Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Kwietniowe Maluszki II ****pierwszy roczek za nami****

> 
vika
nie, 26 lis 2006 - 10:46
magda ja na początek kupiłabym szczeniaczka icon_smile.gif jest na pierwszy rzut oka brzydki, ale lepszy moim zdaniem dla takich maluchów.
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post nie, 26 lis 2006 - 10:46
Post #21

magda ja na początek kupiłabym szczeniaczka icon_smile.gif jest na pierwszy rzut oka brzydki, ale lepszy moim zdaniem dla takich maluchów.
malinka1313
nie, 26 lis 2006 - 19:42
Widzę dziewczyny że już tu nie zaglądacie icon_sad.gif

Magda pisałaś coś o jakieś grającej kuli. Mogłabyś coś bliżej napisać - jakiej firmy??. Dostałam na prezent dla Natalki stówkę i muszę przemyśleć co to będzie icon_biggrin.gif
malinka1313


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 373
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 22:32
Skąd: Gorzów Wlkp
Nr użytkownika: 4,929




post nie, 26 lis 2006 - 19:42
Post #22

Widzę dziewczyny że już tu nie zaglądacie icon_sad.gif

Magda pisałaś coś o jakieś grającej kuli. Mogłabyś coś bliżej napisać - jakiej firmy??. Dostałam na prezent dla Natalki stówkę i muszę przemyśleć co to będzie icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
user posted image
Kropeczka

Go??







post nie, 26 lis 2006 - 19:51
Post #23

Dzis tylko przegladam zalegle i nowe posty, nie mam czasu i sily pisac...na to czas przyjdzie jutro..Amela idzie do babci na pol dnia to cos skrobne...

Ale musze cos napisac...bo az mnie krew zalewa....
Kobity co tu sie dzieje....
O co w ogole chodzi..dlaczego czesc foremek przenosi sie na nowe forum...
Przeciez tu sie poznalysmy, tu nam dobrze, tu nasza rodzina....tu nasz dom...ja sie nie dam prowokowac....
Zalezy mi na Was...i chce abysmy tu wszyscy zostali....a to ze zamykaja watek na 100 stron...to chyba zaden problem...nie ma co tracic energii na takie pierdoly...
Bozu kochana...ale mnie az roznosi...

Nie dajmy sie...zostanmy, jak czesc odejdzie to sie wszytsko rozpadnie, to co razem tworzymy, to co jest miedzy nami...ja uwazam ze nie mozna tego od tak zmarnowac....bo to bylaby glupota.

Dobra koncze...Caluje Was mocno...i prosze o rozwage...my jestesmy w tym wszytskim najwazniejsze..nie jakies sprawy techniczne..........

Buzaki kochani do jutra.....
adriana27
nie, 26 lis 2006 - 19:58
witajcie kochane mamusie icon_smile.gif
ja to ciemna masa jestem tak sobie Was czytalam na biezaco tylko bo czasu napisac nie mialam kiedy i od srody zastanawialam sie czy Wy czasm wszystkie nie powyjezdzalyscie gdzies bo na forum pusto. Normalnie wstyd mi za siebie. Brak slow.
Postaram sie nadrobic zaleglosci.
Kochana Kropeczko ciesze sie, ze z nami juz jestes icon_smile.gif Tysiac buziakow dla Ciebie ale nie przytulam sie bo wiem, ze to nie wskazane icon_smile.gif
zaraz popisze wiecej
klade spac Jasminke
Nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze znowu Was mam. Tak mi strasznie nudno bylo bez Was
adriana27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 12:52
Skąd: Saarbrücken
Nr użytkownika: 5,502




post nie, 26 lis 2006 - 19:58
Post #24

witajcie kochane mamusie icon_smile.gif
ja to ciemna masa jestem tak sobie Was czytalam na biezaco tylko bo czasu napisac nie mialam kiedy i od srody zastanawialam sie czy Wy czasm wszystkie nie powyjezdzalyscie gdzies bo na forum pusto. Normalnie wstyd mi za siebie. Brak slow.
Postaram sie nadrobic zaleglosci.
Kochana Kropeczko ciesze sie, ze z nami juz jestes icon_smile.gif Tysiac buziakow dla Ciebie ale nie przytulam sie bo wiem, ze to nie wskazane icon_smile.gif
zaraz popisze wiecej
klade spac Jasminke
Nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze znowu Was mam. Tak mi strasznie nudno bylo bez Was

--------------------
user posted image
Kropeczka

Go??







post nie, 26 lis 2006 - 20:12
Post #25

Ja tez sie ciesze, ze "mam" Ciebie Adriano i WAs kobietki...no i Monte od niedawna.... icon_wink.gif
Dobra juz dzis nic nie pisze....bo mi potem szyja nawala...papatki...
Żabolek
nie, 26 lis 2006 - 20:35
Ja też jestem icon_biggrin.gif Kubuś właśnie zasnął. A ja sobie na niego patrzyłam. Uwielbiam tak na Niego patrzeć! I wiecie co? Jak tak sobie patrzę na tą maleńką bezbronną śpiącą istotkę to robi mi się tak ciepło wokół serca.I tak sobie myślę że dopiero jak się ma Dziecko to tak naprawdę poznaje się taką prawdziwą bezwarunkową miłość ponad wszystko i na całe życie. Owszem można kochać drugą osobę.I to nawet bardzo bardzo mocno, ale miłość do Dziecka jest chyba silniejszym uczuciem.
Kropeczko Super że wróciłaś icon_biggrin.gif Może wątek trochę się ożywi wink.gif
Adriana Witaj po długiej przerwie icon_biggrin.gif Czekam na wiadomości co tam u Ciebie i Jaśminki!


W ogóle to bardzo dziękuję wszystkim za życzenia dla Kubusia!
Więcej napiszę jurto bo jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia. Ostatnio jestem jakoś tak ciągle w biegu i na nic nie mam czasu:(
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post nie, 26 lis 2006 - 20:35
Post #26

Ja też jestem icon_biggrin.gif Kubuś właśnie zasnął. A ja sobie na niego patrzyłam. Uwielbiam tak na Niego patrzeć! I wiecie co? Jak tak sobie patrzę na tą maleńką bezbronną śpiącą istotkę to robi mi się tak ciepło wokół serca.I tak sobie myślę że dopiero jak się ma Dziecko to tak naprawdę poznaje się taką prawdziwą bezwarunkową miłość ponad wszystko i na całe życie. Owszem można kochać drugą osobę.I to nawet bardzo bardzo mocno, ale miłość do Dziecka jest chyba silniejszym uczuciem.
Kropeczko Super że wróciłaś icon_biggrin.gif Może wątek trochę się ożywi wink.gif
Adriana Witaj po długiej przerwie icon_biggrin.gif Czekam na wiadomości co tam u Ciebie i Jaśminki!


W ogóle to bardzo dziękuję wszystkim za życzenia dla Kubusia!
Więcej napiszę jurto bo jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia. Ostatnio jestem jakoś tak ciągle w biegu i na nic nie mam czasu:(

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
miskap
nie, 26 lis 2006 - 20:49
Ja też jestem Kropeczko, choć na nowym forum też już się zalogowałam. Tutaj też będe dalej zaglądac tylko, że ja nie mam tyle czasu na pisanie i w wiekszości tylko czytam.
miskap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: wto, 05 paź 04 - 14:33
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 2,156




post nie, 26 lis 2006 - 20:49
Post #27

Ja też jestem Kropeczko, choć na nowym forum też już się zalogowałam. Tutaj też będe dalej zaglądac tylko, że ja nie mam tyle czasu na pisanie i w wiekszości tylko czytam.

--------------------
poprawianie błędów mile widziane



Ola BN
nie, 26 lis 2006 - 21:18
Żabolku zgadzam się z Tobą. Miłość do dziecka jest chyba największym, najpiękniejszym uczuciem na świecie. To miłość w czystej postaci, nie wymaga, tylko daje. Jestem przekonana, że dla dzieci zrobiłabym wszystko. One nadają sens mojemu życiu. Wariuję na ich punkcie.
Kuba zachorował i bardzo martwię się o niego. Angina wywołana przez paciorkowce - on jest taki szczuplutki, a ta choroba spowodowała, że jest na dodatek bardzo blady. Wygląda tak biednie, a mnie serce się kraje. Na szczęście gorączka przeszła, ale jest bardzo osowiały. Zdecydowanie wolę jak jest sobą, nawet jeśli skacze mi po głowie.

Martusia próbuje podnosić pupsko, układa się do raczkowania, może się uda. Byłam dzisiaj u siostry na imieninach i była tam jej o 10 dni starsza koleżanka. Różnica między nimi bardzo duża. Hana raczkuje z prędkością światła icon_biggrin.gif , podnosi się i stoi przy meblach na swoich krzywych nóżkach. Ja się zastanawiałam, czy nie jest to za wcześnie, no ale jeśli z własnej inicjatywy, to może nic jej nie będzie.
Marta może godzinami leżeć na brzuszku, przyzwyczaiła się do tej pozycji. Ja klękam obok niej, przywołuję ją i ona próbuje to pupsko podnieść, a jak jej wychodzi to ja szczęśliwa bije brawo i ona chyba rozumie, że tak ma robić i stara się przemieścić. Zależy mi na tym, żeby raczkowała. To krok milowy w rozwoju dziecka.

Podpisuję się pod słowami Kropeczki - zostańmy razem, nie odchodźmy, dzielmy się wszystkim co dotyczy dzieci. Przecież wszystkie z tego korzystamy, a doświadczenie jednej z nas może pomóc innej. Zostańmy razem....

Malinka, ja też przymierzam się do kupienia tej kuli. Bardzo mi się ona podoba, choć widziałam ją tylko na Allegro. Chyba kupię jej nową, znalazłam sklep internetowy. Wogóle ta firama - Shelcore, ma bardzo fajne zabawki. Dużo rzeczy mi się podoba.
Zobacz sobie tÄ… stronÄ™:
https://www.cobi.pl/pl/zabawki/shelcore_dla...a_najmlodszych/
a info o kuli tutaj:
https://www.cobi.pl/pl/zabawki/shelcore_dla...ow/art1056.html

Pozdrawiam...
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
SkÄ…d: ze ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 7,283




post nie, 26 lis 2006 - 21:18
Post #28

Żabolku zgadzam się z Tobą. Miłość do dziecka jest chyba największym, najpiękniejszym uczuciem na świecie. To miłość w czystej postaci, nie wymaga, tylko daje. Jestem przekonana, że dla dzieci zrobiłabym wszystko. One nadają sens mojemu życiu. Wariuję na ich punkcie.
Kuba zachorował i bardzo martwię się o niego. Angina wywołana przez paciorkowce - on jest taki szczuplutki, a ta choroba spowodowała, że jest na dodatek bardzo blady. Wygląda tak biednie, a mnie serce się kraje. Na szczęście gorączka przeszła, ale jest bardzo osowiały. Zdecydowanie wolę jak jest sobą, nawet jeśli skacze mi po głowie.

Martusia próbuje podnosić pupsko, układa się do raczkowania, może się uda. Byłam dzisiaj u siostry na imieninach i była tam jej o 10 dni starsza koleżanka. Różnica między nimi bardzo duża. Hana raczkuje z prędkością światła icon_biggrin.gif , podnosi się i stoi przy meblach na swoich krzywych nóżkach. Ja się zastanawiałam, czy nie jest to za wcześnie, no ale jeśli z własnej inicjatywy, to może nic jej nie będzie.
Marta może godzinami leżeć na brzuszku, przyzwyczaiła się do tej pozycji. Ja klękam obok niej, przywołuję ją i ona próbuje to pupsko podnieść, a jak jej wychodzi to ja szczęśliwa bije brawo i ona chyba rozumie, że tak ma robić i stara się przemieścić. Zależy mi na tym, żeby raczkowała. To krok milowy w rozwoju dziecka.

Podpisuję się pod słowami Kropeczki - zostańmy razem, nie odchodźmy, dzielmy się wszystkim co dotyczy dzieci. Przecież wszystkie z tego korzystamy, a doświadczenie jednej z nas może pomóc innej. Zostańmy razem....

Malinka, ja też przymierzam się do kupienia tej kuli. Bardzo mi się ona podoba, choć widziałam ją tylko na Allegro. Chyba kupię jej nową, znalazłam sklep internetowy. Wogóle ta firama - Shelcore, ma bardzo fajne zabawki. Dużo rzeczy mi się podoba.
Zobacz sobie tÄ… stronÄ™:
https://www.cobi.pl/pl/zabawki/shelcore_dla...a_najmlodszych/
a info o kuli tutaj:
https://www.cobi.pl/pl/zabawki/shelcore_dla...ow/art1056.html

Pozdrawiam...

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

Mafia
nie, 26 lis 2006 - 21:44

No to podsyłam zaległe zdjęcie.
ależ śliczne te nasze maluchy - wyjątkowo urodziwy miesiąc icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post nie, 26 lis 2006 - 21:44
Post #29


No to podsyłam zaległe zdjęcie.
ależ śliczne te nasze maluchy - wyjątkowo urodziwy miesiąc icon_wink.gif

--------------------
Mafia
Mafia
nie, 26 lis 2006 - 21:56
Nie wiem o co chodzi z nowym forum? Nie wiem skąd te zmiany? Muszę doczytać później. Ale mam nadzieję że się nie rozsypie taka zgrana grupa. Wracajcie i piszcie icon_smile.gif

Malinka, Ty o 8ej narzekasz, że mała się wyspała. A co powiesz na pobudkę w niedzielę o 6.05? W sobotę spałam "dłużej" - Filip wstał o 6.14 icon_wink.gif ma chłopak wyczucie. W tygodniu oczywiście śpi trochę dłużej.

Pooglądam też sobie polecane przez was zabawki. może jakieś pomysły na prezenty nam się nasuną.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post nie, 26 lis 2006 - 21:56
Post #30

Nie wiem o co chodzi z nowym forum? Nie wiem skąd te zmiany? Muszę doczytać później. Ale mam nadzieję że się nie rozsypie taka zgrana grupa. Wracajcie i piszcie icon_smile.gif

Malinka, Ty o 8ej narzekasz, że mała się wyspała. A co powiesz na pobudkę w niedzielę o 6.05? W sobotę spałam "dłużej" - Filip wstał o 6.14 icon_wink.gif ma chłopak wyczucie. W tygodniu oczywiście śpi trochę dłużej.

Pooglądam też sobie polecane przez was zabawki. może jakieś pomysły na prezenty nam się nasuną.

--------------------
Mafia
petisu
nie, 26 lis 2006 - 22:21
Nowe forum dopiero powstaje, tworzone przez nas. Tzn. już działa, ale jesteśmy tam same znajomki narazie. Dlaczego tak wyszło....a taka nie miło sytuacja powstała i się zrobiło nieprzyjemnie....ale będziemy Was nadal czytać, obiecujemy. icon_smile.gif
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 22:21
Post #31

Nowe forum dopiero powstaje, tworzone przez nas. Tzn. już działa, ale jesteśmy tam same znajomki narazie. Dlaczego tak wyszło....a taka nie miło sytuacja powstała i się zrobiło nieprzyjemnie....ale będziemy Was nadal czytać, obiecujemy. icon_smile.gif
camilscha
nie, 26 lis 2006 - 22:45
ja tam zostaje tutaj z Kropeczka Magda Adriana Ola Zabolkiem Malinka Misia i wszystkim tymi co sa z nami i nas nie zostawiaja!

uciekam do lozka napisze jutro!

ciesze sie ze wrocilas Kropeczko i wogole ciesze sie ze was mam:*

dobranoc
camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
SkÄ…d: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 22:45
Post #32

ja tam zostaje tutaj z Kropeczka Magda Adriana Ola Zabolkiem Malinka Misia i wszystkim tymi co sa z nami i nas nie zostawiaja!

uciekam do lozka napisze jutro!

ciesze sie ze wrocilas Kropeczko i wogole ciesze sie ze was mam:*

dobranoc
malinka1313
nie, 26 lis 2006 - 22:47
Olu bardzo dziękuję za namiary na kulę. Kupimy ją Natalce i zostanie na coś jeszcze icon_biggrin.gif

Kropeczko widzisz jak ty się nie pojawisz to nikt nawet nie chce odpisać. Dziś rano nawet kawą kusiłam i nic a jak tylko ty się pojawiłaś to zaraz wszystkie piszą także musisz być z nami bo inaczej wątek padnie icon_biggrin.gif
malinka1313


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 373
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 22:32
Skąd: Gorzów Wlkp
Nr użytkownika: 4,929




post nie, 26 lis 2006 - 22:47
Post #33

Olu bardzo dziękuję za namiary na kulę. Kupimy ją Natalce i zostanie na coś jeszcze icon_biggrin.gif

Kropeczko widzisz jak ty się nie pojawisz to nikt nawet nie chce odpisać. Dziś rano nawet kawą kusiłam i nic a jak tylko ty się pojawiłaś to zaraz wszystkie piszą także musisz być z nami bo inaczej wątek padnie icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
user posted image
Dorott
pon, 27 lis 2006 - 08:26
Dziewczyny i Faceci przestańcie z tym nowym forum!!! Czy zmiany w regulaminie są aż tak ważne żeby opuszczać wątek w którym piszemy parę ładnych miesięcy. Poznałyśmy się jak nasze fasolki miały kilka milimetrów a teraz brykają, siadają i już niedługo zaczną mówić mamo/tato!!! Nie żal Wam nas opuszczać??? Przecież jesteśmy rodziną! Mówicie, że mimo iż idziecie na inne forum to tu też będziecie się udzielać...jakoś nie wierzę teraz nie mamy czasu żeby na jednym wątku pisać a na dwóch to już na pewno nie... Szkoda!!! Ja nasze forum darzę naprawdę sentymentem i byłoby mi przykro stąd odejść. Ale każdy ma prawo do swojej decyzji. Mam nadzieję, że zostaniemy w niezmienionym składzie (chyba że ktoś dojdzie icon_lol.gif )

Pozdrawiam Was w poniedziałkowy ranek.

Buźka
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 08:26
Post #34

Dziewczyny i Faceci przestańcie z tym nowym forum!!! Czy zmiany w regulaminie są aż tak ważne żeby opuszczać wątek w którym piszemy parę ładnych miesięcy. Poznałyśmy się jak nasze fasolki miały kilka milimetrów a teraz brykają, siadają i już niedługo zaczną mówić mamo/tato!!! Nie żal Wam nas opuszczać??? Przecież jesteśmy rodziną! Mówicie, że mimo iż idziecie na inne forum to tu też będziecie się udzielać...jakoś nie wierzę teraz nie mamy czasu żeby na jednym wątku pisać a na dwóch to już na pewno nie... Szkoda!!! Ja nasze forum darzę naprawdę sentymentem i byłoby mi przykro stąd odejść. Ale każdy ma prawo do swojej decyzji. Mam nadzieję, że zostaniemy w niezmienionym składzie (chyba że ktoś dojdzie icon_lol.gif )

Pozdrawiam Was w poniedziałkowy ranek.

Buźka

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
vika
pon, 27 lis 2006 - 08:59
wszystkiego najlepszego dla wszystkich siedmiomiesięczniaków icon_exclaim.gif

olu skoro Martusia spędza dużo czasu na brzuszku i już pupę podnosi, to ani się obejrzysz, jak zacznie się przemieszczać, także o raczkowanie martwić się nie musisz icon_biggrin.gif

kropeczko a Ty dopóki nie wydobrzejesz, to się nie forsuj, na razie sobie spokojnie czytaj, a my poczekamy na Twoje długie posty, dawaj tylko zwięźle info o swoim samopoczuciu, całuski dla Amelki icon_biggrin.gif

a ja padnięta jestem, bo moje dziecko od 4 koncertowało do 5.30, z resztą już drugi dzień z rzędu icon_evil.gif
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post pon, 27 lis 2006 - 08:59
Post #35

wszystkiego najlepszego dla wszystkich siedmiomiesięczniaków icon_exclaim.gif

olu skoro Martusia spędza dużo czasu na brzuszku i już pupę podnosi, to ani się obejrzysz, jak zacznie się przemieszczać, także o raczkowanie martwić się nie musisz icon_biggrin.gif

kropeczko a Ty dopóki nie wydobrzejesz, to się nie forsuj, na razie sobie spokojnie czytaj, a my poczekamy na Twoje długie posty, dawaj tylko zwięźle info o swoim samopoczuciu, całuski dla Amelki icon_biggrin.gif

a ja padnięta jestem, bo moje dziecko od 4 koncertowało do 5.30, z resztą już drugi dzień z rzędu icon_evil.gif
Kropeczka

Go??







post pon, 27 lis 2006 - 10:07
Post #36

No juz mi cisnienie nieco spadlo, po przeczytaniu Waszych postow...macie szczescie...29.gif ...tak trzymac kobity....

Teraz przez jakis czas z rana moge byc na lekkim chaju, haju?? w kazdym razie na haju.... wink.gif , a spowodowane jest to poranna porcja pigulek....ktore mnie troche otepiaja, kreci mi sie w glowie, slabo mi i bierze mnie na wymioty...cos jak przez pierwsze 12 tygodni ciazy.... wink.gif Tabletki biore do 6 grudnia, potem przerwa 4 tygodnie i uwaga...4 stycznia mam planowana terapie jodem radioaktywnym...To wlasnie to o czym Wam kiedys pisalam...5 dni w komorze, w zamknieciu....a potem 3 tygodnie kwarantanny od Amelusi......3 bite tygodnie...zatem nie bede Jej widziec okolo miesiaca.....
Teraz ta tygodnowa rozlaka to chyba bylo male piwo....juz laduje akumulatory na ten miesiac....

Udalo mi sie przesunac termin tej terapii na styczen....(taka ludzka Pani doktor zrozumiala moja sytuacje i sama mowi: "To pierwsze swieta Pani dziecka?...cos zrobimy...") i udalo sie...zatem swieta i sylwestra spedze z rodzina....w domu...
Juz pogodzilam sie z faktem, ze na wigilie bede sama, w jakims hotelu, ze nabombie sie i pojde spac...a rano od nowa..aby nic nie pamietac...ale na szczescie to byl tylko zly sen....!!! icon_biggrin.gif ...ktory sie nie spelni...

Wczora podjelismy decyzje, ze czesc naszych oszczednosci na dzialke wydamy na moj 2 tygodniowy pobyt w jakims osrodku SPA...dzis musze tu i tam podzwonic....ale mam radoche...
I cala game mieszanych uczuc w glowie...mysle, ze ten wyjaz po tym wszystkim dobrze mi zrobi i latwiej zniose rozlake z Amelusia..No i moze moje cialo na tym skorzysta..kto wie...aj jaka ja prozna baba... wink.gif icon_biggrin.gif icon_redface.gif
Zatem 2 tygodnie w SPA i jeden tydzien najprawdopodobniej u rodzicow..albo u kogos kogo poznalam w Gliwicach....kilka osob wyciagnelo do mnie pomocna dlon...ale nie chce robic ludziom klopotu ...sami maja ich nadto..wiec chyba nie skorzystam...

Widze, ze ten tydzien dobrze zrobil Amelci...wyszla spod nader opiekunczych skrzydel mamusi i stala sie jakas taka" dorosla"....bardziej samodzielna i jeszcze bardziej potrafi zaznaczyc swoja obecnosc, swoj charakterek...moja mala slodycz...rozwala mnie kobita... icon_rolleyes.gif ..
Olu kiedys pisalas,ze dziecko wychowuje sie dla swiata, nie dla siebie...
Ja o tym wiedzialam...ale zawsze podswiadomie myslalam ze przekonam sie o tym troche pozniej..a tu los splatal mi takiego figla i juz teraz to odczuwam...Wiem wiem...powiecie i bardzo dobrze...bo tak jest...im szybciej to zaakceptuje tym lepiej... zaczynam sie z tym godzic....Amela jest przeciez indywidualna jednostka, nie jest czescia mnie ...juz teraz musze sie nauczyc, ze od urodzenia idzie swoja droga...swoim torem ....ze to Jej zycie....Ze nie urodzilam Jej dla siebie tylko dla Niej...takie to oczywiste a takie trudne dla mnie do zrozumienia... icon_rolleyes.gif

Dorott- chcialam Ci jeszcze raz podziekowac za te liste....naprawde mile mnie zaskoczylas...BOMBA!!!!

Kobity i Panowie tylescie stron napocili, ze juz sie pogubilam....wiec moze zresetuje sie i bede odpisywac na bierzaco na wasze aktulane posty...bo trudno nadrobic zaleglosci...Wybaczcie...

Magda- widze, czuje i czytam, ze masz niezly sajgon w domu...z wielu powodow...ale wiedz, ze bardzo Ci dziekuje za wszytsko, za to ze pomoglas mi dotrwac do tego aby stac sie wolna...dziekuje...
Trzymaj sie, ja trzymam kciuki abys wyszla na prosta...porozmawiam z tym tam na gorze....wiesz dobrze sie ostatnio poznalismy....tak jakos wyszlo... wink.gif wiec moze mam u Niego jakies fory... icon_rolleyes.gif wink.gif Buzaki

Adriano- co slychac u Ciebie...co to za goracy okres w Twoim zyciu nastal...Caly czas czekam na relacje z wizyty Jasminki u lekarza..(to chyba juz bite 2 tygodnie)..w kazdym razie czekam...a i na fotki Twoich obrazow....nie odpuszcze Ci tak latwo kochaniutka... 31.gif

Camilisha- bylas i jestes cudowna....jestes dla mnie duzym wsparciem..dziekuje....naprawde za wszytsko Ci dziekuje!!!!
Opisz jak wygladaja te zajecia dla Vanesski..kreca mne takie spotkania..jak mala na nie reaguje...
P.S.Amela olewa te krzeselko do kapieli....dalej brzuszkujemy w wannie...
Ale to standard...trudno mi trafic w Jej gusta...mala zlosnica... wink.gif

Miskap- dziekuje przytul.gif .... Wiem , wiem ze jestes zajeta kobita ...ale licze, ze kiedys nadejdzie taki czas, ze odspaniesz...rozluznisz rece i szczelisz dlugiego posta....wiesz ja to ciekawska dusza jestem ..ale czekam cierpliwie....buzaki...

Malinko- duza buzka..dzieki....Jak tam biznes sie kreci....mysle, ze ostatnio masz wiecej dla nas czasu...z czego bardzo sie ciesze.....zatem pisz pisz kobito....
Ta Twoja kawa z rana...mmmmm..miodzio..jesli o mnie chodzi to mozesz mi taka codziennie podawac do lozka... wink.gif to cyk.... wink.gif

Misia29- a Ty co? "Wakac[użytkownik x]"....dziekuje za wszytsko... icon_lol.gif

Olu- ucaluj Kubusia....niech szybciutko zdowieje....Dziekuje....
Widzisz...teraz zrozumialam dlaczego pałałas niechecia do tego Szpitala..
We mnie cos sie zmienilo...duzo sie zmienilo...te obrazy na zawsze we mnie pozostana...ale wiem ze to wszytsko bylo nieuniknione, ta konfrontacja ze strachem i cierpieniem..pomimo tego mysle ze mam szczescie, ze zawsze moglo byc gorzej....zatem jestem bardzo wdzieczna losowi....


anai-
i co jestescie juz wlascicielami nowego mieszkana??pisz babo bo jestem ciekawa jak diabli wink.gif ...no tak napewno biegacie juz za sprzetami i calym wypostarzeniem.......cieszcie sie z wszytskiego..to piekny okres w zyciu...buzaki...

vika - przelozyl Cie juz kiedys ktos przez kolano i spral Ci dupke...Nie? to ja chyba bede pierwsza jesli pozwolisz....Ty juz tam wiesz za co.... wink.gif
Brawo dla raczkujacego Bruna!!brawissimo!!

Monte formy zott...sorki ale tam mi sie nasunelo... icon_redface.gif - fajna z Was rodzina ...zapros do nas swoja zonke na kawke..malinka parzy najlepsza.. wink.gif

Macia- dziekuje....Slodki te Twoj Filipek..taki maly zawadiaka na tym zdjatku....buzaki

Żabolek- nastepna zabiegana..co za czasy.... wink.gif ucaluj od cioci swoj nadrozszy bezcenny skarb...buzaki...

Myszowata- dziekuje ze pamietalas o mnie!!I zagladaj do nas...bo bedzie mi Cie brakowalo........

Przepraszam, ze tak krotko do kazdej z Was..al bede pisac na bierzaco...

A wiecie...juz niedlugo mikolaj....za tydzien ubieramy choinke..aby sie nia jak nadluzej cieszyc....juz widze te iskierki w oczach Amelci...zrobimy grzane winko..Ameli grzane mleczko i bedziemy sie rozkoszowac ta chwila..

Buzaki
Musze odpoczac...
Narazie...
malinka1313
pon, 27 lis 2006 - 10:24
No tak kropeczko to był napewno króciutki post icon_biggrin.gif

A dzisiaj do kawki podajÄ™ jeszcze pysznÄ… szarlotkÄ™ icon_biggrin.gif


Częstujcie się dla wszystkich wystarczy icon_biggrin.gif
malinka1313


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 373
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 22:32
Skąd: Gorzów Wlkp
Nr użytkownika: 4,929




post pon, 27 lis 2006 - 10:24
Post #37

No tak kropeczko to był napewno króciutki post icon_biggrin.gif

A dzisiaj do kawki podajÄ™ jeszcze pysznÄ… szarlotkÄ™ icon_biggrin.gif


Częstujcie się dla wszystkich wystarczy icon_biggrin.gif


--------------------
user posted image
user posted image
Dorott
pon, 27 lis 2006 - 10:36
Kropeczko cieszę się, że lista Ci się podoba. Starałam się icon_redface.gif No i dziewczyny bardzo pomagały!!! Lista powstała wspólnymi siłami. Każdy dorzucił jakiś pomysł i mamy "nasz spis powszedni". Podaj Korpeczko jeszcze wymiary Amelki, miasto gdzie mieszkacie i Wasze imiona żebym mogła uzupełnić.
To wszystko co przeżywasz napewno ma swój sens chociaż trudno w to uwierzyć. Ten tam na górze ma swój plan i musimy wierzyć że chce dla nas dobrze. Twoje przeżycia dużo nas nauczyły. Dla mnie jesteś wzorem wytrwałości, optymizmu i siły walki. To co przeżywasz i jak sobie z tym radzisz pokazały mi jak wiele mam i jak często tego nie doceniałam. Jesteś wielka - ale to już wiesz icon_smile.gif

magdainpoland co u Ciebie? Jak Mąż, Oliwcia i piesek? Mam nadzieję, że wszystko zaczyna się układać. Jak brzuszek Oliwci? Przesyłam pozytywne fluidki ******************************

[b]Ola BN
ucałuj Kubusia i powiedz żeby szybko wracał do zdrowia. A dla Ciebie dużo sił, pozytywnego myślenia i uśmiechu.

Monte cristo no właśnie zaproś żonę do nas. Może ona też z nami poklika? I opowie o małym Ianie z jej punktu widzenia? I odezwij się wkońcu. Pisz!!! Pisz!!!

Macia zdjęcie dodane. Podaj jeszcze proszę Wasze imiona (Twoje i Męża)

Jeżeli chodzi o ranne pobudki to my mamy ją codziennie o 6.30. Nieważne o której Weronika pójdzie spać i o której zje ostatnie mleczko i tak obudzi się o 6.30

Mam do Was pytanie dotyczące chodzika? Kupujecie ten wynalazek swoim pociechom? Ja byłam sceptycznie nastawiona do chodzika ale.... byliśmy u mojej szwagierki i ona ma bliźniaki miesiąc starsze od Weroniki i maluchy tak zaiwaniają w tych chodzikach że szok. Przemieszczają się z prędkością świetlną. Wsadziłam Małą na chwilę i ona tak bardzo się cieszyła. Strasznie się jej podobało ale nie umiała w tym chodzić. Przy drugiej próbie wsadzenia na drugi dzień opanowała sztukę chodzenia ale....do tyłu icon_lol.gif I teraz mam problem kupić czy nie kupić. Co o tym sądzicie???
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 10:36
Post #38

Kropeczko cieszę się, że lista Ci się podoba. Starałam się icon_redface.gif No i dziewczyny bardzo pomagały!!! Lista powstała wspólnymi siłami. Każdy dorzucił jakiś pomysł i mamy "nasz spis powszedni". Podaj Korpeczko jeszcze wymiary Amelki, miasto gdzie mieszkacie i Wasze imiona żebym mogła uzupełnić.
To wszystko co przeżywasz napewno ma swój sens chociaż trudno w to uwierzyć. Ten tam na górze ma swój plan i musimy wierzyć że chce dla nas dobrze. Twoje przeżycia dużo nas nauczyły. Dla mnie jesteś wzorem wytrwałości, optymizmu i siły walki. To co przeżywasz i jak sobie z tym radzisz pokazały mi jak wiele mam i jak często tego nie doceniałam. Jesteś wielka - ale to już wiesz icon_smile.gif

magdainpoland co u Ciebie? Jak Mąż, Oliwcia i piesek? Mam nadzieję, że wszystko zaczyna się układać. Jak brzuszek Oliwci? Przesyłam pozytywne fluidki ******************************

[b]Ola BN
ucałuj Kubusia i powiedz żeby szybko wracał do zdrowia. A dla Ciebie dużo sił, pozytywnego myślenia i uśmiechu.

Monte cristo no właśnie zaproś żonę do nas. Może ona też z nami poklika? I opowie o małym Ianie z jej punktu widzenia? I odezwij się wkońcu. Pisz!!! Pisz!!!

Macia zdjęcie dodane. Podaj jeszcze proszę Wasze imiona (Twoje i Męża)

Jeżeli chodzi o ranne pobudki to my mamy ją codziennie o 6.30. Nieważne o której Weronika pójdzie spać i o której zje ostatnie mleczko i tak obudzi się o 6.30

Mam do Was pytanie dotyczące chodzika? Kupujecie ten wynalazek swoim pociechom? Ja byłam sceptycznie nastawiona do chodzika ale.... byliśmy u mojej szwagierki i ona ma bliźniaki miesiąc starsze od Weroniki i maluchy tak zaiwaniają w tych chodzikach że szok. Przemieszczają się z prędkością świetlną. Wsadziłam Małą na chwilę i ona tak bardzo się cieszyła. Strasznie się jej podobało ale nie umiała w tym chodzić. Przy drugiej próbie wsadzenia na drugi dzień opanowała sztukę chodzenia ale....do tyłu icon_lol.gif I teraz mam problem kupić czy nie kupić. Co o tym sądzicie???

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
pon, 27 lis 2006 - 10:38
malinka1313 szarlotka przepyszna mniaaaaam. Jak nas tak będziesz codziennie kawą i ciastami rozpieszczać to znowu będzie + kg na wadze icon_redface.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 10:38
Post #39

malinka1313 szarlotka przepyszna mniaaaaam. Jak nas tak będziesz codziennie kawą i ciastami rozpieszczać to znowu będzie + kg na wadze icon_redface.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Żabolek
pon, 27 lis 2006 - 11:09
Malinko To ja poproszÄ™ i kawkÄ™ i szarlotkÄ™ icon_biggrin.gif

A w ogóle dziewczyny to mam problem. W sumie to taki problemik ale ja mnie to kurde męczy!!! Jak mam wytłumaczyć Jackowi że mam dosyć jego psa?! Już kiedyś pisałam że mamy w domu 2 psy. No i jeden jest naprawdę super.Kuba go uwielbia(ostatnio uczę Kubusia żeby pieska głaskał a nie ciągnął za uszy icon_wink.gif )A drugi to po prostu tragedia. Gubi chyba z tonę kłaków na godzinę(a ja sprzątam 2 razy dziennie bo przecież Kuba raczkuje po podłodze!!!),bez powodu szczeka(np w chwilę po tym jak ja przez godzine się męczyłam żeby uśpić Kubę, albo nagle w środku nocy icon_evil.gif ) poza tym boję się o Kubusia bo juz raz go podrapał po buzi.Że już nie wspomnę o tym że przez to głupie bydlę prawie by nie było Kubusia na świecie!!!(najpierw skoczył mi na brzuch w 11 tygodniu ciąży no i zaczęłam krwawić i skończyło się na luteinie a drugi raz w 23 tygodniu skoczył na mnie i się przewróciłam i od tego czasu musiałam leżeć bo miałam skurcze icon_evil.gif )A Jacka nawet to nie ruszyło!!! I ja już nie wiem co robić? A nie chciałabym używać szantażu albo pies albo ja bo to nie w porządku.Rozmawiałam z nim chyba z 1000 razy na ten temat.I bez skutku.W środę przychodzą do mnie koleżanki z małymi dziećmi(ok 2 latka) i Jacek nawet nie rozumie tego że chcę żeby wywiózł psa do rodziców. Dodam że rodzice chętnie się nim zajmują.Wymyśliłam że można psa u nich zostawiać w tygodniu a na weekendy zabierać ale J nawet nie chce o tym słyszeć icon_evil.gif

Ale nasmęciłam!

To zmieniam temat!

Kubuś zabiera się za chodzenie icon_eek.gif Trzymany za rączki śmiga po całym mieszkaniu i dosłownie rechocze z radości.A ostatnio zaczął puszczać moje ręce podczas chodzenia.Ja mu na to nie pozwalam bo się trochę boje icon_confused.gif W ogóle nie wiem czy on tak powinien chodzić? Ale w łóżeczku chodzi sam przy szczebelkach więc chyba może.
A kolejna nowość jest taka że Kuba od 2 tygodni robi kupkę na nocnik icon_biggrin.gif (tylko nie mogę przegapić odpowiedniej godziny)
Dobra koniec tego przechwalania siÄ™ icon_wink.gif

Kropeczko Po tym SPA to tak naładujesz akumulatorki że będziesz góry przenosić icon_wink.gif Jak coś znajdziesz to daj linka żebyśmy sobie mogły chociaż popatrzeć icon_biggrin.gif A w ogóle to fajnie że trafiłaś na ludzką lekarkę i Święta spędzisz z Rodziną.

No właśnie.Święta!Przecież niedawno też były Święta i chodziłyśmy wielkie, brzuchate a teraz nasze Maleństwa już mają po 7,8 miesięcy icon_eek.gif Wczoraj sobie oglądałam filmik z Kubusiem zaraz po urodzeniu.I aż się popłakałam bo on był taki malutki,zagubiony w nowym obcym świecie poza brzuchem!

Jakby co to ja się nigdzie nie przenoszę icon_biggrin.gif To forum mi odpowiada.No chyba że coś się pozmienia albo Wy już macie dość mojego towarzystwa icon_wink.gif

To kończę bo się trochę rozpisałam
Malinko Kawka i szarlotka były pyszniutkie!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pon, 27 lis 2006 - 11:09
Post #40

Malinko To ja poproszÄ™ i kawkÄ™ i szarlotkÄ™ icon_biggrin.gif

A w ogóle dziewczyny to mam problem. W sumie to taki problemik ale ja mnie to kurde męczy!!! Jak mam wytłumaczyć Jackowi że mam dosyć jego psa?! Już kiedyś pisałam że mamy w domu 2 psy. No i jeden jest naprawdę super.Kuba go uwielbia(ostatnio uczę Kubusia żeby pieska głaskał a nie ciągnął za uszy icon_wink.gif )A drugi to po prostu tragedia. Gubi chyba z tonę kłaków na godzinę(a ja sprzątam 2 razy dziennie bo przecież Kuba raczkuje po podłodze!!!),bez powodu szczeka(np w chwilę po tym jak ja przez godzine się męczyłam żeby uśpić Kubę, albo nagle w środku nocy icon_evil.gif ) poza tym boję się o Kubusia bo juz raz go podrapał po buzi.Że już nie wspomnę o tym że przez to głupie bydlę prawie by nie było Kubusia na świecie!!!(najpierw skoczył mi na brzuch w 11 tygodniu ciąży no i zaczęłam krwawić i skończyło się na luteinie a drugi raz w 23 tygodniu skoczył na mnie i się przewróciłam i od tego czasu musiałam leżeć bo miałam skurcze icon_evil.gif )A Jacka nawet to nie ruszyło!!! I ja już nie wiem co robić? A nie chciałabym używać szantażu albo pies albo ja bo to nie w porządku.Rozmawiałam z nim chyba z 1000 razy na ten temat.I bez skutku.W środę przychodzą do mnie koleżanki z małymi dziećmi(ok 2 latka) i Jacek nawet nie rozumie tego że chcę żeby wywiózł psa do rodziców. Dodam że rodzice chętnie się nim zajmują.Wymyśliłam że można psa u nich zostawiać w tygodniu a na weekendy zabierać ale J nawet nie chce o tym słyszeć icon_evil.gif

Ale nasmęciłam!

To zmieniam temat!

Kubuś zabiera się za chodzenie icon_eek.gif Trzymany za rączki śmiga po całym mieszkaniu i dosłownie rechocze z radości.A ostatnio zaczął puszczać moje ręce podczas chodzenia.Ja mu na to nie pozwalam bo się trochę boje icon_confused.gif W ogóle nie wiem czy on tak powinien chodzić? Ale w łóżeczku chodzi sam przy szczebelkach więc chyba może.
A kolejna nowość jest taka że Kuba od 2 tygodni robi kupkę na nocnik icon_biggrin.gif (tylko nie mogę przegapić odpowiedniej godziny)
Dobra koniec tego przechwalania siÄ™ icon_wink.gif

Kropeczko Po tym SPA to tak naładujesz akumulatorki że będziesz góry przenosić icon_wink.gif Jak coś znajdziesz to daj linka żebyśmy sobie mogły chociaż popatrzeć icon_biggrin.gif A w ogóle to fajnie że trafiłaś na ludzką lekarkę i Święta spędzisz z Rodziną.

No właśnie.Święta!Przecież niedawno też były Święta i chodziłyśmy wielkie, brzuchate a teraz nasze Maleństwa już mają po 7,8 miesięcy icon_eek.gif Wczoraj sobie oglądałam filmik z Kubusiem zaraz po urodzeniu.I aż się popłakałam bo on był taki malutki,zagubiony w nowym obcym świecie poza brzuchem!

Jakby co to ja się nigdzie nie przenoszę icon_biggrin.gif To forum mi odpowiada.No chyba że coś się pozmienia albo Wy już macie dość mojego towarzystwa icon_wink.gif

To kończę bo się trochę rozpisałam
Malinko Kawka i szarlotka były pyszniutkie!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
> Kwietniowe Maluszki II ****pierwszy roczek za nami****
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 08:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama