Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

dziewczyny co z wami?

> 
Modii
śro, 11 lut 2004 - 20:13
Co juz zapomnialyscie o Opolu i okolicach. odezwijcie sie icon_sad.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post śro, 11 lut 2004 - 20:13
Post #1

Co juz zapomnialyscie o Opolu i okolicach. odezwijcie sie icon_sad.gif
alatanta

Go??







post czw, 12 lut 2004 - 14:48
Post #2

........
madama
piÄ…, 13 lut 2004 - 18:42
No i ja tak myślę,
może pojawi się ktoś jeszcze? icon_smile.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post piÄ…, 13 lut 2004 - 18:42
Post #3

No i ja tak myślę,
może pojawi się ktoś jeszcze? icon_smile.gif
alatanta

Go??







post sob, 14 lut 2004 - 16:15
Post #4

....
Modii
sob, 14 lut 2004 - 22:02
to mamusie opowiadac jak malenstwa i te duze dzidzie:) Trzeba zaczac przeciez od podstaw icon_wink.gif
moje na 17 cm i jak na 17 tydzien jest dosc wyrosniete, ale ja tam sie ciesze icon_smile.gif zaczol grac w pilke wiec caly czas nie daje o sobie zapomniec.
a wasze pociechy ucza sie grac czy juz graja z tatuskami w pilke? icon_lol.gif

pozdrowionka
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 22:02
Post #5

to mamusie opowiadac jak malenstwa i te duze dzidzie:) Trzeba zaczac przeciez od podstaw icon_wink.gif
moje na 17 cm i jak na 17 tydzien jest dosc wyrosniete, ale ja tam sie ciesze icon_smile.gif zaczol grac w pilke wiec caly czas nie daje o sobie zapomniec.
a wasze pociechy ucza sie grac czy juz graja z tatuskami w pilke? icon_lol.gif

pozdrowionka
alatanta

Go??







post wto, 17 lut 2004 - 21:05
Post #6

........
alatanta

Go??







post wto, 17 lut 2004 - 21:06
Post #7

.......
Modii
śro, 18 lut 2004 - 23:39
Dokładny termin mam na 27 lipca, więc lipcowa. A wchodzę tam czasem i czytam z zainteresowanie. Tylko nie mam okazji włączyć się nieraz do rozmowy a jak miałabym to już minęła i temat się zakończył. Ale dzięki za zaproszenie, pewnie skorzystam icon_biggrin.gif
Ja mam już brzuszek ale chyba nie taki wielki icon_smile.gif . Szwagierka mówiła, że ona miała już w tym miesiącu niezły brzuszek. A mi jeszcze nie wyrósł icon_wink.gif taki duży. Mam nadzieje tylko, że później nie będę wyglądać jak słonica icon_sad.gif - lepiej przeskoczyć niż obejść.

Pozdrowionka.
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post śro, 18 lut 2004 - 23:39
Post #8

Dokładny termin mam na 27 lipca, więc lipcowa. A wchodzę tam czasem i czytam z zainteresowanie. Tylko nie mam okazji włączyć się nieraz do rozmowy a jak miałabym to już minęła i temat się zakończył. Ale dzięki za zaproszenie, pewnie skorzystam icon_biggrin.gif
Ja mam już brzuszek ale chyba nie taki wielki icon_smile.gif . Szwagierka mówiła, że ona miała już w tym miesiącu niezły brzuszek. A mi jeszcze nie wyrósł icon_wink.gif taki duży. Mam nadzieje tylko, że później nie będę wyglądać jak słonica icon_sad.gif - lepiej przeskoczyć niż obejść.

Pozdrowionka.
alatanta

Go??







post czw, 19 lut 2004 - 12:54
Post #9

.......
Guśka
śro, 25 lut 2004 - 11:30
hej icon_smile.gif

No proszę jakie lipcowe Opolanki bądź Opolanie się nam szykują icon_smile.gif ja rodzona 25 lipca więc tym bardziej się cieszę icon_smile.gif icon_smile.gif
no i ciesze się niezmiernie z tego,że opolskie w końcu ruszyło icon_smile.gif no to będę teraz śledzić uważnie icon_smile.gif
mój Niusiak w kwietniu skończy już 2.5 roku, więc stara babka z niej icon_smile.gif
pozdrawiam wszystkich
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 11:30
Post #10

hej icon_smile.gif

No proszę jakie lipcowe Opolanki bądź Opolanie się nam szykują icon_smile.gif ja rodzona 25 lipca więc tym bardziej się cieszę icon_smile.gif icon_smile.gif
no i ciesze się niezmiernie z tego,że opolskie w końcu ruszyło icon_smile.gif no to będę teraz śledzić uważnie icon_smile.gif
mój Niusiak w kwietniu skończy już 2.5 roku, więc stara babka z niej icon_smile.gif
pozdrawiam wszystkich

--------------------
Guśka mama Natalii
Modii
śro, 25 lut 2004 - 14:01
No nie jest już mi tak wesoło. Właśnie dzisiaj wyszłam ze szpitala. W niedziele dostałam skurczy przedporodowych, co groziło poronieniem. Wylądowałam na oddziale aseptycznym w szpitalu ginekologiczno - położniczym na Reymonta. Powiem Wam, że nawet największemu wrogowi tego nie życzę. Dostałam taką kroplówkę (od 14 w poniedziałek do 8 wtorek - cały czas ta jedna), która ma działania rozkurczowe lecz co za tym idzie przyspiesza bardzo bicie serca. Za tym duszności, tętno to jak mi piguła zmierzyła to po lekarza zaraz poleciała icon_cry.gif , a drgawki dostaje się jakby atak padaczki. Teraz jednak jestem już w domku i mam leżeć. Spoko. Mój kochany teraz będzie robił za gosposię icon_wink.gif , bo ja nie mogę praktycznie nic.
Ale dzidziuś czuje się już dobrze. A! Mam SYNKA icon_biggrin.gif Waży ok 350 i ma 25 cm. To jedyna dobra wiadomość w ostatnich dniach.

Pozdrowionka dla mam i dzieciaczków tych dużych i tych maleńkich.
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 14:01
Post #11

No nie jest już mi tak wesoło. Właśnie dzisiaj wyszłam ze szpitala. W niedziele dostałam skurczy przedporodowych, co groziło poronieniem. Wylądowałam na oddziale aseptycznym w szpitalu ginekologiczno - położniczym na Reymonta. Powiem Wam, że nawet największemu wrogowi tego nie życzę. Dostałam taką kroplówkę (od 14 w poniedziałek do 8 wtorek - cały czas ta jedna), która ma działania rozkurczowe lecz co za tym idzie przyspiesza bardzo bicie serca. Za tym duszności, tętno to jak mi piguła zmierzyła to po lekarza zaraz poleciała icon_cry.gif , a drgawki dostaje się jakby atak padaczki. Teraz jednak jestem już w domku i mam leżeć. Spoko. Mój kochany teraz będzie robił za gosposię icon_wink.gif , bo ja nie mogę praktycznie nic.
Ale dzidziuś czuje się już dobrze. A! Mam SYNKA icon_biggrin.gif Waży ok 350 i ma 25 cm. To jedyna dobra wiadomość w ostatnich dniach.

Pozdrowionka dla mam i dzieciaczków tych dużych i tych maleńkich.
madama
śro, 25 lut 2004 - 16:03
Dbaj o siebie Modii i odpoczywaj. Żadnych schodów!
Mój młodszy synek też spieszył się na świat, w wyniku czego zamiast pod koniec sierpnia rodziłam w połowie lipca.
Trzymajcie się ciepło.
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 25 lut 2004 - 16:03
Post #12

Dbaj o siebie Modii i odpoczywaj. Żadnych schodów!
Mój młodszy synek też spieszył się na świat, w wyniku czego zamiast pod koniec sierpnia rodziłam w połowie lipca.
Trzymajcie się ciepło.
Modii
śro, 25 lut 2004 - 17:03
Dziękuję adriana, ale jest jeden problem. Ja odecnie mieszkam na 2 piętrze i nie ma wind. Na razie to i tak nie mam zamiaru wychodzić, lecz w końcu trzeba będzie wyjść.
Dziękuje za ciepłe słowa i obiecuję, że będę dbać icon_biggrin.gif

Pozdrowionka dla mam i dzieciaczków tych dużych i tych maleńkich
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 17:03
Post #13

Dziękuję adriana, ale jest jeden problem. Ja odecnie mieszkam na 2 piętrze i nie ma wind. Na razie to i tak nie mam zamiaru wychodzić, lecz w końcu trzeba będzie wyjść.
Dziękuje za ciepłe słowa i obiecuję, że będę dbać icon_biggrin.gif

Pozdrowionka dla mam i dzieciaczków tych dużych i tych maleńkich
alatanta

Go??







post śro, 25 lut 2004 - 17:24
Post #14

.......
madama
śro, 25 lut 2004 - 17:56
A gdzie Cię wywiało Alatanta?
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 25 lut 2004 - 17:56
Post #15

A gdzie Cię wywiało Alatanta?
Modii
czw, 26 lut 2004 - 13:58
NO właśnie! Już dawno nas nie odwiedzałaś. Co się z tobą działo? icon_question.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post czw, 26 lut 2004 - 13:58
Post #16

NO właśnie! Już dawno nas nie odwiedzałaś. Co się z tobą działo? icon_question.gif
madama
czw, 26 lut 2004 - 15:03
Mi chodziło o to, gdzie Alatantę wywiało z opolskiego... wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 26 lut 2004 - 15:03
Post #17

Mi chodziło o to, gdzie Alatantę wywiało z opolskiego... wink.gif
alatanta

Go??







post czw, 26 lut 2004 - 16:29
Post #18

.........
Modii
czw, 26 lut 2004 - 17:52
to pakuj manatki i wracaj do opolskiego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
nie ma w koncu jak w domu icon_razz.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post czw, 26 lut 2004 - 17:52
Post #19

to pakuj manatki i wracaj do opolskiego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
nie ma w koncu jak w domu icon_razz.gif
alatanta

Go??







post piÄ…, 27 lut 2004 - 13:28
Post #20

........
> dziewczyny co z wami?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 15:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama