Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
23 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czy ktoÅ› ma automat do pieczenia chleba?

> 
amania
sob, 06 mar 2004 - 00:21
Skanna dodam ten ocet następnym razem. Na Twoją odpowiedzialność icon_twisted.gif icon_wink.gif

Właśnie jesteśmy po trzecim chlebie icon_wink.gif

Bezglutenowy wyszedł średni (ale bezglutenowe już takie są icon_sad.gif ).
Za to cynamonowo-rodzynkowy był pyszny!

Moja maszyna kosztowała 40 euro, więc taniej niż na allegro icon_biggrin.gif

Dzięki za przepisy, jutro będę próbować.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 06 mar 2004 - 00:21
Post #41

Skanna dodam ten ocet następnym razem. Na Twoją odpowiedzialność icon_twisted.gif icon_wink.gif

Właśnie jesteśmy po trzecim chlebie icon_wink.gif

Bezglutenowy wyszedł średni (ale bezglutenowe już takie są icon_sad.gif ).
Za to cynamonowo-rodzynkowy był pyszny!

Moja maszyna kosztowała 40 euro, więc taniej niż na allegro icon_biggrin.gif

Dzięki za przepisy, jutro będę próbować.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
skanna
sob, 06 mar 2004 - 08:37
CYTAT(amania)
Skanna dodam ten ocet nastÄ™pnym razem. Na TwojÄ… odpowiedzialność  :twisted:  :wink:


Dodaj, dodaj, sama się przekonasz icon_smile.gif Ja na trzy miarki (kubek ok. 300 ml) mąki daję tak z półtorej łyżki octu. Z tym, że mąka mieszana - żytnia i pszenna.


CYTAT(amania)
Za to cynamonowo-rodzynkowy był pyszny!


Oj, pyszny, też go robiłam. I pożarłam prawie cały sama.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post sob, 06 mar 2004 - 08:37
Post #42

CYTAT(amania)
Skanna dodam ten ocet nastÄ™pnym razem. Na TwojÄ… odpowiedzialność  :twisted:  :wink:


Dodaj, dodaj, sama się przekonasz icon_smile.gif Ja na trzy miarki (kubek ok. 300 ml) mąki daję tak z półtorej łyżki octu. Z tym, że mąka mieszana - żytnia i pszenna.


CYTAT(amania)
Za to cynamonowo-rodzynkowy był pyszny!


Oj, pyszny, też go robiłam. I pożarłam prawie cały sama.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
amania
nie, 07 mar 2004 - 14:16
Skanna, rzeczywiście dobry z tym octem i mąką żytnią.
Taki bardzej do chleba podobny, bo ten pszenny to jak ciasto prawie.

Tylko narazie ten Marysi bezglutenowy taki śreni wyszedł.
Poczekam na przepisy od Agnes, może będą lepsze...
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post nie, 07 mar 2004 - 14:16
Post #43

Skanna, rzeczywiście dobry z tym octem i mąką żytnią.
Taki bardzej do chleba podobny, bo ten pszenny to jak ciasto prawie.

Tylko narazie ten Marysi bezglutenowy taki śreni wyszedł.
Poczekam na przepisy od Agnes, może będą lepsze...

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
skanna
nie, 07 mar 2004 - 14:27
CYTAT(amania)
Skanna, rzeczywiście dobry z tym octem i mąką żytnią.
Taki bardzej do chleba podobny, bo ten pszenny to jak ciasto prawie.


icon_smile.gif
Cieszę się, że smakowało. Bo niektórzy tylko pukają w czoło i patrzą podejrzliwie, czy aby nie zwariowałam.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 07 mar 2004 - 14:27
Post #44

CYTAT(amania)
Skanna, rzeczywiście dobry z tym octem i mąką żytnią.
Taki bardzej do chleba podobny, bo ten pszenny to jak ciasto prawie.


icon_smile.gif
Cieszę się, że smakowało. Bo niektórzy tylko pukają w czoło i patrzą podejrzliwie, czy aby nie zwariowałam.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Agnes-3
nie, 07 mar 2004 - 16:35
Dziewczyny , pomozcie.siedze teraz nad przepisami i tlumacze przepisy na chlebek.
We wszystkich moich przepisach dodaje sie ciemny syrop.To jest cos jak ciekly ciemny cukier.Nie mam bladego pojecia czy mozna go kupic w Polsce.
Jest jeszcze druga sprawa.Dodaje HUSK i znowu ten sam problem, nie znam polskiej nazwy icon_redface.gif Moze dlatego ze mieszkajac w Polsce nigdy tego nie uzywalam icon_rolleyes.gif Czesto mozna go spotkac w chlebku,wyglada jak male brazowe "opilki ziarna"Dzieki niemu chlebek jest puszysty.jejku, moze isc do piekarni i troche od nich kupic icon_question.gif icon_confused.gif
Jezu wstyd ale naprawde nie wiem.Napisze przepis na chlebek w maszynie ktory moja corcia bardzo lubi.

[/size][/b]Chleb z marchewka.
[size=12]
375 ml wody(najlepiej mineralnej bez gazu)
15 g margaryny
10g wyzej wspomnianego syropu cukrowego
300gr maki
2 gr suszonych drozdzy, badz 10 gr swiezych
3 gr soli


po odwazeniu wszystkich produktow wrzucic ale pamietac ze ZAWSZE drozdze wrzucamy na samym koncu.Program ustawic na ciemniejszy kolor i dluzszy czas pieczenia(kazda maszyna jest inna ale po takim ustawieniu sama automatycznie wybiera czas pieczenia)U mnie to 3 godzinki i jest chlebus.
dziewczyny przejdzcie sie do piekarni po te "opilki" jak je nazywam bo naprawde duzo daja.Wczesniej jak pieklam bez tego to jakis mi dziwnie mokry wychodzil i taki zakalcowaty.
pozniej wysle nastepne ale musze wiedziec czy ten syrop i husk jest osiagalny.Pozdrowionka, niestety juz z Bornholmu icon_confused.gif
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post nie, 07 mar 2004 - 16:35
Post #45

Dziewczyny , pomozcie.siedze teraz nad przepisami i tlumacze przepisy na chlebek.
We wszystkich moich przepisach dodaje sie ciemny syrop.To jest cos jak ciekly ciemny cukier.Nie mam bladego pojecia czy mozna go kupic w Polsce.
Jest jeszcze druga sprawa.Dodaje HUSK i znowu ten sam problem, nie znam polskiej nazwy icon_redface.gif Moze dlatego ze mieszkajac w Polsce nigdy tego nie uzywalam icon_rolleyes.gif Czesto mozna go spotkac w chlebku,wyglada jak male brazowe "opilki ziarna"Dzieki niemu chlebek jest puszysty.jejku, moze isc do piekarni i troche od nich kupic icon_question.gif icon_confused.gif
Jezu wstyd ale naprawde nie wiem.Napisze przepis na chlebek w maszynie ktory moja corcia bardzo lubi.

[/size][/b]Chleb z marchewka.
[size=12]
375 ml wody(najlepiej mineralnej bez gazu)
15 g margaryny
10g wyzej wspomnianego syropu cukrowego
300gr maki
2 gr suszonych drozdzy, badz 10 gr swiezych
3 gr soli


po odwazeniu wszystkich produktow wrzucic ale pamietac ze ZAWSZE drozdze wrzucamy na samym koncu.Program ustawic na ciemniejszy kolor i dluzszy czas pieczenia(kazda maszyna jest inna ale po takim ustawieniu sama automatycznie wybiera czas pieczenia)U mnie to 3 godzinki i jest chlebus.
dziewczyny przejdzcie sie do piekarni po te "opilki" jak je nazywam bo naprawde duzo daja.Wczesniej jak pieklam bez tego to jakis mi dziwnie mokry wychodzil i taki zakalcowaty.
pozniej wysle nastepne ale musze wiedziec czy ten syrop i husk jest osiagalny.Pozdrowionka, niestety juz z Bornholmu icon_confused.gif

--------------------








Agnieszka
Agnes-3
nie, 07 mar 2004 - 16:44
STOP!!!! Ale ze mnie pierd.... podalam wyzej przepis na normalny chlebek, bez marchewki i zapomnialam ze trzeba jeszcze dodac 25 g husk icon_confused.gif ustawic na program normalny .Teraz wam podam z marchewka:
300 ml wody
2gr suchonych drozdzy badz 10 g swiezych
300 g maki
25 g husk
3 g soli
60 g drobno starkowanej marchewki
10 g syropu
20 g margaryny
10 g jajka w proszku rozrobic z 40 g wody.

Ustawic na program normalny, ewent.10 min ekstra.Zaraz po upieczeniu wyjac z formy.
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post nie, 07 mar 2004 - 16:44
Post #46

STOP!!!! Ale ze mnie pierd.... podalam wyzej przepis na normalny chlebek, bez marchewki i zapomnialam ze trzeba jeszcze dodac 25 g husk icon_confused.gif ustawic na program normalny .Teraz wam podam z marchewka:
300 ml wody
2gr suchonych drozdzy badz 10 g swiezych
300 g maki
25 g husk
3 g soli
60 g drobno starkowanej marchewki
10 g syropu
20 g margaryny
10 g jajka w proszku rozrobic z 40 g wody.

Ustawic na program normalny, ewent.10 min ekstra.Zaraz po upieczeniu wyjac z formy.

--------------------








Agnieszka
skanna
nie, 07 mar 2004 - 17:14
Ten syrop to zapewne melasa, czyli syrop z buraków cukrowych.

A ten husk - może w słowniku duńsko - angielskim jest? Z angielskiego zawsze łatwiej przetłumaczyć icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 07 mar 2004 - 17:14
Post #47

Ten syrop to zapewne melasa, czyli syrop z buraków cukrowych.

A ten husk - może w słowniku duńsko - angielskim jest? Z angielskiego zawsze łatwiej przetłumaczyć icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
amania
pon, 15 mar 2004 - 22:45
Agnes dzięki!
Dopiero teraz zauważyłam, że przepisy już są.
Podejrzewam, że to coś zwane HUSKIEM jest niezbędne, bo mi też chleby Marysiowe takie zakalcowate wychodzą... icon_sad.gif
A ten syrop to jest prawdopodobnie zamiast cukru.

No nic spróbuję zdobyć ten Husk.
Albo poproszę znajomego z Niemiec. Może on mi kupi...

Bo maszyna to była głównie po to, żeby Marysi piec jej chleby, a jak narazie to się mój mąż słodkimi chlebami zażera icon_confused.gif

Pozdrawiam Bornholm icon_wink.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 15 mar 2004 - 22:45
Post #48

Agnes dzięki!
Dopiero teraz zauważyłam, że przepisy już są.
Podejrzewam, że to coś zwane HUSKIEM jest niezbędne, bo mi też chleby Marysiowe takie zakalcowate wychodzą... icon_sad.gif
A ten syrop to jest prawdopodobnie zamiast cukru.

No nic spróbuję zdobyć ten Husk.
Albo poproszę znajomego z Niemiec. Może on mi kupi...

Bo maszyna to była głównie po to, żeby Marysi piec jej chleby, a jak narazie to się mój mąż słodkimi chlebami zażera icon_confused.gif

Pozdrawiam Bornholm icon_wink.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Agnes-3
wto, 16 mar 2004 - 00:55
Amania,mozemy zrobic eksperyment...Ja jade do pracy z wycieczka 26 marca do Zakopanego.Wezme troche tego huska icon_smile.gif i podasz mi adres na priv to ci z Zakopca wysle.Nie martw sie, leciutkie to jest , wiec nie ma problemu.My zreszta i tak dostajemy to za darmo z Instytutu naszej Claudii.Sprobujesz, upieczesz i jak bedzie lepiej to zaczniesz wtedy szukac, ok?
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post wto, 16 mar 2004 - 00:55
Post #49

Amania,mozemy zrobic eksperyment...Ja jade do pracy z wycieczka 26 marca do Zakopanego.Wezme troche tego huska icon_smile.gif i podasz mi adres na priv to ci z Zakopca wysle.Nie martw sie, leciutkie to jest , wiec nie ma problemu.My zreszta i tak dostajemy to za darmo z Instytutu naszej Claudii.Sprobujesz, upieczesz i jak bedzie lepiej to zaczniesz wtedy szukac, ok?

--------------------








Agnieszka
amania
wto, 16 mar 2004 - 11:38
Agnes jak mi to wyślesz to Cię ozłocę! icon_biggrin.gif
I oczywiście wszelakie koszty zwrócę icon_biggrin.gif
Wysłałam Ci adres na PW.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 16 mar 2004 - 11:38
Post #50

Agnes jak mi to wyślesz to Cię ozłocę! icon_biggrin.gif
I oczywiście wszelakie koszty zwrócę icon_biggrin.gif
Wysłałam Ci adres na PW.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
skanna
wto, 16 mar 2004 - 11:48
CYTAT(amania)
Agnes jak mi to wyÅ›lesz to CiÄ™ ozÅ‚ocÄ™!  :D


Amania, a ja Cię ozłocę, jak to zidentyfikujesz i powiesz, gdzie sprzedają icon_wink.gif, bo mi widmo diety bezglutenowej stanęło przed oczami
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 16 mar 2004 - 11:48
Post #51

CYTAT(amania)
Agnes jak mi to wyÅ›lesz to CiÄ™ ozÅ‚ocÄ™!  :D


Amania, a ja Cię ozłocę, jak to zidentyfikujesz i powiesz, gdzie sprzedają icon_wink.gif, bo mi widmo diety bezglutenowej stanęło przed oczami

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
amania
wto, 16 mar 2004 - 15:00
Skanna nic się nie martw, ja mam już w tej kwestii szlaki nieco przetarte wink.gif
A jeszcze jak to Agnesowe cudo uda nam się w kraju dostać, to konkurencję sklepom ze zdrową żywnością zrobimy icon_lol.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 16 mar 2004 - 15:00
Post #52

Skanna nic się nie martw, ja mam już w tej kwestii szlaki nieco przetarte wink.gif
A jeszcze jak to Agnesowe cudo uda nam się w kraju dostać, to konkurencję sklepom ze zdrową żywnością zrobimy icon_lol.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Agnes-3
wto, 16 mar 2004 - 17:28
Amania, koszty sa zadne a moim zdaniem to naprawde pomoze.Wczesniej chlebki Claudii byly bleee,gumowate a teraz chetnie z nia cala rodzinka zajada icon_biggrin.gif
Do Zakopanego przyjade 26 marca i bede tam do 2 kwietnia.jak tylko "zlokalizuje"poczte to ci wysle.
Strasznie nie chce mi sie jechac, zostawiac moje maluchy, tak strasznie zawsze za nimi tesknie.Na szczescie moja mamci przyjedzie i pomoze mezowi sie nimi zajmowac.
Poza tym jade z grupa 42 opoznionych 15-16 latkow icon_confused.gif Tak ich opisali opiekunowie:pija, pala i bzykaja sie na kazdym kroku, trzeba ich pilnowac icon_mad.gif Zobaczymy czy przezyje.
Jeeeeezzzzzzu ale za to zjem twarogu icon_wink.gif
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post wto, 16 mar 2004 - 17:28
Post #53

Amania, koszty sa zadne a moim zdaniem to naprawde pomoze.Wczesniej chlebki Claudii byly bleee,gumowate a teraz chetnie z nia cala rodzinka zajada icon_biggrin.gif
Do Zakopanego przyjade 26 marca i bede tam do 2 kwietnia.jak tylko "zlokalizuje"poczte to ci wysle.
Strasznie nie chce mi sie jechac, zostawiac moje maluchy, tak strasznie zawsze za nimi tesknie.Na szczescie moja mamci przyjedzie i pomoze mezowi sie nimi zajmowac.
Poza tym jade z grupa 42 opoznionych 15-16 latkow icon_confused.gif Tak ich opisali opiekunowie:pija, pala i bzykaja sie na kazdym kroku, trzeba ich pilnowac icon_mad.gif Zobaczymy czy przezyje.
Jeeeeezzzzzzu ale za to zjem twarogu icon_wink.gif

--------------------








Agnieszka
amania
wto, 16 mar 2004 - 20:13
Agnes, Zakopana fajne jest icon_biggrin.gif
Jak już nie będziesz mogła wytrzymać z rozhukaną młodzieżą, to spójrz na góry wink.gif
I zjedz za mnie oscypek wink.gif

W takim razie czekam na przesyłkę icon_biggrin.gif
I życzę jak najmniej problemów i jak najwięcej przyjemności w Zakopanem.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 16 mar 2004 - 20:13
Post #54

Agnes, Zakopana fajne jest icon_biggrin.gif
Jak już nie będziesz mogła wytrzymać z rozhukaną młodzieżą, to spójrz na góry wink.gif
I zjedz za mnie oscypek wink.gif

W takim razie czekam na przesyłkę icon_biggrin.gif
I życzę jak najmniej problemów i jak najwięcej przyjemności w Zakopanem.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Małgoś.dz
śro, 28 kwi 2004 - 16:34
Chciałam się pochwalić, że od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką automatu do pieczenia chleba z dwoma mieszadłami. icon_biggrin.gif
Niestety, jeszcze nawet instrukcji obsługi nie przeczytałam (o wypieku chlebka nie mówiąc icon_wink.gif ), bo pech chciał icon_wink.gif że akurat jestem zawalona po uszy robotą. Tak więc maszyna stoi i się do mnie uśmiecha, ja do niej też, ale musimy jeszcze na siebie trochę poczekać. icon_cool.gif
Nie omieszkam się pochwalić, jak wyjdzie mi pierwsze pieczywo domowej roboty icon_wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 28 kwi 2004 - 16:34
Post #55

Chciałam się pochwalić, że od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką automatu do pieczenia chleba z dwoma mieszadłami. icon_biggrin.gif
Niestety, jeszcze nawet instrukcji obsługi nie przeczytałam (o wypieku chlebka nie mówiąc icon_wink.gif ), bo pech chciał icon_wink.gif że akurat jestem zawalona po uszy robotą. Tak więc maszyna stoi i się do mnie uśmiecha, ja do niej też, ale musimy jeszcze na siebie trochę poczekać. icon_cool.gif
Nie omieszkam się pochwalić, jak wyjdzie mi pierwsze pieczywo domowej roboty icon_wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Małgoś.dz
sob, 01 maj 2004 - 09:11
No to pierwszy wypiek chlebka za mną. icon_biggrin.gif Na pierwszy ogień oszedł taki najprostszy przepis. No i wyszedł, całkiem dobry. Pamiętałam o Waszych poradach, dotyczących dodania octu winnego. Nie miałam akurat takiego w domu, więc dodałam octu balsamicznego. Odrobinę zabarwił mi ciasto, ale smakowo - super. icon_biggrin.gif

Teraz będę próbować kolejnych przepisów.

A może podzielicie się swoimi ulubionymi przepisami? wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post sob, 01 maj 2004 - 09:11
Post #56

No to pierwszy wypiek chlebka za mną. icon_biggrin.gif Na pierwszy ogień oszedł taki najprostszy przepis. No i wyszedł, całkiem dobry. Pamiętałam o Waszych poradach, dotyczących dodania octu winnego. Nie miałam akurat takiego w domu, więc dodałam octu balsamicznego. Odrobinę zabarwił mi ciasto, ale smakowo - super. icon_biggrin.gif

Teraz będę próbować kolejnych przepisów.

A może podzielicie się swoimi ulubionymi przepisami? wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Małgoś.dz
nie, 02 maj 2004 - 13:06
Kobietki, a możecie podać przepis na ten chleb cynamonowo - rodzynkowy, który tak zachwalacie na poprzedniej stronie? Plisssss... icon_smile.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 02 maj 2004 - 13:06
Post #57

Kobietki, a możecie podać przepis na ten chleb cynamonowo - rodzynkowy, który tak zachwalacie na poprzedniej stronie? Plisssss... icon_smile.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
skanna
nie, 02 maj 2004 - 13:38
Gosia, ja w tej chwili poza domem. Jesli amania dzis Cie nie poratuje, to ja moge, ale dopiero jutro wieczorem.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 02 maj 2004 - 13:38
Post #58

Gosia, ja w tej chwili poza domem. Jesli amania dzis Cie nie poratuje, to ja moge, ale dopiero jutro wieczorem.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Małgoś.dz
nie, 02 maj 2004 - 14:54
Dzięki, będę czekała. icon_smile.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 02 maj 2004 - 14:54
Post #59

Dzięki, będę czekała. icon_smile.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
amania
nie, 02 maj 2004 - 15:00
Małgosia, ja Ci przepis chętnie podam, ale u mnie wszystko jest podane w miarkach (jest kubeczek i taka niby-łyżka z dwoma miarkami).
Jak u Ciebie wyglÄ…da sprawa z miarkami?
I jakiej firmy masz automat?
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post nie, 02 maj 2004 - 15:00
Post #60

Małgosia, ja Ci przepis chętnie podam, ale u mnie wszystko jest podane w miarkach (jest kubeczek i taka niby-łyżka z dwoma miarkami).
Jak u Ciebie wyglÄ…da sprawa z miarkami?
I jakiej firmy masz automat?

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
> Czy ktoÅ› ma automat do pieczenia chleba?
Start new topic
Reply to this topic
23 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 22:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama