Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Czerwcowe brzdące podbijają świat (cz. 8)

, *obchodzimy swoje pierwsze urodziny!*
> , *obchodzimy swoje pierwsze urodziny!*
LilySnape
czw, 12 cze 2008 - 10:40
Sto lat dla Wiktorii (Å‚adne imiÄ™)

A my dziś wyspowiadać sie idziem icon_wink.gif

I co z nowym wÄ…tkiem, kto, kto? icon_wink.gif

Edit: moje dziecię zaczęło raczkować! Na dywanie.
Leniuszka mam, ale i tak jest najfajniejszy na świecie icon_cool.gif

Ten post edytował LilySnape czw, 12 cze 2008 - 10:47
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 12 cze 2008 - 10:40
Post #1981

Sto lat dla Wiktorii (Å‚adne imiÄ™)

A my dziś wyspowiadać sie idziem icon_wink.gif

I co z nowym wÄ…tkiem, kto, kto? icon_wink.gif

Edit: moje dziecię zaczęło raczkować! Na dywanie.
Leniuszka mam, ale i tak jest najfajniejszy na świecie icon_cool.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
lornetka
czw, 12 cze 2008 - 11:20
Brawo dla Marcinka!! Lepiej późno niż wcale 02.gif
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 12 cze 2008 - 11:20
Post #1982

Brawo dla Marcinka!! Lepiej późno niż wcale 02.gif
candace
czw, 12 cze 2008 - 11:32
no to ja moge zacząć nowy wątek...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 12 cze 2008 - 11:32
Post #1983

no to ja moge zacząć nowy wątek...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
konto_usunięte
czw, 12 cze 2008 - 11:34
ooooo, Marcinek!!! brawo!!!

Staś nie raczkował. za to jeżdzenie na tyłku opanował do perfekcji.
ale wg naszego neurologa- takie jego prawo. skoro ładnie chodzi, nie ma żadnych dysfunkcjii- wszystko jest w porządku.
co do chodzenia- to za rączkę umie i lubi. tylko, że ja niezbyt chętnie go tak prowadzam.
właściwie to wcale ani tej ręki nie potrzebuje- wystarczy, że wie, że ma asekurację. bo jak idzie- to nawet nie czuję, że mnie trzyma.
mam takiego ostrożniaka. co najlepiej się czuje w bezpiecznym towarzystwie rodziców icon_mrgreen.gif
Sebastian się śmieje- że trzeba mu dać balonik na sznurku- to się będzie miał czego trzymać i przestanie się w końcu bać.

jestem bardzo niechętna wymuszanej aktywności dzieci. przyjdzie na niego czas- to przyjdzie. nie wymuszać- to moja zasada.


stawiam znowu za 37my tydzień!!!!
wiecie, że jeszcze nie byłam w 37mym tygodniu nigdy? icon_biggrin.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Ziowik, czarownico- tfu, tfu wypluj te zdradzieckie słowa!!! urodzę jak Pan Bóg przykazał 10go lipca.

konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post czw, 12 cze 2008 - 11:34
Post #1984

ooooo, Marcinek!!! brawo!!!

Staś nie raczkował. za to jeżdzenie na tyłku opanował do perfekcji.
ale wg naszego neurologa- takie jego prawo. skoro ładnie chodzi, nie ma żadnych dysfunkcjii- wszystko jest w porządku.
co do chodzenia- to za rączkę umie i lubi. tylko, że ja niezbyt chętnie go tak prowadzam.
właściwie to wcale ani tej ręki nie potrzebuje- wystarczy, że wie, że ma asekurację. bo jak idzie- to nawet nie czuję, że mnie trzyma.
mam takiego ostrożniaka. co najlepiej się czuje w bezpiecznym towarzystwie rodziców icon_mrgreen.gif
Sebastian się śmieje- że trzeba mu dać balonik na sznurku- to się będzie miał czego trzymać i przestanie się w końcu bać.

jestem bardzo niechętna wymuszanej aktywności dzieci. przyjdzie na niego czas- to przyjdzie. nie wymuszać- to moja zasada.


stawiam znowu za 37my tydzień!!!!
wiecie, że jeszcze nie byłam w 37mym tygodniu nigdy? icon_biggrin.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Ziowik, czarownico- tfu, tfu wypluj te zdradzieckie słowa!!! urodzę jak Pan Bóg przykazał 10go lipca.



--------------------

agata85
czw, 12 cze 2008 - 11:34
STO LAT DLA WIKI:)

My juz po szczepieniu. Lekarz tak do malego podszedl ze nawet nie wiedzialam kiedy mu zrobil ten zastrzyk a i maly nawet nie pisnal 03.gif Moj maly twardziel 03.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post czw, 12 cze 2008 - 11:34
Post #1985

STO LAT DLA WIKI:)

My juz po szczepieniu. Lekarz tak do malego podszedl ze nawet nie wiedzialam kiedy mu zrobil ten zastrzyk a i maly nawet nie pisnal 03.gif Moj maly twardziel 03.gif

--------------------





ziowik
czw, 12 cze 2008 - 11:55
to już sie przenosimy? icon_biggrin.gif

Rzodkiewka heh, tak szczerze to na innym forum chwile robiłam za czarownice icon_razz.gif tak jakoś wychodziło icon_smile.gif 10 lipca może być icon_biggrin.gif a 37 tydzień jest fajny icon_smile.gif ale ja szczerze to kolejnego maluszka wolałabym urodzić przed 40tc icon_razz.gif już miałam troche dość icon_razz.gif

zamówiłam tort.. w ciemno troche icon_razz.gif tzn wiem że dobra cukiernia, jadłam z niej różne torty i jakieś ciastka.. zamówiłam tort truskawkowy biedronkę icon_razz.gif mam nadzieje że będzie fajnie wyglądał icon_biggrin.gif
w niedziele imprezka. ale nie wysilamy sie jakoś bardzo, tzn będzie tort, poprosze teściową o szarlotkę, może moja mama coś upiecze, M ma kupić jakieś dobre wędlinki i będą 2 sałatki i to by było na tyle icon_smile.gif jak będzie ładnie to na polu/tarasie, jak nie to w domu icon_smile.gif

kurier wczoraj nie dojechał icon_evil.gif nie wyrabiają przez to że poczta strajkuje.. dzisiaj ma być, kurcze tak bym chciała żeby dotarł przed niedzielą...
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 cze 2008 - 11:55
Post #1986

to już sie przenosimy? icon_biggrin.gif

Rzodkiewka heh, tak szczerze to na innym forum chwile robiłam za czarownice icon_razz.gif tak jakoś wychodziło icon_smile.gif 10 lipca może być icon_biggrin.gif a 37 tydzień jest fajny icon_smile.gif ale ja szczerze to kolejnego maluszka wolałabym urodzić przed 40tc icon_razz.gif już miałam troche dość icon_razz.gif

zamówiłam tort.. w ciemno troche icon_razz.gif tzn wiem że dobra cukiernia, jadłam z niej różne torty i jakieś ciastka.. zamówiłam tort truskawkowy biedronkę icon_razz.gif mam nadzieje że będzie fajnie wyglądał icon_biggrin.gif
w niedziele imprezka. ale nie wysilamy sie jakoś bardzo, tzn będzie tort, poprosze teściową o szarlotkę, może moja mama coś upiecze, M ma kupić jakieś dobre wędlinki i będą 2 sałatki i to by było na tyle icon_smile.gif jak będzie ładnie to na polu/tarasie, jak nie to w domu icon_smile.gif

kurier wczoraj nie dojechał icon_evil.gif nie wyrabiają przez to że poczta strajkuje.. dzisiaj ma być, kurcze tak bym chciała żeby dotarł przed niedzielą...

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
konto_usunięte
czw, 12 cze 2008 - 12:00
Ziowik, smaku mi narobiłaś!!! 21.gif
i skąd ja teaz wytrzasnę tort truskawkowy? małżon dopiero po południu truski przyniesie, a sama jestem uziemiona 21.gif
wiesz- ja też wolałabym już urodzić. ale absolutnie nie mam warunków. ani lokalowych, ani naukowych, ani psychicznych- bo raz już rodziłam wcześniej i wiem, jaka to trauma była 13.gif
ale pomarzyć mozna....jeeeejku!!! ja będę lekko stąpać w końcu!
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post czw, 12 cze 2008 - 12:00
Post #1987

Ziowik, smaku mi narobiłaś!!! 21.gif
i skąd ja teaz wytrzasnę tort truskawkowy? małżon dopiero po południu truski przyniesie, a sama jestem uziemiona 21.gif
wiesz- ja też wolałabym już urodzić. ale absolutnie nie mam warunków. ani lokalowych, ani naukowych, ani psychicznych- bo raz już rodziłam wcześniej i wiem, jaka to trauma była 13.gif
ale pomarzyć mozna....jeeeejku!!! ja będę lekko stąpać w końcu!

--------------------

ziowik
czw, 12 cze 2008 - 12:14
Rzodkiewka sorki.. może zamów przez tel? icon_razz.gif bo ja tak zamaiwałam icon_biggrin.gif tortu na oczy nie widziałam, nie mówiąc już o tym że nie wiem jak smakuje icon_biggrin.gif
ale zrobie Wam zdjęcie żeby sie pochwalić icon_biggrin.gif
spokojna głowa, Klara poczeka jeszcze..
kiedy masz kolejny egzamin i z czego? musze zaciskać kciuki już teraz icon_biggrin.gif bo zdasz na pewno, tylko żebyś wytrzymała do końca icon_biggrin.gif
(objadasz sie truskawkami póki możesz? icon_biggrin.gif )

no to sio już na nowy wątek icon_biggrin.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 cze 2008 - 12:14
Post #1988

Rzodkiewka sorki.. może zamów przez tel? icon_razz.gif bo ja tak zamaiwałam icon_biggrin.gif tortu na oczy nie widziałam, nie mówiąc już o tym że nie wiem jak smakuje icon_biggrin.gif
ale zrobie Wam zdjęcie żeby sie pochwalić icon_biggrin.gif
spokojna głowa, Klara poczeka jeszcze..
kiedy masz kolejny egzamin i z czego? musze zaciskać kciuki już teraz icon_biggrin.gif bo zdasz na pewno, tylko żebyś wytrzymała do końca icon_biggrin.gif
(objadasz sie truskawkami póki możesz? icon_biggrin.gif )

no to sio już na nowy wątek icon_biggrin.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post czw, 12 cze 2008 - 12:35
Post #1989

ziowik mamy ten sam termometr;)

rzodkiewko ale to zabrzmiało jak byś conajmniej w 10tej ciąży juz była;) impreza.gif za 37 tydz:D

impreza.gif za raczkujÄ…cego Marcinka i za Wiki;)
> Czerwcowe brzdÄ…ce podbijajÄ… Å›wiat (cz. 8), *obchodzimy swoje pierwsze urodziny!*
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 03:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama