Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bebilon pepti1

, Czy jest naprawdę skuteczne?
> , Czy jest naprawdę skuteczne?
frytka1203
pią, 27 cze 2008 - 14:17
Witam.
Moja córeczka ma 5 miesięcy,ale odkąd odstawiłam ją od piersi to mam problemy z dopasowaniem dla niej mleka.
Zaczęłam jej podawać na początku mleko Bebiko1,ale po nim miała silne kolki i zaparcia.
Lekarz kazał zmienić mleko na Nan-nie pomogło po 6 tyg.jego stosowania.
Zmieniliśmy na Bebiko HA i niestety po następnych 6 tyg.nie było zmiany na lepsze.
Następnym mlekiem miało być Beblion Comfort,ale już do zakupu i stosowania nie doszło,
gdyż straciłam cierpliwość do tego lekarza bo robił z mojej córeczki królika doświadczalnego na mleku.
Dziecko sie męczyło nadal z kolkami i zaparciami.
Zmieniłam lekarza.
Od miesiąca mała pije Bebilon pepti1-pomimo brzydkiego zapachu i smaku
Pomogło małej,nie ma już kolki i zaparć.
Byłam zadowolona do dziś icon_cry.gif
Niestety parę dni temu mała zwymiotowała mleko i od tamtej pory nie chce już go pić,
dostała również gorączki i biegunki.
Lekarz nie zna przyczyny.
Czy to może być przyczyną mleko?
Może jest jakiś rodzic co ma podobne problemy z dopasowaniem mleka jak ja,
oraz tez po stosowaniu mleka Bebilon pepti1 dziecko miało podobne objawy?
Ja jestem załamana,gdyż już nie wiem jakie mleko mogę mojemu dziecku podawać??????????

POZDRAWIAM!!!
frytka1203


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 27 cze 08 - 12:49
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 20,497

GG:


post pią, 27 cze 2008 - 14:17
Post #1

Witam.
Moja córeczka ma 5 miesięcy,ale odkąd odstawiłam ją od piersi to mam problemy z dopasowaniem dla niej mleka.
Zaczęłam jej podawać na początku mleko Bebiko1,ale po nim miała silne kolki i zaparcia.
Lekarz kazał zmienić mleko na Nan-nie pomogło po 6 tyg.jego stosowania.
Zmieniliśmy na Bebiko HA i niestety po następnych 6 tyg.nie było zmiany na lepsze.
Następnym mlekiem miało być Beblion Comfort,ale już do zakupu i stosowania nie doszło,
gdyż straciłam cierpliwość do tego lekarza bo robił z mojej córeczki królika doświadczalnego na mleku.
Dziecko sie męczyło nadal z kolkami i zaparciami.
Zmieniłam lekarza.
Od miesiąca mała pije Bebilon pepti1-pomimo brzydkiego zapachu i smaku
Pomogło małej,nie ma już kolki i zaparć.
Byłam zadowolona do dziś icon_cry.gif
Niestety parę dni temu mała zwymiotowała mleko i od tamtej pory nie chce już go pić,
dostała również gorączki i biegunki.
Lekarz nie zna przyczyny.
Czy to może być przyczyną mleko?
Może jest jakiś rodzic co ma podobne problemy z dopasowaniem mleka jak ja,
oraz tez po stosowaniu mleka Bebilon pepti1 dziecko miało podobne objawy?
Ja jestem załamana,gdyż już nie wiem jakie mleko mogę mojemu dziecku podawać??????????

POZDRAWIAM!!!
justys78
pią, 27 cze 2008 - 19:36
a może z mlekiem sojowym spróbój ??
justys78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 27 cze 08 - 08:56
Nr użytkownika: 20,496

GG:


post pią, 27 cze 2008 - 19:36
Post #2

a może z mlekiem sojowym spróbój ??
LilySnape
pon, 30 cze 2008 - 12:58
Może mleko było źle przygotowane, albo się zwarzyło trochę?
Raczej bym nie zmieniała mleka, bo skoro dziecko miało po nim lepiej... Tylko, że u nas było podobnie, w 4-5 miesiącu mały po prostu wyrósł z kolek icon_smile.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pon, 30 cze 2008 - 12:58
Post #3

Może mleko było źle przygotowane, albo się zwarzyło trochę?
Raczej bym nie zmieniała mleka, bo skoro dziecko miało po nim lepiej... Tylko, że u nas było podobnie, w 4-5 miesiącu mały po prostu wyrósł z kolek icon_smile.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
#Margola
pon, 30 cze 2008 - 13:14
Ja daje malej mleko bebilon od 2 miesiąca zycia niestety z powodu silnej alergii na białko...
faktycznie moze jest tak jak napisała LilySnape ze mleczko było po prostu źle przygotowane...
a może mała po prostu była juz przejedzona??
na twoim miejscu nie odchodziłabym od tego mleka... jest naprawdę dobre i nie inwazyjne i jeśli mała juz je piła to najważniejsze....
zycze powodzenia icon_smile.gif)
#Margola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 20 kwi 07 - 11:30
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 13,129

GG:


post pon, 30 cze 2008 - 13:14
Post #4

Ja daje malej mleko bebilon od 2 miesiąca zycia niestety z powodu silnej alergii na białko...
faktycznie moze jest tak jak napisała LilySnape ze mleczko było po prostu źle przygotowane...
a może mała po prostu była juz przejedzona??
na twoim miejscu nie odchodziłabym od tego mleka... jest naprawdę dobre i nie inwazyjne i jeśli mała juz je piła to najważniejsze....
zycze powodzenia icon_smile.gif)

--------------------
Natalia (21.01.1998)
Julia   (06.09.2007)

mama_Oli
sob, 05 lip 2008 - 17:35
Im częściej zmieniamy mleko,tym gorzej znosi to nasze dziecko. My zmienialismy trzy razy i za każdym razem mała musiała sie "przyzwyczaić".Teraz dostaje Nutramigen,jest niestety alergikiem na białko ale przy tym mleczku jest dobrze,a na początku też wymiotowała dużo.Takie malutkie dziecko ma jeszcze nie do końca wykształcony układ pokarmowy i dlatego ciężko znosi każdą zmiane.Ja bym została jeszcze przy tym bebilonie papti,myśle że to się unormuje.
Pozdrawiam
mama_Oli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: sob, 10 maj 08 - 17:49
Skąd: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 19,773




post sob, 05 lip 2008 - 17:35
Post #5

Im częściej zmieniamy mleko,tym gorzej znosi to nasze dziecko. My zmienialismy trzy razy i za każdym razem mała musiała sie "przyzwyczaić".Teraz dostaje Nutramigen,jest niestety alergikiem na białko ale przy tym mleczku jest dobrze,a na początku też wymiotowała dużo.Takie malutkie dziecko ma jeszcze nie do końca wykształcony układ pokarmowy i dlatego ciężko znosi każdą zmiane.Ja bym została jeszcze przy tym bebilonie papti,myśle że to się unormuje.
Pozdrawiam

--------------------
Adasia
sob, 05 lip 2008 - 23:24
Zosia jest na Bebilonie pepti odkąd zdiagnozowano u niej bakterie w przewodzie pokarmowym.
Zdarzały się ulewania, które bardziej przypominały wymioty, ale przeczekaliśmy.
Jestem zadowolona z mleka. Zosia chyba też.

Nie wiem, czy znajdziesz delikatniejsze.
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post sob, 05 lip 2008 - 23:24
Post #6

Zosia jest na Bebilonie pepti odkąd zdiagnozowano u niej bakterie w przewodzie pokarmowym.
Zdarzały się ulewania, które bardziej przypominały wymioty, ale przeczekaliśmy.
Jestem zadowolona z mleka. Zosia chyba też.

Nie wiem, czy znajdziesz delikatniejsze.

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
tysia24
wto, 29 lip 2008 - 16:38
Również podpisuję się pod powyższymi postami, spróbuj przeczekać i nie zmieniaj mleka, może coś zaszkodziło małej, może jakiś wirus...Jeśli już miesiąc pije Ci Bebilon i było dobrze, to szkoda zmieniać na nowe mleko, bo znów przejdziecie "rewolucję".
U nas na początku był Nan, potem Nutramigen, nie przyjęło się ani jedno ani drugie mleko, do dziś jesteśmy na Bebilonie, w tej chwili już Dwójce. Ale jest jedno, co mogę powiedzieć, gdy zaczynają się wymioty, gorączka, biegunka, cokolwiek... zaraz odstawiam mleko na kilka dni. Lekarz powiedział mi, że to normalne, że niektóre dzieci reagują na mleko w taki sposób, że wszystkie objawy się nasilają. U nas już sprawdzone kilkakrotnie, do dziś, mleko odstawiamy podajemy zwyczajnie do picia glukozę, taka odessaną strzykawką z butelki, a po dwóch, trzech dniach (zależy co sie działo wcześniej) wracamy do mleka i moje dziecko wytęsknione, pije jak szalone.
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
Skąd: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 16:38
Post #7

Również podpisuję się pod powyższymi postami, spróbuj przeczekać i nie zmieniaj mleka, może coś zaszkodziło małej, może jakiś wirus...Jeśli już miesiąc pije Ci Bebilon i było dobrze, to szkoda zmieniać na nowe mleko, bo znów przejdziecie "rewolucję".
U nas na początku był Nan, potem Nutramigen, nie przyjęło się ani jedno ani drugie mleko, do dziś jesteśmy na Bebilonie, w tej chwili już Dwójce. Ale jest jedno, co mogę powiedzieć, gdy zaczynają się wymioty, gorączka, biegunka, cokolwiek... zaraz odstawiam mleko na kilka dni. Lekarz powiedział mi, że to normalne, że niektóre dzieci reagują na mleko w taki sposób, że wszystkie objawy się nasilają. U nas już sprawdzone kilkakrotnie, do dziś, mleko odstawiamy podajemy zwyczajnie do picia glukozę, taka odessaną strzykawką z butelki, a po dwóch, trzech dniach (zależy co sie działo wcześniej) wracamy do mleka i moje dziecko wytęsknione, pije jak szalone.

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

Kurka
sob, 02 sie 2008 - 23:43
Ja równiez byłam zadowolona z tego mleka
Kurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 02 sie 08 - 23:26
Nr użytkownika: 21,000




post sob, 02 sie 2008 - 23:43
Post #8

Ja równiez byłam zadowolona z tego mleka
Kurka
sob, 02 sie 2008 - 23:45
CYTAT(justys78 @ Fri, 27 Jun 2008 - 20:36) *
a może z mlekiem sojowym spróbój ??

myślę ze lepiej spróbowac z Bebilon Comfort
Kurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 02 sie 08 - 23:26
Nr użytkownika: 21,000




post sob, 02 sie 2008 - 23:45
Post #9

CYTAT(justys78 @ Fri, 27 Jun 2008 - 20:36) *
a może z mlekiem sojowym spróbój ??

myślę ze lepiej spróbowac z Bebilon Comfort
miska360
nie, 24 sie 2008 - 12:44
CYTAT(Kurka @ Sun, 03 Aug 2008 - 00:45) *
myślę ze lepiej spróbowac z Bebilon Comfort



Najlepiej to nie kombinowac. Mój synuś jest od 2 miesięcy na bebilon pepti 1 i wszystko mu się unormowało, ma skaze białkową. miał okropne kolki nie spał icon_sad.gif niedawno wylądowałamz nim w szpitalu ponad tydzień nas trzymali co zjadł wymiotował, i brzydkie kupki miał. dali antybiotyk okazało się, że ma bakterie, która dopiero ujawniła sie na 3 dzień pobierania kału.

miska360


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 554
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 19:38
Skąd: gdańsk
Nr użytkownika: 21,137

GG:


post nie, 24 sie 2008 - 12:44
Post #10

CYTAT(Kurka @ Sun, 03 Aug 2008 - 00:45) *
myślę ze lepiej spróbowac z Bebilon Comfort



Najlepiej to nie kombinowac. Mój synuś jest od 2 miesięcy na bebilon pepti 1 i wszystko mu się unormowało, ma skaze białkową. miał okropne kolki nie spał icon_sad.gif niedawno wylądowałamz nim w szpitalu ponad tydzień nas trzymali co zjadł wymiotował, i brzydkie kupki miał. dali antybiotyk okazało się, że ma bakterie, która dopiero ujawniła sie na 3 dzień pobierania kału.



--------------------
miska360
nie, 24 sie 2008 - 12:46
a i gorączka u niego także była i to dochodziła czasami 39,4
miska360


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 554
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 19:38
Skąd: gdańsk
Nr użytkownika: 21,137

GG:


post nie, 24 sie 2008 - 12:46
Post #11

a i gorączka u niego także była i to dochodziła czasami 39,4

--------------------
madziulek.0
pon, 19 sty 2009 - 00:08
bebilon comfort1 ma gorzki smak jest niedobre,czy ktoś podawał to mleko dzidzi?
madziulek.0


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 23:32
Nr użytkownika: 24,829




post pon, 19 sty 2009 - 00:08
Post #12

bebilon comfort1 ma gorzki smak jest niedobre,czy ktoś podawał to mleko dzidzi?
> Bebilon pepti1, Czy jest naprawdę skuteczne?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 04:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama