Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Gdzie kupujecie jeansy?

> 
xxyy
pon, 24 paź 2011 - 12:46
Dzieki dziewczyny, widac w musze wychylic nosa poza moje dunskie miasteczko icon_wink.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 24 paź 2011 - 12:46
Post #21

Dzieki dziewczyny, widac w musze wychylic nosa poza moje dunskie miasteczko icon_wink.gif
topikalna
pon, 24 paź 2011 - 15:11
Ja nie mam konkretnych sklepów. Jedne kupie w H&M a inne w osiedlowym sklepie. Zależy co gdzie jest
topikalna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 16 sie 11 - 13:46
Nr użytkownika: 37,439




post pon, 24 paź 2011 - 15:11
Post #22

Ja nie mam konkretnych sklepów. Jedne kupie w H&M a inne w osiedlowym sklepie. Zależy co gdzie jest
Eliszka
pon, 24 paź 2011 - 15:22
Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 24 paź 2011 - 15:22
Post #23

Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Marta M
pon, 24 paź 2011 - 18:13
CYTAT(Eliszka @ Mon, 24 Oct 2011 - 16:22) *
Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.

dokładnie,tzn ja mam takie samo zdanie,nigdy nie kupiłam takich spodni
od jakiegoÅ› czasu kupujÄ™ spodnie lee i to jeden konkretny model
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 28,604




post pon, 24 paź 2011 - 18:13
Post #24

CYTAT(Eliszka @ Mon, 24 Oct 2011 - 16:22) *
Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.

dokładnie,tzn ja mam takie samo zdanie,nigdy nie kupiłam takich spodni
od jakiegoÅ› czasu kupujÄ™ spodnie lee i to jeden konkretny model
Sali_M
pon, 24 paź 2011 - 20:24
Kiedyś kupowałam głównie Mustangi i Wranglery ale od jakiegoś czasu zaczęłam kupować tańsze spodnie w Camaieu. Są bardzo fajne, dobre gatunkowo, dobrze leżą i są niedrogie.
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post pon, 24 paź 2011 - 20:24
Post #25

Kiedyś kupowałam głównie Mustangi i Wranglery ale od jakiegoś czasu zaczęłam kupować tańsze spodnie w Camaieu. Są bardzo fajne, dobre gatunkowo, dobrze leżą i są niedrogie.

--------------------
ania_411
pon, 24 paź 2011 - 22:08
CYTAT(Eliszka @ Sat, 22 Oct 2011 - 19:06) *
OOO. i ja też. Rzeczywiście tam wybór ogromny.


i ja, i ja 06.gif w t shirty tez siebie i meza tam zaopatruje bo tanie, dobre i chyba jedyne, ktore nie kurcza mi sie w suszarce po praniu;)
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post pon, 24 paź 2011 - 22:08
Post #26

CYTAT(Eliszka @ Sat, 22 Oct 2011 - 19:06) *
OOO. i ja też. Rzeczywiście tam wybór ogromny.


i ja, i ja 06.gif w t shirty tez siebie i meza tam zaopatruje bo tanie, dobre i chyba jedyne, ktore nie kurcza mi sie w suszarce po praniu;)

--------------------



Eliszka
pon, 24 paź 2011 - 22:39
Mam pod nosem ogromny sklep fabryczny Big stara, bywam tam i kupuję bo dżinsów jest wybór ogromny, dużo takich jak lubię, czyli ciemnych i gładkich bez zbędnych ozdobników. Dżinsy są jakościowo bardzo dobre. A jak jeszcze wyrzucą takie z krzywo wszytą metką 70% taniej to raj icon_wink.gif
Lubię też ich swetry i męskie koszule.
T shirtów nie lubię, szybko zaczynają przypominać ścierkę, chociaż w suszarce nie suszę. Dotyczy to i damskich i męskich i na długi i na krótki rękaw. Wyjątki się zdarzają oczywiście, ale już wtedy widać, ze ów wyjątek to inny rodzaj bawełny co pozostałe, więc pozostaje dobrze szukać. Wśród t shirtów mieliśmy przypadki, że kolor po prostu wyblakł na ramionach (cóż, może nasza wina bo za dużo na słońcu siedzieliśmy, ale w instrukcji użytkowana nie widniało ostrzeżenie o nie użytkowaniu poza strefą klimatu umiarkowanego icon_wink.gif ) Innym razem znów kolor zmienił się pod szelkami plecaka. Pewnie w kontakcie z potem...
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 24 paź 2011 - 22:39
Post #27

Mam pod nosem ogromny sklep fabryczny Big stara, bywam tam i kupuję bo dżinsów jest wybór ogromny, dużo takich jak lubię, czyli ciemnych i gładkich bez zbędnych ozdobników. Dżinsy są jakościowo bardzo dobre. A jak jeszcze wyrzucą takie z krzywo wszytą metką 70% taniej to raj icon_wink.gif
Lubię też ich swetry i męskie koszule.
T shirtów nie lubię, szybko zaczynają przypominać ścierkę, chociaż w suszarce nie suszę. Dotyczy to i damskich i męskich i na długi i na krótki rękaw. Wyjątki się zdarzają oczywiście, ale już wtedy widać, ze ów wyjątek to inny rodzaj bawełny co pozostałe, więc pozostaje dobrze szukać. Wśród t shirtów mieliśmy przypadki, że kolor po prostu wyblakł na ramionach (cóż, może nasza wina bo za dużo na słońcu siedzieliśmy, ale w instrukcji użytkowana nie widniało ostrzeżenie o nie użytkowaniu poza strefą klimatu umiarkowanego icon_wink.gif ) Innym razem znów kolor zmienił się pod szelkami plecaka. Pewnie w kontakcie z potem...

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

mama_do_kwadratu
pon, 24 paź 2011 - 22:46
wranglery tylko i wyłącznie, ale biodrówki, bo w takich, z wysokim stanem wyglądam jak gruba babcia
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 24 paź 2011 - 22:46
Post #28

wranglery tylko i wyłącznie, ale biodrówki, bo w takich, z wysokim stanem wyglądam jak gruba babcia

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Eliszka
pon, 24 paź 2011 - 23:04
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 24 Oct 2011 - 21:46) *
z wysokim stanem wyglÄ…dam jak gruba babcia

tutaj pewnie bardziej o komfort umysłu chodzi. Mam to samo icon_wink.gif
Chociaż rozmiar niby ten sam, prawda?, a samopoczucie jak różne....

Służbowe miałam takie "pancerne" - koszmar. Chociaż mąż twierdził, ze wyglądam normalnie. Koleżanka w identycznych też wyglądała normalnie a odczucia miała takie jak ja.

Ten post edytował Eliszka pon, 24 paź 2011 - 23:05
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 24 paź 2011 - 23:04
Post #29

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 24 Oct 2011 - 21:46) *
z wysokim stanem wyglÄ…dam jak gruba babcia

tutaj pewnie bardziej o komfort umysłu chodzi. Mam to samo icon_wink.gif
Chociaż rozmiar niby ten sam, prawda?, a samopoczucie jak różne....

Służbowe miałam takie "pancerne" - koszmar. Chociaż mąż twierdził, ze wyglądam normalnie. Koleżanka w identycznych też wyglądała normalnie a odczucia miała takie jak ja.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

mama_do_kwadratu
pon, 24 paź 2011 - 23:11
ale takie pod sam pępek naprawdę "wybrzuszają" icon_wink.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 24 paź 2011 - 23:11
Post #30

ale takie pod sam pępek naprawdę "wybrzuszają" icon_wink.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Eliszka
wto, 25 paź 2011 - 09:43
Zależy od kroju.
I figury oczywiście.
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post wto, 25 paź 2011 - 09:43
Post #31

Zależy od kroju.
I figury oczywiście.


--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

aniakuleczka
czw, 27 paź 2011 - 16:19
Ja ostatnio odkryłam Peak and Cloppenburg ((jakkolwiek się to pisze)
zawsze myślałam, że tam jest za drogo i nie ma dlamnie rozmiarów
a tymczasem- jest tam wybór różnych marek, zwłaszcza jeżeli chodzi o jeansy i pełna rozmiarówka, w tym modyfikacje.

aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post czw, 27 paź 2011 - 16:19
Post #32

Ja ostatnio odkryłam Peak and Cloppenburg ((jakkolwiek się to pisze)
zawsze myślałam, że tam jest za drogo i nie ma dlamnie rozmiarów
a tymczasem- jest tam wybór różnych marek, zwłaszcza jeżeli chodzi o jeansy i pełna rozmiarówka, w tym modyfikacje.



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
bb
czw, 27 paź 2011 - 18:49
Dla odmiany nie polecam Lacoste- tragedia.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 27 paź 2011 - 18:49
Post #33

Dla odmiany nie polecam Lacoste- tragedia.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Piśka
sob, 29 paź 2011 - 18:00
Byłam dziś w poszukiwaniu Jeansów i lipa. Dalej szukam. Fajne dzwony widziałam w Promod (nie było mojego rozmiaru).
Piśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 paź 08 - 11:25
SkÄ…d: Stolica i okolica
Nr użytkownika: 22,934




post sob, 29 paź 2011 - 18:00
Post #34

Byłam dziś w poszukiwaniu Jeansów i lipa. Dalej szukam. Fajne dzwony widziałam w Promod (nie było mojego rozmiaru).

--------------------


Izzy
sob, 29 paź 2011 - 21:34

Do niedawna moją ulubioną marką był Wrangler. Mają duży wybór kolorów i fasonów, ale bardzo popsuła się jakość. Kiedyś jedne spodnie nosiłam przez dwa lata i były OK. Ostatnie moje dżinsy z Wranglera po kilku miesiącach były sprane i nadawały się tylko do wyrzucenia.

Fajne spodnie są w Camaieu. Rurki kupione rok temu nadal mają piękny kolor i nie rozciągnęły się.
Izzy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 329
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 12:18
Nr użytkownika: 15,591




post sob, 29 paź 2011 - 21:34
Post #35


Do niedawna moją ulubioną marką był Wrangler. Mają duży wybór kolorów i fasonów, ale bardzo popsuła się jakość. Kiedyś jedne spodnie nosiłam przez dwa lata i były OK. Ostatnie moje dżinsy z Wranglera po kilku miesiącach były sprane i nadawały się tylko do wyrzucenia.

Fajne spodnie są w Camaieu. Rurki kupione rok temu nadal mają piękny kolor i nie rozciągnęły się.

--------------------
Latte_macchiato
sob, 29 paź 2011 - 22:41
Bardzo lubię spodnie Stefano i La Visione ale trzeba poszukać mniej ozdobnych ..mają bardzo fajne kolory niebieskiego.
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post sob, 29 paź 2011 - 22:41
Post #36

Bardzo lubię spodnie Stefano i La Visione ale trzeba poszukać mniej ozdobnych ..mają bardzo fajne kolory niebieskiego.

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
szeklanka
piÄ…, 04 lis 2011 - 14:58
Uwielbiam dżinsy icon_smile.gif
hmm w Camaieu kupiłam cudne dżinsy 3/4, długich nie miałam okazji bo jakoś mi nie leżały.
Lee byłam fanem jednego modelu ale wyszedł był ze sprzedaży icon_sad.gif a wynosiłam aż do dziur
Reserved szyje totalnie nie dla mnie
Mam jedne Cross taki sztywniejszy dżins - ścieram do żywego już ale są fajne
Odkryłam ostatnio C&A ze zdziwieniem, bo nigdy tam nie wchodziłam a wyszłam z parą dżinsów całkiem, całkiem icon_smile.gif
Big Star tu mnie zaciekawiłyście bo jakoś mam przeświadczenie że słabe jakościowo, ale zupełnie niczym nie poparte
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki
Levis przegina cenowo i jakościowo spadli, guzik odleciał i suwak też się popsuł
Promod mam jedne, ale zaległy w szafie bo mi się krój znudził ale miały tę zaletę, że są długie

generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post piÄ…, 04 lis 2011 - 14:58
Post #37

Uwielbiam dżinsy icon_smile.gif
hmm w Camaieu kupiłam cudne dżinsy 3/4, długich nie miałam okazji bo jakoś mi nie leżały.
Lee byłam fanem jednego modelu ale wyszedł był ze sprzedaży icon_sad.gif a wynosiłam aż do dziur
Reserved szyje totalnie nie dla mnie
Mam jedne Cross taki sztywniejszy dżins - ścieram do żywego już ale są fajne
Odkryłam ostatnio C&A ze zdziwieniem, bo nigdy tam nie wchodziłam a wyszłam z parą dżinsów całkiem, całkiem icon_smile.gif
Big Star tu mnie zaciekawiłyście bo jakoś mam przeświadczenie że słabe jakościowo, ale zupełnie niczym nie poparte
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki
Levis przegina cenowo i jakościowo spadli, guzik odleciał i suwak też się popsuł
Promod mam jedne, ale zaległy w szafie bo mi się krój znudził ale miały tę zaletę, że są długie

generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif

--------------------
bb
piÄ…, 04 lis 2011 - 15:18
CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif


S.Oliver ma opcje REGULAR i LONG

CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki


i za to kochamy Zare 06.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post piÄ…, 04 lis 2011 - 15:18
Post #38

CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif


S.Oliver ma opcje REGULAR i LONG

CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki


i za to kochamy Zare 06.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Latte_macchiato
piÄ…, 04 lis 2011 - 18:19
Mam głupie pytanie. Uwielbiam swoje H&M ...rurki są cudowne ale tak je nosze że już przecierają się w kroku (przy udach) to raczej miękki, elastyczny jeans.. nie ma już ich w sklepie .. czy obciachem jest zrobić sobie TAM łatkę z innego jeansu ? 29.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post piÄ…, 04 lis 2011 - 18:19
Post #39

Mam głupie pytanie. Uwielbiam swoje H&M ...rurki są cudowne ale tak je nosze że już przecierają się w kroku (przy udach) to raczej miękki, elastyczny jeans.. nie ma już ich w sklepie .. czy obciachem jest zrobić sobie TAM łatkę z innego jeansu ? 29.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
owiwia7
piÄ…, 04 lis 2011 - 19:17
W camaiue czy jak to się tam pisze icon_wink.gif kupiłam cuuuudne rurki..... polecam icon_smile.gif
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post piÄ…, 04 lis 2011 - 19:17
Post #40

W camaiue czy jak to się tam pisze icon_wink.gif kupiłam cuuuudne rurki..... polecam icon_smile.gif

--------------------


> Gdzie kupujecie jeansy?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 17:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama