Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

plecak-tornister

, dla ucznia 1-3
> , dla ucznia 1-3
Ika
pon, 13 sie 2012 - 14:47
CYTAT(Magawit @ Mon, 13 Aug 2012 - 13:42) *
Pociągnę reklamę topgala icon_wink.gif One mają gratis (nie wiem,czy wszystkie) worek na kapcie/gimnastykę/ręcznik doczepiony do kieszonki plecaka.

Tak, nasz ma icon_smile.gif Gratis worek na kapcie i tÄ™ pelerynkÄ™ przeciwdeszczowÄ…/odblaskowÄ… na plecak.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 13 sie 2012 - 14:47
Post #61

CYTAT(Magawit @ Mon, 13 Aug 2012 - 13:42) *
Pociągnę reklamę topgala icon_wink.gif One mają gratis (nie wiem,czy wszystkie) worek na kapcie/gimnastykę/ręcznik doczepiony do kieszonki plecaka.

Tak, nasz ma icon_smile.gif Gratis worek na kapcie i tÄ™ pelerynkÄ™ przeciwdeszczowÄ…/odblaskowÄ… na plecak.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mafia
pon, 13 sie 2012 - 14:51
Ta pelerynka mnie zaciekawiła. Mój syn ma od kilku dni plecak i pelerynkę nosi, ale na własnej głowie jak czepek. 03.gif Ciekawa jestem czy dzieci zakładają je w razie deszczu na plecaki? Dla mnie to troche zbędny gadżet, bo jakoś trudno mi sobie wyorazić, że mój syn widząc deszcz za oknem sięgnie po nią.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 13 sie 2012 - 14:51
Post #62

Ta pelerynka mnie zaciekawiła. Mój syn ma od kilku dni plecak i pelerynkę nosi, ale na własnej głowie jak czepek. 03.gif Ciekawa jestem czy dzieci zakładają je w razie deszczu na plecaki? Dla mnie to troche zbędny gadżet, bo jakoś trudno mi sobie wyorazić, że mój syn widząc deszcz za oknem sięgnie po nią.

--------------------
Mafia
lena77
wto, 14 sie 2012 - 10:35
no mi tez sie wydaje, ze to taki gadzecik. moj syn sam z siebie na pewno tego nie zalozy na plecak podczas deszczu.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 14 sie 2012 - 10:35
Post #63

no mi tez sie wydaje, ze to taki gadzecik. moj syn sam z siebie na pewno tego nie zalozy na plecak podczas deszczu.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Ika
wto, 14 sie 2012 - 10:37
Nie musi sam z siebie, ma rodziców icon_smile.gif Tak trudno przypomnieć? icon_wink.gif
Mój raczej założy. A jeśli przypomnę "dzisiaj pada, wychodząc ze szkoły załóż pelerynę na plecak" - to założy na pewno.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 14 sie 2012 - 10:37
Post #64

Nie musi sam z siebie, ma rodziców icon_smile.gif Tak trudno przypomnieć? icon_wink.gif
Mój raczej założy. A jeśli przypomnę "dzisiaj pada, wychodząc ze szkoły załóż pelerynę na plecak" - to założy na pewno.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mafia
wto, 14 sie 2012 - 10:40
Ika, masz syna idealnego. icon_smile.gif Mój na pewno nie zaprzątnie sobie głowy tym co powiem 5 godzin wcześniej. Mnie tak naprawdę sprawa co najmniej dwa lata nie będzie dotyczyć, bo syn będzie odstawiany i odbierany ze szkoły.

Oczywiście, że osoba, która go zaprowadzi czy odbierze może zdecydować o ochraniaczu, ale mi chodzi raczej o sytuacje gdy na dziecko "spada" ten pomyślunek.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 14 sie 2012 - 10:40
Post #65

Ika, masz syna idealnego. icon_smile.gif Mój na pewno nie zaprzątnie sobie głowy tym co powiem 5 godzin wcześniej. Mnie tak naprawdę sprawa co najmniej dwa lata nie będzie dotyczyć, bo syn będzie odstawiany i odbierany ze szkoły.

Oczywiście, że osoba, która go zaprowadzi czy odbierze może zdecydować o ochraniaczu, ale mi chodzi raczej o sytuacje gdy na dziecko "spada" ten pomyślunek.

--------------------
Mafia
WiolkaTG
śro, 15 sie 2012 - 10:46
Witajcie dziewczyny musze sie wam wyżalić, otóż chodzi o tornister.
Martynka wybrała sobie tornister campusa Monster High, jest drogi ale bardzo dobrze wykonany.
Mowiłam teściowej ile on kosztuje więc ona stwierdziła, że ok to się poskładamy i jej kupimy trudno.
Pojechałam więc z Martynką do Smyka po tornister i kupiłam. Mała chcąc sie pochwalić pojechala z nim do babci. A babcia ku mojemu zaskoczeniu dała jej 200 zł na tornister wydzierając sie przy tym, że jak dziecku można tak drogie rzeczy kupować, że jej dzieci nigdy nie miałay czego chciały, że ja jej za dużo popuszczam itd...
Więc wkurzylam jej i oddałam jej te pieniądze mówiąc że ja pracuje i stać mnie jeszcze na kupno takiego tornistra. No i ona oburzona ciagle wrzeszczała.
Nie trafialy do niej argumenty, że za dobry tornister trzeba tyle zapłacić, że przeciez będzie go używala conajmniej 3 lata i codziennie więc dobrze, że je sie podoba i sobie sama wybrała.
Najlepiej na mnie nawrzeszczeć i powiedziec, że rozp...... pieniądze icon_sad.gif
a tornister jest taki
https://www.cityentertainment.pl/sklep/i416...S_MONSTER_HIGH/
Póki co z nią nie rozmawiam i nie mam zamiaru jej sie tlumaczyć z tornistra.
A może macie jeszce jakies argumenty które by do niej trafiły ?
A tak wogole co sądzicie dobry wybór ?
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 15 sie 2012 - 10:46
Post #66

Witajcie dziewczyny musze sie wam wyżalić, otóż chodzi o tornister.
Martynka wybrała sobie tornister campusa Monster High, jest drogi ale bardzo dobrze wykonany.
Mowiłam teściowej ile on kosztuje więc ona stwierdziła, że ok to się poskładamy i jej kupimy trudno.
Pojechałam więc z Martynką do Smyka po tornister i kupiłam. Mała chcąc sie pochwalić pojechala z nim do babci. A babcia ku mojemu zaskoczeniu dała jej 200 zł na tornister wydzierając sie przy tym, że jak dziecku można tak drogie rzeczy kupować, że jej dzieci nigdy nie miałay czego chciały, że ja jej za dużo popuszczam itd...
Więc wkurzylam jej i oddałam jej te pieniądze mówiąc że ja pracuje i stać mnie jeszcze na kupno takiego tornistra. No i ona oburzona ciagle wrzeszczała.
Nie trafialy do niej argumenty, że za dobry tornister trzeba tyle zapłacić, że przeciez będzie go używala conajmniej 3 lata i codziennie więc dobrze, że je sie podoba i sobie sama wybrała.
Najlepiej na mnie nawrzeszczeć i powiedziec, że rozp...... pieniądze icon_sad.gif
a tornister jest taki
https://www.cityentertainment.pl/sklep/i416...S_MONSTER_HIGH/
Póki co z nią nie rozmawiam i nie mam zamiaru jej sie tlumaczyć z tornistra.
A może macie jeszce jakies argumenty które by do niej trafiły ?
A tak wogole co sądzicie dobry wybór ?

--------------------

Ika
śro, 15 sie 2012 - 10:50
Drogi jak cholera, fakt icon_eek.gif Ale skoro teściowa była uprzedzona, ile to kosztuje, to nie rozumiem awantury przy dziecku.
Olej, po co Ci argumenty? Nie musisz się tłumaczyć.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 15 sie 2012 - 10:50
Post #67

Drogi jak cholera, fakt icon_eek.gif Ale skoro teściowa była uprzedzona, ile to kosztuje, to nie rozumiem awantury przy dziecku.
Olej, po co Ci argumenty? Nie musisz się tłumaczyć.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
WiolkaTG
śro, 15 sie 2012 - 11:00
Dokładnie dałam za niego 290 zl bo tyle kosztowal w Smyku. No dokładnie dlatego też wkurzyla mnie jej reakcja bo wiedziala wczesniej ile on kosztuje i sama stwierdziła, że trudno to sie poskladamy i jej kupimy icon_sad.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 15 sie 2012 - 11:00
Post #68

Dokładnie dałam za niego 290 zl bo tyle kosztowal w Smyku. No dokładnie dlatego też wkurzyla mnie jej reakcja bo wiedziala wczesniej ile on kosztuje i sama stwierdziła, że trudno to sie poskladamy i jej kupimy icon_sad.gif

--------------------

agrafkaa
śro, 15 sie 2012 - 11:07
Moja teściowa zaś zaoferowała się że kupi młodemu plecak.Więc mówię że plecak który wybraliśmy jest drogi więc niech da tyle ile ma na niego przeznaczyć a ja dołożę reszte i kupię.A ona co?Poszła na targ kupiła totalny badziew który nie wiem czy wytrzyma miesiąc.Dzieciak zadowolony bo dostał od babci.I co ja mam zrobić?Otóż przeczekam miesiąc i kupię to co chciałam.
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 15 sie 2012 - 11:07
Post #69

Moja teściowa zaś zaoferowała się że kupi młodemu plecak.Więc mówię że plecak który wybraliśmy jest drogi więc niech da tyle ile ma na niego przeznaczyć a ja dołożę reszte i kupię.A ona co?Poszła na targ kupiła totalny badziew który nie wiem czy wytrzyma miesiąc.Dzieciak zadowolony bo dostał od babci.I co ja mam zrobić?Otóż przeczekam miesiąc i kupię to co chciałam.

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
WiolkaTG
śro, 15 sie 2012 - 11:17
Ale najgorsze jest to, że Martynka to wszystko słyszała icon_sad.gif I podeszla do mnie i mówi: mamusiu jak chcesz to możemy jechac do sklepu i wymienić ten tornister na inny, więc mi sie jej strasznie żal zrobiło. Żeby dziecko było mądrzejsze od babci masakra.
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 15 sie 2012 - 11:17
Post #70

Ale najgorsze jest to, że Martynka to wszystko słyszała icon_sad.gif I podeszla do mnie i mówi: mamusiu jak chcesz to możemy jechac do sklepu i wymienić ten tornister na inny, więc mi sie jej strasznie żal zrobiło. Żeby dziecko było mądrzejsze od babci masakra.

--------------------

Orinoko
czw, 16 sie 2012 - 16:09
Czy ktoś może miał/użytkował/testował plecak (z) Lego?
Syn Legomaniak się uparł, że chce taki i żadnego innego.
Ale jest na Allegro bez porządnego zdjęcia, nawet nie obadam plecaka ręcznie itd. itp.
Nie mam z kolei czasu i możliwości biegać po 50 sklepach w poszukiwaniu plecaka z Lego, a on Topgala nie chce, chyba, że jakiś kompromis będziemy wypracowywać (np. kupujemy do szkoły Topgala, a Lego jako wycieczkowy, trudno 21.gif ).
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post czw, 16 sie 2012 - 16:09
Post #71

Czy ktoś może miał/użytkował/testował plecak (z) Lego?
Syn Legomaniak się uparł, że chce taki i żadnego innego.
Ale jest na Allegro bez porządnego zdjęcia, nawet nie obadam plecaka ręcznie itd. itp.
Nie mam z kolei czasu i możliwości biegać po 50 sklepach w poszukiwaniu plecaka z Lego, a on Topgala nie chce, chyba, że jakiś kompromis będziemy wypracowywać (np. kupujemy do szkoły Topgala, a Lego jako wycieczkowy, trudno 21.gif ).


--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
grzałka
czw, 16 sie 2012 - 16:52
plecak czy tornister?
plecaki mieli moi synowie (tzn. dalej mieć będą)- o ten model:

i sprawdził się bardzo dobrze, lekki, plecy dobrze wyprofilowane i co dla nas najważniejsze dobry dla drobnych dzieci, po roku poniewierania nic specjalnie im nie jest
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 16 sie 2012 - 16:52
Post #72

plecak czy tornister?
plecaki mieli moi synowie (tzn. dalej mieć będą)- o ten model:

i sprawdził się bardzo dobrze, lekki, plecy dobrze wyprofilowane i co dla nas najważniejsze dobry dla drobnych dzieci, po roku poniewierania nic specjalnie im nie jest

--------------------
Agnes-3
czw, 16 sie 2012 - 18:12
CYTAT(Orinoko @ Thu, 16 Aug 2012 - 17:09) *
Czy ktoś może miał/użytkował/testował plecak (z) Lego?
Syn Legomaniak się uparł, że chce taki i żadnego innego.
Ale jest na Allegro bez porządnego zdjęcia, nawet nie obadam plecaka ręcznie itd. itp.
Nie mam z kolei czasu i możliwości biegać po 50 sklepach w poszukiwaniu plecaka z Lego, a on Topgala nie chce, chyba, że jakiś kompromis będziemy wypracowywać (np. kupujemy do szkoły Topgala, a Lego jako wycieczkowy, trudno 21.gif ).


Mik mial plecak usztywniany z Lego.Sluzyl dlugo i bylismy zadowoleni.Posluzylby dluzej ale Mik stwierdzil ze juz ma 12 lat i mu z Lego "nie wypada" nosic 37.gif

Taki tylko z innym obrazkiem. https://www.denlillebazar.dk/product.asp?product=5764

edit.Link

Ten post edytował Agnes-3 czw, 16 sie 2012 - 18:14
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post czw, 16 sie 2012 - 18:12
Post #73

CYTAT(Orinoko @ Thu, 16 Aug 2012 - 17:09) *
Czy ktoś może miał/użytkował/testował plecak (z) Lego?
Syn Legomaniak się uparł, że chce taki i żadnego innego.
Ale jest na Allegro bez porządnego zdjęcia, nawet nie obadam plecaka ręcznie itd. itp.
Nie mam z kolei czasu i możliwości biegać po 50 sklepach w poszukiwaniu plecaka z Lego, a on Topgala nie chce, chyba, że jakiś kompromis będziemy wypracowywać (np. kupujemy do szkoły Topgala, a Lego jako wycieczkowy, trudno 21.gif ).


Mik mial plecak usztywniany z Lego.Sluzyl dlugo i bylismy zadowoleni.Posluzylby dluzej ale Mik stwierdzil ze juz ma 12 lat i mu z Lego "nie wypada" nosic 37.gif

Taki tylko z innym obrazkiem. https://www.denlillebazar.dk/product.asp?product=5764

edit.Link

--------------------








Agnieszka
agabr
czw, 16 sie 2012 - 18:52
Jedrek tez mial lego i sluzylby dluzej niz sluzyl gdyby nie fakt, ze zle z nim postapilam i celem umycia nalalam do niego wody , gdzies w bocznej kieszonce byl przeciek i plecak zaczal brzydko pachniec wiec wywalilam ale sprawdzal sie znakomicie.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 16 sie 2012 - 18:52
Post #74

Jedrek tez mial lego i sluzylby dluzej niz sluzyl gdyby nie fakt, ze zle z nim postapilam i celem umycia nalalam do niego wody , gdzies w bocznej kieszonce byl przeciek i plecak zaczal brzydko pachniec wiec wywalilam ale sprawdzal sie znakomicie.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
mazia
czw, 16 sie 2012 - 19:27
Myśmy kupili MAteuszowi zestaw Lego ninjago razem z workiem i piórnikiem.Wygląda całkiem fajnie i porządnie - mam nadzieję, ze taki jest.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post czw, 16 sie 2012 - 19:27
Post #75

Myśmy kupili MAteuszowi zestaw Lego ninjago razem z workiem i piórnikiem.Wygląda całkiem fajnie i porządnie - mam nadzieję, ze taki jest.

--------------------


Orinoko
czw, 16 sie 2012 - 22:47
O, super, jaki odzew! 06.gif
Grzałko, podpatrzyłam humi.pl - dlaczego ja tego sklepu nie znalazłam wcześniej? icon_rolleyes.gif
Dzięki za rekomendację, zwłaszcza, że się nadaje dla drobnych dzieci.
PS. Oczywiście, chodziło mi o tornister vel plecak szkolny.
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post czw, 16 sie 2012 - 22:47
Post #76

O, super, jaki odzew! 06.gif
Grzałko, podpatrzyłam humi.pl - dlaczego ja tego sklepu nie znalazłam wcześniej? icon_rolleyes.gif
Dzięki za rekomendację, zwłaszcza, że się nadaje dla drobnych dzieci.
PS. Oczywiście, chodziło mi o tornister vel plecak szkolny.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Lizia
piÄ…, 17 sie 2012 - 13:31
CYTAT(Mafia @ Sat, 11 Aug 2012 - 18:21) *
agniesha, "nasz" był wyprzedawany i w sklepie firmowym kosztował 99 zł (na all 170!), ale na stronie sklepu jest info, że po kody rabatowe należy zadzwonić. icon_smile.gif Co też uczyniłam i plecak kupiłam jeszcze taniej. Mamy juz go w domu. Spełnia podstawowe kryterium, bo jest czerwony 06.gif Jest dość duży, ale syn jest wysoki, więc jakieś tam proporcje są.


Po przeczytaniu postów z ostatnich dni zmieniliśmy decyzję. Nie kupujemy na kółkach tylko Topgala.

Mafia,
Gdzie można kupić topgala w takiej cenie?
W firmowym sklepie internetowym wszystkie dla dziewczynek (2 klasa) są powyżej 200 pln, tylko 3 modele 133-159 pln, ale Hania twierdzi, że mają kolory i aplikacje dla przedszkolaków.

Skąd można dostać kod rabatowy?
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post piÄ…, 17 sie 2012 - 13:31
Post #77

CYTAT(Mafia @ Sat, 11 Aug 2012 - 18:21) *
agniesha, "nasz" był wyprzedawany i w sklepie firmowym kosztował 99 zł (na all 170!), ale na stronie sklepu jest info, że po kody rabatowe należy zadzwonić. icon_smile.gif Co też uczyniłam i plecak kupiłam jeszcze taniej. Mamy juz go w domu. Spełnia podstawowe kryterium, bo jest czerwony 06.gif Jest dość duży, ale syn jest wysoki, więc jakieś tam proporcje są.


Po przeczytaniu postów z ostatnich dni zmieniliśmy decyzję. Nie kupujemy na kółkach tylko Topgala.

Mafia,
Gdzie można kupić topgala w takiej cenie?
W firmowym sklepie internetowym wszystkie dla dziewczynek (2 klasa) są powyżej 200 pln, tylko 3 modele 133-159 pln, ale Hania twierdzi, że mają kolory i aplikacje dla przedszkolaków.

Skąd można dostać kod rabatowy?

--------------------


Ika
piÄ…, 17 sie 2012 - 13:53
CYTAT(Lizia @ Fri, 17 Aug 2012 - 12:31) *
Skąd można dostać kod rabatowy?


Mafia pisała, że po kod trzeba zadzwonić. Może w ogóle tam po prostu zadzwoń i spróbuj ponegocjować cenę icon_smile.gif Czasami się udaje, ja na podręczniki wynegocjowałam rabaty.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post piÄ…, 17 sie 2012 - 13:53
Post #78

CYTAT(Lizia @ Fri, 17 Aug 2012 - 12:31) *
Skąd można dostać kod rabatowy?


Mafia pisała, że po kod trzeba zadzwonić. Może w ogóle tam po prostu zadzwoń i spróbuj ponegocjować cenę icon_smile.gif Czasami się udaje, ja na podręczniki wynegocjowałam rabaty.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mafia
piÄ…, 17 sie 2012 - 13:54
Lizia, ten mój byl w sklepie firmowym w takiej cenie - wyprzedaż była starego modelu. Po kod rabatowy nalezy zadzwonić na infolinię sklepu i podać jaki towar się chce kupić. Co ciekawe, on nie wyskakiwał przy zwykłym wyborze plecaków dla chłopców (korzystając z wyszukiwania), tylko po wejściu samodzielnym - czyli wybierając kolejno z menu z lewej storny
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 17 sie 2012 - 13:54
Post #79

Lizia, ten mój byl w sklepie firmowym w takiej cenie - wyprzedaż była starego modelu. Po kod rabatowy nalezy zadzwonić na infolinię sklepu i podać jaki towar się chce kupić. Co ciekawe, on nie wyskakiwał przy zwykłym wyborze plecaków dla chłopców (korzystając z wyszukiwania), tylko po wejściu samodzielnym - czyli wybierając kolejno z menu z lewej storny

--------------------
Mafia
renata19750702
piÄ…, 17 sie 2012 - 14:02
No to może Topgal powinien coś płacić "Maluchom" za reklamę, bo po obejrzeniu wszystkich plecaków u nas też stanęło na Topgalu. Jeszcze nie przyszedł, ale mam nadzieję, że po tylu pozytywnych opiniach nie będziemy rozczarowani.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post piÄ…, 17 sie 2012 - 14:02
Post #80

No to może Topgal powinien coś płacić "Maluchom" za reklamę, bo po obejrzeniu wszystkich plecaków u nas też stanęło na Topgalu. Jeszcze nie przyszedł, ale mam nadzieję, że po tylu pozytywnych opiniach nie będziemy rozczarowani.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
> plecak-tornister, dla ucznia 1-3
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 14:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama