Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
11 Stron V  « poprzednia 9 10 11  

mamy z Torunia Å‚Ä…czcie siÄ™!!!

> 
Eta
wto, 18 wrz 2007 - 13:06
Dziewczyny tyle was tu jest. Czy żadna nie jest chętna na sobotnie spotkanie z Cleo z dziećmi na piernikowanie?
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 18 wrz 2007 - 13:06
Post #201

Dziewczyny tyle was tu jest. Czy żadna nie jest chętna na sobotnie spotkanie z Cleo z dziećmi na piernikowanie?

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Jania
wto, 18 wrz 2007 - 18:06
Witam

Zgłasza sie nowa forumowiczka z Torunia. Mam na imie Ania i pisuje na forum urodzone w 2005 - wrzesień, bo wtedy własnie przyszła na świat moja córka - Julka. Za 8 dni skonczy 2 latka, ale ten czas leci 02.gif

Eta co do spotkania w sobote, to ja niestety "nieczasowa " ale może innym razem - chetnie skorzystam z okazji icon_smile.gif

Olcia co do banshee to wydaje mi sie, że opusicła juz nasze miasto, a nawet kraj. wspominała jakis czas temu, ze emigruje do rodziny męża i już dosyc długo sie nie odzywała, więc pewnie już jej nie ma. Ale może odezwie sie jak już sie zadomowią??? No ale Twoje starsze dziecko jest tylko m-c młodsze od Juli:)))

a to zdjęcia mojej Julki:









Ten post edytował aniaIjula wto, 18 wrz 2007 - 18:45
Jania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,401
Dołączył: śro, 08 sie 07 - 13:52
Skąd: pewien Gród
Nr użytkownika: 15,718

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 18:06
Post #202

Witam

Zgłasza sie nowa forumowiczka z Torunia. Mam na imie Ania i pisuje na forum urodzone w 2005 - wrzesień, bo wtedy własnie przyszła na świat moja córka - Julka. Za 8 dni skonczy 2 latka, ale ten czas leci 02.gif

Eta co do spotkania w sobote, to ja niestety "nieczasowa " ale może innym razem - chetnie skorzystam z okazji icon_smile.gif

Olcia co do banshee to wydaje mi sie, że opusicła juz nasze miasto, a nawet kraj. wspominała jakis czas temu, ze emigruje do rodziny męża i już dosyc długo sie nie odzywała, więc pewnie już jej nie ma. Ale może odezwie sie jak już sie zadomowią??? No ale Twoje starsze dziecko jest tylko m-c młodsze od Juli:)))

a to zdjęcia mojej Julki:









--------------------
z nami Julia (26.09.2005r) i od 14.03.2012 Gwiazdka :) (19.10.2010r)
w niebie Wiktorek (28.07.2009r+06.08.2009r) znicz dla W.

> mamy z Torunia Å‚Ä…czcie siÄ™!!!
Start new topic
Reply to this topic
11 Stron V  « poprzednia 9 10 11
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 18:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama