Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Częstochowy!

> 
hill
śro, 12 lip 2006 - 22:21
A wiec: Alicja jest wysoka, szczupla laska ktora wie czego chce od zycia. Jako Skorpion potrafi tez to osiagnac - metoda kija lub marchewki icon_smile.gif Urodzila sie jako wczesniak w 35 tyg ale po pol roku w zasadzie nie bylo juz po wczesniactwie sladu.
Mieszkamy na Lisincu, ale codziennie jestem na Polnocy.
Na Polnocy zreszta do niedawna mieszkalismy, rodzilam na PCK. Hmm to chyba tyle o nas na poczatek - ide sie aklimatyzowac na nowym forum icon_smile.gif
hill


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: wto, 01 lis 05 - 23:51
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 3,956




post śro, 12 lip 2006 - 22:21
Post #41

A wiec: Alicja jest wysoka, szczupla laska ktora wie czego chce od zycia. Jako Skorpion potrafi tez to osiagnac - metoda kija lub marchewki icon_smile.gif Urodzila sie jako wczesniak w 35 tyg ale po pol roku w zasadzie nie bylo juz po wczesniactwie sladu.
Mieszkamy na Lisincu, ale codziennie jestem na Polnocy.
Na Polnocy zreszta do niedawna mieszkalismy, rodzilam na PCK. Hmm to chyba tyle o nas na poczatek - ide sie aklimatyzowac na nowym forum icon_smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
Paula.
śro, 12 lip 2006 - 23:04
Alusia to maÅ‚a skorpionika, to faktycznie wie czego chce i pewnie straszny z niej uparciuch – coÅ› o tym wiem, sama jestem skorpionicÄ… icon_wink.gif.

Widzę, że każda częstochowska mama (lub przyszła mama icon_wink.gif) mieszka w innej dzielnicy.
Ja też często bywam na Północy, bo kiedyś tam mieszkałam z rodzicami.
Magiczna Kraina – czyżby sklep z zabawkami ?icon_smile.gif. Chyba siÄ™ wybiorÄ™ icon_biggrin.gif . To jest gdzieÅ› koÅ‚o cukierni Consonni?
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post śro, 12 lip 2006 - 23:04
Post #42

Alusia to maÅ‚a skorpionika, to faktycznie wie czego chce i pewnie straszny z niej uparciuch – coÅ› o tym wiem, sama jestem skorpionicÄ… icon_wink.gif.

Widzę, że każda częstochowska mama (lub przyszła mama icon_wink.gif) mieszka w innej dzielnicy.
Ja też często bywam na Północy, bo kiedyś tam mieszkałam z rodzicami.
Magiczna Kraina – czyżby sklep z zabawkami ?icon_smile.gif. Chyba siÄ™ wybiorÄ™ icon_biggrin.gif . To jest gdzieÅ› koÅ‚o cukierni Consonni?

--------------------
Paula
hill
śro, 12 lip 2006 - 23:16
oj uparta jest bardzo, wytrwale dazy do wytyczonego celu icon_smile.gif Tate ma owinetego wokol malego paluszka icon_smile.gif
dzis Ala spi kiepsko, ma angine wiec i goraczke i bolace gardlo i brzunio icon_sad.gif biedna jest bardzo w te upaly..
hill


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: wto, 01 lis 05 - 23:51
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 3,956




post śro, 12 lip 2006 - 23:16
Post #43

oj uparta jest bardzo, wytrwale dazy do wytyczonego celu icon_smile.gif Tate ma owinetego wokol malego paluszka icon_smile.gif
dzis Ala spi kiepsko, ma angine wiec i goraczke i bolace gardlo i brzunio icon_sad.gif biedna jest bardzo w te upaly..

--------------------
user posted imageuser posted image
Paula.
śro, 12 lip 2006 - 23:49
Dużo zdrówka dla Ali. Te pogody niestety są bardzo zdradliwe.
Kinga co prawda lew, ale uparciuch z niej także niezÅ‚y, no i widać coraz bardziej, że ona jest „królewskie zwierzÄ™” icon_wink.gif.
Jak będę miała czas to na pewno wpadnę do Krainy, chociaż widzę, że to raczej dla mniejszych dzieciaczków icon_biggrin.gif
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post śro, 12 lip 2006 - 23:49
Post #44

Dużo zdrówka dla Ali. Te pogody niestety są bardzo zdradliwe.
Kinga co prawda lew, ale uparciuch z niej także niezÅ‚y, no i widać coraz bardziej, że ona jest „królewskie zwierzÄ™” icon_wink.gif.
Jak będę miała czas to na pewno wpadnę do Krainy, chociaż widzę, że to raczej dla mniejszych dzieciaczków icon_biggrin.gif

--------------------
Paula
hill
czw, 13 lip 2006 - 10:10
Ala zalapala od swojego kuzyna jakas bakterie, ale na szczescie zniosla to bardzo dobrze. Ma od wczoraj 38.5 i narzeka na gardlo i brzuszek (teraz sie dowiedzialam ze przy anginie boli brzuch dopiero!) ale ogolnie jest w dobrym stanie icon_smile.gif nudzi sie tylko bo calymi dniami siedzi w domu a wychodzimy tylko chylkiem pod drzewa na Baltyk rano i potem przed dom wieczorem - gorzej niz zima, zima byla po kilka godzin na dworze a teraz....echh..
hill


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: wto, 01 lis 05 - 23:51
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 3,956




post czw, 13 lip 2006 - 10:10
Post #45

Ala zalapala od swojego kuzyna jakas bakterie, ale na szczescie zniosla to bardzo dobrze. Ma od wczoraj 38.5 i narzeka na gardlo i brzuszek (teraz sie dowiedzialam ze przy anginie boli brzuch dopiero!) ale ogolnie jest w dobrym stanie icon_smile.gif nudzi sie tylko bo calymi dniami siedzi w domu a wychodzimy tylko chylkiem pod drzewa na Baltyk rano i potem przed dom wieczorem - gorzej niz zima, zima byla po kilka godzin na dworze a teraz....echh..

--------------------
user posted imageuser posted image
malpiszon
czw, 13 lip 2006 - 11:39
Hill to w sumie mieszkamy niedaleko siebie bo ja na Kawodrzy blisko Baltyku icon_lol.gif Może jak już też stanę sie mamusia to umówimy się na wspólny spacer. Przydałaby mi sie jakaś koleżanka blisko domu bo w sumie nikogo tutaj nie znam icon_cry.gif
malpiszon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,630
Dołączył: wto, 27 cze 06 - 13:12
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 6,432

GG:


post czw, 13 lip 2006 - 11:39
Post #46

Hill to w sumie mieszkamy niedaleko siebie bo ja na Kawodrzy blisko Baltyku icon_lol.gif Może jak już też stanę sie mamusia to umówimy się na wspólny spacer. Przydałaby mi sie jakaś koleżanka blisko domu bo w sumie nikogo tutaj nie znam icon_cry.gif

--------------------

Paula.
czw, 13 lip 2006 - 14:14
Malpi ja mam nadzieję, że kiedyś zrobimy sobie jakieś małe maluchowe częstochowskie spotkanko icon_biggrin.gif
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post czw, 13 lip 2006 - 14:14
Post #47

Malpi ja mam nadzieję, że kiedyś zrobimy sobie jakieś małe maluchowe częstochowskie spotkanko icon_biggrin.gif

--------------------
Paula
malpiszon
piÄ…, 14 lip 2006 - 11:57
Paula[b] no ja bardzo chętnia ale na tą chwile to moge tylko z moim psem przyjść , ale od października zaczynam starania to mysle ze na przyszłe lato na spacerek jesteśmy umówione icon_lol.gif [/b]
malpiszon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,630
Dołączył: wto, 27 cze 06 - 13:12
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 6,432

GG:


post piÄ…, 14 lip 2006 - 11:57
Post #48

Paula[b] no ja bardzo chętnia ale na tą chwile to moge tylko z moim psem przyjść , ale od października zaczynam starania to mysle ze na przyszłe lato na spacerek jesteśmy umówione icon_lol.gif [/b]

--------------------

hill
piÄ…, 14 lip 2006 - 12:10
no pieknie, pieknie, wlasnie ustalilysmy z Malpiszonem, ze miekszamy jakkies 100 - 200 metrow od siebie icon_smile.gif chyba uslysze odglosy weseliska nawet icon_smile.gif
hill


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: wto, 01 lis 05 - 23:51
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 3,956




post piÄ…, 14 lip 2006 - 12:10
Post #49

no pieknie, pieknie, wlasnie ustalilysmy z Malpiszonem, ze miekszamy jakkies 100 - 200 metrow od siebie icon_smile.gif chyba uslysze odglosy weseliska nawet icon_smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
Paula.
piÄ…, 14 lip 2006 - 13:43
Ale Wam zazdroszczę icon_biggrin.gif . Też bym tak chciała.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post piÄ…, 14 lip 2006 - 13:43
Post #50

Ale Wam zazdroszczę icon_biggrin.gif . Też bym tak chciała.

--------------------
Paula
Tafi
sob, 15 lip 2006 - 13:14
Witam
Widze ze pomalu zbiera sie tu coraz wiecej Czestochowianek icon_smile.gif to super

Burku postaram siÄ™ jeszcze zmniejszyc icon_smile.gif
Tafi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 14:12
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Nr użytkownika: 1,181

GG:


post sob, 15 lip 2006 - 13:14
Post #51

Witam
Widze ze pomalu zbiera sie tu coraz wiecej Czestochowianek icon_smile.gif to super

Burku postaram siÄ™ jeszcze zmniejszyc icon_smile.gif

--------------------
Sylwia mama :D Natalki :D
user posted image
user posted image
Tafi
pon, 17 lip 2006 - 21:34
Kobietki co tam u was słychać bo, my sobie siedzimy same w domku czasem odwiedzimy ciotke i piaskownice
Wyjechać na wakacje raczej nam nie wyjdzie najpierw musiałybysmy widzieć męża i tate więcej niż 48 godzin w domu icon_sad.gif
wyjechal znów wdelegacje icon_sad.gif to już prawie miesiąc tak jeździ a my chcecy z Natalka na jakiś wypoczynek wyjechać icon_smile.gif
Tafi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 14:12
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Nr użytkownika: 1,181

GG:


post pon, 17 lip 2006 - 21:34
Post #52

Kobietki co tam u was słychać bo, my sobie siedzimy same w domku czasem odwiedzimy ciotke i piaskownice
Wyjechać na wakacje raczej nam nie wyjdzie najpierw musiałybysmy widzieć męża i tate więcej niż 48 godzin w domu icon_sad.gif
wyjechal znów wdelegacje icon_sad.gif to już prawie miesiąc tak jeździ a my chcecy z Natalka na jakiś wypoczynek wyjechać icon_smile.gif

--------------------
Sylwia mama :D Natalki :D
user posted image
user posted image
hill
pon, 17 lip 2006 - 22:04
Ala ma katar i kaszle tak, ze az wlasnie zwymiotowala flegma icon_sad.gif niby nic jej generalnie nie jest, ale wymeczy ja to, zwlaszcza jak lezy - jak biega jest super. mysmy sie juz wakacjowali, teraz tylko praca i praca - do 18 jestem w sklepie, jak wracam padam na paszcze..
hill


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: wto, 01 lis 05 - 23:51
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 3,956




post pon, 17 lip 2006 - 22:04
Post #53

Ala ma katar i kaszle tak, ze az wlasnie zwymiotowala flegma icon_sad.gif niby nic jej generalnie nie jest, ale wymeczy ja to, zwlaszcza jak lezy - jak biega jest super. mysmy sie juz wakacjowali, teraz tylko praca i praca - do 18 jestem w sklepie, jak wracam padam na paszcze..

--------------------
user posted imageuser posted image
Paula.
wto, 18 lip 2006 - 08:44
Dużo zdrówka dla Ali.
Ja niestety też jestem mocno przeziębiona. Wczoraj miałam prawie 38 stopni i koszmarny ból głowy. Dzisiaj jest tylko trochę lepiej, a zaraz muszę jechać na spotkanie do klienta i produkować się tam pewnie przez jakieś 4 godziny.

Tafi a jak tam Twoje samopoczucie w te upały?
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post wto, 18 lip 2006 - 08:44
Post #54

Dużo zdrówka dla Ali.
Ja niestety też jestem mocno przeziębiona. Wczoraj miałam prawie 38 stopni i koszmarny ból głowy. Dzisiaj jest tylko trochę lepiej, a zaraz muszę jechać na spotkanie do klienta i produkować się tam pewnie przez jakieś 4 godziny.

Tafi a jak tam Twoje samopoczucie w te upały?

--------------------
Paula
Tafi
wto, 18 lip 2006 - 11:24
Paula te upały sa koszmarne icon_sad.gif teraz nie wychodzę nigdzie między 12 a 16
bo potem mam duszności i serce tez mi się odzywa ,
więc najczęściej z Natalka wybieramy się do mojej koleżanki ktora ma podwórko
i dużo cienia i u niej z Natalką spędzamy czas icon_smile.gif
Natalka znów przez te upały nie może spać w nocy więc to tez mi daje porządnie w kość bo nie sypiam tyle ile powinnam
Tafi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 14:12
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Nr użytkownika: 1,181

GG:


post wto, 18 lip 2006 - 11:24
Post #55

Paula te upały sa koszmarne icon_sad.gif teraz nie wychodzę nigdzie między 12 a 16
bo potem mam duszności i serce tez mi się odzywa ,
więc najczęściej z Natalka wybieramy się do mojej koleżanki ktora ma podwórko
i dużo cienia i u niej z Natalką spędzamy czas icon_smile.gif
Natalka znów przez te upały nie może spać w nocy więc to tez mi daje porządnie w kość bo nie sypiam tyle ile powinnam

--------------------
Sylwia mama :D Natalki :D
user posted image
user posted image
anuska
sob, 22 lip 2006 - 22:28
hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki icon_razz.gif
anuska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 22 lip 06 - 22:12
Nr użytkownika: 6,696




post sob, 22 lip 2006 - 22:28
Post #56

hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki icon_razz.gif
Tafi
nie, 23 lip 2006 - 08:05
CYTAT(anuska)
hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki  :P


Anuska icon_smile.gif
Naoisz coś więcej o sobie icon_smile.gif
Tafi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 14:12
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Nr użytkownika: 1,181

GG:


post nie, 23 lip 2006 - 08:05
Post #57

CYTAT(anuska)
hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki  :P


Anuska icon_smile.gif
Naoisz coś więcej o sobie icon_smile.gif

--------------------
Sylwia mama :D Natalki :D
user posted image
user posted image
Paula.
nie, 23 lip 2006 - 09:27
Anuska witaj gorąco, chociaż teraz to chyba bardziej na miejscu byłoby "witaj chłodno" icon_wink.gif.
Napisz coś więcej o sobie i swojej córci. W której dzielnicy Częstochowy mieszkasz?

Tafi fajnie, że możesz u koleżanki w ogródku spędzać czas. My mamy własny więc wiem jakie to dobre. Kiedyś nie chciałam mieszkać w domu, teraz za żadne skarby nie przeprowadziłabym się do bloków, chociaż przy domu ciągle jest jakaś robota.

My wczoraj byliśmy w Kamyku. Było wspaniale. Kinga bardzo ładnie się bawiła, odpoczęliśmy, chociaż słonko trochę nas przysmażyło. Dbaliśmy o Kingę o siebie już nie bardzo.
A to fotki z wczoraj:

Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 23 lip 2006 - 09:27
Post #58

Anuska witaj gorąco, chociaż teraz to chyba bardziej na miejscu byłoby "witaj chłodno" icon_wink.gif.
Napisz coś więcej o sobie i swojej córci. W której dzielnicy Częstochowy mieszkasz?

Tafi fajnie, że możesz u koleżanki w ogródku spędzać czas. My mamy własny więc wiem jakie to dobre. Kiedyś nie chciałam mieszkać w domu, teraz za żadne skarby nie przeprowadziłabym się do bloków, chociaż przy domu ciągle jest jakaś robota.

My wczoraj byliśmy w Kamyku. Było wspaniale. Kinga bardzo ładnie się bawiła, odpoczęliśmy, chociaż słonko trochę nas przysmażyło. Dbaliśmy o Kingę o siebie już nie bardzo.
A to fotki z wczoraj:



--------------------
Paula
Tafi
nie, 23 lip 2006 - 12:54
Paula ja też bym w domku wolała ale cóż narazie innego wyjścia nie mamy jak bloki icon_sad.gif
Córcie masz śliczną icon_smile.gif
Tafi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 14:12
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Nr użytkownika: 1,181

GG:


post nie, 23 lip 2006 - 12:54
Post #59

Paula ja też bym w domku wolała ale cóż narazie innego wyjścia nie mamy jak bloki icon_sad.gif
Córcie masz śliczną icon_smile.gif

--------------------
Sylwia mama :D Natalki :D
user posted image
user posted image
anuska
nie, 23 lip 2006 - 15:00
hej mamusie jest tu jakas dzisiaj icon_lol.gif czy wszystkie sie smaza na slonku 11.gif
anuska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 22 lip 06 - 22:12
Nr użytkownika: 6,696




post nie, 23 lip 2006 - 15:00
Post #60

hej mamusie jest tu jakas dzisiaj icon_lol.gif czy wszystkie sie smaza na slonku 11.gif
> Mamy z CzÄ™stochowy!
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 12:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama