Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

dzień MAMY a Teściowa

> 
Agnieszka_82
pią, 27 maj 2011 - 19:11
Ja złożyłam życzenia Mamie i Teściowej.
Mój małżonek się zbuntował i mojej mamie nie złożył przez co dziś już wysłuchałam litanii mojej mamy icon_sad.gif
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post pią, 27 maj 2011 - 19:11
Post #41

Ja złożyłam życzenia Mamie i Teściowej.
Mój małżonek się zbuntował i mojej mamie nie złożył przez co dziś już wysłuchałam litanii mojej mamy icon_sad.gif

--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
gosiagosia
sob, 28 maj 2011 - 09:14
CYTAT(dorsim @ Thu, 26 May 2011 - 15:28) *
może to komuś wyda się dziwne a może śmieszne, ale bardzo chciałabym poznać wasze opinie na temat tego czy wy waszym teściowym składacie życzenia na dzień MAMY ( pomijając już to jakie macie stosunki z teściową 29.gif )
Nie wiem ale ja wychodzę z założenia że mam mamę tylko jedną,moją i jej składam życzenia, teściowej składam życzenia na dzień teściowej. Ale mąż mi truje że powinnam zadzwonić ;] Wiem że to nic wielkiego zadzwonić i powiedzieć kilka słów, ale to wbrew temu co myślę . A może źle myślę ? icon_redface.gif



a ja składam, głównie dlatego, że mąż o tym zapomina, a teściowa ma dwóch synów, więc pewnie z pamięcia u nich ciężko. patrze po sobie, że mi byłoby miło w takiej sytuacji.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 28 maj 2011 - 09:14
Post #42

CYTAT(dorsim @ Thu, 26 May 2011 - 15:28) *
może to komuś wyda się dziwne a może śmieszne, ale bardzo chciałabym poznać wasze opinie na temat tego czy wy waszym teściowym składacie życzenia na dzień MAMY ( pomijając już to jakie macie stosunki z teściową 29.gif )
Nie wiem ale ja wychodzę z założenia że mam mamę tylko jedną,moją i jej składam życzenia, teściowej składam życzenia na dzień teściowej. Ale mąż mi truje że powinnam zadzwonić ;] Wiem że to nic wielkiego zadzwonić i powiedzieć kilka słów, ale to wbrew temu co myślę . A może źle myślę ? icon_redface.gif



a ja składam, głównie dlatego, że mąż o tym zapomina, a teściowa ma dwóch synów, więc pewnie z pamięcia u nich ciężko. patrze po sobie, że mi byłoby miło w takiej sytuacji.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
gosiagosia
sob, 28 maj 2011 - 09:16
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Thu, 26 May 2011 - 22:39) *
nie zwracam się per "mamo" i życzeń nie składam

jednak dziś uczennica zaskoczyła mnie maksymalnie, życząc wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki icon_smile.gif



icon_smile.gif

fajne podejście, bo to w końcu dzień wszystkich matek, nie tylko matki swojego syna czy córki (czy jakkolwiek to ubrac w słowa)
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 28 maj 2011 - 09:16
Post #43

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Thu, 26 May 2011 - 22:39) *
nie zwracam się per "mamo" i życzeń nie składam

jednak dziś uczennica zaskoczyła mnie maksymalnie, życząc wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki icon_smile.gif



icon_smile.gif

fajne podejście, bo to w końcu dzień wszystkich matek, nie tylko matki swojego syna czy córki (czy jakkolwiek to ubrac w słowa)

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
rtonka
sob, 28 maj 2011 - 12:34
Ja nie skladam. Moja tesciowa nie utrzymuje żadnego kontaktu z nami, widzialam ja moze 2-3 razy.
rtonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,791
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 19:03
Nr użytkownika: 14,248




post sob, 28 maj 2011 - 12:34
Post #44

Ja nie skladam. Moja tesciowa nie utrzymuje żadnego kontaktu z nami, widzialam ja moze 2-3 razy.

--------------------
Kacper, Igor

dorsim
sob, 28 maj 2011 - 13:52
Nigdy tak o tym nie myślałam że to dzień wszystkich Mam icon_redface.gif zawsze życzenia składałam tylko swojej mamie.
Ale teraz się tak głębiej zastanowiłam nad tym, na dzień Babci zawsze składam życzenia babci mojego męża. Moje babcie już nie żyją/ właściwie nigdy ich nie poznałam,a z babcią męża mam super kontakt, często się widujemy i dzwonimy do siebie.Bardzo ją kocham. Podobnie jest z teściem, jemu też składałam życzenia na dzień taty, z nim też mamy dobry kontakt ( rodzice mojego męża są po rozwodzie). A z teściową jest zupełnie inaczej. Ale długo by o tym pisać.
W każdym bądź razie życzenia składam jej na dzień teściowej i już tak raczej zostanie.
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post sob, 28 maj 2011 - 13:52
Post #45

Nigdy tak o tym nie myślałam że to dzień wszystkich Mam icon_redface.gif zawsze życzenia składałam tylko swojej mamie.
Ale teraz się tak głębiej zastanowiłam nad tym, na dzień Babci zawsze składam życzenia babci mojego męża. Moje babcie już nie żyją/ właściwie nigdy ich nie poznałam,a z babcią męża mam super kontakt, często się widujemy i dzwonimy do siebie.Bardzo ją kocham. Podobnie jest z teściem, jemu też składałam życzenia na dzień taty, z nim też mamy dobry kontakt ( rodzice mojego męża są po rozwodzie). A z teściową jest zupełnie inaczej. Ale długo by o tym pisać.
W każdym bądź razie życzenia składam jej na dzień teściowej i już tak raczej zostanie.


--------------------




-1910- WfcA
Gosia z edziecka
nie, 29 maj 2011 - 11:38
CYTAT(dorsim @ Sat, 28 May 2011 - 14:52) *
na dzień Babci zawsze składam życzenia babci mojego męża. Moje babcie już nie żyją/ właściwie nigdy ich nie poznałam,a z babcią męża mam super kontakt, często się widujemy i dzwonimy do siebie.Bardzo ją kocham. Podobnie jest z teściem, jemu też składałam życzenia na dzień taty, z nim też mamy dobry kontakt ( rodzice mojego męża są po rozwodzie). A z teściową jest zupełnie inaczej. Ale długo by o tym pisać.

Czyli (i o tym już ktoś pisał) nie tyle chodzi o koligacje icon_wink.gif, co o kontakt jaki sie ma icon_smile.gif
No i potrzebę celebrowania świąt, sprawiania przyjemności innym. I pewnie jeszcze inne rzeczy icon_wink.gif
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
Skąd: .
Nr użytkownika: 366




post nie, 29 maj 2011 - 11:38
Post #46

CYTAT(dorsim @ Sat, 28 May 2011 - 14:52) *
na dzień Babci zawsze składam życzenia babci mojego męża. Moje babcie już nie żyją/ właściwie nigdy ich nie poznałam,a z babcią męża mam super kontakt, często się widujemy i dzwonimy do siebie.Bardzo ją kocham. Podobnie jest z teściem, jemu też składałam życzenia na dzień taty, z nim też mamy dobry kontakt ( rodzice mojego męża są po rozwodzie). A z teściową jest zupełnie inaczej. Ale długo by o tym pisać.

Czyli (i o tym już ktoś pisał) nie tyle chodzi o koligacje icon_wink.gif, co o kontakt jaki sie ma icon_smile.gif
No i potrzebę celebrowania świąt, sprawiania przyjemności innym. I pewnie jeszcze inne rzeczy icon_wink.gif
h_ania
wto, 31 maj 2011 - 11:41
A ja składam zawsze i Mamie i Teściowej. W tym roku akurat tak się złożyło, że żadnej z nich nie mogłam złożyć osobiście więc do Mamy zadzwoniłam a Teściowej napisałam sms-a. Obydwie bardzo się ucieszyły:) Z resztą gdybym sama była teściową to byłoby mi bardzo miło usłyszeć takie życzenia od synowej/zięcia.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post wto, 31 maj 2011 - 11:41
Post #47

A ja składam zawsze i Mamie i Teściowej. W tym roku akurat tak się złożyło, że żadnej z nich nie mogłam złożyć osobiście więc do Mamy zadzwoniłam a Teściowej napisałam sms-a. Obydwie bardzo się ucieszyły:) Z resztą gdybym sama była teściową to byłoby mi bardzo miło usłyszeć takie życzenia od synowej/zięcia.

--------------------


Meganka.
wto, 31 maj 2011 - 11:55
Teściowej nie skladalam i skladac nie bedę.
Mój mąż składa i nie zamierza rezygnować.
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post wto, 31 maj 2011 - 11:55
Post #48

Teściowej nie skladalam i skladac nie bedę.
Mój mąż składa i nie zamierza rezygnować.

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Żoanna
wto, 31 maj 2011 - 12:16
nawet kiedy z nią rozmawiałam w starych czasach to nie składałam.
ona nie składała synowym z żadnej okazji,za dużo nas.

Nie wiem czy Ł składał mojej mamie w tym roku.
ja składam jeszcze chrzestnej.

mamo mowiłam i bardzo mi to nie leżało,podoba mi się we Włoszech,mówią po imieniu.
Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy utzrymywać kontakt to już mamo mi nie przejdzie przez gardło.
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
Skąd: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post wto, 31 maj 2011 - 12:16
Post #49

nawet kiedy z nią rozmawiałam w starych czasach to nie składałam.
ona nie składała synowym z żadnej okazji,za dużo nas.

Nie wiem czy Ł składał mojej mamie w tym roku.
ja składam jeszcze chrzestnej.

mamo mowiłam i bardzo mi to nie leżało,podoba mi się we Włoszech,mówią po imieniu.
Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy utzrymywać kontakt to już mamo mi nie przejdzie przez gardło.


--------------------


chojnol
wto, 31 maj 2011 - 13:23
O telefonie do mamy przypominała mi w Dniu Mamy cała rodzinka. Życzenia złożyłam mamie w imieniu NAS obojga - moja mama na mojego męża mówi 'mój synuś', on do niej mówi 'mamo'.
O teściowej i moim mężu myślałam w tym dniu bardziej niż o mojej własnej mamie chyba 41.gif
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post wto, 31 maj 2011 - 13:23
Post #50

O telefonie do mamy przypominała mi w Dniu Mamy cała rodzinka. Życzenia złożyłam mamie w imieniu NAS obojga - moja mama na mojego męża mówi 'mój synuś', on do niej mówi 'mamo'.
O teściowej i moim mężu myślałam w tym dniu bardziej niż o mojej własnej mamie chyba 41.gif

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
aisha1111
wto, 31 maj 2011 - 13:57
ja dzwonię do teściowej w dniu teściowej, ale bardziej tak dla hecy i obie się z tego śmiejemy, że kolejne sztuczne święto powstało. na dzień matki dzwoniłam z życzeniami. zresztą na dzień dziecka teściowa też do mnie dzwoni (wcześniej przychodziła, nawet jak byłam jeszcze przed ślubem) i nigdy nie zdarzyło jej się nie obdarować nas (mnie i T.) czekoladą z okazji Dnia dziecka. może dlatego, że poza niewielkimi różnicami zdań bardzo lubię moją teściową i traktuję ją jak matkę (moja mama nie pała do mnie zbytnim ciepłem, a teściowa wypełnia mi tę lukę, za co jestem jej ogromnie wdzięczna)
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
Skąd: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post wto, 31 maj 2011 - 13:57
Post #51

ja dzwonię do teściowej w dniu teściowej, ale bardziej tak dla hecy i obie się z tego śmiejemy, że kolejne sztuczne święto powstało. na dzień matki dzwoniłam z życzeniami. zresztą na dzień dziecka teściowa też do mnie dzwoni (wcześniej przychodziła, nawet jak byłam jeszcze przed ślubem) i nigdy nie zdarzyło jej się nie obdarować nas (mnie i T.) czekoladą z okazji Dnia dziecka. może dlatego, że poza niewielkimi różnicami zdań bardzo lubię moją teściową i traktuję ją jak matkę (moja mama nie pała do mnie zbytnim ciepłem, a teściowa wypełnia mi tę lukę, za co jestem jej ogromnie wdzięczna)

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



amania
wto, 31 maj 2011 - 16:03
CYTAT(Legalna lalicja @ Thu, 26 May 2011 - 21:05) *
nie mówie mamo i nie składam.


ja tak samo

natomiast bardzo mi się podoba zwyczaj brazylijski icon_smile.gif


ps. w sumie dziwi mnie nieco sytuacja, w której ktoś zwraca się do teściowej "mamo", ale życzeń na dzień matki nie składa - to ona w końcu jest dla niego mamą, czy nie?


amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 31 maj 2011 - 16:03
Post #52

CYTAT(Legalna lalicja @ Thu, 26 May 2011 - 21:05) *
nie mówie mamo i nie składam.


ja tak samo

natomiast bardzo mi się podoba zwyczaj brazylijski icon_smile.gif


ps. w sumie dziwi mnie nieco sytuacja, w której ktoś zwraca się do teściowej "mamo", ale życzeń na dzień matki nie składa - to ona w końcu jest dla niego mamą, czy nie?




--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Adriannna
wto, 31 maj 2011 - 18:39
Mnie tez troche dziwi.

Ja ze swoja tesciowa jestem na ty. Termin mama zarezerwowany mam tylko dla jednej osoby. Co oczywiscie nie przeszkadza mi w zlozeniu jej zyczen z okazji Dnia Mamy 08.gif
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post wto, 31 maj 2011 - 18:39
Post #53

Mnie tez troche dziwi.

Ja ze swoja tesciowa jestem na ty. Termin mama zarezerwowany mam tylko dla jednej osoby. Co oczywiscie nie przeszkadza mi w zlozeniu jej zyczen z okazji Dnia Mamy 08.gif

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
dorsim
wto, 31 maj 2011 - 22:36
ja też termin MAMA również mam zarezerwowany tylko dla jednej osoby, do teściowej mówię tak by tego słowa jednak nie użyć, no chyba że nie da się inaczej 29.gif
Ja ze swoją mamą mam super kontakt, jak mieszkałyśmy razem , jak byłam nastolatką bywało różnie, teraz jest hmmm idealnie 06.gif codziennie rozmawiamy osobiście , a jak się nie uda to przez telefon.Natomiast teściowa jak już pisałam jest bardzo specyficzna, bardzo irytująca. Jejku kontakty nasze są dziwne jakieś. Ale chciałabym by było inaczej, ale nie jest.
I również uważam że powinien u nas być zwyczaj by mówić sobie z teściową po imieniu .
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 31 maj 2011 - 22:36
Post #54

ja też termin MAMA również mam zarezerwowany tylko dla jednej osoby, do teściowej mówię tak by tego słowa jednak nie użyć, no chyba że nie da się inaczej 29.gif
Ja ze swoją mamą mam super kontakt, jak mieszkałyśmy razem , jak byłam nastolatką bywało różnie, teraz jest hmmm idealnie 06.gif codziennie rozmawiamy osobiście , a jak się nie uda to przez telefon.Natomiast teściowa jak już pisałam jest bardzo specyficzna, bardzo irytująca. Jejku kontakty nasze są dziwne jakieś. Ale chciałabym by było inaczej, ale nie jest.
I również uważam że powinien u nas być zwyczaj by mówić sobie z teściową po imieniu .

--------------------




-1910- WfcA
agnese
śro, 01 cze 2011 - 01:00
my zawsze szlismy z m razem do mam, więc składalismy zyczenie obu icon_smile.gif

watek mi własnie usiwadomił, ze ja w tym roku nawet teelfonicznie nie złozyłam mamie swojej zyczen juz nie mowiac o tesciowej, ale mysle, ze mi wybacza z racji ze tego dnia rodziłam icon_smile.gif a w sumie tesciowa jak zadzwoniła z gratulacjami to składała mizyczenia z okazji dnia matki, ale nie nawet nie wpadłam by odwzajemnic icon_smile.gif
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post śro, 01 cze 2011 - 01:00
Post #55

my zawsze szlismy z m razem do mam, więc składalismy zyczenie obu icon_smile.gif

watek mi własnie usiwadomił, ze ja w tym roku nawet teelfonicznie nie złozyłam mamie swojej zyczen juz nie mowiac o tesciowej, ale mysle, ze mi wybacza z racji ze tego dnia rodziłam icon_smile.gif a w sumie tesciowa jak zadzwoniła z gratulacjami to składała mizyczenia z okazji dnia matki, ale nie nawet nie wpadłam by odwzajemnic icon_smile.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
corti
czw, 02 cze 2011 - 14:44
Agnese jesteś w pełni usprawiedliwiona icon_wink.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post czw, 02 cze 2011 - 14:44
Post #56

Agnese jesteś w pełni usprawiedliwiona icon_wink.gif

--------------------


m4rusia
czw, 02 cze 2011 - 15:18
A teściowe złożyły Wam życzenia z okazji Dnia dziecka?? icon_wink.gif
Moja zadzwoniła z życzeniami. Powiedziałam jej, że się nie liczy i ja chcę prezent!! icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 02 cze 2011 - 15:18
Post #57

A teściowe złożyły Wam życzenia z okazji Dnia dziecka?? icon_wink.gif
Moja zadzwoniła z życzeniami. Powiedziałam jej, że się nie liczy i ja chcę prezent!! icon_wink.gif

--------------------
Uleńka
czw, 02 cze 2011 - 16:12
A mi przykro wiecie, ja swojej tesciowej zlozylam zyczenia w dzien matki, ona co roku skladala mi na dzien dziecka, w tym roku nie zrobila tego, zadzwonila tylko do meza i jemu zlozyla, zabolalo mnie to
Uleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,924
Dołączył: pią, 28 gru 07 - 17:33
Nr użytkownika: 17,361




post czw, 02 cze 2011 - 16:12
Post #58

A mi przykro wiecie, ja swojej tesciowej zlozylam zyczenia w dzien matki, ona co roku skladala mi na dzien dziecka, w tym roku nie zrobila tego, zadzwonila tylko do meza i jemu zlozyla, zabolalo mnie to

--------------------



agnese
czw, 02 cze 2011 - 18:44
hehe prezentów sie zachciewa

Ten post edytował agnese czw, 02 cze 2011 - 18:45
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post czw, 02 cze 2011 - 18:44
Post #59

hehe prezentów sie zachciewa

--------------------
F. 2008
A. 2011
Sali_M
czw, 02 cze 2011 - 22:03
A ja dzisiaj przeżyłam szok, bo dostałam od Teściowej prezent na dzień Dziecka - wisiorek. Nigdy wcześniej mi nie dawała prezentów, nawet na urodziny, czy pod choinkę, a tu z powodu dnia dziecka - taka niespodzianka icon_smile.gif
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post czw, 02 cze 2011 - 22:03
Post #60

A ja dzisiaj przeżyłam szok, bo dostałam od Teściowej prezent na dzień Dziecka - wisiorek. Nigdy wcześniej mi nie dawała prezentów, nawet na urodziny, czy pod choinkę, a tu z powodu dnia dziecka - taka niespodzianka icon_smile.gif


--------------------
> dzień MAMY a Teściowa
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama