Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

czy to pasożyty?

, chyba nie tu zamieściłam post -przepraszam, proszę usunać
> , chyba nie tu zamieÅ›ciÅ‚am post -przepraszam, proszÄ™ usunać
4nia
sob, 23 lut 2013 - 16:17
Witam
Chciałabym poznać Wasze opinie,
moje dziecko, kaszle, niedawno chorował, wiec lekarz mówi,ze to po chorobie, zapisał jakieś sterydy do wdychania
Ale moze to robaki??
ma co prawda katarek, kaszel cały dzień no teraz już znacznie mniej kaszle, ale jeszcze od czasu do czasu, czasami ząbki słychać, ale rzadko i nie wiem czy to zgrzytanie, ma apetyt na słodkie i ogólnie potrafi nieźle zjeść! każdy posiłek chce z chlebem, co jeszcze?? w przedszkolu jakaś mama podała,ze dziecko ( w innej grupie) ma robaki, mój ostatnio nie chodził, ale moze tez podłapał???

pozdrawiam i czekam na jakieÅ› sugestie,
wiem trzeba zbadać, ale to od poniedziałku i nie zawsze wykrywa się

Ten post edytował 4nia sob, 23 lut 2013 - 17:28
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post sob, 23 lut 2013 - 16:17
Post #1

Witam
Chciałabym poznać Wasze opinie,
moje dziecko, kaszle, niedawno chorował, wiec lekarz mówi,ze to po chorobie, zapisał jakieś sterydy do wdychania
Ale moze to robaki??
ma co prawda katarek, kaszel cały dzień no teraz już znacznie mniej kaszle, ale jeszcze od czasu do czasu, czasami ząbki słychać, ale rzadko i nie wiem czy to zgrzytanie, ma apetyt na słodkie i ogólnie potrafi nieźle zjeść! każdy posiłek chce z chlebem, co jeszcze?? w przedszkolu jakaś mama podała,ze dziecko ( w innej grupie) ma robaki, mój ostatnio nie chodził, ale moze tez podłapał???

pozdrawiam i czekam na jakieÅ› sugestie,
wiem trzeba zbadać, ale to od poniedziałku i nie zawsze wykrywa się

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
> czy to pasożyty?, chyba nie tu zamieÅ›ciÅ‚am post -przepraszam, proszÄ™ usunać
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 31 maj 2024 - 03:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama