Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna  

Grudzień 2010 - vol.IV

, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
> , Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
Mummy
czw, 29 wrz 2011 - 16:13
Angielk- Lusia cudowna! jak ja Wam zazdroszczę morza. Ale najprawdopodnobniej w przyszły weekend bedę w Gdańsku z przyjaciółkami icon_biggrin.gif więc stopy umoczę w Bałtyku icon_biggrin.gif

LillAnn- ja tez nie poruszam mojego suwaczka, ale dlatego, że nic nie gubię ;/ Zazdroszczę, że Tobie sie udaje.

Kasiula- zrobiłaś test?? icon_smile.gif

Olek ma nowego zęba icon_biggrin.gif Górna prawa jedyneczka.
Mry- u Ciebie miska jest celem u nas dvd, które stoi bardzo nisko.
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 16:13
Post #1961

Angielk- Lusia cudowna! jak ja Wam zazdroszczę morza. Ale najprawdopodnobniej w przyszły weekend bedę w Gdańsku z przyjaciółkami icon_biggrin.gif więc stopy umoczę w Bałtyku icon_biggrin.gif

LillAnn- ja tez nie poruszam mojego suwaczka, ale dlatego, że nic nie gubię ;/ Zazdroszczę, że Tobie sie udaje.

Kasiula- zrobiłaś test?? icon_smile.gif

Olek ma nowego zęba icon_biggrin.gif Górna prawa jedyneczka.
Mry- u Ciebie miska jest celem u nas dvd, które stoi bardzo nisko.

--------------------


4kasiula
czw, 29 wrz 2011 - 16:35
Hej ja się czuję już DUŻO lepiej ufff icon_smile.gif myślę, że to tylko jakieś zatrucie było, ale w weekend czekam na @ 43.gif jak nic się nie pojawi to kupię test, ale na 99% to zatrucie .... oby 03.gif

angielk cudne zdjęcia 06.gif nie będę orginalna i napiszę, że zazdroszczę morza 03.gif ostatni raz byłam w 2004roku 32.gif

LillAnn pięknie wyglądasz i zazdroszczę sił na robienie wieczorem pazurków, ostatni raz miałam swoje MEGA długie które umalowałam i ozdobiłam na chrzest Oliwki, wszyscy pytali czy sztuczne 03.gif od tamtego momentu mam króciutkie cały czas:) ja zazwyczaj padam razem z Oliwką no chyba że jak wczoraj wyjątkowo z mry na gg która usiłuje blondynce wytłumaczyć pozornie proste rzeczy 06.gif

Mummy jejku wszędzie Cię pełno 06.gif północ, południe hehe fajnie, że masz takie możliwości, korzystaj kochana no i gratuluję ząbka brawo_bis.gif




4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 16:35
Post #1962

Hej ja się czuję już DUŻO lepiej ufff icon_smile.gif myślę, że to tylko jakieś zatrucie było, ale w weekend czekam na @ 43.gif jak nic się nie pojawi to kupię test, ale na 99% to zatrucie .... oby 03.gif

angielk cudne zdjęcia 06.gif nie będę orginalna i napiszę, że zazdroszczę morza 03.gif ostatni raz byłam w 2004roku 32.gif

LillAnn pięknie wyglądasz i zazdroszczę sił na robienie wieczorem pazurków, ostatni raz miałam swoje MEGA długie które umalowałam i ozdobiłam na chrzest Oliwki, wszyscy pytali czy sztuczne 03.gif od tamtego momentu mam króciutkie cały czas:) ja zazwyczaj padam razem z Oliwką no chyba że jak wczoraj wyjątkowo z mry na gg która usiłuje blondynce wytłumaczyć pozornie proste rzeczy 06.gif

Mummy jejku wszędzie Cię pełno 06.gif północ, południe hehe fajnie, że masz takie możliwości, korzystaj kochana no i gratuluję ząbka brawo_bis.gif






--------------------
O 2010
A 2014
_Mała_Mi_
czw, 29 wrz 2011 - 17:10
Kasiula nie było tak źle icon_smile.gif hehehe icon_smile.gif do tej pory mam ubaw z nas i A pewnie jeszcze większy. Zawzięcie z jakim podeszłam do tematu -uhuhu! icon_smile.gif


A ja się pochwalę, że przed chwilą zawiozłam moje biżu do galerii icon_smile.gif i są zachwyceni icon_smile.gif o! tak mi się aż miło zrobiło na duszy icon_smile.gif)))

Mummy.. ja tez tak chcę!!! jak Ci zazdroszczę!!! Jak chcę jeździć. Niszczy mnie ta codzienna codzienność icon_sad.gif


edit: właśnie przyuważone. Ja daję do raczki flipsa, a Małe woła "błe błe" czy jakoś tak i rzuca psu i całkiem z siebie dumna... padłam. Mały Brojec, teraz ma zabawkę i woła "błe błe" żeby pies się z nią bawił. To błe to chyba zamiennik imienia Qlka - zdrobnienie icon_smile.gif hihi


edit 2: jeszcze coś przyuważone icon_smile.gif małe dorwało opakowanie chusteczek mokrych. z zawzięciem wyciąga, patrze co ona robi, a ona każdą wyjetą chusteczke przytyka do nosa i udaje ze smarcze, to było przed wyjsciem naszym. A teraz ja biore chusteczkę, czyszczę sobie nos. Małe -> fascynacja na maxa, marszczy nos i pociąga nim, bo juz tak umie od czasu kataru )co zabawy daje sporo icon_smile.gif przytykam jej chusteczkę bo myślę, że byłoby to przydatne jakby się nauczyła smarczec icon_smile.gif a co Helena? marszczy nos i prrryta buzią zeby odgłosy były jak przy smarkaniu. poległam.

Ten post edytował mry czw, 29 wrz 2011 - 17:29
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 29 wrz 2011 - 17:10
Post #1963

Kasiula nie było tak źle icon_smile.gif hehehe icon_smile.gif do tej pory mam ubaw z nas i A pewnie jeszcze większy. Zawzięcie z jakim podeszłam do tematu -uhuhu! icon_smile.gif


A ja się pochwalę, że przed chwilą zawiozłam moje biżu do galerii icon_smile.gif i są zachwyceni icon_smile.gif o! tak mi się aż miło zrobiło na duszy icon_smile.gif)))

Mummy.. ja tez tak chcę!!! jak Ci zazdroszczę!!! Jak chcę jeździć. Niszczy mnie ta codzienna codzienność icon_sad.gif


edit: właśnie przyuważone. Ja daję do raczki flipsa, a Małe woła "błe błe" czy jakoś tak i rzuca psu i całkiem z siebie dumna... padłam. Mały Brojec, teraz ma zabawkę i woła "błe błe" żeby pies się z nią bawił. To błe to chyba zamiennik imienia Qlka - zdrobnienie icon_smile.gif hihi


edit 2: jeszcze coś przyuważone icon_smile.gif małe dorwało opakowanie chusteczek mokrych. z zawzięciem wyciąga, patrze co ona robi, a ona każdą wyjetą chusteczke przytyka do nosa i udaje ze smarcze, to było przed wyjsciem naszym. A teraz ja biore chusteczkę, czyszczę sobie nos. Małe -> fascynacja na maxa, marszczy nos i pociąga nim, bo juz tak umie od czasu kataru )co zabawy daje sporo icon_smile.gif przytykam jej chusteczkę bo myślę, że byłoby to przydatne jakby się nauczyła smarczec icon_smile.gif a co Helena? marszczy nos i prrryta buzią zeby odgłosy były jak przy smarkaniu. poległam.
magdosz
czw, 29 wrz 2011 - 17:34
my jedziemy jutro na wieś, tam net zamula, więc pewnie będę podczytywać, gorzej z pisaniem..
miłego weekendu!!
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 17:34
Post #1964

my jedziemy jutro na wieś, tam net zamula, więc pewnie będę podczytywać, gorzej z pisaniem..
miłego weekendu!!

--------------------


4kasiula
czw, 29 wrz 2011 - 17:41
magdosz miłego weekendu na wsi icon_smile.gif ja chętnie na weekend wyjechałabym do miasta 03.gif

M ma niby dostać od kolegi trzy bilety na koncert Dżemu bo graja w Łodzi w Arenie tylko nie wiem czy dane mi będzie jechać, bo aż głupio mi prosić teściową, aby wzięła Oliwię na noc, tyle mi pomaga codziennie, zobaczymy jeszcze, koncert jest w sobotę.
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 17:41
Post #1965

magdosz miłego weekendu na wsi icon_smile.gif ja chętnie na weekend wyjechałabym do miasta 03.gif

M ma niby dostać od kolegi trzy bilety na koncert Dżemu bo graja w Łodzi w Arenie tylko nie wiem czy dane mi będzie jechać, bo aż głupio mi prosić teściową, aby wzięła Oliwię na noc, tyle mi pomaga codziennie, zobaczymy jeszcze, koncert jest w sobotę.

--------------------
O 2010
A 2014
Mummy
czw, 29 wrz 2011 - 18:33
Ten mój wyjazd do Gdańska to taki nasz wspólny prezent z przyjaciółkami z okazji skończonych 25- lat.

magdosz- miłego wyjazdu, odpocznij trochę.

mry- oczywiście, że byli zachwyceni, robisz piekne cudeńka

kasiula- nigdy nie zaszkodzi spytać teściowej, na pewno przyda Wam się taki wspólny wypad.

a oto dzisiejszy Olek :



Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował Mummy czw, 29 wrz 2011 - 18:53
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 18:33
Post #1966

Ten mój wyjazd do Gdańska to taki nasz wspólny prezent z przyjaciółkami z okazji skończonych 25- lat.

magdosz- miłego wyjazdu, odpocznij trochę.

mry- oczywiście, że byli zachwyceni, robisz piekne cudeńka

kasiula- nigdy nie zaszkodzi spytać teściowej, na pewno przyda Wam się taki wspólny wypad.

a oto dzisiejszy Olek :



Uploaded with ImageShack.us

--------------------


vabien23
czw, 29 wrz 2011 - 19:20
Dziewczyny ja Was chyba nigdy nie nadgonię ;p
Wpadam aby zapytać które grudnowe dziecko najmniej waży?? muszę mieć punkt zaczepienia hahah icon_smile.gif
No i chciałam się - tak po ciuchutku - pochwalić że Kamila zaczęła jeść. Ja nie wiem czy mam dobry jadłospiś więc przedstawię go Wam i czekam na opienie:
8:00 - 150 ml mleka zagęśzczonego kaszką
10:00 - 150 ml mleka z kaszką
13:00 obiadek 130 gram (gołąbek, ziemniaczek, marchew, pietruszka, brukselka, cebula, seler, troszkę masła)
15: 200 ml soku z przecierem owocowym
17- 120 ml mleka z kaszką
21- 120 ml mleka z silnacem (tak dla zagęszczenia)
24 - 100 ml mleka z kaszką
W sumie, średnio wychodzi od 700 ml do 1000 ml
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 19:20
Post #1967

Dziewczyny ja Was chyba nigdy nie nadgonię ;p
Wpadam aby zapytać które grudnowe dziecko najmniej waży?? muszę mieć punkt zaczepienia hahah icon_smile.gif
No i chciałam się - tak po ciuchutku - pochwalić że Kamila zaczęła jeść. Ja nie wiem czy mam dobry jadłospiś więc przedstawię go Wam i czekam na opienie:
8:00 - 150 ml mleka zagęśzczonego kaszką
10:00 - 150 ml mleka z kaszką
13:00 obiadek 130 gram (gołąbek, ziemniaczek, marchew, pietruszka, brukselka, cebula, seler, troszkę masła)
15: 200 ml soku z przecierem owocowym
17- 120 ml mleka z kaszką
21- 120 ml mleka z silnacem (tak dla zagęszczenia)
24 - 100 ml mleka z kaszką
W sumie, średnio wychodzi od 700 ml do 1000 ml

--------------------





<li>
4kasiula
czw, 29 wrz 2011 - 19:35
vabien Kamilka chyba je więcej niż Oliwia 43.gif ważymy tak max 7 - 7.300g 29.gif

u nas jest tak:
6:00 około 120ml mleka bebiko2
10:00 około 130ml kaszki
14:00 obiadek zdarza się słoiczek 200ml ale zazwyczaj nie zje całego
17:00 jogurt (nie wiem ile ml i nie bardzo mam jak teraz sprawdzić może około 50ml) lub owoc jak ze słoiczka to 100ml
19:00 około 130ml kaszki
między 1 a 3 w nocy około 140ml mleka
oczywiście w między czasie jakiś chrupek, ciasteczko i inne smakołyki
wychodzi około 820ml 32.gif

także kochana, Kamilka wie, że w domu najlepiej i teraz nadrobi stracony czas icon_smile.gif według mnie bardzo ładnie je, biorąc pod uwagę co przeszła!
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 19:35
Post #1968

vabien Kamilka chyba je więcej niż Oliwia 43.gif ważymy tak max 7 - 7.300g 29.gif

u nas jest tak:
6:00 około 120ml mleka bebiko2
10:00 około 130ml kaszki
14:00 obiadek zdarza się słoiczek 200ml ale zazwyczaj nie zje całego
17:00 jogurt (nie wiem ile ml i nie bardzo mam jak teraz sprawdzić może około 50ml) lub owoc jak ze słoiczka to 100ml
19:00 około 130ml kaszki
między 1 a 3 w nocy około 140ml mleka
oczywiście w między czasie jakiś chrupek, ciasteczko i inne smakołyki
wychodzi około 820ml 32.gif

także kochana, Kamilka wie, że w domu najlepiej i teraz nadrobi stracony czas icon_smile.gif według mnie bardzo ładnie je, biorąc pod uwagę co przeszła!

--------------------
O 2010
A 2014
angielk
czw, 29 wrz 2011 - 20:19
Oluś wub.gif
cudny jest, cudny icon_smile.gif


Magdosz miłego weekendu
my tym razem zostajemy w mieście, gości raczej będziemy mieć, cos muszę wymyślić do jedzenia, ciacho jakieś ... ale mi się chce icon_confused.gif

Mry brawa dla Helutka icon_biggrin.gif super, uśmiałam sie hehe
fajnie jest to że powoli zaczynają się już próby komunikacji icon_biggrin.gif

Vabien, nie nadrabiaj zaległości, lepiej pisz na bieżąco. Nic chyba ważnego się nie działo po za trzymaniem kciuków za Kamilcię. Głownie kupki, zupki jak zwykle 29.gif

co do wagi to ja nie mam pojęcia ile moje dziecko waży teraz, miesiąc temu ok 9 kg, no ale my z tych grubokościstych 06.gif
Kamilka całkiem duzo je! oby tak dalej a będziecie gonić naszych największych chłopaków a nie Oliwię czy Zuzie hehe

Moja sugestia w kwestii jadłospisu to zamieniła bym to mleko z kaszką o 10 godz na kaszkę na mleku (gęstrzą) podawaną łyżeczką. takie śniadanko żeby było.
Katke podawała jakis czas temu fajnego linka z tym co nasze dzieci moga już jeść
https://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dzi...ie-dziecka.html
eksperymentuj juz z bardziej dorosłym jedzeniem icon_biggrin.gif
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 20:19
Post #1969

Oluś wub.gif
cudny jest, cudny icon_smile.gif


Magdosz miłego weekendu
my tym razem zostajemy w mieście, gości raczej będziemy mieć, cos muszę wymyślić do jedzenia, ciacho jakieś ... ale mi się chce icon_confused.gif

Mry brawa dla Helutka icon_biggrin.gif super, uśmiałam sie hehe
fajnie jest to że powoli zaczynają się już próby komunikacji icon_biggrin.gif

Vabien, nie nadrabiaj zaległości, lepiej pisz na bieżąco. Nic chyba ważnego się nie działo po za trzymaniem kciuków za Kamilcię. Głownie kupki, zupki jak zwykle 29.gif

co do wagi to ja nie mam pojęcia ile moje dziecko waży teraz, miesiąc temu ok 9 kg, no ale my z tych grubokościstych 06.gif
Kamilka całkiem duzo je! oby tak dalej a będziecie gonić naszych największych chłopaków a nie Oliwię czy Zuzie hehe

Moja sugestia w kwestii jadłospisu to zamieniła bym to mleko z kaszką o 10 godz na kaszkę na mleku (gęstrzą) podawaną łyżeczką. takie śniadanko żeby było.
Katke podawała jakis czas temu fajnego linka z tym co nasze dzieci moga już jeść
https://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dzi...ie-dziecka.html
eksperymentuj juz z bardziej dorosłym jedzeniem icon_biggrin.gif

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
niunia23
czw, 29 wrz 2011 - 20:19
my wazymy tak 9300 na domowej wadze w pieluszce i ubraniach icon_biggrin.gif
wyszly dwa nowe zeby gorne jedynki wiec wszystko nie pokoleji jest ale wazne ze ida kolejne wiec spoko icon_biggrin.gif

mysle ze pomalu mozna sie na nowy watek przenosic icon_biggrin.gif ja w poniedzialek zrobie jedyneczke chyba ze przez weekend mi sie uda chwilke czasu wyskrobac icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 29 wrz 2011 - 20:19
Post #1970

my wazymy tak 9300 na domowej wadze w pieluszce i ubraniach icon_biggrin.gif
wyszly dwa nowe zeby gorne jedynki wiec wszystko nie pokoleji jest ale wazne ze ida kolejne wiec spoko icon_biggrin.gif

mysle ze pomalu mozna sie na nowy watek przenosic icon_biggrin.gif ja w poniedzialek zrobie jedyneczke chyba ze przez weekend mi sie uda chwilke czasu wyskrobac icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
magdosz
czw, 29 wrz 2011 - 21:18
wysłałam zdjęcia niunia icon_smile.gif

Olek miód na moje oczy, hi, hi icon_smile.gif

Vabien, ladnie Kamilka je icon_smile.gif
Marcel je dużo stałych pokarmów no i cyca doi, więc trudno mi określić ile je icon_smile.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 21:18
Post #1971

wysłałam zdjęcia niunia icon_smile.gif

Olek miód na moje oczy, hi, hi icon_smile.gif

Vabien, ladnie Kamilka je icon_smile.gif
Marcel je dużo stałych pokarmów no i cyca doi, więc trudno mi określić ile je icon_smile.gif


--------------------


syl_wia9
czw, 29 wrz 2011 - 21:50
Vabien ja bede wiedziała we wtorek ile waży Zuzia bo idę na kontrolę,ale pewnie nie wiele więcej jak ok.7-8kg.
No i powiem ci,że Kamilka pięknie je-nadrabia 06.gif .
Moja Zuzka je chyba mniej:
8 rano mleko 180ml
11 rano 180ml mleko
14 zupka,obiadek 190 ml lub 200ml zależy jaki mam i nie zawsze cały
17 deserek(w zależnosci,zawsze jakiś owoc z jogurtem,kaszką,ryżowy,płati owsiane ,z twarożkiem itp.itd)
20 mleko 180ml z kleikiem ryżowo-kukurydzianym.
Dzisiaj ok 5 biszkoptów,kawałek banana.Także żadna rewelacja.

Mummy oby wypad wam się udał -super !!!A Oluś przesłodki.
Piękne te nasze grudniowe dzieciaczki 06.gif

Magdosz miłego weekendu.Fajnie masz ja też z chęcią bym gdzieś wyjechała na weekend.

Jak nie mieliśmy takich problemów finansowych i mieszkaniowych kiedyś to często gdzieś jezdziliśmy 32.gif

Mry ja też się uśmiałam z Helutka...ona taka śmieszniutka jest 03.gif Kochana...

A Zuzi chyba przebija się górna jedynka lewa...ale tak jakoś dziwnie daleko od środka...to tak ma być?i tak nisko jakoś... icon_eek.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 29 wrz 2011 - 21:50
Post #1972

Vabien ja bede wiedziała we wtorek ile waży Zuzia bo idę na kontrolę,ale pewnie nie wiele więcej jak ok.7-8kg.
No i powiem ci,że Kamilka pięknie je-nadrabia 06.gif .
Moja Zuzka je chyba mniej:
8 rano mleko 180ml
11 rano 180ml mleko
14 zupka,obiadek 190 ml lub 200ml zależy jaki mam i nie zawsze cały
17 deserek(w zależnosci,zawsze jakiś owoc z jogurtem,kaszką,ryżowy,płati owsiane ,z twarożkiem itp.itd)
20 mleko 180ml z kleikiem ryżowo-kukurydzianym.
Dzisiaj ok 5 biszkoptów,kawałek banana.Także żadna rewelacja.

Mummy oby wypad wam się udał -super !!!A Oluś przesłodki.
Piękne te nasze grudniowe dzieciaczki 06.gif

Magdosz miłego weekendu.Fajnie masz ja też z chęcią bym gdzieś wyjechała na weekend.

Jak nie mieliśmy takich problemów finansowych i mieszkaniowych kiedyś to często gdzieś jezdziliśmy 32.gif

Mry ja też się uśmiałam z Helutka...ona taka śmieszniutka jest 03.gif Kochana...

A Zuzi chyba przebija się górna jedynka lewa...ale tak jakoś dziwnie daleko od środka...to tak ma być?i tak nisko jakoś... icon_eek.gif
katke
czw, 29 wrz 2011 - 22:50
Witam icon_smile.gif
vabien u nas jest roznie
ok 6 rano 250 mleka
ok 9-10 sniadanie, jest to sloiczek owocka, lub jajecznica plus troszke chlebka, lub 1/2 krazka ryzowego,
ok 12-13 mleko 180
ok 15 zupa lub drugie danie, nie wiem ile tego jest, jak jest drugie, to pol ziemniaka plus np brokol, a jak zupa to pewnie jest ok 150 ml,
ok 18 kaszka ok 125 ml
ok 19 mleko 180
24 lub 2 w nocy troszke herbatki jak nie dziala to mleko icon_smile.gif to jest w zaleznosci jak sie obudzi, czasem jest to nawet 4 ale o 6 flacha musi byc, jak je o 4 to o 6 daje jej tylko troszke i do hustawki zeby zasnela chociaz do 8 29.gif
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 29 wrz 2011 - 22:50
Post #1973

Witam icon_smile.gif
vabien u nas jest roznie
ok 6 rano 250 mleka
ok 9-10 sniadanie, jest to sloiczek owocka, lub jajecznica plus troszke chlebka, lub 1/2 krazka ryzowego,
ok 12-13 mleko 180
ok 15 zupa lub drugie danie, nie wiem ile tego jest, jak jest drugie, to pol ziemniaka plus np brokol, a jak zupa to pewnie jest ok 150 ml,
ok 18 kaszka ok 125 ml
ok 19 mleko 180
24 lub 2 w nocy troszke herbatki jak nie dziala to mleko icon_smile.gif to jest w zaleznosci jak sie obudzi, czasem jest to nawet 4 ale o 6 flacha musi byc, jak je o 4 to o 6 daje jej tylko troszke i do hustawki zeby zasnela chociaz do 8 29.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
angielk
czw, 29 wrz 2011 - 22:51
to ja jescze tu napiszę, może od jutra na nowym wątku icon_biggrin.gif

u nas tez zęby idą kolejne, piernik mały zaciska usta i nie chce mamie pokazać ile, ale coś mi się wydaje że górne trójki na pewno i jedna dolna dwójka.
a co za tym idzie ślina się leje potokiem i marud jest okropny.
do tego katar- chyba od zębów 43.gif
no i wymioty --- tu już nie wiem o co chodzi 21.gif
raz dziennie moje dziecko tuż po jedzeniu zwraca wszystko co zjadło, nie kumam czemu. czasem mi się wydaje że moze kawałek obiadku jakos utknął (moze za duże kawałki), czasem że za bardzo fika i się kręci i dlatego wszystko wylatuje.
Trochę mam już tego dość, idę jutro do lekarza, niech mi powie o co może chodzić.

po za tym jak już narzekam to powiem Wam że moje dziecko ostatnio coraz gorzej zasypia (dziś o 22.20) i nie chce jesć obiadków (woli słodkie deserki i kaszki) - no ale to juz jest w moim zasięgu - do wyćwiczenia, bardziej martwią mnie te wymioty.

Sylwia
CYTAT
A Zuzi chyba przebija się górna jedynka lewa...ale tak jakoś dziwnie daleko od środka...to tak ma być?i tak nisko jakoś... icon_eek.gif


bo jedynki sa dwie 06.gif jedna lekko z prawej a druga z lewej 29.gif nie jedna centralnie na środku..
hehe no dobra żartuję, może to dwójka wychodzi a jedynki będą później, a może będą ze szpara na przedzie na początku... spokojnie!
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 22:51
Post #1974

to ja jescze tu napiszę, może od jutra na nowym wątku icon_biggrin.gif

u nas tez zęby idą kolejne, piernik mały zaciska usta i nie chce mamie pokazać ile, ale coś mi się wydaje że górne trójki na pewno i jedna dolna dwójka.
a co za tym idzie ślina się leje potokiem i marud jest okropny.
do tego katar- chyba od zębów 43.gif
no i wymioty --- tu już nie wiem o co chodzi 21.gif
raz dziennie moje dziecko tuż po jedzeniu zwraca wszystko co zjadło, nie kumam czemu. czasem mi się wydaje że moze kawałek obiadku jakos utknął (moze za duże kawałki), czasem że za bardzo fika i się kręci i dlatego wszystko wylatuje.
Trochę mam już tego dość, idę jutro do lekarza, niech mi powie o co może chodzić.

po za tym jak już narzekam to powiem Wam że moje dziecko ostatnio coraz gorzej zasypia (dziś o 22.20) i nie chce jesć obiadków (woli słodkie deserki i kaszki) - no ale to juz jest w moim zasięgu - do wyćwiczenia, bardziej martwią mnie te wymioty.

Sylwia
CYTAT
A Zuzi chyba przebija się górna jedynka lewa...ale tak jakoś dziwnie daleko od środka...to tak ma być?i tak nisko jakoś... icon_eek.gif


bo jedynki sa dwie 06.gif jedna lekko z prawej a druga z lewej 29.gif nie jedna centralnie na środku..
hehe no dobra żartuję, może to dwójka wychodzi a jedynki będą później, a może będą ze szpara na przedzie na początku... spokojnie!

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
katke
czw, 29 wrz 2011 - 22:54
angielk moze LUSIA za szybko wstaje po obiedzie, nam czasami sie tak zdarzy jak ALa za szybko zaczyna skakac po jedzeniu, a jest to u niej odrazu po, bo w foteliku nie wysiedzi 21.gif

edit: Niunia ja zdjecia narazie nie mam, w wekend nie mialam jak zrobic, postaram sie zrobic i wyslac jak najszybciej. pewnie tylko ja zostalam 37.gif

Ten post edytował katke czw, 29 wrz 2011 - 22:56
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 29 wrz 2011 - 22:54
Post #1975

angielk moze LUSIA za szybko wstaje po obiedzie, nam czasami sie tak zdarzy jak ALa za szybko zaczyna skakac po jedzeniu, a jest to u niej odrazu po, bo w foteliku nie wysiedzi 21.gif

edit: Niunia ja zdjecia narazie nie mam, w wekend nie mialam jak zrobic, postaram sie zrobic i wyslac jak najszybciej. pewnie tylko ja zostalam 37.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
angielk
czw, 29 wrz 2011 - 23:05
CYTAT(katke @ Thu, 29 Sep 2011 - 23:54) *
angielk moze LUSIA za szybko wstaje po obiedzie, nam czasami sie tak zdarzy jak ALa za szybko zaczyna skakac po jedzeniu, a jest to u niej odrazu po, bo w foteliku nie wysiedzi 21.gif


czasem tez mi sie tak wydaje, ale te wymioty sa w różnych sytuacjach/pozycjach.
już 2 razy zdarzyło się że nie wstając z fotelika wszystko wróciło chwile po zjedzeniu (dodam że ze smakiem jadła- nie na wcisk broń boze!)
No i wczoraj i dziś zwymiotowała na leżąco (na wznak 37.gif ) podczas zasypiania. Napiła się mleka (z cyca) i po chwili fontanna 32.gif nie zdążyła się podnieść, ale nogi fikały cały czas i moze dlatego ...........
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 23:05
Post #1976

CYTAT(katke @ Thu, 29 Sep 2011 - 23:54) *
angielk moze LUSIA za szybko wstaje po obiedzie, nam czasami sie tak zdarzy jak ALa za szybko zaczyna skakac po jedzeniu, a jest to u niej odrazu po, bo w foteliku nie wysiedzi 21.gif


czasem tez mi sie tak wydaje, ale te wymioty sa w różnych sytuacjach/pozycjach.
już 2 razy zdarzyło się że nie wstając z fotelika wszystko wróciło chwile po zjedzeniu (dodam że ze smakiem jadła- nie na wcisk broń boze!)
No i wczoraj i dziś zwymiotowała na leżąco (na wznak 37.gif ) podczas zasypiania. Napiła się mleka (z cyca) i po chwili fontanna 32.gif nie zdążyła się podnieść, ale nogi fikały cały czas i moze dlatego ...........

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
katke
czw, 29 wrz 2011 - 23:23
CYTAT(angielk @ Fri, 30 Sep 2011 - 00:05) *
ale nogi fikały cały czas i moze dlatego ...........

wlasnie ten nogi, ze tez musza caly czas fikac 06.gif
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 29 wrz 2011 - 23:23
Post #1977

CYTAT(angielk @ Fri, 30 Sep 2011 - 00:05) *
ale nogi fikały cały czas i moze dlatego ...........

wlasnie ten nogi, ze tez musza caly czas fikac 06.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
komunikacja
pią, 30 wrz 2011 - 09:58
Ale się nie wyspałam...a musze umyć dzisiaj okna na chrzciny 29.gif
Przecież ja ledwo żyję 37.gif
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post pią, 30 wrz 2011 - 09:58
Post #1978

Ale się nie wyspałam...a musze umyć dzisiaj okna na chrzciny 29.gif
Przecież ja ledwo żyję 37.gif

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

Mummy
pią, 30 wrz 2011 - 10:15
LillAnn- ja codziennie chodze nieprzytomna, w ogole z łózka nie mogę sie podnieść. Wczoraj polożylam się o 21, a i tak zasnęłam o 1 ;/

Olek waży ponad 9 kg, ale on też sporo je.

7.00- butla zagęszczona 240 ml

10.00- deserek

12.00- kaszka na spacerze/ zageszczona butla 240 ml

14.00- duzy obiad 220 g

17.00- kaszka nocna 1/2 słoiczka

19.00- butla kaszki nocnej 240 ml

3.00- j.w.

w między czasie oczywiscie chrupki i biszkopty
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post pią, 30 wrz 2011 - 10:15
Post #1979

LillAnn- ja codziennie chodze nieprzytomna, w ogole z łózka nie mogę sie podnieść. Wczoraj polożylam się o 21, a i tak zasnęłam o 1 ;/

Olek waży ponad 9 kg, ale on też sporo je.

7.00- butla zagęszczona 240 ml

10.00- deserek

12.00- kaszka na spacerze/ zageszczona butla 240 ml

14.00- duzy obiad 220 g

17.00- kaszka nocna 1/2 słoiczka

19.00- butla kaszki nocnej 240 ml

3.00- j.w.

w między czasie oczywiscie chrupki i biszkopty

--------------------


4kasiula
pią, 30 wrz 2011 - 10:15
LillAnn nie przesadzaj icon_smile.gif a kto na chrzcinach będzie Ci w okna patrzył czy, aby nie brudne masz 04.gif i tak masz dużo roboty, pamiętaj są rzeczy ważne i ważniejsze 06.gif

angielk współczuje wymiotów 32.gif może faktycznie lepiej obgadać to z lekarzem.

ja miałam masakryczną noc 32.gif Oliwia o 21 zasnęła po wielkiej walce i ..... obudziła się 23.30 z płaczem ... tuliła się do mnie bo chciała spać, a nie mogła zasnąć icon_sad.gif i tak półtorej godziny ją nosiłam, bo na siedząco tulenie jej nie odpowiadało 29.gif w końcu dałam jej syrop przeciwbólowy bo tak strasznie płakała, po półtoragodzinnej walce zrobiła się pogodna, uśmiechnięta, gotowa na zabawę 29.gif i tak łaziła po nas ponad godzinę i zasnęła grubo po 2 w nocy 21.gif a M przed 5 wstawał do pracy 43.gif ale wydaje mi się że ta ta górna dwójka jej dokucza ... zobaczymy co będzie dziś 37.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post pią, 30 wrz 2011 - 10:15
Post #1980

LillAnn nie przesadzaj icon_smile.gif a kto na chrzcinach będzie Ci w okna patrzył czy, aby nie brudne masz 04.gif i tak masz dużo roboty, pamiętaj są rzeczy ważne i ważniejsze 06.gif

angielk współczuje wymiotów 32.gif może faktycznie lepiej obgadać to z lekarzem.

ja miałam masakryczną noc 32.gif Oliwia o 21 zasnęła po wielkiej walce i ..... obudziła się 23.30 z płaczem ... tuliła się do mnie bo chciała spać, a nie mogła zasnąć icon_sad.gif i tak półtorej godziny ją nosiłam, bo na siedząco tulenie jej nie odpowiadało 29.gif w końcu dałam jej syrop przeciwbólowy bo tak strasznie płakała, po półtoragodzinnej walce zrobiła się pogodna, uśmiechnięta, gotowa na zabawę 29.gif i tak łaziła po nas ponad godzinę i zasnęła grubo po 2 w nocy 21.gif a M przed 5 wstawał do pracy 43.gif ale wydaje mi się że ta ta górna dwójka jej dokucza ... zobaczymy co będzie dziś 37.gif

--------------------
O 2010
A 2014
> Grudzień 2010 - vol.IV, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 18:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama