Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
53 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe gadułki 12 :)

, 5-letnie przedszkolaczki :)
> , 5-letnie przedszkolaczki :)
Ryjek
czw, 20 sie 2009 - 14:00
wrocka dzieki za info icon_smile.gif Plany juz sie pozmieniały i nie jedziemy na wyspę Krk a do Omiś jakies 10km za Splitem icon_smile.gif Mamy juz zarezerwowany apartament za 35 euro (kuchnia, łazienka, taras i sypialnia+pelne wyposażenie). Nasi znajomi pojechali tydzien temu i sa zadowoleni wiec dołączamy do nich icon_smile.gif Jakies 250 km dalej niz wyspa Krk icon_smile.gif Liczymy max 15h jazdy icon_smile.gif Co do jedzenia to owszem jest drogie, i czesc zabiore z domu a czesc bede kupowac w marketach na miejscu icon_smile.gif A do "kanjpki" to moze pojdziemy jak finanse pozwola icon_smile.gif Plaza piaszczysta i czysta wiec mysle ze bedzie Ok icon_smile.gif Mamy zamiar troche pozwiedzać icon_smile.gif Moj mąż planuje zachaczyc w drodze powrotnej o Wenecje, ale to wszystko wyjdzie na miejscu icon_smile.gif Jutro w nocy wyjazd, a teraz szykowanie, prasowanie i pakowanie icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 20 sie 2009 - 14:00
Post #81

wrocka dzieki za info icon_smile.gif Plany juz sie pozmieniały i nie jedziemy na wyspę Krk a do Omiś jakies 10km za Splitem icon_smile.gif Mamy juz zarezerwowany apartament za 35 euro (kuchnia, łazienka, taras i sypialnia+pelne wyposażenie). Nasi znajomi pojechali tydzien temu i sa zadowoleni wiec dołączamy do nich icon_smile.gif Jakies 250 km dalej niz wyspa Krk icon_smile.gif Liczymy max 15h jazdy icon_smile.gif Co do jedzenia to owszem jest drogie, i czesc zabiore z domu a czesc bede kupowac w marketach na miejscu icon_smile.gif A do "kanjpki" to moze pojdziemy jak finanse pozwola icon_smile.gif Plaza piaszczysta i czysta wiec mysle ze bedzie Ok icon_smile.gif Mamy zamiar troche pozwiedzać icon_smile.gif Moj mąż planuje zachaczyc w drodze powrotnej o Wenecje, ale to wszystko wyjdzie na miejscu icon_smile.gif Jutro w nocy wyjazd, a teraz szykowanie, prasowanie i pakowanie icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



wroc
czw, 20 sie 2009 - 20:18
Ryjek to fajnie sobie zmieniliscie plany, bo my na miejscu znaleźliśmy apartament za 60 euro:(, wiec lepeij zarezerwować wcześniej. Wyślij mi na priwa namiary na apartamet, bo w przyszłym roku chcę własnie w okolice Splitu:)
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post czw, 20 sie 2009 - 20:18
Post #82

Ryjek to fajnie sobie zmieniliscie plany, bo my na miejscu znaleźliśmy apartament za 60 euro:(, wiec lepeij zarezerwować wcześniej. Wyślij mi na priwa namiary na apartamet, bo w przyszłym roku chcę własnie w okolice Splitu:)

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
Ryjek
czw, 20 sie 2009 - 21:16
wroc jak wrocimy to zdam relacje i dam ci namiary icon_smile.gif Zakupy skonczone :0 Jutro rano ostatnie prasowanko, pakowanie koncowe, odpoczynek i wyjazd icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 20 sie 2009 - 21:16
Post #83

wroc jak wrocimy to zdam relacje i dam ci namiary icon_smile.gif Zakupy skonczone :0 Jutro rano ostatnie prasowanko, pakowanie koncowe, odpoczynek i wyjazd icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



mineko
nie, 23 sie 2009 - 21:11
Tak tu cicho, to wkleję kilka zdjęć z zeszlego tygodnia, kiedy bylismy u znajoych na dzialce

kÄ…piel w wiadrze




Zosia gra
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post nie, 23 sie 2009 - 21:11
Post #84

Tak tu cicho, to wkleję kilka zdjęć z zeszlego tygodnia, kiedy bylismy u znajoych na dzialce

kÄ…piel w wiadrze




Zosia gra


--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




*Arleta*
pon, 24 sie 2009 - 18:07
Mineko ta kąpiel w wiadrze mnie rozwaliła normalnie hahahahah. rewelacja, jak Zosia się tam zmieściła hihihihi


U nas wszystko ok, przygotowania do przedszkola zrobione, laska ma wszystko co trzeba icon_smile.gif Trochę mnie to stresuje ale mam nadzieję,że wszystko będzie ok.

*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 24 sie 2009 - 18:07
Post #85

Mineko ta kąpiel w wiadrze mnie rozwaliła normalnie hahahahah. rewelacja, jak Zosia się tam zmieściła hihihihi


U nas wszystko ok, przygotowania do przedszkola zrobione, laska ma wszystko co trzeba icon_smile.gif Trochę mnie to stresuje ale mam nadzieję,że wszystko będzie ok.



--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
MamaLenki
wto, 25 sie 2009 - 10:45
hej,

przepraszam, że milczę, nie miałam netu przez ponad miesiąc i czasu swoją drogą. Z początkiem sierpnia byliśmy na tydzień w górach.
Może później poczytam co u Was... bo troszkę tego jest icon_smile.gif
Z ciekawości, jakią wyprawkę przygotowujecie dla dzieciaków? Oprócz piżamki i kapci icon_smile.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post wto, 25 sie 2009 - 10:45
Post #86

hej,

przepraszam, że milczę, nie miałam netu przez ponad miesiąc i czasu swoją drogą. Z początkiem sierpnia byliśmy na tydzień w górach.
Może później poczytam co u Was... bo troszkę tego jest icon_smile.gif
Z ciekawości, jakią wyprawkę przygotowujecie dla dzieciaków? Oprócz piżamki i kapci icon_smile.gif

--------------------


...asia...

Go??







post wto, 25 sie 2009 - 11:06
Post #87

Pat chusteczki takie wyciagane górą, kocyk, 2 zmiany pościeli, szczoteczkę do zębów plus pastę. Nie wiem czy będzie tam myła zęby ale niech ma na zaś.


mineko zawartośc "farby" w kubełku bezcenna 06.gif .


Arletka brat się odezwał?
K_amila
wto, 25 sie 2009 - 12:05
Mineko świetne zdjęcia icon_smile.gif

Patrycja ja jeszcze nic nie wiem co będzie potrzebne

a my pływaliśmy





K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post wto, 25 sie 2009 - 12:05
Post #88

Mineko świetne zdjęcia icon_smile.gif

Patrycja ja jeszcze nic nie wiem co będzie potrzebne

a my pływaliśmy







--------------------
*Arleta*
wto, 25 sie 2009 - 21:20
Kamila rewelacja zdjęcia, zazdroszczę, sama bym popływała

MamaLenki mi kazali tylko przynieść piżamkę i kapcie i oczywiście dwa osobne worki na te rzeczy bo kapcie zostają na dole w szatni a piżamka w sali. O szczoteczkach nic nie mówili a całą resztę mają w przedszkolu, no i oczywiście bluzkę na zmianę, majteczki, spodenki (w razie gdyby się coś przytrafiło)

Asiu odezwał się. Zadzwonił ale nie zdążyłam odebrać, napisałam pod ten numer smsa i okazało się,że to on. Niestety nie chce ze mną rozmawiać i nie odbiera ode mnie telefonu ale od czasu do czasu napiszę do niego jakiegoś smsa to mi coś tam odpisze. Nie dziwię się mu w sumie, po tylu latach. Na razie bardzo małymi kroczkami do przodu.Może kiedyś odbierze telefon albo sam zadzwoni. Nic na siłę, najważniejsze że go znalazłam.ma mój adres i numer telefonu więc ma ze mną kontakt.Mam nadzieję,że będzie nam dane kiedyś normalnie i spokojnie porozmawiać.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post wto, 25 sie 2009 - 21:20
Post #89

Kamila rewelacja zdjęcia, zazdroszczę, sama bym popływała

MamaLenki mi kazali tylko przynieść piżamkę i kapcie i oczywiście dwa osobne worki na te rzeczy bo kapcie zostają na dole w szatni a piżamka w sali. O szczoteczkach nic nie mówili a całą resztę mają w przedszkolu, no i oczywiście bluzkę na zmianę, majteczki, spodenki (w razie gdyby się coś przytrafiło)

Asiu odezwał się. Zadzwonił ale nie zdążyłam odebrać, napisałam pod ten numer smsa i okazało się,że to on. Niestety nie chce ze mną rozmawiać i nie odbiera ode mnie telefonu ale od czasu do czasu napiszę do niego jakiegoś smsa to mi coś tam odpisze. Nie dziwię się mu w sumie, po tylu latach. Na razie bardzo małymi kroczkami do przodu.Może kiedyś odbierze telefon albo sam zadzwoni. Nic na siłę, najważniejsze że go znalazłam.ma mój adres i numer telefonu więc ma ze mną kontakt.Mam nadzieję,że będzie nam dane kiedyś normalnie i spokojnie porozmawiać.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
...asia...

Go??







post czw, 27 sie 2009 - 07:31
Post #90

Arletka masz rację. Tu potrzeba czasu. Brat stworzył już swój własny świat , bez Was a Ty niejako mu go "burzysz". Pewnie chłopina musi sporo przemyśleć i przetrawić. Trzymam kciuki żeby się ułożyło icon_smile.gif.
K_amila
czw, 27 sie 2009 - 11:22
jaką pościel nosicie do przedszkola?
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post czw, 27 sie 2009 - 11:22
Post #91

jaką pościel nosicie do przedszkola?

--------------------
...asia...

Go??







post czw, 27 sie 2009 - 18:55
Post #92

K_amila w spisie mamy kocyk i poszewkę na niego plus poduszkę. Gaba nie śpi na poduszce więc ta odpada. Kupiłam jej kocyk polarowy taki dwustronny różowo-czerwony i 2 komplety pościeli, jedną z Kubusiem Puchatkiem drugą z Hello Kitty. To wszystko.
*Arleta*
czw, 27 sie 2009 - 21:30
Kamila do nas się nie przynosi w ogóle pościeli. Ja nie wiem co w tym naszym przedszkolu ale u nas nic nie trzeba tylko kapcie i piżamkę i worki na to.wszystko musi być podpisane. Żadnej pościeli, szczoteczek, ręczników ... po prostu nic. zaskakujecie mnie tą pościelą.czemu do przedszkola trzeba mieć swoją pościel? U nas wszystkie dzieci mają jednakową pościel. Dla mnie to bomba bo wiadomo,że niektórzy rodzice mają więcej kasy a inni mniej i nie dość,że widać to po tym jak dzieci chodzą ubrane to jeszcze jakby tak miało być z całą resztą to szok. Wiadomo,że jeden rodzic kupi porządną a drugiego nie stać i kupi najtańszą i wtedy jednemu dziecku może być ciężko,że to drugie i trzecie ma ładniejszą pościółkę.Też te które mają super wyposażenie mogą odtrącić te które ma wszystko tanie. Dzieci wbrew pozorom świetnie rozumieją już pewne sprawy. Cieszę się,że u nas tak jest że wszyscy mają takie samę ręczniki, pościółki, łóżeczka itp rzeczy
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post czw, 27 sie 2009 - 21:30
Post #93

Kamila do nas się nie przynosi w ogóle pościeli. Ja nie wiem co w tym naszym przedszkolu ale u nas nic nie trzeba tylko kapcie i piżamkę i worki na to.wszystko musi być podpisane. Żadnej pościeli, szczoteczek, ręczników ... po prostu nic. zaskakujecie mnie tą pościelą.czemu do przedszkola trzeba mieć swoją pościel? U nas wszystkie dzieci mają jednakową pościel. Dla mnie to bomba bo wiadomo,że niektórzy rodzice mają więcej kasy a inni mniej i nie dość,że widać to po tym jak dzieci chodzą ubrane to jeszcze jakby tak miało być z całą resztą to szok. Wiadomo,że jeden rodzic kupi porządną a drugiego nie stać i kupi najtańszą i wtedy jednemu dziecku może być ciężko,że to drugie i trzecie ma ładniejszą pościółkę.Też te które mają super wyposażenie mogą odtrącić te które ma wszystko tanie. Dzieci wbrew pozorom świetnie rozumieją już pewne sprawy. Cieszę się,że u nas tak jest że wszyscy mają takie samę ręczniki, pościółki, łóżeczka itp rzeczy

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
Peedle
czw, 27 sie 2009 - 23:46
Arleta u nas jest tak samo, tylko kapcie, piżama i ubranie na zmianę. Pościel wszystkie dzieci mają jednakową. icon_smile.gif

Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post czw, 27 sie 2009 - 23:46
Post #94

Arleta u nas jest tak samo, tylko kapcie, piżama i ubranie na zmianę. Pościel wszystkie dzieci mają jednakową. icon_smile.gif



--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
...asia...

Go??







post piÄ…, 28 sie 2009 - 07:48
Post #95

I tak i nie. Może dzieci widzą różnicę ale czy na pewno na etapie 3-latków? To chyba bardziej dorośli różnicują. Mi wsio rawno czy koleżanka Gaby będzie miała pościel w misie za 120 zł czy "dorosłą" z kory za 30 zł. Skoro ja nie różnicuję i ne daję tego odczuć moim dzieciom to i one tego nie przeniosą na inne dzieci. Poza tym od tego jesteśmy my rodzice żeby dzieciom tłumaczyć, że ważn jest to co się ma w sercu i głowie a nie marka rzeczy , które się ma na sobie.
MamaLenki
piÄ…, 28 sie 2009 - 09:10
hej,
u nas tak jak u Arlety i Peedle. Tylko kapcie, piżamka, ciuszki na zmianę.
Martwi mnie jednak jedna rzecz (Lena jest przedszkolakiem od stycznia 2009 - w przedszkolu państwowym - i odrazu poszła do 2 grupy 3-4-kilku 5 latków) i od początku jak pytałam nie trzeba było przynosić szczoteczek do zębów.

I ja nie wiem, czy powinnam o tym z Panią pogadać, dlaczego takie duże dzieci nie mają obowiązku mycia ząbków w przedszkolu. W większości jest. Teraz idzie znów do swojej wiekowo grupy, czyli 2, ale Pani będzie inna, z pierwszej grupy, więc możę wprowadzi swoje rządy... Ale wg. mnie dzieci w tym wieku powinny już myć zęby w przedszkolu.

A ja mam pracy, że hoho i powiem Wam szczerze, że najgorsze mam wyrzuty sumienia, że się Leną nie zajmuję jak należy... Wysłałam ją na tydzień do dziadków, dziś mój tata ją zabiera, bo muszę lecieć na miasto. Wakacje pod tym względem są dobijające...

Arleta, fajnie, że znalazłaś brata. Duży sukces w dość krótkim czasie. Musisz mu dać czas...
Kamila, zazdroszczę łódki... My mamy tylko warszawskie uciechy, ale nie są one związane z zieloną trawką icon_smile.gif
Mineko, zdjęcia w kuble super!
asia, zgadzam się z tą pościelą, mi też wszystko jedno, ale powiem Wam jedno, odkąd Lena poszła do przedszkola to się zaczęło z przynoszeniem do domu mody przedszkolnej, bo Zoia ma coś tam, a Weronika coś tam... Niby dzieci mają 3 latka, ale to już TEN wiek. Lena na etapie barbie, wrrr

Jak znajdÄ™ chwilÄ™ wstawiÄ™ Lenina naszego.

MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post piÄ…, 28 sie 2009 - 09:10
Post #96

hej,
u nas tak jak u Arlety i Peedle. Tylko kapcie, piżamka, ciuszki na zmianę.
Martwi mnie jednak jedna rzecz (Lena jest przedszkolakiem od stycznia 2009 - w przedszkolu państwowym - i odrazu poszła do 2 grupy 3-4-kilku 5 latków) i od początku jak pytałam nie trzeba było przynosić szczoteczek do zębów.

I ja nie wiem, czy powinnam o tym z Panią pogadać, dlaczego takie duże dzieci nie mają obowiązku mycia ząbków w przedszkolu. W większości jest. Teraz idzie znów do swojej wiekowo grupy, czyli 2, ale Pani będzie inna, z pierwszej grupy, więc możę wprowadzi swoje rządy... Ale wg. mnie dzieci w tym wieku powinny już myć zęby w przedszkolu.

A ja mam pracy, że hoho i powiem Wam szczerze, że najgorsze mam wyrzuty sumienia, że się Leną nie zajmuję jak należy... Wysłałam ją na tydzień do dziadków, dziś mój tata ją zabiera, bo muszę lecieć na miasto. Wakacje pod tym względem są dobijające...

Arleta, fajnie, że znalazłaś brata. Duży sukces w dość krótkim czasie. Musisz mu dać czas...
Kamila, zazdroszczę łódki... My mamy tylko warszawskie uciechy, ale nie są one związane z zieloną trawką icon_smile.gif
Mineko, zdjęcia w kuble super!
asia, zgadzam się z tą pościelą, mi też wszystko jedno, ale powiem Wam jedno, odkąd Lena poszła do przedszkola to się zaczęło z przynoszeniem do domu mody przedszkolnej, bo Zoia ma coś tam, a Weronika coś tam... Niby dzieci mają 3 latka, ale to już TEN wiek. Lena na etapie barbie, wrrr

Jak znajdÄ™ chwilÄ™ wstawiÄ™ Lenina naszego.



--------------------


K_amila
piÄ…, 28 sie 2009 - 11:23
koniec wakacji, smutno mi

Jutro jadę sprzątać mieszkanie bo od 2 miesięcy nic nie robiliśmy, ale mi sie chce ..................
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post piÄ…, 28 sie 2009 - 11:23
Post #97

koniec wakacji, smutno mi

Jutro jadę sprzątać mieszkanie bo od 2 miesięcy nic nie robiliśmy, ale mi sie chce ..................

--------------------
*Arleta*
piÄ…, 28 sie 2009 - 12:48
Asiu ja tez mam takie podejście, zresztą nie zamierzam justynki też stroić nei wiadomo jak bo ona brudasek straszny ale nie każdy rodzic ma takie podejście. mam zresztą sama takich znajomych których dziecko od urodzenia tylko w oryginalnych ciuchach i butach śmiga. Mały ma dwa lata a już mówi,że ma buty nike czy adidasa a jakie ma Justynka? Ludzie są ludźmi nie każdy tłumaczy to swoim dzieciom, niektóre sa takie wredne,że aż mi sie głupio robi.Widać to szczególnie na placu zabaw.

mamalenki ja też uważam,że dzieciaki mogłyby myć ząbki w przedszkolu ale u nas tego nie ma icon_smile.gif
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post piÄ…, 28 sie 2009 - 12:48
Post #98

Asiu ja tez mam takie podejście, zresztą nie zamierzam justynki też stroić nei wiadomo jak bo ona brudasek straszny ale nie każdy rodzic ma takie podejście. mam zresztą sama takich znajomych których dziecko od urodzenia tylko w oryginalnych ciuchach i butach śmiga. Mały ma dwa lata a już mówi,że ma buty nike czy adidasa a jakie ma Justynka? Ludzie są ludźmi nie każdy tłumaczy to swoim dzieciom, niektóre sa takie wredne,że aż mi sie głupio robi.Widać to szczególnie na placu zabaw.

mamalenki ja też uważam,że dzieciaki mogłyby myć ząbki w przedszkolu ale u nas tego nie ma icon_smile.gif

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
...asia...

Go??







post piÄ…, 28 sie 2009 - 13:09
Post #99

Arletka nic na to nie poradzisz niestety. Tacy ludzie też istnieją i istnieć będą. Ja Gabie też super ciuchów nie daję bo szkoda a poza tym nie będę przecież krzyczeć na nią jak coś znoszczy czy zaplami bo to tylko dziecko. Wiadomo, że jak coś zrobi specjalnie to burę dostanie ale jak to wypadek to trudno icon_smile.gif .


K_amila ale mam nadzieję, że porządnie sobie wypoczęliście na wakacjach? Bynajmniej na zdjęciach wyglądacie na zrelaksowanych icon_smile.gif .
MamaLenki
sob, 29 sie 2009 - 20:33
U nas Lena przychodziła tak brudna i rozczochrana po przedszkolu, że szkoda gadać.
Mam nadzieję, że nowa pani będzie lepsza pod tym względem.
Zalana zupą, jedzenie na ciuchach, więc uważam, że naprawdę nie warto.
ZdroworozsÄ…dkowo.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 29 sie 2009 - 20:33
Post #100

U nas Lena przychodziła tak brudna i rozczochrana po przedszkolu, że szkoda gadać.
Mam nadzieję, że nowa pani będzie lepsza pod tym względem.
Zalana zupą, jedzenie na ciuchach, więc uważam, że naprawdę nie warto.
ZdroworozsÄ…dkowo.

--------------------


> Czerwcowe gaduÅ‚ki 12 :), 5-letnie przedszkolaczki :)
Start new topic
Reply to this topic
53 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 16:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama