieć do północy....

He, he - żartowałam. Mam tam Grochalę idę sobie poczytać.
Dagunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 530
Dołączył: pon, 11 paź 04 - 10:28
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,178




post śro, 01 cze 2005 - 22:33
Post #15

Dla Natalki aktualne i zalgłe dla Kajtusia - najlepsze życzonka z okazji ukończenia 9 miesięcy.

No i dla wszystkich naszych bąbelków dużo słoneczka z okazji Dnia Dziecka.

A WAM DZĘKUJĘ BARDZO ZA ŻYCZENIA!!!!

Wogóle ten dzień był całkiem miły, mimo stuknięcia trzeciego krzyżyka. ( pamiętam jak prawie płakałam w wieku 10 lat jak mój brat pwoiedział, że mi strzelił pierwszy krzyżyk wink.gif )
Koleżanki w pracy zakupiły mi torcik - pyszniutki. Moje dziewczynki z babcią czekały już w progu - każda z różyczką (Amelka swoją zawzięcie machała) a Justysia wysmarowała mi piekną laurkę. Pojechałyśmy na zakupy do marketu, bo nie miałam prezentów dla dziewczynek i póściłyśmy sobie trochę kasy (a co, w końcu tyle okazji). No i tyle życzeń od Was icon_lol.gif .

Gosia23- nie pisałam jeszcze, ale Alutek na zdjęciach bomba, a to w szlafroczku - jak z reklamy. Miłego wypadu do Gdańska życzę.

Magdula – współczujÄ™ choróbska, mam nadziejÄ™, że już wiecie co to i szybko przejdzie. A na zdjÄ™ciu w kÄ…pieli Ewulki nie poznaÅ‚am icon_eek.gif .

Paula – chciaÅ‚abym zobaczyć to spanie na siedzÄ…co wink.gif

Krzemuś - fajnie, że po wizycie wszystko dobrze, zresztą nie mogło być inaczej jak tyle ciotek trzymało kciuki i stworzyło ogólnopolski telepatyczny łańcuch dobrych fluidów icon_lol.gif A Hubcio przeapetyczny, a te pysiutki tylko całować.

Menada - to daj znać jak już przetestujesz te plasterki, bo ja już coraz mniej karmię (tylko trochę w nocy) i jak mąż wróci trzeba będzie o czymś pomyśleć wink.gif Słyszałam pozytywne opinie, bo nie niszczą wątroby no i pamiętać tak nie trzeba.
A Honiątko jak zwykle słodkie. Amelka też czasem się zapomni i stoi sama. Najczęściej wtedy jak trzyma coś zajmującego w raczkach. Pierwszy raz było to zdjęcie taty icon_rolleyes.gif .

No idę spać dziewczynki, w tym wieku nie można już siedzieć do północy....

He, he - żartowałam. Mam tam Grochalę idę sobie poczytać.

--------------------
Amelka
user posted imageuser posted image
Justynka
user posted image
Dagunia
śro, 01 cze 2005 - 22:39
A jeszcze coÅ› napiszÄ™...

Gosiu23 - to Ty juz po wypadzie? Myślałam, że to jutro, chyba mi się daty pomyliły.

Aniu - to gratulacje dla Marcinka, ale jak Twój mały zdobywca zacznie teraz penetrować całe mieszanie to współczuję icon_rolleyes.gif wink.gif .
Dagunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 530
Dołączył: pon, 11 paź 04 - 10:28
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,178




post śro, 01 cze 2005 - 22:39
Post #16

A jeszcze coÅ› napiszÄ™...

Gosiu23 - to Ty juz po wypadzie? Myślałam, że to jutro, chyba mi się daty pomyliły.

Aniu - to gratulacje dla Marcinka, ale jak Twój mały zdobywca zacznie teraz penetrować całe mieszanie to współczuję icon_rolleyes.gif wink.gif .

--------------------
Amelka
user posted imageuser posted image
Justynka
user posted image
krzemianka
śro, 01 cze 2005 - 22:47
Aniu, suuuuper wiadomość icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Może w końcu Marcin przestanie marudzić i weźmie się do roboty? icon_wink.gif
Hubi tylko na buzi taki puculowaty. Rączki i nóżki jak patyczki.

Daguniu, a ja, gapa, nie pogratulowalam Tobie tego 3 krzyżyka icon_redface.gif A zatem moje gratulacje i wszystkiego naj icon_smile.gif Niechże się zacznie życie! icon_smile.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post śro, 01 cze 2005 - 22:47
Post #17

Aniu, suuuuper wiadomość icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Może w końcu Marcin przestanie marudzić i weźmie się do roboty? icon_wink.gif
Hubi tylko na buzi taki puculowaty. Rączki i nóżki jak patyczki.

Daguniu, a ja, gapa, nie pogratulowalam Tobie tego 3 krzyżyka icon_redface.gif A zatem moje gratulacje i wszystkiego naj icon_smile.gif Niechże się zacznie życie! icon_smile.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
Delfinka
czw, 02 cze 2005 - 07:44
Kurcze icon_confused.gif Dlaczego do mnie nie dotarło powiadomienie o nowym wątku??? icon_confused.gif Chciałyscie mi uciec nienie.gif No ale znalazłam Was icon_lol.gif

KrzemiuÅ› mam do ciebie interes a Ty pewnie jeszcze chrapiesz!! icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post czw, 02 cze 2005 - 07:44
Post #18

Kurcze icon_confused.gif Dlaczego do mnie nie dotarło powiadomienie o nowym wątku??? icon_confused.gif Chciałyscie mi uciec nienie.gif No ale znalazłam Was icon_lol.gif

KrzemiuÅ› mam do ciebie interes a Ty pewnie jeszcze chrapiesz!! icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------

Angie
czw, 02 cze 2005 - 08:22
Dziękujemy za życzenia icon_razz.gif
Angie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 10:26
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 1,324

GG:


post czw, 02 cze 2005 - 08:22
Post #19

Dziękujemy za życzenia icon_razz.gif

--------------------
Aneta-mama Natalki (1.09.04)
Jalla
czw, 02 cze 2005 - 09:20
Cześć dziewczyny!

Nie wiem kiedy zdołam nadrobić zaległości. Dzisiaj kończę pracę i jutro oddaję do ostatecznego sprawdzenia, więc może poczytam sobie w czasie weekendu co u was słychać.

Natalce i wszystkim pozostałym forumowym dzieciom ciocia Jalla życzy wszystkiego najlepszego.

Wpadam tu dzisiaj z małą prośbą 02.gif
Zdjęcie mojego Kajetana dostało się do konkursu na stronie www.paklanki.pl
Jeśli się wam podoba - to proszę zagłosujcie. Z jednego adresu e-mail liczy się jeden głos, tylko że trzeba go potwierdzić klikając w link, który przychodzi na skrzynkę e-mail.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 02 cze 2005 - 09:20
Post #20

Cześć dziewczyny!

Nie wiem kiedy zdołam nadrobić zaległości. Dzisiaj kończę pracę i jutro oddaję do ostatecznego sprawdzenia, więc może poczytam sobie w czasie weekendu co u was słychać.

Natalce i wszystkim pozostałym forumowym dzieciom ciocia Jalla życzy wszystkiego najlepszego.

Wpadam tu dzisiaj z małą prośbą 02.gif
Zdjęcie mojego Kajetana dostało się do konkursu na stronie www.paklanki.pl
Jeśli się wam podoba - to proszę zagłosujcie. Z jednego adresu e-mail liczy się jeden głos, tylko że trzeba go potwierdzić klikając w link, który przychodzi na skrzynkę e-mail.

--------------------
> SierpieÅ„ (VI - VII-VIII)
Start new topic
Reply to this topic
48 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 13:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama