Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 następna  

Co u diabła z tymi japonkami???

, Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
> , Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
skanna
sob, 11 lip 2009 - 13:19
No kapucyn to chyba zakonnik? I upał był obłędny wtedy, zasadniczo nawet mogę go zrozumieć, ale same przyznacie, że utrzymać powagę mogło być trudno.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post sob, 11 lip 2009 - 13:19
Post #81

No kapucyn to chyba zakonnik? I upał był obłędny wtedy, zasadniczo nawet mogę go zrozumieć, ale same przyznacie, że utrzymać powagę mogło być trudno.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Pronto
sob, 11 lip 2009 - 14:40
CYTAT(okkko @ Sat, 11 Jul 2009 - 13:44) *
A czy sandały mocno zabudowane tez nie pozwalają na skarpety - meskie oczywiscie?


IMO w zabudowanych można nosić skarpetki (zabudowane to dla mnie zabudowana pięta i palce), ale stopki.

skanna - wczoraj pół wieczoru spędziłam na przekopywaniu netu w poszukiwaniu tego zdjęcia, bowiem ubrdałam sobie, że to pewnie celebrity albo jakieś spore wydarzenie medialne. A taka fajna książka leżała. icon_smile.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post sob, 11 lip 2009 - 14:40
Post #82

CYTAT(okkko @ Sat, 11 Jul 2009 - 13:44) *
A czy sandały mocno zabudowane tez nie pozwalają na skarpety - meskie oczywiscie?


IMO w zabudowanych można nosić skarpetki (zabudowane to dla mnie zabudowana pięta i palce), ale stopki.

skanna - wczoraj pół wieczoru spędziłam na przekopywaniu netu w poszukiwaniu tego zdjęcia, bowiem ubrdałam sobie, że to pewnie celebrity albo jakieś spore wydarzenie medialne. A taka fajna książka leżała. icon_smile.gif
okko
sob, 11 lip 2009 - 14:43
No a sandały zabudowane do długich spodni- tpu dżinsy- szy was to razi- bo mnie nie- i to ze skarpetkami
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post sob, 11 lip 2009 - 14:43
Post #83

No a sandały zabudowane do długich spodni- tpu dżinsy- szy was to razi- bo mnie nie- i to ze skarpetkami

--------------------


Pronto
sob, 11 lip 2009 - 14:52
Nie, nie rażą mnie, byłe faktycznie były zabudowane.
Chociaż pewnie idąc tym tokiem można stwierdzić, że skoro buty są zabudowane, a na nodze skarpetki, to równie dobrze można założyć sportowe pantofle. icon_razz.gif I wtedy skarpetki mogą być już normalne, a nawet długie.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post sob, 11 lip 2009 - 14:52
Post #84

Nie, nie rażą mnie, byłe faktycznie były zabudowane.
Chociaż pewnie idąc tym tokiem można stwierdzić, że skoro buty są zabudowane, a na nodze skarpetki, to równie dobrze można założyć sportowe pantofle. icon_razz.gif I wtedy skarpetki mogą być już normalne, a nawet długie.
Mafia
pon, 13 lip 2009 - 08:02
Liberi, dzięki za oświecenie! Toż widziałam jegomościa tak ubranego i myślałam, że oszalał a to się okazuje, że gość modny po prostu!
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 13 lip 2009 - 08:02
Post #85

Liberi, dzięki za oświecenie! Toż widziałam jegomościa tak ubranego i myślałam, że oszalał a to się okazuje, że gość modny po prostu!

--------------------
Mafia
Pronto
pon, 13 lip 2009 - 08:18
W sensie, że w garniturze i krótkich spodniach? No modny, modny.
Pytałam znajomych ze starej pracy, czy coś się zmieniło w dawnym dress code. Oczywiście nic. Nie tylko nie noszą krótkich spodni, na kobiety w sandałach dalej patrzy się krzywym okiem, ale nawet koszuli z krótkim rękawem w największy upał nie wolno założyć. No i rajstopy u Pań mile widziane. icon_smile.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pon, 13 lip 2009 - 08:18
Post #86

W sensie, że w garniturze i krótkich spodniach? No modny, modny.
Pytałam znajomych ze starej pracy, czy coś się zmieniło w dawnym dress code. Oczywiście nic. Nie tylko nie noszą krótkich spodni, na kobiety w sandałach dalej patrzy się krzywym okiem, ale nawet koszuli z krótkim rękawem w największy upał nie wolno założyć. No i rajstopy u Pań mile widziane. icon_smile.gif
candace
pon, 13 lip 2009 - 08:25
splułam się rano... musze męża oświecić bo on dinozurowaty jakiś....
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 13 lip 2009 - 08:25
Post #87

splułam się rano... musze męża oświecić bo on dinozurowaty jakiś....

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
krzysiek74
śro, 15 lip 2009 - 23:51
Ja japonek nigdy na nogach nie miałem i nie wyobrażam sobie jak można w czymś takim chodzić jak wrzyna się coś miedzy palce,w sandałach za to chodzę praktycznie całe lato od czerwca do września.Zakładam je oczywiście na gołe stopy i nie wyobrażam sobie jak można je by było założyć na skarpetki icon_biggrin.gif.Wg mnie wygląda to wsiowo i jeszcze jak te skarpetki sięgają powyżej kostek-totalna żenada i brak gustu.W klapkach chodzę tylko po domu i to tez nie zawsze ale nie są to "Kuboty" tylko takie zwykłe gumowe jak można wziąść na basen i noszenie tego typu obuwia nie uważam za "obciach" ale nie wiem może jestem wyjątkiem icon_wink.gif
krzysiek74


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 17:03
Skąd: kaszuby
Nr użytkownika: 12,192

GG:


post śro, 15 lip 2009 - 23:51
Post #88

Ja japonek nigdy na nogach nie miałem i nie wyobrażam sobie jak można w czymś takim chodzić jak wrzyna się coś miedzy palce,w sandałach za to chodzę praktycznie całe lato od czerwca do września.Zakładam je oczywiście na gołe stopy i nie wyobrażam sobie jak można je by było założyć na skarpetki icon_biggrin.gif.Wg mnie wygląda to wsiowo i jeszcze jak te skarpetki sięgają powyżej kostek-totalna żenada i brak gustu.W klapkach chodzę tylko po domu i to tez nie zawsze ale nie są to "Kuboty" tylko takie zwykłe gumowe jak można wziąść na basen i noszenie tego typu obuwia nie uważam za "obciach" ale nie wiem może jestem wyjątkiem icon_wink.gif
przemo_77
nie, 26 lip 2009 - 12:40
również nie założę japonek a sandaly tak i zawsze bez skarpetek. Typ sandały + skarpety (najczęściej do pół łydki, niemal pod kolano icon_wink.gif ) to masakra icon_razz.gif
przemo_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pon, 22 cze 09 - 21:04
Nr użytkownika: 27,913




post nie, 26 lip 2009 - 12:40
Post #89

również nie założę japonek a sandaly tak i zawsze bez skarpetek. Typ sandały + skarpety (najczęściej do pół łydki, niemal pod kolano icon_wink.gif ) to masakra icon_razz.gif
fiefiórka kanad...
pon, 27 lip 2009 - 02:46
ktoś tu mówił o japonkach i skarpetkach? ha! nie takie cuda świat widział, czyli pomysł sprytnych inaczej producentów

37.gif

co do japonek u facetów - nie podobają mi się, zresztą sama też nie jestem zwolenniczką, mam dwie pary - jedne typowo na basen i koło domu, za to drugie są przecudne, z białej skóry, sznurowane na rzemyczki i aż sama się dziwię, że mi się tak japonki mogą podobać

moje chłopie chodzi w lecie w trampkach i teraz ma JEDNE klapki basenowo-jeziorowe. Poza tym w życiu nie założy sandałów, o japonkach już nie mówię nawet. Ale wolę jego podejście, niż jego brata chodzącego w sandałach i skarpetkach icon_lol.gif

Ten post edytował fiefiórka kanadyjska pon, 27 lip 2009 - 02:47
fiefiórka kanad...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 111
Dołączył: pon, 01 cze 09 - 03:47
Skąd: Toronto
Nr użytkownika: 27,527




post pon, 27 lip 2009 - 02:46
Post #90

ktoś tu mówił o japonkach i skarpetkach? ha! nie takie cuda świat widział, czyli pomysł sprytnych inaczej producentów

37.gif

co do japonek u facetów - nie podobają mi się, zresztą sama też nie jestem zwolenniczką, mam dwie pary - jedne typowo na basen i koło domu, za to drugie są przecudne, z białej skóry, sznurowane na rzemyczki i aż sama się dziwię, że mi się tak japonki mogą podobać

moje chłopie chodzi w lecie w trampkach i teraz ma JEDNE klapki basenowo-jeziorowe. Poza tym w życiu nie założy sandałów, o japonkach już nie mówię nawet. Ale wolę jego podejście, niż jego brata chodzącego w sandałach i skarpetkach icon_lol.gif

--------------------
"Do mnie mów naj?agodniej jak tylko ty potrafisz
I podaj r?k? sp?oszon? szcz??ciem nag?ym"


trzkasienka
pon, 27 lip 2009 - 11:48
CYTAT(krzysiek74 @ Wed, 15 Jul 2009 - 22:51) *
Ja japonek nigdy na nogach nie miałem i nie wyobrażam sobie jak można w czymś takim chodzić jak wrzyna się coś miedzy palce


no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post pon, 27 lip 2009 - 11:48
Post #91

CYTAT(krzysiek74 @ Wed, 15 Jul 2009 - 22:51) *
Ja japonek nigdy na nogach nie miałem i nie wyobrażam sobie jak można w czymś takim chodzić jak wrzyna się coś miedzy palce


no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...

--------------------


Agnieszka AZJ
pon, 27 lip 2009 - 12:08
CYTAT(trzkasienka @ Mon, 27 Jul 2009 - 12:48) *
no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...


A ja tak - może to kwestia budowy stopy i rozstawu palców ?
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 27 lip 2009 - 12:08
Post #92

CYTAT(trzkasienka @ Mon, 27 Jul 2009 - 12:48) *
no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...


A ja tak - może to kwestia budowy stopy i rozstawu palców ?

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Mika
pon, 27 lip 2009 - 12:29
CYTAT(trzkasienka @ Mon, 27 Jul 2009 - 10:48) *
no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...


a ja odczuwam
na razie mam JEDNĄ parę która jest ok -kupiona przez przypadek w Decathlonie
inne nike,pumy odpadają
w tych "no name" uwiera mnie wszystko łącznie z paskami które obcierają mi górę stopy icon_neutral.gif
odpadają wszystkie które ten "bolec" icon_wink.gif między palcami mają okrągły
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 27 lip 2009 - 12:29
Post #93

CYTAT(trzkasienka @ Mon, 27 Jul 2009 - 10:48) *
no to zamiast sobie wyobrazac, lepiej sprobowac i przekonac sie czy faktycznie wrzyna sie miedzy palce... bo ja jakos tego nie odczulam...


a ja odczuwam
na razie mam JEDNĄ parę która jest ok -kupiona przez przypadek w Decathlonie
inne nike,pumy odpadają
w tych "no name" uwiera mnie wszystko łącznie z paskami które obcierają mi górę stopy icon_neutral.gif
odpadają wszystkie które ten "bolec" icon_wink.gif między palcami mają okrągły

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
dante
śro, 12 sie 2009 - 22:20
A ja mam japonki, w których przechodziłem cały urlop nad morzem i naprawdę było mi bardzo wygodnie.
Co prawda żona troszkę mi skróciła paski boczne, bo mam wąską stopę, ale to była kwestia wycięcia 1 cm materiału i zszycia ze sobą dwóch końców.
dante


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: śro, 12 sie 09 - 16:50
Nr użytkownika: 28,623




post śro, 12 sie 2009 - 22:20
Post #94

A ja mam japonki, w których przechodziłem cały urlop nad morzem i naprawdę było mi bardzo wygodnie.
Co prawda żona troszkę mi skróciła paski boczne, bo mam wąską stopę, ale to była kwestia wycięcia 1 cm materiału i zszycia ze sobą dwóch końców.

--------------------
LilySnape
pią, 11 wrz 2009 - 13:31
Mój facet chodzi w sandałach na bose stopy a w japonkach nie- niewygodnie mu. I ja mu się nie dziwię, gdyż każde japonki, które miałam, były masakrycznie niewygodne, pasek mi się wrzynał. Facet w japonkach - czemu nie? Bose stopy męskie potrafią być pociągające icon_smile.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pią, 11 wrz 2009 - 13:31
Post #95

Mój facet chodzi w sandałach na bose stopy a w japonkach nie- niewygodnie mu. I ja mu się nie dziwię, gdyż każde japonki, które miałam, były masakrycznie niewygodne, pasek mi się wrzynał. Facet w japonkach - czemu nie? Bose stopy męskie potrafią być pociągające icon_smile.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
Silije
sob, 12 wrz 2009 - 14:40
Ja japonek nie tknę, bo tak sie wrzynają, że dla mnie to jest aż bolesne. Może macie jakąś super stwardniałą skórę między palcami?
(Ale stringów też nie noszę, bo mam wrażenie że mnie pokaleczą aż do jelita grubego 29.gif )

Na pielgrzymkach czy dalekich wędrówkach górskich trzeba zakładać skarpetki do sportowych sandałów, bo inaczej otarcia skóry są pewne (doświadczyłam). Wtedy moda nie gra roli wg. mnie.

Ten post edytował Silije sob, 12 wrz 2009 - 14:42
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 12 wrz 2009 - 14:40
Post #96

Ja japonek nie tknę, bo tak sie wrzynają, że dla mnie to jest aż bolesne. Może macie jakąś super stwardniałą skórę między palcami?
(Ale stringów też nie noszę, bo mam wrażenie że mnie pokaleczą aż do jelita grubego 29.gif )

Na pielgrzymkach czy dalekich wędrówkach górskich trzeba zakładać skarpetki do sportowych sandałów, bo inaczej otarcia skóry są pewne (doświadczyłam). Wtedy moda nie gra roli wg. mnie.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
sob, 12 wrz 2009 - 14:44
QUOTE(Liberi @ Sat, 11 Jul 2009 - 15:52) *
Nie, nie rażą mnie, byłe faktycznie były zabudowane.
Chociaż pewnie idąc tym tokiem można stwierdzić, że skoro buty są zabudowane, a na nodze skarpetki, to równie dobrze można założyć sportowe pantofle. icon_razz.gif I wtedy skarpetki mogą być już normalne, a nawet długie.


Nawet bardzo zabudowane sandały są dużo bardziej przewiewne.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 12 wrz 2009 - 14:44
Post #97

QUOTE(Liberi @ Sat, 11 Jul 2009 - 15:52) *
Nie, nie rażą mnie, byłe faktycznie były zabudowane.
Chociaż pewnie idąc tym tokiem można stwierdzić, że skoro buty są zabudowane, a na nodze skarpetki, to równie dobrze można założyć sportowe pantofle. icon_razz.gif I wtedy skarpetki mogą być już normalne, a nawet długie.


Nawet bardzo zabudowane sandały są dużo bardziej przewiewne.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
LilySnape
nie, 13 wrz 2009 - 15:30
CYTAT(Silije @ Sat, 12 Sep 2009 - 13:40) *
?
(Ale stringów też nie noszę, bo mam wrażenie że mnie pokaleczą aż do jelita grubego 29.gif )


O matko, jak ja nie znoszę stringów, toż to niewygodne jak cholera, przynajmniej dla mnie - musiałabym być masochistką, żeby je nosić... Oczywiście do entuzjastek stringow nic nie mam, po prostu ja i stringi to murowana wściekłość z niewygody diabel.gif więc nie noszę.

Ten post edytował LilySnape nie, 13 wrz 2009 - 15:31
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post nie, 13 wrz 2009 - 15:30
Post #98

CYTAT(Silije @ Sat, 12 Sep 2009 - 13:40) *
?
(Ale stringów też nie noszę, bo mam wrażenie że mnie pokaleczą aż do jelita grubego 29.gif )


O matko, jak ja nie znoszę stringów, toż to niewygodne jak cholera, przynajmniej dla mnie - musiałabym być masochistką, żeby je nosić... Oczywiście do entuzjastek stringow nic nie mam, po prostu ja i stringi to murowana wściekłość z niewygody diabel.gif więc nie noszę.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
.uzytkownik.usun...
sob, 03 paź 2009 - 09:26
Reasumując: nosiciele japonek mają stwardniałą skórę między palcami a nosiciele stringów - między pośladkami.

I już sama nie wiem co lepsze... Noszę i jedno i drugie... 37.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post sob, 03 paź 2009 - 09:26
Post #99

Reasumując: nosiciele japonek mają stwardniałą skórę między palcami a nosiciele stringów - między pośladkami.

I już sama nie wiem co lepsze... Noszę i jedno i drugie... 37.gif

K
TAQILLA
pon, 12 paź 2009 - 05:21
CYTAT(Zwierzo. @ Sat, 03 Oct 2009 - 10:26) *
Reasumując: nosiciele japonek mają stwardniałą skórę między palcami a nosiciele stringów - między pośladkami.

I już sama nie wiem co lepsze... Noszę i jedno i drugie... 37.gif

K


najlepszy jest pumeks ofkors 29.gif


TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post pon, 12 paź 2009 - 05:21
Post #100

CYTAT(Zwierzo. @ Sat, 03 Oct 2009 - 10:26) *
Reasumując: nosiciele japonek mają stwardniałą skórę między palcami a nosiciele stringów - między pośladkami.

I już sama nie wiem co lepsze... Noszę i jedno i drugie... 37.gif

K


najlepszy jest pumeks ofkors 29.gif




--------------------
Olivia 2007
> Co u diabła z tymi japonkami???, Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama