Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

CZERWCOWE POCIECHY

> 
Anilka
piÄ…, 20 cze 2008 - 22:11
Pediatra u nas był 5 dni po porodzie i powiedział, że Paulka ma malutkie ciemiączko, jest na piersi i akurat mamy lato, to narazie ma nie brać wit D3 ani innych.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post piÄ…, 20 cze 2008 - 22:11
Post #61

Pediatra u nas był 5 dni po porodzie i powiedział, że Paulka ma malutkie ciemiączko, jest na piersi i akurat mamy lato, to narazie ma nie brać wit D3 ani innych.

--------------------





Agaami
sob, 21 cze 2008 - 11:08
A ja nie wiem gdzie mam pisać, czy tu czy na starym wątku...
Piszę tu bo chyba Was tu więcej icon_smile.gif

CzujÄ™ siÄ™ okropnie ostatnio, wszystko mnie boli i brzuch i plecy i krocze i jest mi duszno. No i nic z tego nie wynika.
Zaczynam myśleć, że zawsze już będę w ciąży 32.gif Ale jak moja Maja chce jeszcze pomieszkać trochę w brzuszku to ja chcę się przynajmniej dobrze czuć 21.gif
Agaami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 709
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 22:19
Nr użytkownika: 12,201




post sob, 21 cze 2008 - 11:08
Post #62

A ja nie wiem gdzie mam pisać, czy tu czy na starym wątku...
Piszę tu bo chyba Was tu więcej icon_smile.gif

CzujÄ™ siÄ™ okropnie ostatnio, wszystko mnie boli i brzuch i plecy i krocze i jest mi duszno. No i nic z tego nie wynika.
Zaczynam myśleć, że zawsze już będę w ciąży 32.gif Ale jak moja Maja chce jeszcze pomieszkać trochę w brzuszku to ja chcę się przynajmniej dobrze czuć 21.gif

--------------------
kinga1
sob, 21 cze 2008 - 11:39
Agaami nie martw sie bedzie wszystko dobrze i sie nie obejrzysz jak kruszynka juz bedzie z toba
ja wiem ze teraz to mi latwo mowic bo jestem juz po ale mialam tak samo jak ty
wszystko mnie bolalo,krocze i brzuch i chodzic juz prawie nie moglam poszlam do szpitala i mowili ooo jeszcze czas a tu niespodziewanie zrobili mi usg bombel duzy umowili sie na cc dwa dni pozniej a tu tego samego dnia wody odeszly

i tez sie nie spodziewalam ze to juz!
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 11:39
Post #63

Agaami nie martw sie bedzie wszystko dobrze i sie nie obejrzysz jak kruszynka juz bedzie z toba
ja wiem ze teraz to mi latwo mowic bo jestem juz po ale mialam tak samo jak ty
wszystko mnie bolalo,krocze i brzuch i chodzic juz prawie nie moglam poszlam do szpitala i mowili ooo jeszcze czas a tu niespodziewanie zrobili mi usg bombel duzy umowili sie na cc dwa dni pozniej a tu tego samego dnia wody odeszly

i tez sie nie spodziewalam ze to juz!

--------------------


kinga1
sob, 21 cze 2008 - 11:46
maly spioszek!
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 11:46
Post #64

maly spioszek!

--------------------


MonikaW77
sob, 21 cze 2008 - 12:44
Anilka, ja też bym chciała żeby Ula została zawsze jak najmniejsza, takie dzieci są przesłodkie.

Nawet sobie myślałam już o kolejnym dziecku, żeby znów kiedyś móc przytulić taką kruszynkę icon_wink.gif
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 12:44
Post #65

Anilka, ja też bym chciała żeby Ula została zawsze jak najmniejsza, takie dzieci są przesłodkie.

Nawet sobie myślałam już o kolejnym dziecku, żeby znów kiedyś móc przytulić taką kruszynkę icon_wink.gif

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






Anilka
sob, 21 cze 2008 - 15:25
Monika muszę się przyznać, że ja też już myślałam o następnym maleństwie 08.gif Tylko mnie jeszcze odstrasza fakt, że przed kolejną ciążą muszę zrobić sobie zabieg serca a tego się przeraźliwie boję 32.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 15:25
Post #66

Monika muszę się przyznać, że ja też już myślałam o następnym maleństwie 08.gif Tylko mnie jeszcze odstrasza fakt, że przed kolejną ciążą muszę zrobić sobie zabieg serca a tego się przeraźliwie boję 32.gif

--------------------





asik36
sob, 21 cze 2008 - 15:34
Dziasiaj to sobie palnę w łeb. 32.gif Jest gorzej niż wczoraj. To już nie baby blues tylko normalna regularna depresja poporodowa. 41.gif Lekko opóźniona jakby, ale dzisiaj mam ochotę wyc do księzyca. Sorry dziewczyny, ale tylko do Was mogę wyrzucic....i tyle. Nie będę pisac jakie mam mysli bo byłabym najbardzij wredną istotą na tej Ziemi.... 13.gif Wrócę jak mi sie poprawi...chyba, że nie wytrzymam i Was będę zatruwac.
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
SkÄ…d: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post sob, 21 cze 2008 - 15:34
Post #67

Dziasiaj to sobie palnę w łeb. 32.gif Jest gorzej niż wczoraj. To już nie baby blues tylko normalna regularna depresja poporodowa. 41.gif Lekko opóźniona jakby, ale dzisiaj mam ochotę wyc do księzyca. Sorry dziewczyny, ale tylko do Was mogę wyrzucic....i tyle. Nie będę pisac jakie mam mysli bo byłabym najbardzij wredną istotą na tej Ziemi.... 13.gif Wrócę jak mi sie poprawi...chyba, że nie wytrzymam i Was będę zatruwac.

--------------------


kinga1
sob, 21 cze 2008 - 15:39
asik oj chyba zle sie dzieje 41.gif

a u mnie norma
pieluszki,butla,i tak w kolko
czasu mi braknie na wszystko
czemu doba ma 24 a nie 48 godzin?
hmm?
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 15:39
Post #68

asik oj chyba zle sie dzieje 41.gif

a u mnie norma
pieluszki,butla,i tak w kolko
czasu mi braknie na wszystko
czemu doba ma 24 a nie 48 godzin?
hmm?

--------------------


Anilka
sob, 21 cze 2008 - 16:15
Asik ale my właśnie od tego jesteśmy. przytul.gif Powiedz nam wszystko co ci leży na sercu a może zrobi ci się lżej. Dawaj my to zniesiemy i nikt nie będzie cię osądzał, tylko postaramy się pomóc.

Kinga dasz radę, jesteś dziiekną mamą. Pamiętaj, że to nie będzie trwało wiecznie przytul.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 16:15
Post #69

Asik ale my właśnie od tego jesteśmy. przytul.gif Powiedz nam wszystko co ci leży na sercu a może zrobi ci się lżej. Dawaj my to zniesiemy i nikt nie będzie cię osądzał, tylko postaramy się pomóc.

Kinga dasz radę, jesteś dziiekną mamą. Pamiętaj, że to nie będzie trwało wiecznie przytul.gif

--------------------





kinga1
sob, 21 cze 2008 - 17:18
Anilka przepraszam ale z czym dam rade bo nie kumam 13.gif

ja pisalam do asik bo ona ma jakis problem
a ja nie wiem o co chodzi ze ja dam rade he

ja tam pewnie ze dam silna bestia ze mnie 08.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 17:18
Post #70

Anilka przepraszam ale z czym dam rade bo nie kumam 13.gif

ja pisalam do asik bo ona ma jakis problem
a ja nie wiem o co chodzi ze ja dam rade he

ja tam pewnie ze dam silna bestia ze mnie 08.gif

--------------------


Anilka
sob, 21 cze 2008 - 17:41
"a u mnie norma
pieluszki,butla,i tak w kolko
czasu mi braknie na wszystko
czemu doba ma 24 a nie 48 godzin?
hmm?" to trochę brzmi jak żal ale jeśli coś źle odczytałam to przepraszam icon_smile.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 17:41
Post #71

"a u mnie norma
pieluszki,butla,i tak w kolko
czasu mi braknie na wszystko
czemu doba ma 24 a nie 48 godzin?
hmm?" to trochę brzmi jak żal ale jeśli coś źle odczytałam to przepraszam icon_smile.gif

--------------------





Anilka
sob, 21 cze 2008 - 17:47
To sÄ… moje dziewczynki



i Paulka w swoim łózeczku icon_smile.gif



Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 17:47
Post #72

To sÄ… moje dziewczynki



i Paulka w swoim łózeczku icon_smile.gif





--------------------





kinga1
sob, 21 cze 2008 - 17:58
Anilka aaaaa ok nie masz za co przepraszac ja nie zrozumialam twojego odpisu

zwracam honor
mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle
troche zakrecilam sie i w sumie sama siebie zle odczytalam 08.gif
sliczne dziewczynki!!!!
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 17:58
Post #73

Anilka aaaaa ok nie masz za co przepraszac ja nie zrozumialam twojego odpisu

zwracam honor
mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle
troche zakrecilam sie i w sumie sama siebie zle odczytalam 08.gif
sliczne dziewczynki!!!!

--------------------


edi29
sob, 21 cze 2008 - 18:03
hejka!!!

A ja napisałam na starym watku icon_sad.gif Moze uda mi sie skopiowac posta...

Tymczasem wklejam nasze zdjęcie... i pozdrawiam ponownie icon_wink.gif



Ok. wklejam posta z Ciąży icon_smile.gif

A ja Wam zazdroszczę bo nie potrafie za bardzo znaleźć czasu na neta....
Jak juz mam czas bo mała nie wisi mi na cycku to nadganiam zaległosci domowe - jakies pranko, prasowanko czy jedzonko....
Odstawiłam sztuczne mleko - dokarmiałam małą - bo były problemy z brzuszkiem i kupką... Tearz jest OK, ale cos za cos - do południa nie ma szans zebym cokolwiek w domu zrobiła 32.gif Czy to normalne przy karmieniu piersią???
Co do przyrostu masy ciała nasza mała w niecałe 2 tygodnie przybrała 260gram i pediatra stwierdził. ze to nie duzo ale najwazniejsze, ze nie schudła i ze nie stoi w miejscu.... No byc moze moje mleko jest słabe i trzeba bedzie ją dokarmiac, choc noce przesypia mi ładnie - bo jak padnie ok.22giej to spi do 4tej rano, a potem do 7-8mej..... W dzien za to karmię ją wlasciwie non stop - bo jak sie przyssie to pół godziny lekko schodzi.... i za poł godziny z nowu jedzenie...
Jak to u Was wygląda? Jestem niedoświadczona w tej dziedzinie wiec pytam icon_wink.gif

Ten post edytował edi29 sob, 21 cze 2008 - 18:05
edi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 418
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:24
Nr użytkownika: 12,505




post sob, 21 cze 2008 - 18:03
Post #74

hejka!!!

A ja napisałam na starym watku icon_sad.gif Moze uda mi sie skopiowac posta...

Tymczasem wklejam nasze zdjęcie... i pozdrawiam ponownie icon_wink.gif



Ok. wklejam posta z Ciąży icon_smile.gif

A ja Wam zazdroszczę bo nie potrafie za bardzo znaleźć czasu na neta....
Jak juz mam czas bo mała nie wisi mi na cycku to nadganiam zaległosci domowe - jakies pranko, prasowanko czy jedzonko....
Odstawiłam sztuczne mleko - dokarmiałam małą - bo były problemy z brzuszkiem i kupką... Tearz jest OK, ale cos za cos - do południa nie ma szans zebym cokolwiek w domu zrobiła 32.gif Czy to normalne przy karmieniu piersią???
Co do przyrostu masy ciała nasza mała w niecałe 2 tygodnie przybrała 260gram i pediatra stwierdził. ze to nie duzo ale najwazniejsze, ze nie schudła i ze nie stoi w miejscu.... No byc moze moje mleko jest słabe i trzeba bedzie ją dokarmiac, choc noce przesypia mi ładnie - bo jak padnie ok.22giej to spi do 4tej rano, a potem do 7-8mej..... W dzien za to karmię ją wlasciwie non stop - bo jak sie przyssie to pół godziny lekko schodzi.... i za poł godziny z nowu jedzenie...
Jak to u Was wygląda? Jestem niedoświadczona w tej dziedzinie wiec pytam icon_wink.gif

--------------------
edyta



Anilka
sob, 21 cze 2008 - 18:40
o i kolejna brunetka na wÄ…tku icon_wink.gif i ma takÄ… samÄ… fryzurkÄ™ jak moja Paulka hihihihi

Edi śliczna dziewczynka icon_smile.gif

Pamietaj, że nie ma czegoś takiego jak słabe mleko, mleko mamy jest zawsze pełnowarotściowe. Ja karmię co 2-3 godzinki, ale przyznam, że pierwsze dziecko też karmiłam prawie non stop. Teraz już miałąm więcej doświadczenia i szybciej załapałam kiedy moja Paulka jest głodna a kiedy chce sobie tylko possać mamusię icon_wink.gif Wiesz te problemy z brzuszkiem to mogą właśnie też wynikać z tego że tak często karmisz, bo na początku karmienia mleko zawiera dużo laktozy, czyli tego co nawet u dorosłych wywołuje problemy gastryczne. No i skoro karmisz co pół godziny to ona dostaje głównie to mleko początkowe, bo wydaje mi się że ona przez te pół godziny karmienia to nie je cały czas, bo by napewno za pół godzinki nie chciała znowu. Musisz zwrócić uwagę czy podczas jedzenia słychać przełykanie a jak zasypia i tylko sobie delikatnie ssie to ją delikatnie obudź. Taki maluszek rzeczywiście może jeść do 40 minut za każdym razem no ale później powinna nastąpić trochę dłuższa przerwa niż pół godzinki. Takie jest moje zdanie ale niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 18:40
Post #75

o i kolejna brunetka na wÄ…tku icon_wink.gif i ma takÄ… samÄ… fryzurkÄ™ jak moja Paulka hihihihi

Edi śliczna dziewczynka icon_smile.gif

Pamietaj, że nie ma czegoś takiego jak słabe mleko, mleko mamy jest zawsze pełnowarotściowe. Ja karmię co 2-3 godzinki, ale przyznam, że pierwsze dziecko też karmiłam prawie non stop. Teraz już miałąm więcej doświadczenia i szybciej załapałam kiedy moja Paulka jest głodna a kiedy chce sobie tylko possać mamusię icon_wink.gif Wiesz te problemy z brzuszkiem to mogą właśnie też wynikać z tego że tak często karmisz, bo na początku karmienia mleko zawiera dużo laktozy, czyli tego co nawet u dorosłych wywołuje problemy gastryczne. No i skoro karmisz co pół godziny to ona dostaje głównie to mleko początkowe, bo wydaje mi się że ona przez te pół godziny karmienia to nie je cały czas, bo by napewno za pół godzinki nie chciała znowu. Musisz zwrócić uwagę czy podczas jedzenia słychać przełykanie a jak zasypia i tylko sobie delikatnie ssie to ją delikatnie obudź. Taki maluszek rzeczywiście może jeść do 40 minut za każdym razem no ale później powinna nastąpić trochę dłuższa przerwa niż pół godzinki. Takie jest moje zdanie ale niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą.

--------------------





Anilka
sob, 21 cze 2008 - 18:42
Edi teraz się dopatrzyłam dopiero, jaką ty dziewczyno masz już figurkę !!!! Aby napewno ty nosiłaś to maleństwo w brzuchu ?? 08.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 21 cze 2008 - 18:42
Post #76

Edi teraz się dopatrzyłam dopiero, jaką ty dziewczyno masz już figurkę !!!! Aby napewno ty nosiłaś to maleństwo w brzuchu ?? 08.gif

--------------------





edi29
sob, 21 cze 2008 - 20:28
dzieki ANILKA za pomoc... A no nie zawsze przełyka - czesto sobie mymla dyda 13.gif ale jak zabiore to ryk...
A co do figury - sama sie dziwie, ze tyle juz mi zleciało.... ale w szpitalu mialam nerwy i akcje z cyckami i przez to tylko zjechałam 6kg w 3 dni + 10kg zaraz po porodzie... i nastepne 3 kg w domu jak mala 2doby pod rzad wyła na ten brzuszek.... jakby nie patrzec mam jeszcze 5 na plusie do wagi sprzed ciazy 13.gif
w piatek mam wizyte kontrolna u pediatry i sprawdzimy czy mała przybrala na wadze... jak nie to trzeba bedzie cos wymyslic? A czy dajesz paulince wode badz jakas herbatke do picia oprocz pokarmu?...
edi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 418
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:24
Nr użytkownika: 12,505




post sob, 21 cze 2008 - 20:28
Post #77

dzieki ANILKA za pomoc... A no nie zawsze przełyka - czesto sobie mymla dyda 13.gif ale jak zabiore to ryk...
A co do figury - sama sie dziwie, ze tyle juz mi zleciało.... ale w szpitalu mialam nerwy i akcje z cyckami i przez to tylko zjechałam 6kg w 3 dni + 10kg zaraz po porodzie... i nastepne 3 kg w domu jak mala 2doby pod rzad wyła na ten brzuszek.... jakby nie patrzec mam jeszcze 5 na plusie do wagi sprzed ciazy 13.gif
w piatek mam wizyte kontrolna u pediatry i sprawdzimy czy mała przybrala na wadze... jak nie to trzeba bedzie cos wymyslic? A czy dajesz paulince wode badz jakas herbatke do picia oprocz pokarmu?...

--------------------
edyta



czamaris

Go??







post sob, 21 cze 2008 - 22:55
Post #78

Hej dziewczyny icon_smile.gif
Åšliczne dzieciaczki icon_smile.gif
Ja tez miałam rózne nastroje, czasem bardzo kiepskie, do ryczenia tylko icon_wink.gif Ale na szczescie to przechodzi i potem juz jest dobrze.
Nasz maluch zwłaszcza wieczorami sie kreci i czasem buczy strasznie, bałam sie ze to zaczynaja sie kolki ale podobno jednak nie, tylko przewód pokarmowy jeszcze nie do konca daje rade. A Mateusz tez czesto je, w nocy budzi sie co 2 czasem co 1,5 godziny i sie kreci i je łapki, ajk nie zareaguje to daje znac inaczej, troche głosniej icon_wink.gif
Ale wieczorami trzeba chodzic i go nosic bo na lezaco cos mu w brzucholku lata i płacze, jak sie nosi jest ok. No w miare ok icon_wink.gif
Ja dokarmiam z raz na dobe bo jakos po ccałym dniu w nocy zaczyna mi brakowac pokrmu, tak na jedno karmienie zwykle wystarcza do doprodukowania.
A dzis ogólnie jakis kiepski dzien miał na spanie i marudził, no i nie dal sie do łózeczka włozyc. troche pospał jak razem z nim sie połozyłam na łózku, no własciwie to pospalismy razem icon_wink.gif A teraz babcia chodzi i dynda bo mnie juz plecy wysiadły icon_wink.gif Mam nadzieje ze w nocy jednak bedzie spał spokojnie.
Ach, no i mam spostrzezenie z tej nocy-nie zmieniac pieluszki głodnemu dziecku! Syrena alarmowa nie do opanowania icon_wink.gif
Anilka
nie, 22 cze 2008 - 11:53
Edi nic oprócz piersi jej nie daję. Kiedyś widziałam jak tłumaczyli czemu nie trzeba dopajać dzieci na piersi. Jak się odciągnie pokarm z piersi i odstawi na jakiś czas to on się podzieli na trzy części. Na samej górze będzie prawie przezoczysty, wodny, czyli służy jako picie. Następnie będzie biały, czyli taki właściwy pokarm , a ostatnia warstwa będzie gęstsza i żółtawa jak śmietana i to jest taki niby deserek, który ma bardzo dużo tłuszczu, więc bardzo syci.

Czamaris nic ci nie leci wtedy z piersi?? Bo ja się też któregoś dnia przyłamałam że w cyckach susza, bo takie były sflaczałe, że tak brzydko powiem a okazało się, że Paula sobie z nich wyciągnęła co chciała. Teraz już nie reaguję jak cycki są "puste". Poza tym, one na bieżąco też potrafią produkować. icon_smile.gif

Ten post edytował Anilka nie, 22 cze 2008 - 11:59
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post nie, 22 cze 2008 - 11:53
Post #79

Edi nic oprócz piersi jej nie daję. Kiedyś widziałam jak tłumaczyli czemu nie trzeba dopajać dzieci na piersi. Jak się odciągnie pokarm z piersi i odstawi na jakiś czas to on się podzieli na trzy części. Na samej górze będzie prawie przezoczysty, wodny, czyli służy jako picie. Następnie będzie biały, czyli taki właściwy pokarm , a ostatnia warstwa będzie gęstsza i żółtawa jak śmietana i to jest taki niby deserek, który ma bardzo dużo tłuszczu, więc bardzo syci.

Czamaris nic ci nie leci wtedy z piersi?? Bo ja się też któregoś dnia przyłamałam że w cyckach susza, bo takie były sflaczałe, że tak brzydko powiem a okazało się, że Paula sobie z nich wyciągnęła co chciała. Teraz już nie reaguję jak cycki są "puste". Poza tym, one na bieżąco też potrafią produkować. icon_smile.gif

--------------------





enigma
nie, 22 cze 2008 - 16:57
Witam po raz pierwszy na tym poście icon_smile.gif i ja się też tu melduję icon_smile.gif
W sumie też nie mam za bardzo czasu a jak jestem to nadrabiam czytanie, bo już dużo naskrobałyście hihi

Wklejam zdjęcie Nikolki icon_smile.gif jak wszystkie to wszystkie heh 08.gif



enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
SkÄ…d: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post nie, 22 cze 2008 - 16:57
Post #80

Witam po raz pierwszy na tym poście icon_smile.gif i ja się też tu melduję icon_smile.gif
W sumie też nie mam za bardzo czasu a jak jestem to nadrabiam czytanie, bo już dużo naskrobałyście hihi

Wklejam zdjęcie Nikolki icon_smile.gif jak wszystkie to wszystkie heh 08.gif





--------------------
> CZERWCOWE POCIECHY
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 13:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama