Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12

, podtematu narazie nie będzie ;)
> , podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
candace
czw, 05 lut 2009 - 08:38
witam

ja dalej u mamy - nic lepiej

jaaga-- laurynia generalnie ignoruje moje piersi: ma w Å‚apkach kubeczek, chrupke i zabawki to po co jej mama?icon_smile.gif
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 05 lut 2009 - 08:38
Post #1981

witam

ja dalej u mamy - nic lepiej

jaaga-- laurynia generalnie ignoruje moje piersi: ma w Å‚apkach kubeczek, chrupke i zabawki to po co jej mama?icon_smile.gif

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
zajka

Go??







post czw, 05 lut 2009 - 08:59
Post #1982

Cześć.
Agata a ja ciebie rozumiem icon_wink.gif Moja teściowa nie jest osobą odpowiedzialną. Dwa razy zdarzyło się, że jak zostawiłam jej Grzesia, po powrocie mały siedział sam w pokoju, bez opieki. Nawet nie chcę myśleć co mogło się stać w pokoju z piecem 37.gif
Lalicja mama jeszcze potrzebna, tylko mlesio już nie icon_smile.gif
Grześ odkrył p.ierdzenie w brzuch i jak tylko zobaczy kawałek gołego ciała zaraz pcha się z buzią i p.ierdzi icon_lol.gif
zajka

Go??







post czw, 05 lut 2009 - 09:02
Post #1983

Ja też z zainteresowaniem przeczytałam remontowe posty Aguutki i Jaagi i stwierdziłam, że chcę zmian w moim domu. Począwszy od koloru ścian (szczególnie niezbyt udanego zielone w pokoju Grzesia), skończywszy na wymianie gałek w meblach w pokoju. No chce mi się czegoś nowego icon_wink.gif
lornetka
czw, 05 lut 2009 - 09:07
Ziowik z rodzeniem w Niemczech zrobiły się problemy, bo NFZ nie chce płacić za te porody, a w razie "W" do płacenia miałabym ok 10 tys. zł.
a kogo piersi obmacuje jeszcze? te co są odkryte dekoldem-np. swojej chrzestnej, które mają pokaźną miseczkę 04.gif, babci, nawet u dziadka szukał 02.gif


Dziś obudziłam się z koszmarnym bólem głowy, zmierzyłam ciśnienie mam 100/50, zaraz się przekręce.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 05 lut 2009 - 09:07
Post #1984

Ziowik z rodzeniem w Niemczech zrobiły się problemy, bo NFZ nie chce płacić za te porody, a w razie "W" do płacenia miałabym ok 10 tys. zł.
a kogo piersi obmacuje jeszcze? te co są odkryte dekoldem-np. swojej chrzestnej, które mają pokaźną miseczkę 04.gif, babci, nawet u dziadka szukał 02.gif


Dziś obudziłam się z koszmarnym bólem głowy, zmierzyłam ciśnienie mam 100/50, zaraz się przekręce.
zajka

Go??







post czw, 05 lut 2009 - 09:38
Post #1985

100 stronka...kto zaczyna następny temat?
pati.n
czw, 05 lut 2009 - 09:42
Znowu nam się włamali do auta, nie naszego, musimy wszystko odkupić 41.gif Ku*** Kolejny raz, nie zależnie gdzie mieszkamy ciągle nam się włamują do samochodu, ostatnio jak się włamali do 12 letniego poldka, to ukradli długopis i zapach, nic innego już nie było bo ukradli wczesniej, ale szybe wybili. Teraz poszło rario, ładowarki, uchwyt, cała skrzynka z narzędziami (nie mamy ani jednego narzędzia w domu 21.gif) itd. Całe szczęście że akurat ze żłobka wyjątkowo (pierwszy raz) odebrał nas dziadek i foteli zaniosłam do domu, boże jakby jeszcze fotelik poszedł to chyba bym sie załamała. Tyle kasy, a my akurat spłukani, taka jestem wsciekła, że aż mnie nosi!! icon_evil.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 05 lut 2009 - 09:42
Post #1986

Znowu nam się włamali do auta, nie naszego, musimy wszystko odkupić 41.gif Ku*** Kolejny raz, nie zależnie gdzie mieszkamy ciągle nam się włamują do samochodu, ostatnio jak się włamali do 12 letniego poldka, to ukradli długopis i zapach, nic innego już nie było bo ukradli wczesniej, ale szybe wybili. Teraz poszło rario, ładowarki, uchwyt, cała skrzynka z narzędziami (nie mamy ani jednego narzędzia w domu 21.gif) itd. Całe szczęście że akurat ze żłobka wyjątkowo (pierwszy raz) odebrał nas dziadek i foteli zaniosłam do domu, boże jakby jeszcze fotelik poszedł to chyba bym sie załamała. Tyle kasy, a my akurat spłukani, taka jestem wsciekła, że aż mnie nosi!! icon_evil.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
asia_b
czw, 05 lut 2009 - 10:16
Za nami kolejna trudna noc. Nie dość, że Michaś w ogóle nie spał wczoraj w dzień, to w nocy też nie za bardzo i ostatecznie wstał gotowy do zabawy o 5 37.gif Pewnie odeśpi na spacerze z ciocią... a ja to chyba w weekend, bo jadę do rodziców uczyć się w spokoju, a M zostaje z małym w domu.

ziowik niestety to, że nie wyznaczą mi terminu obrony przed porodem nie znaczy, że mam luzik, bo egzamin doktorski tak czy siak będę zdawała niedługo (znaczy się w lutym jeszcze).
pati strasznie mi przykro z powodu włamania!
Aguutka a w Zdrojach rodzić nie chcesz? Będę Cię odwiedzać... 29.gif
zajka ja mam czasem cały brzuch ośliniony od *****zioszków icon_smile.gif To chyba Miśka sposób na komunikację z wewnętrznym bratem...
Lily poza kapitalna icon_smile.gif
lalicjo co ja Ci mogę napisać... Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy. Trzymajcie się przytul.gif

Wybywam z domu. Nie po to płacę cioci, żeby mieć czas na forum 08.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post czw, 05 lut 2009 - 10:16
Post #1987

Za nami kolejna trudna noc. Nie dość, że Michaś w ogóle nie spał wczoraj w dzień, to w nocy też nie za bardzo i ostatecznie wstał gotowy do zabawy o 5 37.gif Pewnie odeśpi na spacerze z ciocią... a ja to chyba w weekend, bo jadę do rodziców uczyć się w spokoju, a M zostaje z małym w domu.

ziowik niestety to, że nie wyznaczą mi terminu obrony przed porodem nie znaczy, że mam luzik, bo egzamin doktorski tak czy siak będę zdawała niedługo (znaczy się w lutym jeszcze).
pati strasznie mi przykro z powodu włamania!
Aguutka a w Zdrojach rodzić nie chcesz? Będę Cię odwiedzać... 29.gif
zajka ja mam czasem cały brzuch ośliniony od *****zioszków icon_smile.gif To chyba Miśka sposób na komunikację z wewnętrznym bratem...
Lily poza kapitalna icon_smile.gif
lalicjo co ja Ci mogę napisać... Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy. Trzymajcie się przytul.gif

Wybywam z domu. Nie po to płacę cioci, żeby mieć czas na forum 08.gif


--------------------
Gruszka
czw, 05 lut 2009 - 10:32
Pati, trzeba z auta zabierać wszystko, co się komus może przydać. Radio i narzędzia to już naprawde dużo... wystarczy złotówka w kieszonce, albo pusta paczka papierosów 37.gif serio

Lily, Emi śpi w identycznej pozycji icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 05 lut 2009 - 10:32
Post #1988

Pati, trzeba z auta zabierać wszystko, co się komus może przydać. Radio i narzędzia to już naprawde dużo... wystarczy złotówka w kieszonce, albo pusta paczka papierosów 37.gif serio

Lily, Emi śpi w identycznej pozycji icon_smile.gif

--------------------
LilySnape
czw, 05 lut 2009 - 10:32
CYTAT(zajka @ Thu, 05 Feb 2009 - 08:59) *
Cześć.
Agata a ja ciebie rozumiem icon_wink.gif Moja teściowa nie jest osobą odpowiedzialną. Dwa razy zdarzyło się, że jak zostawiłam jej Grzesia, po powrocie mały siedział sam w pokoju, bez opieki. Nawet nie chcę myśleć co mogło się stać w pokoju z piecem 37.gif

Aaaa, skoro taka miałaby być teściowa Agaty, to też rozumiem icon_smile.gif U teściów jest ich zawsze dwoje, a nawet więcej, ma kto zerkać na małego, zresztą nauczyłam się na jej poprzednich wnukach, że mają na nie oko. Co mąż potwierdza. Są odpowiedzialni, tylko ten cholerny szampan dla roczniaka, słów brak (dali kuzynowi młodego łyknąć).


Ten post edytował LilySnape czw, 05 lut 2009 - 11:02
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 05 lut 2009 - 10:32
Post #1989

CYTAT(zajka @ Thu, 05 Feb 2009 - 08:59) *
Cześć.
Agata a ja ciebie rozumiem icon_wink.gif Moja teściowa nie jest osobą odpowiedzialną. Dwa razy zdarzyło się, że jak zostawiłam jej Grzesia, po powrocie mały siedział sam w pokoju, bez opieki. Nawet nie chcę myśleć co mogło się stać w pokoju z piecem 37.gif

Aaaa, skoro taka miałaby być teściowa Agaty, to też rozumiem icon_smile.gif U teściów jest ich zawsze dwoje, a nawet więcej, ma kto zerkać na małego, zresztą nauczyłam się na jej poprzednich wnukach, że mają na nie oko. Co mąż potwierdza. Są odpowiedzialni, tylko ten cholerny szampan dla roczniaka, słów brak (dali kuzynowi młodego łyknąć).


--------------------
Marcin, 25.05.2007
agata85
czw, 05 lut 2009 - 11:14
zajka- no wlasnie taka.... potrafi byc tez moja tesciowa. Potrafi zostawic malego ,,na chwile,, samego w pokoju tam, gdzie na komodzie stoi zelazko, a kabel zwisa... 37.gif Jestem tam raz w tygodniu u niej- w niedziele- ze wzgledu na meza- i jeszcze nie bylo tego, zeby ona malego w jakis sposob zabawiala. Jej zdaniem wazne, ze maly nie piszczy i bawi sie sam nienie.gif Ciagle ja cos boli, ciagle narzeka....no nie, nieznosze tej kobiety.

Pati- oooo tak mi przykro przytul.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post czw, 05 lut 2009 - 11:14
Post #1990

zajka- no wlasnie taka.... potrafi byc tez moja tesciowa. Potrafi zostawic malego ,,na chwile,, samego w pokoju tam, gdzie na komodzie stoi zelazko, a kabel zwisa... 37.gif Jestem tam raz w tygodniu u niej- w niedziele- ze wzgledu na meza- i jeszcze nie bylo tego, zeby ona malego w jakis sposob zabawiala. Jej zdaniem wazne, ze maly nie piszczy i bawi sie sam nienie.gif Ciagle ja cos boli, ciagle narzeka....no nie, nieznosze tej kobiety.

Pati- oooo tak mi przykro przytul.gif

--------------------





candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 05 lut 2009 - 12:01
Post #1991

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=59605

nowy temat

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
> Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12, podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 14:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama