Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Co jedzÄ… Wasze 5-latki?

> 
semi
pon, 08 maj 2006 - 23:55
ech, to Gaba ma dobrze.Le najmłodszy i najmniejszy. icon_confused.gif . Przyuszczam, że wzrost mógłby mu zrekompensować niedostatki wieku, ale niestety...
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pon, 08 maj 2006 - 23:55
Post #61

ech, to Gaba ma dobrze.Le najmłodszy i najmniejszy. icon_confused.gif . Przyuszczam, że wzrost mógłby mu zrekompensować niedostatki wieku, ale niestety...

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Five
wto, 09 maj 2006 - 21:45
Natalka jakoś na razie nie przejęła się, że jest jedną z młodszych, a jest średniego wzrostu. Za to Emilka na swój wzrost jest wysoka, a Wiktoria jeszzcze nie wiem icon_wink.gif na razie jest normalna icon_smile.gif ani nie za niska ani nie za wysoka
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post wto, 09 maj 2006 - 21:45
Post #62

Natalka jakoś na razie nie przejęła się, że jest jedną z młodszych, a jest średniego wzrostu. Za to Emilka na swój wzrost jest wysoka, a Wiktoria jeszzcze nie wiem icon_wink.gif na razie jest normalna icon_smile.gif ani nie za niska ani nie za wysoka

--------------------
Cztery córki i syn.
Five
śro, 10 maj 2006 - 22:24
CYTAT(Piatka)
CYTAT(emi)
Obok tematu - Piatka, wiesz już, jak będzie miało na imię Maleństwo? Pytam, bo imiona Twoich córek pięknie współbrzmią i ciekawi mnie, czy wybierasz tak, żeby pasowało do imion pozostałych dzieci, czy poprostu takie, które Ci się podoba niezaleznie od innych?
Będę się chyba starała dopasować wink.gif ale jeszcze nie wiem czy to nie będą bliźniaki czy będą chłopcy czy dziewczynki czy jedna dziewczynka czy jeden chłopiec. kompletnie nie myślałam jeszcze o imionach, macie jakiś pomysł na każde rozwiązanie ?? 2*chł, 1*chł, 2*dziew, 1*dziew ?? na pewno nie będzsie chłopca i dziewczynki, bo bliźniaki są jednojajowe. W środę się okaże czy zostaną bliźniaki... icon_sad.gif
teraz już wiem, że będzie albo chłopiec albo dzieczynka, jedno i nie więcej. imię chyba pozostawię mężowi, chociaż sama nie wiem wink.gif
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post śro, 10 maj 2006 - 22:24
Post #63

CYTAT(Piatka)
CYTAT(emi)
Obok tematu - Piatka, wiesz już, jak będzie miało na imię Maleństwo? Pytam, bo imiona Twoich córek pięknie współbrzmią i ciekawi mnie, czy wybierasz tak, żeby pasowało do imion pozostałych dzieci, czy poprostu takie, które Ci się podoba niezaleznie od innych?
Będę się chyba starała dopasować wink.gif ale jeszcze nie wiem czy to nie będą bliźniaki czy będą chłopcy czy dziewczynki czy jedna dziewczynka czy jeden chłopiec. kompletnie nie myślałam jeszcze o imionach, macie jakiś pomysł na każde rozwiązanie ?? 2*chł, 1*chł, 2*dziew, 1*dziew ?? na pewno nie będzsie chłopca i dziewczynki, bo bliźniaki są jednojajowe. W środę się okaże czy zostaną bliźniaki... icon_sad.gif
teraz już wiem, że będzie albo chłopiec albo dzieczynka, jedno i nie więcej. imię chyba pozostawię mężowi, chociaż sama nie wiem wink.gif

--------------------
Cztery córki i syn.
> Co jedzÄ… Wasze 5-latki?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 19:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama